Alagaesie

okres Praha
Trochu blbá otázka, ne? Jasný Velkodrůbežář

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 3.1.2019  11:11

Žížala zajímavej záskok, ale nic moc. „To sou valaši!“ 007 nebyl Andrej! Hra na státní znak. Lev dobrej. Voodoo ani Havel nééé. „Národní nezapaluj!“ Ale je fakt, že tady vařili z vody. Sejmout Miloše? Heh… Ne, na starýho Tondu to nemá.

• 29.12.2018  11:20

Tak asi chudáci Borovácí, no. Bez topiče jsou v pyči! „Ty ještě nevíš, kdo já jsme? Já to poženem až do Bruselu.“ Badminton nad rakvema... Chudáci. U zhaslý pece jsem skoro zamáčk slzu. S krajským to seklo. Ještě vybalujem. Kyšperský hrál před poldama dobře. „Máúcta! Jak se to vypíná?“ Prach prachu, popel a spal Boru. Ráth jak vyšitej! „To je víno!“ A do toho letecký neštěstí...Ať žije Bor.

• 29.12.2018  11:19

Jakou roli bude hrát pila? „Ve středu přestala žrát...“ Rodina je základ – to musí respektovat i zaměstnanci krematoria. „My tady nejsme žádný online mapy.“ Hmm, respekt k zákonům – to zní přímo nebesky... No, někdy si i Hroch Obojživelný zaslouží obřad. Ano, lepší, než kdyby zavřeli Borskej kremáč, žejo? Balzamovanej hroch? Normální zakázka... Osmičku?! Krve jak z vola. Popis… „Jako, že si serou do huby, jo?“ Rodinnej pohřeb… Táta nevybral zatáčku… Luxusní počátek obřadu. Chudák zastupitel.

• 29.12.2018  11:18

Nejsou spaly, tak se Knoblochová pustila do dortů. To bude mít ředitel radost. Babička zemřela na rodné půdě. „Vítejte. Dejte si věneček.“ „Nemůžu si vzpomenout na takové krásné české slovo.“ Balzamovat se nebude? Kamil rozpálí pec, Knoblochová vychladne – hlavně mít rozdělený úkoly. A sakra... Popel nesmí do letadla? Kamil to VHSkou ZABIL! Stylový!

• 29.12.2018  11:18

Oběd z kremační pece...! Za bečky je přirážka, ne? XXL nebožtík je problém. Teplo pro školku... Koloběh nelze zastavit. A příklad výbornej. „A jestli u toho začnou umírat lidi smíchy, tak to nám může pomoct.“ Estráda. Chudáci děcka, dyť z toho nemaj rozum. „Tohle je obřad.“ Rybí urna(...). Týniště to vyřešilo hezky.

• 29.12.2018  11:17

„Vy pořád něco háčkujete.“ Kde si chtěl Kamil stěžovat? „Kdo dřív příjde, ten dřív pálí.“ Žáček! Chudák boxer. Sakra... To je normální požadavek? A Týniště bylo zas napřed. Zprávy z vysílačky super. A Čtvrtníček už to (zase) nedělal pro sebe. Jo, na obřady je Kyšperský nejlepší. Dobrej boxer. Rukavice nejvíc!

• 29.12.2018  11:16

Jířa neoblomná a zásadová. Tuhoň, no. Já bych ho nechal Boru, Kamil má pravdu. Jiřina v plným nasazení? Práce odvedená – opravdu nebožtík. Vdova u jednání je problém. „Operoval lebky!“ No, to snad ne… Knoblochová to řekla přesně. Kyšperský zabodoval lebkou. Důvod vysokejch účtů mě rozšvihal! „Si snad pustim plyn!“ „Íhahá!“ Tentokrát opět masakr a plná palba.

• 29.12.2018  11:14

„Tady je něják mrtvo.“ Lepší místo na smrt ani bejt nemůže – je to blízko... A sakra, Týnišťák. No, Kamil se Spálenýmu nepodobá, ale co... Chudák Kamil. No, nazdar.

