MOST! - Epizoda 6 (2019) (epizoda)

A pak nemaj mít běloši předsudky o rómech... Jsem zíral – Čočkyn řešil účty? Pěkně na autodromu. Edo, Edo... Chudák Franta. Pobavila kytka jedoucí kukavozem. Hlavně nenápadně. Tondovi se kroužek solidně rozjel. Luďan je v kurzu. Snědý skauti – no, těpic... Hledání internetu výborný. Nevim, jestli se Franta svěřoval tomu správnýmu... Hotel super. Chudák Eda. V komunikaci s Romem pomůže černej humor... Ilona si s Luďanem, co se předsudků týče, mohla podat ruce. Chudák Tonda. Luďane, proč...? Když máš splín, kámoš pomůže. Eda z toho kecání s navátým farářem zblbnul. Eda s Frantou přežili. Smír je dobrá věc.

MOST! - Epizoda 5 (2019) (epizoda)

„Na palmičku to má Pavel...“ Hospoda řešila babybox – potěš! Eda byl fakt na přesdržku. „Plánujem bejt aktivní,“ je teda hodně obecnej pojem. Barel pobavil. O jaký ‚dělo‘ šlo? Luďan je asi hodně jednoduchej(...) Hustě vyvedený dveře! Hezky si starej Říha koledoval. Zámky! „Si radši pučim tyvole...“ Bílej otec. Správná víra – co je vlastně správný? Tancovačka super. „Lopy je v troubě.“ Bílej el cigáno. Tak v tom případě znám snědýho gadža. Čočkyn opět jel... Luďanovo srovnání koláče s Dášinou plastikou bylo skvělý. Eda už asi nebude chtít Frantu v Severce. Luďan má svědomí? Snědá vole tíseň je fenomén. Že by Eda dovysíral?

MOST! - Epizoda 4 (2019) (epizoda)

Debil... „Já nemůžu do Chánova – tam bílej nepřežije 10 minut!“ Snědá tíseň! V Mostu by chtěl žít každej – kromě mě teda. Teda vylepaná lebka (kvůli čemukoliv) cajk není. Edova tramvaj... Pan úhel! „Chánov není Jeruzalém.“ Eda! Na zájemce o studium vypadal Tonda dost pochybně. Žaneta po Luďovi jela...! Tonda s Frantou výborný. „Vidí, že umíš makat a zároveň tvoje tělo.“ Šěf! GaGa á la romská hymna? Romové jak věděli, o co těm dvěma jde... Dobře Luďan v autě! Co to měla ta Ilona, doprdele za starosti?! Eda to měl o fous.

MOST! - Epizoda 3 (2019) (epizoda)

Klandr efektní! „Co já s tim?“ Bohužel, sráči ze státu ve státě by proplatili leda hovno a ještě by se cukali. Chudák Romana. Edův a Čočkynův dialog u pípy pobavil. Exponát nablízko – co by ne? Výbavička v autě hezká... Takže nejlepší místo k seznámení je autoservis? Chudák Kalenda. „Já jsem se takhle dobře cejtil naposled, když jsem se rozved.“ Výpalný je humus. Solidní skládka. Jinde bych Čočkyna nečekal – snad krom knajpy. „Najdeme ti voňavku.“ Luďa bude vymahač? Mě poser... Roman je svině. Houpačky fakt bavěj. Farář s placatkou neměl chybu. S kukaautem dobře. Proč se Tonda holil?

MOST! - Epizoda 2 (2019) (epizoda)

„Prostě mi slib, že Tonda nepřijde do styku s Pavlem.“ No, nebylo to tak hrozný… V kuchyni se teda děly věci... A proč ne, že jo? Radio! Doma předsudky, v knajpě taky... Volej dobrej. Ožralej farář? Dáša ve fabrice celkem v pohodě. A já myslel, že silnější pes mrdá všude. Předsudky jsou zlo a evidentně je má jenom Luďan. Peníze mluvěj i v Mostě. Ilona dobře. Že by Luďan vyměk? Myčka slušnej plán. Farář jel. „Ty mě nesmíš poslouchat, když piju vodku.“ A Eda povídal. Co bude se psem?

MOST! - Epizoda 1 (2019) (epizoda)

„Mám padla." Charita? Dluhy kam se Luďan podívá. „Spolujezdec." Kolečko je blázen. Za všechno může systém. Luďan to mà dobře na háku. Solidní skulptury. Hospodský kecy. „Vtip." Na systém se nejde vymlouvat pořád. Čočkyn je fakt borec. Hereckej talent bezesporu má. Vrátnej v ČT... Hm... „Nechoď tam." Á, medializace - to je nápad. Výhra by bodla všem. Proč byla hospoda jak na trní? Ty vole, horší, než real. „Bez zvuku." Má problém se schodama? Brát pořad o emocích jako příležitost ke zviditelnění sociálních problémů je dobrej fór. Tyvole... „Hovno žena." Najednou se ségra hodila. Baterka! Rychle a v Mostu. Výhra a dál? Ubytovna. Chudáci sourozenci. Za mě zajímavej scénář.

Kancelář Blaník - Česko (2018) (epizoda)

Žížala zajímavej záskok, ale nic moc. „To sou valaši!“ 007 nebyl Andrej! Hra na státní znak. Lev dobrej. Voodoo ani Havel nééé. „Národní nezapaluj!“ Ale je fakt, že tady vařili z vody. Sejmout Miloše? Heh… Ne, na starýho Tondu to nemá.

Světlu vstříc - Poslední přání (2018) (epizoda)

Tak asi chudáci Borovácí, no. Bez topiče jsou v pyči! „Ty ještě nevíš, kdo já jsme? Já to poženem až do Bruselu.“ Badminton nad rakvema... Chudáci. U zhaslý pece jsem skoro zamáčk slzu. S krajským to seklo. Ještě vybalujem. Kyšperský hrál před poldama dobře. „Máúcta! Jak se to vypíná?“ Prach prachu, popel a spal Boru. Ráth jak vyšitej! „To je víno!“ A do toho letecký neštěstí...Ať žije Bor.

Světlu vstříc - Růženka (2018) (epizoda)

Jakou roli bude hrát pila? „Ve středu přestala žrát...“ Rodina je základ – to musí respektovat i zaměstnanci krematoria. „My tady nejsme žádný online mapy.“ Hmm, respekt k zákonům – to zní přímo nebesky... No, někdy si i Hroch Obojživelný zaslouží obřad. Ano, lepší, než kdyby zavřeli Borskej kremáč, žejo? Balzamovanej hroch? Normální zakázka... Osmičku?! Krve jak z vola. Popis… „Jako, že si serou do huby, jo?“ Rodinnej pohřeb… Táta nevybral zatáčku… Luxusní počátek obřadu. Chudák zastupitel.

Světlu vstříc - Babička (2018) (epizoda)

Nejsou spaly, tak se Knoblochová pustila do dortů. To bude mít ředitel radost. Babička zemřela na rodné půdě. „Vítejte. Dejte si věneček.“ „Nemůžu si vzpomenout na takové krásné české slovo.“ Balzamovat se nebude? Kamil rozpálí pec, Knoblochová vychladne – hlavně mít rozdělený úkoly. A sakra... Popel nesmí do letadla? Kamil to VHSkou ZABIL! Stylový!