Diego75

okres Praha

<< předchozí 1 2 3
    • 28.10.2020  19:18
    Bastardi 3 (2012)

Tolik jsem se nudil, že jsem se na Youtube díval na ty nejrůznější videa. Po nějakém čase jsem se dostal i ke sledování tohoto filmu. Je to až k nevíře, ale film jsem zvládl dokoukat až do konce....Ano, opravdu jsem se až tak moc nudil. Nicméně film Bastardi 3 splnil moje očekávání. Je to ten nejhorší díl série. První dva díly jsou sice velmi špatné, ale mají alespoň lehce zajímavý děj. Tady se jen chaoticky dějí věci a divák prosí, aby už byl konec.

• 18.9.2020  16:32
    ČTTV (TV pořad) (2015)

Další skvělý počin Petra Čtvrtníčka. Rozhovory skutečně působí autenticky a scénář je skvělý. Všem hostům Petr Čtvrtníček navíc satiricky tyká.

• 16.8.2020  01:16
    Diktátor (2012)

Skvělá satira. Tento film výborně ukazuje charakter snad všech diktátorů a celkově se vysmívá diktatuře samotné. Rozhodně originální a vtipné.

• 4.8.2020  23:45

O tomto filmu mohu napsat jen jedno. Sice má potenciální zápletku a dobře ukazuje, jak se v dnešní době dá prakticky udělat z čehokoliv naprostý skandál, ale humor a herecké výkony jsou na bodu mrazu.

• 10.7.2020  12:53

Na tento film jsem se podíval jen kvůli Chevy Chaseovi, to říkám upřímně. Tato komedie se dá doporučit, je totiž dobrodružná a má ten klasický groteskní styl amerických komedií. Jen myslím, že těch vtipů se tam dalo nacpat víc, proto pouze za tři hvězdičky. Nicméně taková scénka s opisováním u testu byla bezchybná.

• 15.5.2020  23:36
    Highfive (TV pořad) (2015)

Pro fanoušky filmu přímo ideální pořad. Škoda, že jednotlivé epizody nevycházejí pravidelně, ale jinak je tohle něco, co českému internetu skutečně chybělo.

• 6.5.2020  18:36
    Gympl (2007)

Jako komedie je Gympl dobrý film a některé hlášky lze slyšet dodnes, ale těm vážným scénám určitě něco chybí. Škoda, že tady neslyšíme nějakou tu dobrou vážnou hudbu, která by filmu dala lepší atmosféru. Ať už bych chtěl ale Gymplu vytknout cokoliv, tak ale musím uznat, že za celou dobu filmu jsem se ani jednou nenudil a to je poměrně dlouhý.

• 26.4.2020  14:50
    Profesionál (1981)

Skvělý příklad toho, jakou velkou roli hraje ve filmu hudba. Bez toho známého soundtracku od Enniam Morriconeho by tento film jistě neměl tak vyské hodnocení. Jinak ale Belmondo předvedl perfektní dramatický výkon a jeho fanouškům lze jedině doporučit. Škoda jen že těch rvaček nebylo krapet víc než dialogů. Nicméně to je podle mě parádní film.

• 15.4.2020  12:59

Skvělý western. Bud je tady opět klasicky mrzutý a Terence vychytralý. Rvačky jsou samozřejmě také na místě a já bych možná dal i pět hvězdiček, ale něco mi k tomu prostě ještě chybí. Jinak je to ale výtečný film pro milovníky této dvojce a pro příznivce westernů.

• 14.4.2020  23:56

Smolíkovi jsou legendární rodinka. Jejich hlášky a příhody jsou nezapomenutelné a všechny tři seriály se povedly. Zatím nejvíce mě oslovila tato série s pátráním po Pištovi Hufnáglovi, protože je dobrodružná, správně vtipná a rozmanitá. Každou epizodou se děje něco jiného a divák se tedy ani minutu nenudí. Smolíkovi opět dokázali, že mají skutečně SMŮLU.

• 14.4.2020  14:05
    Život není krásný (amatérský film) (2008)

Na amatérský film to není vůbec špatné. Nenudilo to a konec byl překvapivý. Jen herecké výkony nebyly u všech úplně nejlepší (to se netýká hlavní postavy).

• 14.4.2020  12:57

Film bohužel místy nudil, ale i tak je to dobrá podívaná. Terence Hill zde má svou obviklou roli mazaného hrdiny. Musím uznat, že tu čtvrtou hvězdičku dávám jen tak tak a to hlavně kvůli skvělé hudbě od Ennia Morriconeho, která dává akčním scénám tu správnou atmosféru. Nejlepší scénka byla hra se střelbou na sklenice od whisky.

