blackkocour

okres Jihlava
nelicencovaný gynekolog, a šelma

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 7.3.2021  22:53
    sKORO NA mizině (TV seriál) (2020)

Tak to, že je Klobzub herecké eso, a že z něho asi pomalu zdechnu, se ví už nějaký ten pátek. Nebo radši čtvrtek, v pátek nepřišlo nikdy nic kladného. Tenhle ostravskej vystřelovák, jak nejostřejší péro z gauče, jsem celý ten rok podceňoval, protože jsem nevěřil že by na to takovou sračku někdo přispíval, a jen podporoval tenhle zkurvený byznys, kde musíte platit, abyste viděli další díly. Vždyť televizi mám taky zadarmo, a.. ty vole, už jsem málem řekl, že v televizi taky běží tak skvělé a kvalitní seriály, a nemusím platit ani halíř, ale až takový filuta jak Štěpi nejsem. Tak, v tomhle případě bych tvůrcům věnoval snad všechen svůj dosavadný majetek, abych aspoň trochu kulturně přispěl na rozvoj české kinematografie, ať už z té internetové. Improvizační démoni, trapný herci, ze kterých se ta prdel dělá, a kurevsky velká, tak o čem se dál bavit hoši. Někdo se dokonce v komentářích zmiňoval o minulém Mostu, taky od pana Kolečka, že by nečekal, že něco by dokázalo předčit Most, ale právě se to stalo. Tak i já jsem si musel dát dvě a dvě dohromady, a spočítat si že se to rovná pět, že na tom něco bude. Tam to zhruba od prvního dílu jde do prdele, a hraje to celou dobu na politickou notu, začlenováním cigošů do společnosti, a svými velkými transparenty vyhlašovat #gipsylivesmatter. To abych po tomhle začal chodit do Ostravského Míru, kolik zábavy ještě prošvihnu, může předpovídat snad jen ostravskej cigán Lojza. Tak lulínci, ať se vám všem, pražským kurvám, brněnským smažkách, ostravským horníkům a ogarům, v těch internetech daří, a dejte nám aspoň do té 7.vlny, tu druhou řadu! Víš, kdo já sem, ty píčo? Víš, kde sem byl, ty píčo?! Já sem byl u Šípa! Víš, kdo je Šíp, ty Goleme? Tak poď ty píčo, no poď! Tak.. kam deš.. tak se nestresuj, pičo..

• 6.3.2021  23:13
    Eli (2019)

No jo, takhle děti dopadají vedlejší příznaky kovidového očkování. Po třech semestrech z vás bude zapálenej čpavek. Konec to mírně zachránil, jinak bych si špatnému hodnocení nešetřil, hodně zajimavej zvrat, který jsem opravdu nečekal, ale i tak mi to přijde dost uječený. Týpek řve jako kdyby ho análním kolíken, do prdele hnali. Ten kinder byl i při tentokrát otravný, ale, to už se tak nějak sluší, při moderních hororech.

