MiKri12

LinkedIn: 12MiKri

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 1.8.2019  11:33
    Ray (2004)

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 80%. Sexuální obsah: Střední; Násilí: Mírné; Nadávky a sprostá slova: Středně; Děsivé či intenzivní scény: Středně. Věkové hodnocení v USA: PG-13.

• 28.7.2019  14:44

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 93%. Sexuální obsah: Žádný; Násilí: Žádné; Nadávky a sprostá slova: Mírně; Děsivé či intenzivní scény: Mírně. Věkové hodnocení v USA: PG.

• 26.7.2019  16:22
    Comeback (TV seriál) (2008)

Hodnocení na Rotten Tomatoes: Není Sexuální obsah: Mírný; Násilí: Žádné; Nadávky a sprostá slova: Mírně; Děsivé či intenzivní scény: Vůbec. Věkové hodnocení v ČR: 12+. Můj názor- Pro nás Čechy bych řekl kultovní seriál, ve které je skvělý Martin Dejdar coby Ozzák. Seriál je plný hlášek a vsadím se, že každý Čech bude seriál znát ať už z doslechu, nebo jako pravidelný divák. Ani konec seriálu mi nevadil.

• 26.7.2019  12:39
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 81%. Sexuální obsah: Mírný; Násilí: Vůbec; Nadávky a sprostá slova: Mírně; Děsivé či intenzivní scény: Vůbec. Věkové hodnocení v USA: TV-14. Můj názor- Všichni dobře známe tento seriál, ať už jako pravidelní diváci, nebo jsme o něm slyšeli. Teorie velkého třesku je kultovní seriál, který jsem začal sledovat asi ve třinácti letech a velmi mě bavil, alespoň do určitého momentu, zde napíšu jak mě seriál v určitých sériích bavil. 1. řada**** a půl→ Skvělý start, plno lidí říká, že je to nejlepší řada, já s nimi nesouhlasím, ale musím říct, že jako pilotní řada velmi obstála. 2.-7. řada*****→ Zde je to nejlepší, co může seriál nabídnout, zde se ukazuje, o čem teorie je, a proč je na prvních příčkách nejlepších a nejoblíbenějších seriálů. 8. řada****→ Tady seriál začíná pokulhávat, ale ne zatím tolik jako Hugh Laurie v seriálu Dr. House. 9. řada**** a půl→ Tady je to trochu lepší jak osmá řada, ale ne tak dobré, jako druhá až sedmá řada, zlaté časy TBBT jsou pryč. Spoiler: Díl kdy Sheldon přišel o panictví byl skvělý, jeden z mých nejoblíbenějších dílů. 10. řada***→ Zde byl veliký pád dolů, možná kdyby nebyla devátá řada o trochu lepší jak osmá, tak by to tolik znát nebylo, ale bohužel je vidět, že seriál se už točí jen pro peníze. (Mimochodem zde to už hodně kulhá) 11. řada*** a ¾→ Trochu lepší jak desátá řada. 12. řada****→ Kvalita stejná jak u jedenácté řady, ale finále a díl s Leonardovou matkou zvedlo kvalitu na čtyři hvězdy. Finále*****→ Tak jsem rád že po těch několika otřesných řadách seriál takhle skončil. Zlatá nostalgie. Kvůli finále zvedám hodnocení seriálu na pět hvězd.

• 26.7.2019  10:07
    Dr. House (TV seriál) (2004)

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 91%. Sexuální obsah: Mírný; Násilí: Střední; Nadávky a sprostá slova: Středně; Děsivé či intenzivní scény: Středně. Věkové hodnocení v USA: TV-14. Můj názor- Skvělý nápad dát do dramatického doktorského seriálu cynického doktora, který říká, že všichni lžou (možná má ale zčásti pravdu). Seriál vás postupně naučí být lhostejní vůči pacientům a soustředit se na Dr. House (Hugh Laurie si prostě ukradl seriál pro sebe). A poslední bod k dobru je, že je zajímavé pozorovat, jací lidé jedou do nemocnice a jak doktoři říkají své názory na jejich lifestyle. Ale co mám proti Housovi, tak je, že mě napodruhé nebaví tolik, jako napoprvé, ale na první zhlédnutí to stálo za to.

• 24.7.2019  19:54
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 85%. Sexuální obsah: Střední; Násilí: Středně; Nadávky a sprostá slova: Mírně; Děsivé či intenzivní scény: Mírně. Věkové hodnocení v USA: TV-PG. Můj názor- Odvysílala se celá třicátá série a já se začal dívat na první díl. První polovina první série mě moc nezaujala, ale pak od druhé poloviny jsem se smál každou chvíli. Takovou satiru s občasným černým humorem jsem nečekal. Nyní jsem na začátku sedmé řady a skvěle se bavím, Simpsonovi mohu doporučit všem lidem, protože stejně jako Shrek to má vtipy, které pochopí jinak děti a jinak dospělí.