• 5.4.2020  07:29

Tento díl je skvělý tak jako dva předešlé. Možná je jen trochu škoda, že postava Sallaha nedostala více prostoru, protože v Chrámu zkázy mi celkem scházela, Nicméně je tu skvělý Sean Connery, který působil po boku Harrisona Forda brilantně. Líbí se mi i to, že se na začátku filmu dozvídáme, jak se Indy naučil používat bič, kdy se poprvé projevil jeho strach z hadů a jak přišel k jeho slavnému klobouku.

• 3.4.2020  14:18

Druhý díl této série je takový více bláznivější a mně osobně se líbí to, že středověkké scény tu mají více prostoru a působí skvěle. Jinak už ale tenhle film nemá to kouzlo prvního dílu, který je jednoznačně lepší. Velká škoda je i to, že v roli Beatrice se nám už neukázala Valérie Lemercier, která v předchozím díle ztvárnila svou roli nezapomenutelně. A co se dabingu týče, je to hlavně o zvyku. Myslím že na Jacquouille se hodí spíše Jaromír Meduna, ale i Pavel Trávníček nebyl špatný. Tak jako tak, Návštěvníci 2 jsou podle mého mínění dobrým filmem a příznivci prvního dílu by si ho neměli nechat ujít. Scéna s bedničkou na trubadúry je legendární...

• 26.3.2020  19:31
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

Tenhle seriál mám vážně rád, ale musím dát jen čtyři hvězdičky, protože kvalitou má sestupnou tendenci a ne všechny díly byly tak skvělé. První čtyři série jsou geniální. Skvělé hlášky a diváka děj chytne. Pozdější série jsou také dobré, ale je tam znát, že ubývají nápady. Například postava Chelsea, která se objevuje v dalších epizodách mi úplně nesedla a přišlo mi, že nenabízí tolik vtipných zápletek. Uplný zvrat však pochopitelně nastal odchodem Charlieho. Když ze seriálu odejde hlavní postava, už se na to dá jen těžko dívat.

• 26.3.2020  19:18

Jedna z nejbláznivějších komedií, co znám. Sci-Fi filmy nejsou zrovna mým šálkem, ale tohle se mi prostě nikdy neokouká. Znám hlášky sice nazpaměť, ale i tak se vždycky dobře bavím. Film má jednoduše postven humor na dvou středověkých hrdinech, kteří se seznamují s moderním světem. A ano, sice je to jednoduchá zápletka, ale funguje to dokonale. Určitě můj nejoblíbenější film s Jeanem Reno. Hraje zde skvěle, stejně jako i Clavier a ostatní.

• 17.3.2020  19:21

Co dodat... Jedna z největších filmových legend, která si získala řadu generací diváků. Podle mě má tenhle film úplně všechno. Akční scény jsou na tu dobu více než skvělé a nejspíše se jedná o nejlepší dobrodružný film. Alespoň já ho tedy tak vnímám. Indy je prostě ikonická postava, která je odvážná, chytrá a má nesmrtelné hlášky. Moje oblíbená scéna je Indyho "souboj" s bojovníkem s šavlí. Ta pro mě zůstane navždy nezapomenutelnou.

• 17.3.2020  19:02

Často se stává, že pokračování filmů vás výrazně zklame. Já to však o dvojce Bláznivé střely nemůžu rozhodně tvrdit. Humor z prvního dílu stále nevyprchal a zápletka je také na slušné úrovni. Oproti jedničce mi připadá, že se Frank ocitá v nebezpečnějších situacích a už to není jen tak nějaký obyčejný polda. Stručně řečeno, komu se líbila jednička, ocení i dvojku.

• 17.3.2020  18:54
    M*A*S*H (TV seriál) (1972)

Jedna z největších klasik historie televizního vysílání. Specifický a nesmrtelný humor, který mě přinutil sledovat seriál pravidelně. Líbí se mi hlavně to, že na rozdíl od jiných sitcomů je M*A*S*H místy velmi vážný seriál a proto je dobře, že v českém znění není zvuková stopa se smíchem.

• 17.3.2020  18:47

Nakonec tu pátou hvězdičku přece jen dám. Je to vynikající konverzační komedie. Chápu, že každému tenhle humor prostě nemusí sednout, ale já jsem se skvěle bavil když jsem to viděl poprvé i po více přehrání. Od režiséra Luciana Salceho jsem viděl první dva díly Fantozziho a tak jsem podobnou bláznovinu čekal i od tohoto filmu, ale musím říct, že tohle není vyloženě bláznivá italská komedie. Sice si dějová místa moc nemění, ale i tak film nenudí a povedl se i český dabing. Vladimír Brabec má prostě nesmrtelný hlas.

• 11.3.2020  22:38

Steve Martin je dobrý komik a řada vtipů se povedla, ale tomuhle se prostě nedá říkat Růžový panter. Film postrádá veškeré kouzlo, které měla původní série s Peterem Sellersem. Je pravda, že jsem tenhle film čekal o dost horší, ale i tak dávám jen dvě hvězdičky, protože ve srovnání s původními filmy se tohle neskutečně liší. Je ale pravda, že se u toho člověk alespoň nenudí.