• 29.12.2018  11:13

„Já mám asi syndrom vyhoření.“ Volná noha... Plačky. „Jo aha – takže vy nejste pozůstalí…“ A neměli by mít radost? „To je nějáký kafe nebo co?“ Tyvole, tak to je fireshow jaxviň! „Jé, mně je skoro líto ho spálit.“ „Voni si ty mrtvoly snad vyráběj, nebo co...“ No, blejsklo se.

• 29.12.2018  11:12

To je vůl... Oslava života na ‚příhodným‘ místě. Vedeme! Vedeme! „Přepište dějiny!“ „Nemáš toho dost v práci?“ Z Čtvrtníčka mluví zkušenost... Neoblomnej Županič je skvělej. „Dyť já tady umírám zaživa.“ Kyšperský dobře, ovšem Bosák to korunoval. Tak to je vostrý! Výhružka ála FAČR výborná. Knoblochová neposlechla.

• 29.12.2018  11:11

„Já to nemám rád, když mi někdo poskakuje po jevišti.“ Aby ještě ředitel nebyl jaksepatří nasranej... Jakej jinej fond může bejt, než pohřební barvy... „No supr.“ Nééééé - JAK, roztříděn? Jiřina... No do Týniště nesmí... Ty rakve! Popelnice super stylový. „Tak příště!“

• 29.12.2018  11:10

Když pohřebáci nemaj práci... „Tady chcíp akorát pes.“ Sláva prodává. Výběr míst... To se dá? By mě zajímalo, jestli se tenhle slang fakt používá. Jakej „bordel"? Normální rakve, ne? Že si to nepopsal... „Herec jako herec. Pojďte si to zkusit." Taky by ve mně hrklo.

• 29.12.2018  11:10

„Tak lidi už jsou jako líný i umřít?“ V krematoriu taky potřebujou práci. I „blbá“ smrt může bejt problém. Batulková se Čtvrtníčkem vedou. Recitace? Tak to ani z prdele… A sakra.

• 29.12.2018  11:09
    Světlu vstříc (TV seriál) (2018)

Takovej pohřební humor. Všichni tam musíme, tak proč si z toho nevystřelit. Čtvrtníček je u mě Pan komik.

• 29.12.2018  08:57

Vždy jsem měl rád filmy z orientu. Dardanely patřily Švábovi? Gertrudin společník stál za bačkoru. Holka jedna dobrodružná... Británie jí byla malá. Fascinace básníky rozšířuje obzory. Florence byla zakřiknutá možná až příliš. A Gertuda náhle objevuje zamilovanost – do orientu. A Keduganna. Aby je sup ukloval(!) Proč otec srovnával člověka s velbloudem docela chápu – mojí matku za něj taky chtěli vyměnit. Gertrudin otec měl jiný pohled na věc, než jeho dcera. Tragedie byla na světě. O tři roky později šla pouští karavana. Měla rozhodného vůdce. Gertruda odhodlaná výzkumnice? Velbloudi skvělí. Hlavně ti bílí. Bakšiš mluví. Zmínka o dvou sklenících čaje – pro Gertrudu a muže mi přišla přirozená. Zvláštní archeologická dvojice u ohniště. Kam se to chtěla Gertruda vydat? Dostala zbraně? Proti beduínům? Skvělé – bourala stereotypy. Chtěla poznat emíra? Troufalé... A troufalý byl i Gertrudin společník. Armádní důstojník držící se regulí nepochopí, že někoho může zajímat jiná kultura. Richard v získávání Gertrudy neuspěl. Kuchař v poušti neznalý vajec. Další dopisy... S poštou je v poušti holt problém. Krása otvírala Gertrůdě mnoho dveří i srdcí. Hezké byly podzemní chodby, kde se Gertruda dozvěděla o osudu bývalého emíra. Gertrudiny plány na odjezd zpřetrhal Emír. Gertruda se držela západních zásad. Tajemnice pro Orient. Skvělý film.

• 21.12.2018  18:41
    Mr. Bean (TV seriál) (1990)

Klasik, který se nikdy neomrzí!