• 22.7.2019  11:45

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 90%. Sexuální obsah: Mírný; Násilí: Mírné; Nadávky a sprostá slova: Mírné; Děsivé či intenzivní scény: Mírné. Věkové hodnocení v ČR: Není, doporučuji 12+ (V USA PG-13). Můj názor- Film který nestačil tolik zkultovnět jako pelíšky, nevím sice proč, ale nejspíš to bude tím, že tento film vyšel hned rok po pelíšcích. Já mám ale osobně tenhle film radši, ale dřív to tak nebylo :). Je zde vidět, jak si my jako Češi dokážeme pomoct v těžkých chvílích navzdory našemu přesvědčení a názoru. Líbí se mi kombinace těžkého dramatu, do kterého ta nejzápornější postava přidává humor. Už nevím co dál psát, prostě se na to podívejte.

• 21.7.2019  14:55
    Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

Hodnocení na Rotten Tomatoes: Nehodnoceno. Sexuální obsah: Mírné; Násilí: Mírné; Nadávky a sprostá slova: Mírně; Děsivé či intenzivní scény: Mírně. Věkové hodnocení ve VB: PG. Můj názor- Tenhle seriál jsem viděl už dříve, ale až v šestnácti letech, kdy jsem si dal maraton, tak jsem seriál docenil. V seriálu najdete vše, co má mít britský humor, proto jsou tací, kterým se to nelíbí, a pak je tu ta absurdní zápletka. Seriál doporučuji, ale jak jsem psal, tak ne každého chytne, ale pokud vás chytne, tam nebudete litovat.

• 21.7.2019  12:36
    Kosmo (TV seriál) (2016)

Hodnocení na Rotten Tomatoes: Není. Sexuální obsah: Mírný; Násilí: Mírné; Nadávky a sprostá slova: Mírně; Děsivé či intenzivní scény: Mírně. Věkové hodnocení v ČR: Mládeži přístupný.

• 21.7.2019  12:30
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 96%. Sexuální obsah: Mírný (Více u jednotlivých sérií); Násilí: Vysoké; Nadávky a sprostá slova: Středně; Děsivé či intenzivní scény: Velmi. Věkové hodnocení v USA: TV-MA. Můj názor- Když jsem v šestnácti letech začal sledovat tento seriál a viděl jsem první tři díly, byl jsem na vážkách, na seriál jsem se velmi těšil a začátek mě zklamal, prostě jsem čekal víc. Ale pak se to po třech dílech zlomilo a já byl nadšen z toho, že seriál překonal mé očekávání. Ano první série je taková, že nevíte co čekat, protože u seriálu, který je ode všech chválen nečekáte drsnější telenovelu. Ano, seriál má pozvolné tempo a někdy nám předkládá nám se zdajíc zbytečné scény, ale právě tyto scény mají velmi důležitou roli. Některé takové scény mají totiž dopad na seriál klidně až po několika dílech, ale to nevadí. Seriál má skvěle napsané postavy, které se chovají reálně a vy každé jednání postavy chápete. Každá postava má navíc svůj vývoj a vztah s dalšími postavami, který třeba zakrývá. Už samotný vztah Jesseho a Waltra je skvělý sledovat. Seriál velmi doporučuji, protože já si našel svého favorita, jen seriálu dejte více času než si vás najde a překlepejte první sérii, i když není také vůbec špatná, protože když jsem se kouknul na seriál podruhé, tentokrát v originále, který je daleko lepší, tak můžu říct, že ani první série není žádný odpad. Každopádně teď už upusťte od čtení mého komentáře a začněte sledovat NEJLEPŠÍ SERIÁL VŠECH DOB.

• 10.7.2019  16:27
    Chůva k pohledání (TV seriál) (1993)

Hodnocení na Rotten Tomatoes: Nehodnoceno. Sexuální obsah: Mírný; Násilí: Žádné; Nadávky a sprostá slova: Mírně; Děsivé či intenzivní scény: Vůbec. Věkové hodnocení v USA: TV-PG. Můj názor- Můj velmi oblíbený sitcom a zároveň romantický seriál. Ano, seriál není pro všechny a humor je tupý, ale mě baví a své fanoušky si seriál našel. Co se mi na seriálu velmi líbí, tak je ten vztah Fran a Maxe, kde by víte, jak to dopadne, ale prodlužuje se to a alespoň mě to baví. Pak Franina famílie, pak její tupá kamarádka Val a sluha Niles se C.C. si dávají super stěry. A za co jsem velmi rád, tak je to, že seriál si držel svou kvalitu, která sice jen mírně stoupala, ale nikdy neklesala.

