Nespoutaný Django (2012)

Okrem poslednej polhodiny to bolo všetko čo som očakával a po čom som túžil ale ten koniec bohužiaľ zrazí dole. Najpremárneješie Tarantinovo finále.

Temný rytíř povstal (2012)

Absolútna a bezkonkurenčná nadvláda Christophera Nolana pokračuje. 5/5 , 10/10. Na moju prvú návštevu IMAXU som si nemohol vybrať lepší film.

Prometheus (2012)

Na druhé pozretie ešte o kúsok lepšie.

Kůže, kterou nosím (2011)

Ani slizský mastný Banderas nepriniesol nič navyše. Silná téma v slabšom prevedení.

Tři mušketýři (2011)

Úbohá homosexuálna sračka s 10 ročným teplošom v hlavnej úlohe. Ale všetko ostatné bolo inak ok.

Temné stíny (2012)

Burtonovi definitívne rachlo v bedni a Dark Shadows potvrdzujú to čo bolo jasné už pri Alici. Tim jednoducho prestal točiť to čo ho bavilo a namiesto toho sa začal hlupučko predávať. Jeho brata v zbroji mu absolútne nechápavo robí Johnny Depp, ktorý ho musí mať neskutočne rád aby ho furt ťahal z hovien. Bohužiaľ v tomto prípade nepomohlo ani to. Stará klasika z roku 1966 je zhovadená, atmosféra nahradená dementnou povrchnosťou. Katastrofa.

Avengers (2012)

Zručne namiešaný koktejl akčnej zábavy odetý do tradičného prakticky ničím extra výnimočného a priehľadného blockbusterovského kabátu. Dej plynie až prekvapivo hladko a všetky postavy do neho viac menej zapadnú na presne určené miesto za čo nemalým podielom určite môže aj to že pred touto týmovkou sa Hulk, Iron Man, Thor a C. Amerika predstavili najskôr každý osobitne. Netreba z toho robiť veľkú vec, Avengers sú z 90 percent presne takí ako väčšina očakávala. Priamy kop na bránu bez akéhokoľvek falšu.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Po extrémnej nedôvere v tunajšie a IMDB ácke hodnotenie som šiel do toho naschváľ naladený skôr negatívne ale Reunion je predsa len v konečnom dôsledku fakt že podarená komédia. Miestami síce až moc hluché, miestami dosť prehnané ale tej dávky presne naváženého sympatického a niekedy crazy humoru tam je toľko že si to zaslúži aspoň tých 70 percent čo je u mňa na podobný štýl filmu neuveriteľne veľa. Posledný American Pie ma rozhodne prekvapil ale aby boli obidve nohy pevne na zemi, netreba od toho zasa čakať najlepšiu komédiu desaťročia. Hodnotenie ktoré filmu momentálne svieti (85) je realite síce trochu vzdialené ale aj tak sú to najlepšie prcičky od čias prvého dielu.

Wolf's Rain (2003) (seriál)

Po skončení čistá extáza. Ako prakticky každý seriál to má pár hluchých miest a neustálym vŕtaním do, v tomto prípade nepodstatných veci, by sa zrejme dalo nájsť pár menších či väčších výčitiek ale príbeh, postavy, mytológia a vôbec všetko ostatné tieto chyby ľahko prebijú. Perfektné anime.