• 18.11.2018  14:58

Mozek génia. S titulkou se Albert nesmířil. Se nedivím. Narozeniny znamenají bilancování. Jo, lidi jsou složití. A Albertův synátor byl složitý dvojnásob. Model planet se Sluncem byl skvělej. Barva pleti... Nesnáším segregaci. Běloch, žid, nebo černoch – krev máme všichni stejnou. A Albert nevypadal blbě. Hoover toho věděl až moc. A hledal problémy tam, kde nebyly. Einstein hrozba, komunista – úsměvné. Jádro je problém a nemyslím, že by bolševik kdy někomu pomoh – krom sebe sama. Otázka jádra je ožehavá dodnes. Einstein byl ke stáru dost velký idealista a navíc se štěnicí v kanclu. Vtipná byla animace knih. Hans měl nejspíš v něčem pravdu. Zdraví je mrcha – zvlášť ve stáří. Potlačování samostatného úsudku je problém. Slušně tlustý svazky FBI! Einstein nebyl komunista. Renomé je pomíjivé, ano. Mizející text znamenal další problémy. Pamlsek pobavil. Fibonacci a Zlatý řez – takže Einstein si pořád něco pamatoval. Fyzika je sranda. Bohr Alberta držel. Mladá vědátorka dobrá. Pravda – i ve stáří bojoval za mnohé. Odkaz má Albert Einstein i dnes. V předchozích dílech bylo vidět, že Mileva Albertovi hodně pomáhala. Se synem se usmířil. Rozbité pero bylo symbolické. Flashbacky dobrý. Ta holka na konci byla vtipná.

• 18.11.2018  14:55

Atomovka – schylovalo se k průseru. Lennard byl prostá Nacistická svině. A problémy Židů pokračovaly. Jak je možný, že Albert byl „v suchu“? Na který straně stál, z pohledu vůdce, Žid Haber? Chudáci Albertovy děti. Elsa svěřila chůvě fondy. Hezkou bustu Albertovi tvořili. Vyvrácení Heisenbergova principu povedené. Elsa došla konce. A o zradu by asi nešlo. Věda by násilí sloužit neměla. Vědec byl bez Elsy nejistý. Náckům se pokusy hatily skoro samy. Albert pomáhal výzkumnému ústavu obrany. Ta jeho nová holka byla špión? Proč nedošlo k vraždě při setkání v průchodu? Na lavičce v parku byl Dobrý? Bum! Einstein v časopise – Einstein v problémech.

• 18.11.2018  14:54

Zatýkání ve velkým. Já se Einsteinovu naštvání nad Hoverovým znepokojením nedivím. Výslech byl detailní. Revoluční myšlení se nehodí mnohým... Ano, Arabové povstali – a průser je v Palestině dodnes. Pogromy jsou svinstvo. Židé to holt neměli/nemají jednoduché. Albert měl v plánu zmizet do Států pro peníze na univerzitu. A nesetkal se s pochopením. V New Yorku vítán davem dostával záludné otázky. Lennardovi ležel Einstein v žaludku. Fyzik nejsem, ale přirovnávat teoretickou fyziku ke Kubismu mi příjde scestné. Hezká přednáška – jedinečnost je třeba podporovat. Geist byl neoblomný zmetek. Einstein byl s autoritama na štíru. Pření se s Geistem o tíze pobavilo. Totéž nemůžu říct o dalších částech výslechu. Co Geist sledoval? Další dohody – avantýra se nevyplácí. Albert Else vděčil za mnohé. I za jeho usazení. Pobavila debata v obchodě. To, že něco „nevidíme" neznamená, že to není – zajímavý. Auta jako částice skvělý. Emigrace se blížila. K synovi Albert asi moc blízko neměl. Jediný, co povstalo jako temná síla, byl Nacismus. Albert dosáhl na víza.

