Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Krimi
  • Horor

Biografie (3)

Barbora Jánová (herečka / účinkující / scenáristka)

11.03.2018

Barbora Jánová, poté co ji nepřijali ke studiu herectví na konzervatoři, vystudovala Obchodní akademii. Následně po maturitě čtyři roky pracovala jako úřednice v Centru sociálních služeb v Praze. Zároveň dva roky studovala sociální a mediální komunikaci na Univerzitě J. A. Komenského, dělala asistentku režie v České televizi,… (více)

Pavlína Kafková (účinkující / herečka)

11.06.2017

Datum narození: 21. prosince 1968. Pavlína Kafková vystudovala herectví na ostravské konzervatoři u pedagogů Otakara Prajznera a Bedřicha Jansy. Během studií hostovala v ostravském a opavském divadle. Do prvního angažmá nastoupila v Těšínském divadle v Českém Těšíně, kde strávila tři roky. V roce 1991 se stala členkou Národního… (více)

Šárka Krausová (herečka / účinkující)

01.01.2005

Nar. 1987. Neteř Lukáše Vaculíka je jednou z největších ženských hereckých nadějí současnosti. Zatím je stále studentkou pražské konzervatoře, ale hostuje i v několika divadlech. Mohli jsme ji vidět ve Švandově divadle na Smíchově, na Letních shakespearovských slavnostech v představení Veselých paniček windsorských a především… (více)

Reklama

Ovládací panel
4 body

Reklama

Reklama