Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Akční
  • Krátkometrážní

Obsahy (7)

Strange Dawn (2000) (TV seriál)

Yuko a Eri jsou dvě obyčejné dívky, které se nedopatřením dostaly do světa obývaného bytostmi malého vzrůstu. Obyvatelé této tajemné říše je vidí jako své „velké ochránce“, kteří jim pomohou v době válek. Dívky se proto po počátečním váhání přidají k tamním válečníkům, snaží se zjistit, jak se do tohoto světa dostaly a jak se z něj mohou vrátit domů. Zároveň ale představují obrovskou sílu, kterou bude každý, kdo se sílícího konfliktu zúčastní, chtít přetáhnout na svou stranu.

In the Dark (2017) (TV seriál)

Zatímco se detektiv Helen Weeks (MyAnna Buring) vyrovnává se zjištěním, že je těhotná, vrací se do svého rodného města, aby řešila tamní záhadu. Manžel její nejlepší kamarádky z dětství byl totiž obviněn z únosu dvou dospívajících dívek. Zatímco se místní vykonavatelé spravedlnosti snaží neúspěšně dobrat pravdy, čas na záchranu a získání odpovědí se neúprosně krátí. A jako kdyby to nestačilo, začne samotnou Helen dohánět její vlastní minulost.

Durarara!!×2 - Kecu (2016) (série)

Do Ikebukura se vracíme ve chvíli, kdy předchozí série Durarara!!×2 Ten skončila. Město je opět ovládáno zmatkem. Zatímco pokračuje boj o moc mezi gangy Dollars, Žlutými šátky a Saikou, celou situaci zásadně ovlivní nečekaný zvrat. Na veřejnosti je totiž odhalena ztracená hlava bezhlavé jezdkyně Celty. Jak tento moment ovlivní rozložení sil? A co to bude znamenat pro vztah mezi Celty a jejím přítelem Shinrou? Nastává začátek konce celého fenoménu Durarara!!

Durarara!!×2 - Ten (2015) (série)

Pokračování série Durarara!! x2 Shō (2015) začíná tam, kde předchozí příběh skončil. Ikebukuro se vzpamatovává z útoku na známou osobu, který značí, že ve městě roste nová hrozba. Hlavní hrdina Mikado se ocitá ve zcela nové situaci, kdy najednou disponuje nejen možnostmi Dollars, ale nově také Modrých čtverců.

The Night of the Doctor (2013)

Speciální miniepizoda k padesátému výročí seriálu Doctor Who - Doctor ve své osmé podobě (Paul McGann) se uprostřed Velké časové války setkává se sesterstvem Karn. V zoufalé situaci od nich dostává nabídku, která by mohla kritickou situaci zvrátit.

Hagane no renkindžucuši: Milos no seinaru hoši (2011)

Film je samostatným příběhem seriálu Fullmetal Alchemist z roku 2009. Bratři Elricovi hledají pravdu, která se skrývá za neznámou formou alchymie. Avšak dříve, než odhalí tajemství ztracené země Milos, musí se vypořádat s nečekanými hádankami a nebezpečími.

Hell on Wheels (2011) (TV seriál)

Děj se odehrává v Severní Americe v šedesátých letech devatenáctého století. Hlavní postavou je bývalý voják Cullen Bohannon (Anson Mount), kterého pronásleduje myšlenka na pomstu. Cesta ho zavede až ke stavbě první transkontinentální železnice.

Reklama

Reklama

Reklama