• 18.11.2018  14:54

Co pěstovat pro přežití? Vědci spolupracovali. A Albert byl šťastný v neštěstí. Obecná relativita na prvním místě. Matka mladé Einsteinové měla problém. A Mileva taky. Leccos člověk prostě nezvládne sám, ale Albert byl šílenec. Jakto, že při každý přednášce na něco přišel...? Habber glorifikoval hnojivo. Mileva fakt nebyla zdravá. Albert pokořen Hilbertem? Albertovi se zavřely hranice. A geniální mozek odhalil chybu a byl za boha. Haber zešílel, chudák. Bojové plyny zasahují. A Einstein s Elsou měli problém... Co vlastně Mileva chtěla...? Souhlas udělen. A Mileva netratila. Ale Albert. Newton byl upraven. Planck a Haber získali Nobelovky. A přátelé se usmiřovali. A Einsteina Lennard zpochybnil. Boj vědců eskaloval.

• 18.11.2018  14:53

Všeobecnej bulls**t o mýtu „lásky“... diky, nezájem. Radši se pusťme do věd. Scéna se sítí se fakt povedla. Demonstrace na papíru výborná. Kvůli zatmění až na Krym – by se mi fakt „chtělo“. Erwin se asi zbláznil. A Mileva byla jednoduše kráva. A Albert měl v Berlíně další práci. Kdepak, Mileva se měla proč bát. Einstein byl prej šarlatán... Jó, tohle nebude jednoduchý. Elsa Albertovi blahopřála – tak tak se tomu dřív říkalo? Konečně měl někoho, kdo mu neházel klacky pod nohy. Že by Elsa urychlila neodvratné? „Slepá" Marićová nic nevidí. Fakt bezva. Zamotává se to. Onen vybudovanej život je v prachu. Dobrý podmínky. Albert byl liška. Na Krymu se smělo/smí fotit? Zasraný Rusáci, všude dělaj akorát problémy. Erwin se Ruskejm zmrdům nehodil. Výprava přežila. Jo, podle jistých indícií mohli být považováni za špióny. To bylo – o Albertův knír. Marićová... Einstein z ní krávu neudělal. Taková byla. Viděl ještě syny?

• 18.11.2018  14:53

Chudáci potomci. Samá nemoc. Geniální mozek, děsnej profesor. Chudák Mileva, to je tak, když mizerný lékař dostane diplom. „One? I´ve got hundreds!“ Rodina se musí obětovat genialitě mozku. V nádherném výtahu vstříc peklu. Přednesl něco neočekávaného. Kdepak, původ nezkryeš. Ano, Einstein byl bohabojný, avšak trochu v jiném smyslu. Beztíže, ano. Proč má jenom Albert ženu blbku? Jó, výtah je skvělej. Krásnej příměr s lodí. A Albert měl zas další ženskej objekt. S Elsou by se měl líp. Albertův syn Eda byl ale totální idiot. Mileva si s Curie rozuměla – podívejme... 4. dimenze – no, co by to tak ASI mohlo bejt... Obecnou teorii relativity formuloval arachnid. No, tak to mě poser... Nabídka z Pruské AV, kdo by to nebral? Mileva si zahrávala...

• 18.11.2018  14:52

Issová skvěle! Einstein patentový úředník. A opět nedodržuje řád. Když je minuta moc... Zas mu a jeho teoriím nikdo nevěřil. Prej „bezvýznamný patentový úředník“… No, jedno pojednání asi slávu nezajistí. A Marie na ‚něco‘ přišla… Dvě slepice v Albertově kurníku – to není dobrý. A Albert je jednoduše boží. Starat se a do toho vědátořit, to chce nervy z ocele. Matka měla pravdu, ALE... Einstein „opilec“ neměl chybu. Zatím je pro Nobelův výbor jen zneuznaným snílkem. A Julius je... zmetek. Matka byla kráva. Já myslel, že čas plyne pořád stejně... A v tom to je. A mezitm Currie „porodila“ Radium. Galiei a Newton byli dle Alberta žabaři? Áha... Dobře Einstein! Curieovi oba laureáty. Dobrá Pierrova podmínka. Albert byl nevděčný asi jen ke své ženě. Génius je na světě.

