Bohéma - Vyhrát za každou cenu (2017) (epizoda)

„6 let v pekle.“ Pravdu má ten Arnošt. Hezky Emil. Havel se celkem pěkně hájil. Plesl baví a to i když jinak Havly nemůžu ani cejtit. Hudba u tohoto dílu tak něják rušila. Chudák Burian a vlastně i chudák mladej Žák, kterej byl jinak po celej díl na pěst. Scéna mezi kabátama byla dobrá. Manželka Oldřicha Nového byla dobře rázná. Kodak(!) „Nás zajímá výsledek, ne spis.“ Vokolkova poznámka o Havlovi pobavila „Ale každá instituce se jednou přežije a překáží dalšímu vývoji." Havlové dycky překáželi – ať Straně nebo vymahatelnosti práva, filmu nebo demokracii. „Tady je kříž, to bude křížový výslech." Podlipný byl sprostá svině a zmetek par excellence. „Kdo Tě vychovával ty hovado?!“ Štěpánek nešel pro ránu daleko. Burian vyváz tak-tak. Marvan byl dobrej. Kafe(!) Burianova ‚gramofonová jehla‘ pobavila. Sokolovská Trutnovna ... „Kdo to jsou oni, Hurvajs?“ „No oni, taťuldo!“„Myslíš Hurvajs ty co se teď rojejí?"

Bohéma - A přece se točí (2017) (epizoda)

Zase prdel, to je v ... - háji. Tajtrlík - Labutěnka - Fuchtle. Poznámka o Burianovi pobavila. Je špatný když někdo někomu diktuje jak má dělat svojí práci. Vokolek zas výbornej. Statečnost se mu upřít nedá. Myšičku jsem bez vousů málem nepoznal. Ať se stane cokoliv, musí se točit. Carda retarda/nácek naháněl celkem hrůzu. Jak si utřel tu ruku(!) Dlouhý zase výborně zahrál. Burian s Marvanem pobavili. Zajímavá byla Žákova polemika - radost vs. naděje. Hlas Tigrida z rádia zastal Michal Kubal? Miloš Havel mě snad poprvé zaujal. Dialog Vávry a Žáka pobavil - jeden o voze ... Plán „upečenej“ u krbu zněl zajímavě.

Trpaslík - Sobota (2017) (epizoda)

Krádež :-). Původně jsem měl pocit, že ta lišta je oficiální - pak jsem přečet počasí. „A navečír?“ „Mě to povídejte.“ Všechno je zlo. „A padlo trpaslíkovo jméno?“ Zombie - hadr. Vláďa byl nejvíc - a hodnocení sedělo jak prdel na hrnec. „Dohajzlu, brzo zdechne.“ „Táta?“ „Ne, empétrojka - pak až táta.“ „Dobrý den -“ „Nepořezala jsi se?“ Výtečný! „Já vidim!“ Vláďa to zas rozsekal. Jó tak takhle to je ... - síla! Všechno při starým. Ešus?? Luděk byl nakonec lepší negroidní.

Četníci z Luhačovic - Evička (2017) (epizoda)

Pára nad hrncem hadr. Nedoslýchavej Čmaňa by v tomhle díle zasloužil civil nebo přeložit. Ale průserář Biser tu nedoslýchavost šíří asi kobercové nebo nevim. Ztráty bych pochopil tak, že dcerka je asi kráva, jinak nevim. Tak prostě vylezla, no. Ale čert ví, co jí k tomu hnulo. Novotný je zase všude - a všude je výbornej. ‚Děti je ztratily.‘ Fakt náhoda jaxviň. ‚Víc nevážila.‘ tyvole to je síla. Na šachy u vohně bych neviděl. Vlach byl na vesničany hezky vostrej. Dobře Láska (kua to je ale blbý jméno - to tam radši měli fakt dát „Hájek“). V restauraci působí velitel dost pomateně. Při zatýkání byl výstřel tak-tak. Že by zrovna obecní blb byl schopnej vraždy ... Se mi nějak nezdá. A co motiv?

