Furis

Petr Furiš

okres Kladno

• 25.6.2019  08:41
    Rocketman (2019)

Ne každému sedne muzikálový styl vyprávění, mě se to líbilo, zvlášť když Rocketman přišel až po BohRap. Pár scén jsem si musel pustit znovu samostaně. Je to ostřejší než BohRap a to se mi líbí. U těchto druhů filmů podle mě nikdy nevytvoříte veledílo. Egerton výborný. Opět dobrý průměr na 3 hvězdy.

• 25.6.2019  08:28
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Výborně zvolená stopáž. Není zapotřebí kazit dílo natahováním ho do nekonečna. Držím se zvoleného tempa a když je řečeno vše, skončím. Dramatičnost a napětí prostupuje všemi díly. Výborná věc. Drobné hstorické nepřesnosti jsou pochopitelné, nejedná se o dokument.

• 25.6.2019  07:24
    Kmotr (1972)

Za mě nejlepší film v historii. Dívám se na něj snad po sté a pořád mě baví. Scénář, hudba, obsazení, režie, atd... všechno neskutečnà pecka.

• 24.6.2019  22:13

V PC si pustím prezentaci fotek z digitálního rodinného alba, řeknu si u toho jo, tehdy to bylo bezva, škoda že je to tak dávno. Když si do toho zapnu oblíbenou hudbu, která se zaznamenanými událostmi vlastně vůbec nesouvisí, můj sentimentální pocit zesílí. Všechno super, všechno špatné se děje jenom v přitomnosti, minulost byla tak nádherná a čistá (ironie)... Průměr, který hraje na city a samozřejmě to funguje. Ale 5 hvězd za mě patří jiným filmům.