• 8.3.2020  20:32
    V síti (2020)

Po zhlédnutí Českého snu jsem nevěřil, že by mohl Vít Klusák natočit něco lepšího. S Barborou Chalupovou se mu to ale jednoznačně povedlo. Herecké výkony všech dívek byly skvělé a ani jedna z nich nepůsobila nuceně. Geniální taktika lovení predátorů pak vytvořila skvělou filmovou atmosféru a tento snímek je rozhodně obrovským přínosem, jakým žádný jiný český dokument dosud nebyl.

• 21.2.2020  11:53
    Chcete být milionářem? (TV pořad) (2000)

Bohužel musím ubrat jednu hvězdičku, protože postupem času pořad přestal být zajímavý. Bylo to z velké části zapříčiněno odchodem Vladimíra Čecha, který byl vynikajícím moderátorem. Celkově však už poté byly všechny díly na jedno brdo, ale jinak to byl neuvěřitelný kult své doby a je skutečně škoda, že pana Čecha někdo z vedení Novy vykopl.

• 9.2.2020  11:49

Nevím proč, ale u téhle epizody jsem se zatím nejvíc nasmál. Skvělé hlášky.... Jake: "Já hraju ve skupině Rockový Frajeři" Milie: "Mám ráda Gwen Stefani". Jake: "Ty jsou taky dobrý"

• 9.2.2020  00:49
    Fantozzi (1975)

Po filmu "Maléry pana účetního" je tohle, myslím, nejlepší díl série. Je to takový seznamovací díl, kde se dozvídáme charaktery postav a něco okaždodenním životě Uga Fantozziho. Moc tady nechápu to nízké hodnocení, protože spousta gagů a vtipných scének zde byla. Je to možná tím, že tento díl je společně s "Nesnáze pana účetního" režírován jiným režisérem než ostatní filmy. Já tvrdím, že Paolo Villaggio zde hrál skvěle a na pět hvězd to film zvládne.

• 20.1.2020  23:52
    Tři amigos (1986)

Čekal jsem nějakou bláznivinu jako například Žhavé výstřely, ale tohle bylo něco jiného. Chevyho Chase jsem už viděl v sérii o Griswoldových a kvůli tomu jsem si i tento film pustil. Zápletka je dobrá a film byl i slušně napínavý. Myslím si však, že komické trio hlavních hrdinů mělo dostat více prostoru na nejrůznější fórky. Jistě jsou všichni dobrými komickými herci, ale je velká škoda, že film toho moc nevyužívá.

• 5.1.2020  00:14
    Zwei Kessel Buntes (TV pořad) (1999)

Česká soda obsahovala více legendárních scének, ale i tohle pokračování ode mě získává plný počet hvězdiček, protože i tady jsou geniální hlášky. - "U většího balení umělohmotný SSáček zdarma".

• 29.12.2019  21:56
    Tele Tele (TV pořad) (2000)

Pořad Tele Tele se v průběhu jeho vysílání dost měnil a pokles kvality byl znát. V roce 2000 se teprve rozjížděli a v celku to ušlo. Postupně přidávali nové a nové parodie na různé seriály, pořady a reklamy. Tedy nejlepší období mělo dle mého názoru Tele Tele v letech 2001 - 2003. V roce 2004 ale začaly být vtipy na jedno brdo. Pořád dvojsmysly, které vám dojdou dříve, než je zamýšleno autory. V té době myslím byl nejlepší čas přestat. Slabé díly ale pokračovaly v letech 2005 a 2006. Pak již pořad přestal být úplně zajímavý a neobjevoval se v něm už ani Josef Carda a v roce 2007 skončili definitivně. Vzhledem k tomu, co Nova vysílá je však Tele Tele povedené a já myslím, že na 3 hvězdičky zvládne. Díky čtveřici herců jsem našel něco, co mi pomáhalo dlouhou dobu zabíjet čas a i mě pobavilo.

• 28.12.2019  11:59

Ano, tenhle film se skutečně nepovedl. Herecké výkony jsou nic moc (až na pár vyjímek). Děj je nudný a nezajímavý. Nechápu však, proč se tento snímek objevuje v třístovce nejhorších filmů. Je to sice neuvěřitelná blbost, ale znám daleko více špatných komedií, které by se sem hodily víc.

• 27.12.2019  22:43
    Česká soda (TV seriál) (1993)

Česká soda...Neobvyklý druh humor, který někdo může vnímat jako hrubost a překročení jakýchkoliv mezí. Záleží, z jakého pohledu se na tento pořad podíváte. Já ho vnímám jako skvělou parodii na politiku a společnost. Je pravda, že někdy byly vtipy přehnané, ale pořád to byly vtipy. Myslím si, že Česká soda se jednoznačně povedla a je škoda, že takové věci už se dnes objevují jen zřídka.

<< předchozí 1 2 3