Diego75

Diego75

okres Praha

• 7.10.2019  23:33
    Velký bazar (1973)

Perfektní komedie a nejspíše nejlepší film s Les Charlots. Claude Zidi točí jeden skvělý film za druhým a tenhle se mi nikdy neokouká. Každá jednotlivá scénka je zábavná a film je doslova přeplněn nápaditými vtípky.

• 7.10.2019  23:28

Řada lidí tvrdí, že tento díl Indiana Jonese není nic extra a dost často se setkávám s názory, že temnější pojetí tohoto filmu se k této filmové sérii nehodí. Chápu, že každý má jiný vkus, ale tento díl je mým oblíbeným. Líbí se mi především jeho pestrost. Mám na mysli úvod filmu nebo scénu s důlními vozíky. Tento film považuji, stejně jako předešlý, za klasiku.

• 7.9.2019  22:33

Felixe Holzmanna považuji za jednoho z nejlepších komiků. Tato kolekce scének je skutečně vydařená a styl humoru, který obsahuje, mám já osobně velmi rád. Je sice mnoho dalších skvělých bavičů, ale jen málokdo se vyrovná právě Felixovi Holzmannovi.

• 20.8.2019  23:32
    Moje rodina (TV seriál) (2000)

Seriál Moje rodina obsahuje sice řadu skvělých vtipů, ale mně přijde, že některé epizody jsou jimi plné a u jiných jsem se zase nudil. Vzhledem k odlišným hodnocením ostatních uživatelů vidím, že řada lidí má na tenhle seriál jiný názor a já je chápu. Je možné, že některé humorné díly nejsou mým šálkem kávy.

• 20.8.2019  23:20
    Rio (2011)

Tenhle animovaný film děti zaujme. Hlavní hrdina Blu je klasickou postavou, která má víc štěstí než rozumu, což je spoustě lidem sympatické. Líbí se mi propracované detaily Ria de Janeira. Jednoduše dobrý rodinný film.

• 19.8.2019  00:15
    Televizní noviny (TV pořad) (1994)

Jednu hvězdičku si ode mě tento pořad zasluhuje pouze za malé množství potřebných informací z domova i ze světa. Zbytek zpravodajství je pak už jen založen na upoutávkách pořadů TV Nova, zbytečných reportážích, anketách s lidmi, kteří skoro vůbec nevědí o čem je řeč, nebo ''zajímavostech'' ze života slavných. Důležitých věcí se zde jednoduše dozvíte minimum.

• 18.8.2019  23:58

Nápad natočit film o otci, který shání dárek na poslední chvíli byl dobrý, ale zpracování mi přijde horší. Některé scény jsou ve filmu zbytečné a tato komedie je jimi přeplácaná. Setkáváme se s nereálnými situacemi, ale i s koncem, který byl takový, jaký měl být. Film má tedy i svá pozitiva a myslím, že spoustu dětí bude bavit určitě.

• 8.8.2019  20:46
    Čelisti II (1978)

Vzhledem k rozdílnému hodnocení oproti prvnímu dílu jsem počítal se zklamáním, ale Čelisti II mě příjemně překvapily. Původní film je sice vynikající klasika, ale u tohoto snímku jsem se také neunudil a opět to má tu správnou atmosféru. Já osobně doporučuji zhlédnout i toto pokračování, které je plné skvělých scén.

• 1.8.2019  16:36

Zdeněk Svěrák a Ladislav Smoljak toho vymysleli mnoho zábavných věcí. Tento pořad není rovněž výjimkou a já jsem se u jeho sledování rozhodně nenudil. Tato dvojce prostě srší skvělými nápady.

• 31.7.2019  17:53

Zprvu to vypadalo jako milá bláznivá komedie, což se Robertu Benignimu povedlo, ale zároveň stvořil nezapomenutelnou postavu milujícího otce, který ochrání svého syna před strachem z koncentračního tábora za každou cenu. Musím říct, že tak emocionální a originální film zároveň jsem už dlouho neviděl.

• 29.7.2019  12:40
    Klub sráčů (2000)

Žádnou hvězdičkou se snažím filmy hodnotit minimálně, ale tohle je ten případ, kdy to jinak nešlo. Nevím, jestli tvůrci chtěli natočit něco typu Prci, prci, prcičky, ale pokud ano, tak se jim to rozhodně nepovedlo. Vtipy v tomto filmu jsou nejen trapné, ale dost často i nechutné. Zkrátka nevidím na Klubu sráčů nic pozitivního.

• 28.7.2019  12:24

Terence Hill a Bud Spencer natočili společně spoustu skvělích komedií, ale já jsem zastáncem názoru, že tenhle se povedl nejvíce. Příběh dvou automobilových závodníků, kteří chtějí od nebezpečných gangsterů zpět svou buggy, způsobuje řadu komických rvaček a jiných vtipných situací. Tato komedie už se dnes jen tak nevidí a pro mě zůstane navždy tou nejlepší tohoto výtečného dua.

• 27.7.2019  10:13

Dobrodružné filmy mám já velice rád a tomuto podle mého nic nechybělo. Zápletka je skvělá a jsem rád, že se mohu i pobavit, a to hlavně díky Danny DeVitovi.

• 27.7.2019  10:06

Tento film bych rozhodně nehodnotil jako vyloženě špatný. Souhlasím s tím, že s původním pohádkovým seriálem se to nedá vůbec srovnávat, ale děj filmu je originální a pár vtipných scének, které pobaví nejen děti, ale i dospělé, se tu najde.

• 26.7.2019  23:44
    Chcete být milionářem? (TV pořad) (2016)

Marek Vašut zvládal v soutěži úlohu moderátora dobře, ale problémem je, že v pořadu se spousta otázek změnila na takové, jaké znají pouze lidé, kteří sledují pořady TV Nova. Bylo jasné, že pořad nevydrží dlouho, ale za snahu to stálo.

• 26.7.2019  23:44
    Nováci (TV seriál) (1995)

Když jsem se o tomto seriálu dozvěděl, že se má jednat o první český sitcom, myslel jsem si, že by se mohlo jednat o vtipnou rodinku a její příhody, ale po zhlédnutí prvního dílu mi došlo, jak moc jsem se mýlil. Ota Jirák je asi jediný, který svou postavu hraje dobře. Postava Jeremyho občas pobaví, ale jinak jsem u seriálu pomalu usínal a skoro žádný díl neobsahoval více než jeden dobrý vtip.

• 26.7.2019  23:43

Tento film je dle mého názoru tím nejlepším ze série o účetním Fantozzim. Paolo Villaggio zde naplno využívá své herecké schopnosti. Vtipné scény, jako ujídání karbanátků a závody na kole, jsou pro mě legendami. Rovněž si i můžeme všímat, že na rozdíl od prvních dvou dílů hraje Pinu herečka Milena Vukotic, která ztvárnila roli obětavé manželky skvěle. Je dobře, že Paolo Villaggio a Neri Parenti společně natočili tento skvost.