• 18.11.2018  14:52

Hele Röntgen. Současníci, aha. Svět objevil Nobela. Ctižádost Alberta neopouštěla. A na konvence kašlal. On zavedl pojem „akademická čtvrthodinka“? S primitivy je těžké pořízení – myslí si, že oni mají vždy pravdu. Albert práci potřeboval, ale co dělat, když ho nikde nechtěli? Odhalení v restauraci super. Předsudky jsou zlo. Byla Einsteinova sestra jediná, kdo ho chápal? V jednu chvíli to tak vypadalo. Láska překáží rozletu? Výborně! Nejhorší je, když rodič do dítěte projektuje svoje představy. Vědci potřebují vládu pro svůj rozvoj. Doba byla jiná, ale že se to bude týkat i cestování těhotných, to bych nečekal. Věda a cit, to fakt nejde k sobě. Slibovat moh Milevě leccos, otázka je, zda to potom splnil. Chtěl dávat soukromý hodiny matiky a fyziky – podle mě společenský prospěšná činnost. Mám pocit, že se Solovinem si Einstein rozuměl – podobní podivíni s akademií Olympia v zádech. Třetí do party nesměl chybět. Co není vlna? Tragédie se blížila mílovými kroky. A akademie Olympia zfyzikálnila vše. Fyziku měl radši než vlastní ženu... Názory otce a syna se na poslední chvíli obrátily.

• 18.11.2018  14:52

Recap dobrej. Chudák holka. Albert byl až příliš horlivej. Já to říkám, že Mileva byla divná. Proč měla ty boty? Dychtivost může zabíjet - Albertovy pokusy byly velmi... Zvláštní. Nepříjmou ženu? A jéje, blížil se „boj" snoubenky s Milevou? Francouzka a fyzik... Pisálci. Kluk se rád hádal. Mileva byla borec - nepochopenej. Žeby? Nečekaně. Bez fyziky nežili. A Skopčáci ho nemohli vystát. A vztah byl v prachu a muselo se žehlit. Si dovolil k panence „dost". Zatím plnej počet, Alberte, Rone a Flynne.

• 18.11.2018  14:52

Atentát. „Líp“ to začít nemohlo. Sláva autoritám. Čas? Přece iluze. Ano paprsek letí na zem – a opačným směrem letí Parker Solar Probe. Takže mládí – co jinýho. Složitá osoba. Nepochopen. Ale věřil si. Tak trochu nechápu, co se mu honilo hlavou, když se měl učit. Pořád o fyzice. Nedodělal školu... Berlín byl ve 30. letech 20. století bezpečnej? Pro Židy ne. Bylo velmi naivní myslet si, že AH skončí, ale to je známo. Těžký časy pro svět i pro vědce. Největší prdel byli přihlížející průvodu. Nesklonil se. Super přístup. Na tom, co mladej Einstein říkal o politicích, něco bude. Přijatej. Holka... Sakra. Je bezva mít kde spát. Bůh? Sorry. Na fyziku jsem nikdy neměl hlavu. Vůči jakému vztažnému tělesu se koule hýbala? Vše má meze – i nacionalismus. „You´re a fool!“ „No, I´m a wave flying through ether!“ A Rakouskej zmrd nabýval na síle. A Albert byl střihem zase mladým studentem. V jeho případě mě retrospekce fakt bavila. Snížil napětí a tím i rychlost zkrácením vodiče... Borec. Ovšem otec byl nechápavé hovado. Zasraný Němci. Zvláštní spolustudentka v ještě divnějších botách. Ale dávala si ho solidně. Takže opravdu spolužáci. Z minulosti se lze jen poučit, nic víc. Zástupce konzula byl zvláštní. Einstein nebyl pohodlný aní pro Němce ani Američany. O profesora se zajímal šéf FBI Hoover. Asi to nebylo vzato jako pocta. A Albert měl nůž na krku.

• 13.11.2018  09:43
    Ano, šéfová! (TV pořad) (2018)

Skopčačka a Skopčáček se bez internetu neobejdou... TADY JE ŠPATNÝ! Tihle jsou špatní! Původní Ano šéfe mělo vtip, tohle je levná náhražka, s se slaboduchou babou, který bylo asi Skopčácko malý a která je tak slabá, že ji musí podpořit její šťastný vejce.

