Frank2

okres Domažlice

<< předchozí 1 2
    • 7.10.2019  15:17
    Tanec smrti (1999)

Velmi povedený a ne moc známí film. Vtáhne do děje a nepustí do samotného konce který stojí za to. Příjemné překvapení. Všem 3 hlavním hercům jejich role sedla. Velmi sem si užil první scénu s Jimem Belushim, ta byla opravdu světová.

• 7.10.2019  15:00

Film o ničem, který se nikam neposune a který končí překvapivě ..... nijak. 1* za Dennise Quaida, Tophera Graceho a Scarlett Johansson, které mám rád.

• 7.10.2019  14:52
    Joker (2019)

No páni...jak hodnotit. Je to jiné, úplně jiné než ostatní komixové filmy. Není to pro každého. Ale je to zajímavé a udrží to pozornost. Herecký výkon Joaquina Phoenixe úžasný a zpracování od tvůrčího týmu jakbysmet. Film kde každý ví jak skončí není lehké natočit aby byl zajímavý ale zde se to povedlo. Tady není důležitý výsledek ale cesta. Mnozí jej nazývají a budou nazývat kontroverzním ale já jej vidím jako dokonalý příklad příčiny a následku. Realistické, hluboké a mrazivé.

• 17.9.2019  10:02

Jeden z těch filmů, který časem nic neztrácí. Krásná Gina Lollobrigida, charismatický Gérard Philipe a dobře zasazené vtipy dělají z filmu nadčasový klenot. ...."Já, ty, moje žena a děti budeme žít spolu. Ty budeš můj bratr a já budu tvůj otec! "

• 17.9.2019  09:56

Na tomhle filmu jsem vyrostl a nedám na něj dopustit. Ještě se mi nestalo abych při závěrečné honičce v ulicích neměl husí kůži.

• 17.9.2019  09:55

Hugh Jackman jasně dokazuje, že není jen ve škatulce superhrdinů ale dokáže zahrát i romantického šlechtice.

• 17.9.2019  09:52

Nejlepší komedie co jsem viděl. Vždy se rád podívám znovu. Tady se zasměju i "kalendáři Telecomu"!

• 17.9.2019  09:49

Plivanec do tváře původnímu filmu a jasné parazitování na pověsti úspěšného The Butterfly Effect z roku 2004. Nedal jsem odpad kvůli hercům kteří se zde celkem snaží.

• 17.9.2019  09:47

Parádní film s geniální myšlenkou.

• 17.9.2019  09:42

Dá se to jednou vidět zajímavá myšlenka ale alespoň pro mě předpokládané rozuzlení. Opravdu takový průměr, ale milovníka cestování časem to neurazí.

• 16.9.2019  14:58
    Valentine (2001)

Jeden z nejlepších a nejzajímavějších hororů co jsem viděl. Celý film napínavý a svižný. Úžasný konec. Doporučuji.

• 16.9.2019  14:54
    Obhájce (2011)

Parádní film ke kterému jsem se dostal celkem náhodou a ještě že mi neunikl! Parádní příběh vše na konci do sebe zapadne a úžasné vyvrcholení. Určitě vřele doporučuji.

• 16.9.2019  14:52

Asi nejslabší filmový Superman. Dle mého názoru by měl každý komixový film obsahovat náležitého záporáka aby měl hlavní hrdina výzvu. Zde to bohužel nevyšlo. Kevin Spacey se dle mého názoru na Lexe Luthora nehodí. Samozřejmě je 100 x lepší než Jesse Eisenberg v BvS ale i tak Gena Hackmana pouze slabě napodobuje. Další problém vidím v Supermanovi samotném. Ten by měl působit jako chlap když sundá brýle Clakra Kenta, nakonec je to muž z oceli, ale zde působí Brandon Routh stále jako totální šprťák. Spíš než 3* tak 2,5.

• 16.9.2019  14:41
    Máma (2019)

Za mě tedy trochu zklamání. Možná jsem měl přemrštěná očekávání kvůli zajímavému traileru a plakátům. Příběh bez překvapení, trauma hlavní (anti)hrdinky už 100x omílané. Závěr nepřekvapí. Celé se to nějak zbytečně táhne aby se nakonec nic závažného ani řádně hororového nestalo. Jedna * za atmosféru na začátku filmu a druhá za výkon Octavie Spencer.

• 16.9.2019  14:36

Po dlouhé době jsem se po shlédnutí hororu opravdu bál a ten strach pár chvil přetrval. Takže doporučuji splní svůj účel. Příběh mrazivý a zpracování povedené atmosféra náležitě strašidelná a konec stojí za to.

• 11.9.2019  08:54

4* hlavně za super hlášku : "To nejsou ti droidi které hledáte..."