• 5.3.2021  23:28

Dost se mi líbí komentáře těch mírně pomalejších uživatelů, co tohle berou jako smýšlený příběh, a někteří se bojí že by mohli spoilerovat, tak na začátku velkým tučným písmem to ještě upozorňují, aby náhodou nedošlo k několika sebevraždám, kde by se zničil divácký zážitek. Ty komedie, a panečku, já jsem se právě na jednu koukal. Tak, kde začít. No, poprvé rozhodl jsem se že projednou svý oplzlý a sexuální narážky nechám stranou, a u tohoto typu filmu, se rouhání fakt nesluší. Za každé slovo "kurva", si budu muset dát deset otčenášů, a nad otevřenou ránou si posypu sůl, abych se očistil nad hříchem. Jak se říká "bolest tě očistí", a tady se tou čistotou fakt nešetřilo. Teď fakt, konec srandy, a budem rozebírat teď vážnější témata. Třeba v tom, že to herec Piláta dost zmrvil při scéně s ukřižováním! Ne, tak dobře, vy jste mi na to neskočili, vy už mě znáte, tak konec tlachání. Pocházím z křesťanské rodiny, a když se křesťanem nazývat nemůžu, protože jak sami vidíte, vůbec se tak nechovám, ale vím celkem o tom dost, a tenhle film se držel nad vrchní poličkou našeho televizního stolku, a rodiče mě od malička s tím tramatizovali, aby mi ukázali jak náš Pán trpěl za moje špinavé hříchy. Ten klučina by na tom křížu měl vyset nejméně desetkrát, aby mě z těch hříchu vysvobodil. Gibson se až moc soustředil jen na to násilí, a udělal z křesťanů jen fanatiky do biblického sadismu, protože víra není jen o tom, že se modlíme k tomu našemu Spasiteli, ale jen k ubičované mrtvole. Tohle je dost hloupý film. Víra má být o lásce, o dobru, a o věčnýmu životu, a ne jen o Satanovi, a jeho nekonečném hořícím jezeře. Rodiče nám zakážou násilí ve Scarface, ale biblické násilí máme už dovolené. Ne, doprdele! O tomhle víra není. Kdybysme se museli modlit k vybuchujicímu Alláhovi, za chvíli by z nás byla jen bombová tlačenka. Mě osobně náboženství přijde jako dost velká fraška. Modlíme se, a uctíváme něco, co jsme prakticky nikdy vidět nemohli, a tenhle komentář nevznikl jen na to, abych křesťanství odvrhnul se svým nihilistickým sarkastickým pokolením, ale abych se jen mírně rozsoptil, nad hodně velkou fraškou. Nechápu sice takovou velkou hysterii, co se okolo filmu děla, že i takový South Park si z toho musel udělat vypečenýho Hitlera, ale Gibson šlápl vedle do psího lejna. Pokud jsem něco vynechal, tak se asi dopředu omlouvám, jde jen o názor pouhého prosťáčka z malého města, přeci byste mě kvůli tomu neukřižovali, že? Já nejsem lump.. (Doporučuju, ať už věřite v čem chcete, neposlouchejte Evangeliky, jak si ho máte uctívat, dělejte si to, jak Vám to přijde za vhod, a nenechte se strašit strašáky o Peklu)

• 1.3.2021  23:25

Po dvou letech jsem se k Leaving Neverland opět vrátil, a nebude to pěkný. Kluci, kluci, já vím že se potřebujete z bývalé pop hvězdy, trochu přiživit na účasti, a ve vážné tváři vyprávět sexuální zážitky s Michaelem, že by každá vlhká třináctka z Padesáti odstínů hnědi, mohla závidět. Neexistuje na tohle i zákon, vážení? Pokroucování si z holých faktů, či polopravd, které si tyhle dva podstrčený zženštilý Máničky, zřejmě trochu přebarvili, na úkor svýho sexuálního fantazírování? Všichni v tom dokumentu, oba dva chlapci, rodiny, matka, otec, všichni mi přijdou celkem dost v pohodě na to, co se museli v šoku dozvědět z malých úst svých ratolestí. Vždyť to vypadá, že i teď by si Pepa nechal přišít pochvu na hlavu, a z odlitku vosku Michaelového čuráka, by si do ní píchat, až by se třísky chvěli. Celý ten dokument ztrácí na věrohodnosti, když se celou hodinu mluví o tom, jak je Michael úžasný, jak měl rád děti - a bafity baf, Michael onanoval nad zaječí dírkou, nad otevřenýma půlkama, a nad plyšovou žirafou. Velice mě dostávalo, když se z hezkého vzpomínaní střídali zase úplně odlišné vzpomínky, na několikadenní orgie, v bungru Myšákového paláce, v tejném podkroví Kačera Donalda, a nad tajnou kabinou dětského kina. Prostě, Michael nám ukázal moderní a překrásný apartmán pro hosty, BUM tady šukačka. Pak jsme přešli na velikou koupelnu, která stavbou připomíná náš dům, BUM tady orál s pesarem. Velká krásná zahrada, s japonskýma fontánama, BUM tady anální stonožka. Indiánské Týpí, kde jsme hodněkrát přespávali, BUM sex s horkým voskem. Dětský pokojíček s hračkama, a velkým vláčkem, který objížděl celou vilu, BUM hardcore sado maso BDSM, s připíňákáma na bradavkách. Doprdele, tohle je tak banální, a od věci, že mi to přijde jako sprosté křivé obvinění, abyste se dostali do podvědomí. Jen čert ví, kde ta pravda doopravdy je, a doufám že ani jeden hošík si teď neprohrábl ve slipech, a s bílýma džínama neodtančil do prdele.. Kdyby byl teď Michael pořad na živu, ano, dveře od soudních právníků by nezůstali odšoupané, ale tohle by byl Michaelův poslední měsíční valčík, pak by dostal Rough Criminal.