Trpaslík - Pátek (2017) (epizoda)

Dědeček(!) „A Vám se stalo co?“ Dneska zas výborný. „U potoka zastavíme -“ Né, chcípám. Matka už nejde. „Tak tam přijedu a von byl pryč.“ Auto nemělo chybu. „Brácha?“ Karas se asi pomát. Vladimír je vostrej. „Já se du vylejt!“ „Vono v hospodě je zavříno a já se potřebuju s někym vožrat." Já se toho Žížaly nezbavim ani tady. Kleště??!

Bohéma - Krev, půda a strach (2017) (epizoda)

Pavelka se neposral - to se mi líbilo. Brýle pobavily. Rašilov tady prostě umí. Paralela film a život byla hezká. Strach byl všude (ne Jirka, ne). Vtip s jeptiškou pobavil. To auto bylo hezký. „Ne každý, kdo zpívá árie je nutně Árijec." Instalace odposlechu … ahá! Tak takhle se to dělá(!) Ne, nemoh bejt klid - za gestapa ne. A za komára taky ne. Dlouhý Caesar byl uvěřitelnej. Vokolek v podání Jana Novotného byl zas bezchybnej. K jídlu koňak - v tomto případě se nedivìm. Za udání se tehdy bohužel platila nejvyšší daň.

Kdo probudí Pindruše ...? (1989) (TV film)

„A kdopak Vám to řek?“ „Mravenci, vosy a bodlináči.“ „Ale když nám vrátíš klobouky, tak Ti splníme všechno, co si budeš přát!" „Jooo." „A teď Ti deme - otrhat blumy!" Kva kva kva - kuňk. „Dědku, neměl´s tady křříížaly?" „Křížaly mám v kapse a když jsem výr, tak žádnou kapsu nemám, hůůů-hůů." Pindruše jsou nejvíc - pak následuje děděk křížala a pak J(jiřina).

Četníci z Luhačovic - Tabačka (2017) (epizoda)

Vedoucí v továrně těžce připomínal jistého Forejta. „Vás bije manžel – tak my mu to zkusíme rozmluvit…“ Vlach byl dobře ráznej. Četnickej pes v akci ... Tomicová zas perlila. Líbilo se mi řezání bajonetem. Hudček byl dobrej. Před povoz pad jak podťatej. V tabačce to fofrovalo jak po drátech. No jasně, nikdo za nic nemůže a nakonec to odnese člověk, u kterýho bych to čekal nejmíň.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Bylo to jiný. A o to zajímavější. Třeba přeprogramovaný robot K2SO byl výbornej - takovej trochu líp uvažující C3PO. Stormtroopery odpravil hezky. Líbilo se mi, že ač absentují Lightsabery, pořád to funguje. Felicity Jones nezklamala – opět měla roli, která jí sedla. Slepej samuraj byl hodně slušnej. ‚Na obzoru je problém – obzor zmizel.‘ Povstaleckej U-Wing vypadal skvěle. Bodhi byl zajímavou postavou. Hezký bylo, když Cassian vysvětloval Jyn, že i ostatní povstalci o vše přišli. Vader ani nebyl tak hrozivej, jak jsem čekal. Co to doprdele je „0608“ ?? Samurajský povstalec Chirrut mě bavil každou scénu. Super bylo, že vesmírný souboje nezastávaly za stejnými souboji hlavní příběhové linie. Chirruta byla škoda. Cassian přišel v pravou chvíli. A povstalci dosáhli svého cíle. Rogue One mě potěšil. Na spin-off výborná práce. Edwards se vytáh. Výborně!

Trpaslík - Čtvrtek (2017) (epizoda)

Od Luďka bych teda čekal víc. Chudák pes. Dedeček luxusně zahučel. Suchánek standartně nekorektní. Jak je možný, že Vladimír neví, kde bydlí jeho koncipient? No nic. Štít kapitána Ameriky bodoval. Šoural na tu basu celkem válel. Chudák právník. Nechtěl bych ... Matka už mi leze krkem. Finta slabá - čekal jsem víc - hlavně větší pranici. Eminem pobavil. Hezky Luděk ... I got it from my Daddy :-D Další přání pro Jardu? Právník má teda kládu (v porovnání s nosem teda fakt). Takže dědeček?