• 10.7.2019  14:21
    M*A*S*H (TV seriál) (1972)

Hodnocení na Rotten Tomatoes: Nehodnoceno. Sexuální obsah: Mírný; Násilí: Mírné; Nadávky a sprostá slova: Mírně; Děsivé či intenzivní scény: Středně. Věkové hodnocení v USA: TV-PG. Můj názor- Tak včera jsem asi po čtyřech měsících dokoukal celý seriál a musím říct, že to bylo naprosto super. Tak lidský seriál s inteligentním humorem se jen málo vidí, já žádný takový jiný neznám. Musím říct že se mi líbily všechny postavy a s každou jsem soucítil (snad až na majora Burnse coby kuního ksichta, ale ten byl fajn vtipná vsuvka.) Nevím co už dál napsat, ale tohle bylo prostě vážně fajn, a podle mě to není starý, jelikož jsem neviděl žádný jiný lidský a vtipný seriál zároveň.

• 9.7.2019  11:34

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 78%. Sexuální obsah: Střední; Násilí: Střední; Nadávky a sprostá slova: Mírně; Děsivé či intenzivní scény: Středně. Věkové hodnocení v USA: PG-13.

• 9.7.2019  11:34

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 84%. Sexuální obsah: Žádný; Násilí: Střední; Nadávky a sprostá slova: Mírně; Děsivé či intenzivní scény: Středně. Věkové hodnocení v USA: PG-13.

• 9.7.2019  11:33

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 94%. Sexuální obsah: Žádný; Násilí: Střední; Nadávky a sprostá slova: Mírně; Děsivé či intenzivní scény: Velmi. Věkové hodnocení v USA: PG-13.

• 9.7.2019  11:32

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 87%. Sexuální obsah: Mírný; Násilí: Střední; Nadávky a sprostá slova: Středně; Děsivé či intenzivní scény: Středně. Věkové hodnocení v USA: PG-13.

• 9.7.2019  11:31
    Ostrov (2005)

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 40%. Sexuální obsah: Mírný; Násilí: Střední; Nadávky a sprostá slova: Středně; Děsivé či intenzivní scény: Mírně. Věkové hodnocení v USA: PG-13.

• 9.7.2019  11:30
    Venom (2018)

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 29%. Sexuální obsah: Mírný; Násilí: Střední; Nadávky a sprostá slova: Středně; Děsivé či intenzivní scény: Středně. Věkové hodnocení v USA: PG-13.

• 9.7.2019  11:13
    Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 60%. Sexuální obsah: Mírné; Násilí: Střední; Nadávky a sprostá slova: Mírné; Děsivé či intenzivní scény: Střední. Věkové hodnocení v USA: TV-14.

• 8.7.2019  11:01

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 100%. Sexuální obsah: Žádný; Násilí: Vysoké; Nadávky a sprostá slova: Středně; Děsivé či intenzivní scény: Velmi. Věkové hodnocení v USA: TV-MA.

• 8.7.2019  11:01

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 100%. Sexuální obsah: Středně; Násilí: Vysoké; Nadávky a sprostá slova: Středně; Děsivé či intenzivní scény: Velmi. Věkové hodnocení v USA: TV-MA.

• 8.7.2019  11:00

• 8.7.2019  10:59

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 100%. Sexuální obsah: Mírný; Násilí: Vysoké; Nadávky a sprostá slova: Středně; Děsivé či intenzivní scény: Velmi. Věkové hodnocení v USA: TV-MA.

• 8.7.2019  10:57

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 87%. Sexuální obsah: Vysoký; Násilí: Vysoké; Nadávky a sprostá slova: Středně; Děsivé či intenzivní scény: Velmi. Věkové hodnocení v USA: TV-MA.

• 8.7.2019  10:48

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 91%. Sexuální obsah: Střední; Násilí: Střední; Nadávky a sprostá slova: Velmi; Děsivé či intenzivní scény: Středně. Věkové hodnocení v USA: R.

• 8.7.2019  10:44

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 50%. Sexuální obsah: Není; Násilí: Vysoké; Nadávky a sprostá slova: Velmi; Děsivé či intenzivní scény: Mírně. Věkové hodnocení v USA: R.

• 8.7.2019  10:41

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 79%. Sexuální obsah: Mírný; Násilí: Vysoké; Nadávky a sprostá slova: Středně; Děsivé či intenzivní scény: Velmi. Věkové hodnocení v USA: R.

• 7.7.2019  20:30

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 94%. Sexuální obsah: Střední; Násilí: Střední; Nadávky a sprostá slova: Velmi; Děsivé či intenzivní scény: Velmi. Věkové hodnocení v USA: R.

• 7.7.2019  20:26
    Kmotr (1972)

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 98%. Sexuální obsah: Střední; Násilí: Vysoké; Nadávky a sprostá slova: Velmi; Děsivé či intenzivní scény: Velmi. Věkové hodnocení v USA: R.

• 7.7.2019  20:21

Hodnocení na Rotten Tomatoes: 75%. Sexuální obsah: Mírný; Násilí: Mírné; Nadávky a sprostá slova: Středně; Děsivé či intenzivní scény: Mírně. Věkové hodnocení v USA: R.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7