• 27.2.2021  23:37
    Kopfplatzen (2019)

Někdo má rád vdolky, a někdo zas holky. A co teprv dětský půlky, ty sráči! Hlavní hrdina, který už svým jménem provokuje policejní želíska, jménem Markus, si musí svůj tajný neutuchaný koníček schovávat pod nos. Markus žije v nekonzistentný době, kdy ani normální mužský heterák, nemůže klidně dýchat na dětském hřišti. Už si sáhnete na dítě, protože vám řekl Uhni, ty čuráku, a vy mu chcete plesknout přes jeho drzý rypák, a na šťavnatou půlku pár bičích ran, ale doprdele, přijde matka s píšťalkou pro úchyly, a už vás kabelkou nahání k soudu, za pedofilní obtěžování. A kdo z toho vyjde jako ten nevinný, no jasně, že ten malý zmrd, který vás ještě vyzívavě škadlí svým malým prostředníčkem. Ta dnešní mládež. Z toho kluka jen vyroste hnusnej sexuální maniak, kterou každou růžovou pičku, hezky vymastí svým Chupa Chups lízátkem, a to soude, je už asi v pohodě, že? Evžen, jako můj kolega z fachy, nemá ani na chvílu v kalhotech klid. Mravenci se mu každou chvíli rozžerou přes poklopec. Jednou se mi tak svěřil, že má zálusk na mýho syna, a vždycky když ho vidí, musí se sebeukájit a představovat si, jak mu do jeho nevinné dětské zadničce, pěkná nakládá svého ztopořeného Šášulu, do jeho malé králíčí dírce. Panečku, ten se musí nechat. Já s otevřenou hubou až k patám, na něco civím jak z jiné planety, a mám asi sto chutí mu jeho nechutný, prasácky postavěný ksicht zmalovat do fialova, a z jeho koulí si udělat Skotský haggis, vytrantovaný na brusinkách, ale nakonec si stejně řeknu. Chlape, to dáš. Jednou bude tvůj. Tak jo, doufám že se panu Markusi jednou podaří svůj první zásun uskutečnit, a nenechá se přemluvit zlým soudním zákazem na 500 metrů. Film musí dostat plnou nálož, něco takového se těžce vidí! Hlavně něco, co bych čekal od Dánů, nikoliv od Nácků, ty vole! Bylo nás pět, musí být pro týpka, něco jako porno pro impotenty! My zoofilové, jen kýveme hlavou!

• 27.2.2021  12:35
    Relic (2020)

Tak kvůli 15 vteřinám neutuchajícího pocitu, že jsem se možná i trochu bál, a jedné nechutné scéně, seškrábávání banánové šlupky mimozemšťana E.T., nebudu tomu dávat plný počet, že Asie? Nedostal jsem to, co jsem ani nečekal, ale i tak jsem zklamanej. Babce vyprší fungl nová metalíza, a brzy doklepne bačkorama. Je na každého nasraná, a do stárnoucího života se ji připlete ještě dcera s vnučkou, kterých zajímá jen to, jestli bába něco přisolí při poslední majetkové závěti. Té staré rašple přetekl džbán trpělivosti, a chce pipkám trochu rozbušit srdcové komory. To je tak všechno, o čem se dá o příběhu říct. Všechno by se dalo nacpat do 20 minut, a můžete to prodat streamovacím službám jako studentský film. To ani náhodou! Uděláme z toho pomalé vysrané lejno, a všichni se z toho poserou strachy! Ale kdo bude dneska sledovat horory, jen kvůli tomu, aby se bál? To může dělat fakt jen nějaký Psychouš. Nemám se čeho chytit, a je pak těžké udělat objektivní hodnocení, když už je těžké to brát i z toho subjektivního konce. Líbil se mi temný obraz, a možná ta cynická hravost báby, ale to nestačí.