• 11.9.2019  08:53
    Vendeta (2011)

Pěkný a napínavý film. Pozor SPOILER: nejvíce oceňuji reakci manželky když zjistí co Cage ujednal...konečně si tvůrci nehráli na přehnaně morální a svaté a zareagovali dle mého názoru zcela racionálně v dané situaci. To zvedá mé hodnocení o 1* výše.

• 11.9.2019  08:49

Nečekaně ploché, bez hlubšího příběhu zajímavého rozuzlení či překvapení. 3* za Cage a provedení bojových scén.

• 10.9.2019  10:07
    Frankenstein (1994)

Málokterý horor mě dokázal tolik vtáhnout do děje a navodit atmosféru kdy jsem se opravdu bál. Tomuto se to podařilo a tak nemám jinou možnost, než dát plný počet. Závěrečné poselství příběhu mě opravdu oslovilo.

• 9.9.2019  13:18

Přidávám se do řad spokojených diváků. Film nezklamal a krásně na svého předchůdce navázal, dospělé verze hrdinů se své úlohy zhostili dobře. Jediné co bych mohl vytknout je přehnaná délka filmu, některé scény byly dle mého názoru nadbytečné a film zbytečně prodlužovaly aby ukázali to co jsme již dříve viděli (nebo něco velmi podobného) ale ani to mě nepřimělo sundat jednu *. Takže opravdu 5*.

• 5.9.2019  08:14

Tento film jsme měli doma na kazetě pod pořadovým číslem 1. Odmala jsem ho měl rád a i nyní se na něj rád podívám. Perfektní hlášky a bojové umění. U některých scén se dodnes směju nahlas: ...."Já jsem tady omylem"....nebo ta dokonalá s foťákem/hřebenem.

• 4.9.2019  11:20
    Rohy (2013)

Myslím, že neprávem přehlížený film a naprosto úžasnou myšlenkou a hereckým obsazením. Celý film jsem sledoval se zatajeným dechem a musím jej jen a jen pochválit. Popravdě netuším proč u nás nebyl uveden do kin kam by jistě diváky přitáhla už jen notoricky známá tvář Harryho Pottera.

• 4.9.2019  11:14
    Odysseus (TV seriál) (2013)

Příjemné překvapení. Neotřelý děj, překrásné herečky a dechberoucí rozuzlení. O napětí a zvraty také není nouze.

• 4.9.2019  11:10

Velmi oblíbený film mého dětství na který se rád kdykoli podívám znovu. Dodnes si pamatuji jak mě Calibos děsil a když Persea chytil v močále často jsem musel chtě nechtě zavřít oči. Myslím, že označení nadčasové se pro tento film hodí, herecké výkony, hudby i efekty jsou na 5*.

• 15.8.2019  12:57

Jedna * navíc kvůli chytlavé úvodní písničce.

• 14.8.2019  10:19
    To (TV film) (1990)

Dle mého názoru skvěle převyprávěný Kingův příběh. Díky tomuto filmu jsem si s chutí přečetl jeho knižní předlohu. Co hlavního bych o něm mohl říci? Je pro mě fenoménem v tom, že mě baví celý celou dobu stejně, znáte to jak se při sledování oblíbeného filmu těšíte na určité scény? U filmu To to tak nemám, beru ho jako celek, kde mě vše baví naprosto stejně. A všiml si někdo, že jeho remake přišel po 27 letech??? Náhoda???

• 14.8.2019  10:15
    To (2017)

Povedený horor, já tedy mám ohromě rád i původní z roku 1990. Všiml si vůbec někdo, že tento film vznikl 27 let od toho původního??? Náhoda? Skoro by se to dalo dát do zajímavostí, nemyslíte? :-)

• 14.8.2019  09:49
    Moucha (1986)

Za mě moc povedený film, který znám již od útlého věku. Jako dítě mě sice trochu děsil ale vždy mě moc bavil. I po letech se na něj rád podívám znovu, vždy tak cca po 2 letech. Jeff Goldblum ve filmu exceluje, jeho přerod z roztržitého asociálního vědce v monstrum je uvěřitelný a skvěle zahraný. John Getz zase skvěle zahrál slizouna, který se postupně ukáže nebýt tak špatný, stane se oporou a nakonec i zachráncem. Nebojím se film označit za nadčasový protože věřím, že se z něj již stala hororová klasika.

• 19.7.2019  14:08
    Vánoční únos (TV film) (2007)

Dle mého názoru moc povedená vánoční komedie. Již léta je to u nás doma tradice si ji před Vánocemi pustit. Skvěle navodí atmosféru a vtipy jsou vkusné a nevtíravé.

• 19.7.2019  14:05

Tak tohle fakt ne...totální zklamání. Film se táhne a konečné rozuzlení spíš naštve, než nadchne. Bez spoilerů nelze dál hovořit tak končím. Zbytečnost!

<< předchozí 1 2