• 12.11.2018  19:30

Freddie´s back! Kasická Queen hudba a Freddieho bohémský život ve filmu. Složitá osobnost velkozubého umělce, jeho kapely, holky, který se víc a víc odcizoval a padal do náruče mužům. Ať přelétl kam chtěl, jeho exmanželka ho podržela. Wembley skvělý! Sice život na horský dráze, kterej bych fakt nechtěl - ale z hlediska filmovýho zážitku špica! Všechno do sebe úžasně zapadalo a ten úchvatnej Dolby Atmos. Malek je skvělej. [12/11 CineStar Černý Most]

• 11.11.2018  20:23
    Anthropoid (2016)

„Kurva.“ s anglickým přízvukem fakt pobavilo. Když chce střílet, je jasný, že se mu nemůže klepat ruka. Veterinář by moh z fleku dělat rozvědčíka. Co padlo o Novákovi jen potvrdilo mou dlouholetou teorii, že toto jméno patří nepříliš důvěryhodným osobám/krysám. Berlín je malá ves? Vaněk si stěžoval špatně. Stará tramvaj! Moravec se moc nepoved. Na celým filmu (viděn v angličtině) je strašně vidět, že Čestí herci tady angličtinou nevládnou. Gabčík si hrál s ohněm už takhle na začátku... – rozptyloval se ženskou, když měl úkoly. Ale Le Bon tady byla zase kus – stejně jako v The Walk. Zábava plná SSáků, hm, cílů tam bylo dost. Slušnej zbraňovej arzenál. Hospoda byla dobrý krytí a Neužil potěšil. Zajímavá byla příprava v lese. Proč ty krávy v tom bytě nedržely kušny?! Lenka věděla něco o zbraních? Skvěle improvizovaná temná komora a hezký plánování nad mapou. Na papíře to vypadalo, že Protektor byl dost dlouho nehlídán. Postavy filmu se mi zdály občas až moc čisté – Fafková. Podle Kovárníkový bylo všechno jednoduchý... Kubiš vylíčen jako proutník a srandista (Granát). Zádrhel musel přijít. Nebyl čas ztrácet čas. Strýček Hajský byl super postavička. Se divim, že nikdo ze skupiny nesdílel Ladislavovy obavy. Tak přece tu obava byla. S náboji dobrá terapie. Proč čekali na Čurdu? Čurda byl čurák! Opakování je matka atentátu. Dobrá scéna! Chudák Fafková. Josef nemoh za to, že neposlechla. Zach se vrátil do role farníka. V kryptě byla nuda (i pro diváka). ‘Cowards die many times before their deaths. A valiant never tastes death but once.’ Zmetek K. Č. se projevil. Chudáci Moravcovi. Ale Moravcová se zachovala správně. Kostel byl nekonečnej. Sice urputně bráněn, ale odboj byl bez šance. Přesto – i šest hodin držení kostela Cyrila a Metoděje je hodně. Národní hrdost na maximu.

• 7.11.2018  07:44

O příběhu jsem předtím neměl páru, ovšem po přečtení komiksu jsem si dal závazek jít na český film do kina. Povinnost splněna. Chudák trenér. Tým přebralo dravé mládí, které muselo s týmem ukázat dvěma totalitám, že se umí bít na palubovce i mimo ni a neskloní se před Nacisty ani Bolševikem. Líbila se mi přísaha na krabičku s věcmi a trenérovou píšťalkou i fakt, že se před zápasy nezapomínalo 1) na trenéra Valentu 2) na „kluky židovský“, který patřili k týmu. Výhru ČSSR v Ženevě by Strana u nás neunesla a dávali to dost najevo. Romantická linka se nepovedla. Já teda za ústřední postavy měl Prokeše, Sedláka a Hrabala. Mihulová s Hartlem excelentní. Ocenil jsem titulky u dost toporně hrající Volny. Pobavila Chantal Poullain a vůbec celý bordel. Že by další sportovní film do mé videotéky? Tento film si plátno fakt zasloužil. Ze sportovního hlediska národní hrdost na maximum. Romantika? Na to nejsem. Nicméně ‚Holario!‘ [6/11 Cinema City Zličín].

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11