• 24.2.2021  10:49

Gosling dá facku šlapce *střih* Gosling čumí 40 sekund do zrcadla *střih* Thajský pikolík, ze kterého se stal mafiánský šéf, za zvuku thajského Duft Thai, vtlouká do ruk a očních bulv ukrajinského píčuse, ostnaté jehly na maso *střih* Gosling se probral z mikrospánku, a jde si umýt ruce *střih* z kohotkou místo vody, teče červená mrdka *střih* Gosling se opět koukne do zrcadla, a bez známky emocí, zůstává pořád nehybně stát *střih* Sumo zápasník papá knedlíčky *střih* kamera pomalu nasnímává, v odrazu červených neonových světel, malého smrada, kterému každé oko civí jiným směrem, a před jeho očima, rozčtvrtí katanou svou oběť *střih* Děda zpívá karaoke v thajským bordelu, a tak pořád dokola.. jo, to bude zábava! Jak vám zpozdálí už napovídám, Gosling tu je hodně velká kecka, Refn opět zvolává "tenhle film bude pecka!". Asijský maso kombinátum ve stylu Refna, (měl bych sice desítky vtipů na jeho účet, ale to bych se z minulých komentářů mírně opakoval), prošlo hodně velkou hygienickou spotřebou, protože Refn se pořád nedokáže rozhodnout, jak chce točit filmy. Jestli umělecky teplé, či umělecky nekoukatelné a nudné. Herci nehrají, Gosling Negoslinguje, režisér nerežíruje, tak co je pořád s tebou špatně, Nikolasi? A co je hodně zajimavé, že si tu všichni na sebe mluví anglicky a thajsky, a i přesto si rozumí. Dám dvě, protože jsem se výjimečně u toho nenudil, a tímhle svoji refnovskou archaickou pouť uzavírám, a jdu si asi vypíchat ušní bubínky! Těším se, odkud si Cestu kolem světa opět Refn dotáhne! Přeju si Islandskýho Drivera 2, Slovinského Dealera 4, a chci to do úterka na stole! No, a teď otázka, komu se bude tenhle film líbit? Ale jo, pár gayů se najde..

• 23.2.2021  22:07

Nevěřte místnímu hodnocení rádoby kritikům, kteří si mysleli, že jim Fredo přijde na návštěvu. Takhle, bez prdele můžu říct, že lepší film s Cagem jsem už dlouho neviděl, a i když to většina z vás odmítne, já se nad tím budu chrochnit blahem. Bezpohlavního píčuse jako je Cage, těžko v téhle filmové brandži najdete. Nevím, na co jste se koukali vy, ale já viděl Cage, aka Uklízečku (horší pojmenování chudák dostat nemohl, já bych mu dal třeba Týpek, ze zápalem drandění animatronických slepic), jak prcá plyšáky do prdele jen holýma rukama, jak nějakej zkurvenej dřevorubec, třísky lítaj sem a tam, dráty a konektory překouše svýma zubama, a nad závalem energy drinku z Lidlu, si dovrší svoje vítězství. Kýbl s hovnama a savem, odvedli lepší herecké výkony, než negr se šlapkou, kde jejich hekání připomínalo vypouštění gumy u kola. Ať se jedná o sprostý plagiát Pět nocí u Freda, pořád se u toho člověk zastavit musí, takovou řezničinu aby jen Ďábel našel, a já jsem s ním uzavřel smlouvu, aby mi takové píčoviny házel pod nos, a řekne něco ve smyslu: Žer, kocoure, a nech svoje mozkové buňky vomrdat na maximum! Nové náboženství, do kterého by vstoupil jen debyl, takže já,

• 20.2.2021  22:48
    Oldboy (2013)

Hej Franto, já ti nevím. Odsejpá to, baví to, mírně šukuje, ničím neuráží, neřeší píčoviny, tak proč tomu nedát 4 hvězdy?? Tak počkej, Tondo, tady bych tě zastavil! (Film se značně v komentářích rozdělil na dva tábory. Jeden který si stojí za názoru, že je to lepší kopii korejského bizáru, ta Druhá si zase zastává originál, ale aby to bylo vtipnější, uděláme z toho konverzaci Tondy a Franty..) Franta: K čemu potřeboval Spike sesumírovat film, který žádný remake nepotřebuje, a jen zbytečně kazí reputaci originálu. Tonda: Spike Lee z toho udělal o mnoho lepší a koukatelný film, který by nemusel nikoho šokovat bizardním pojetím příběhu, absurdním a prkénním hereckým projevům, a nesmyslnou a ohavnou Džesikou! Franta: Remejk ale úplně zkazil celou atmosféru Oldboye, a Josh Brolin je ve svý roli úplně nemotivovaný, a dělá to jen proto že to dělá! Tonda: Co chceš po Joshovi? Aby snad hrál? Stačí aby jeho ksicht hrál, to ostatní je už to nejmenší! Franta: Hlavní záporák je natolik bizarní, až je vtipnej, a pak se film nedá brát vůbec vážně!! Tonda: Na co si tu hraješ? Podle tebe šikmooký opičky umí snad hrát? Všichni, kdo kdy hrál v korejským pornu, tak jen přehrával! Franta: I ta brutalita je bizardní a nechtěně vtipná. To je jak sledovat komedie s Jackie Chanem! Tonda: Brutalita tu byla více detailní a ranná, než v origoši! Franta: Si píča, že bys tomu dával čtyři, já s tebou tuhle debatu už nechci vést! Americké remejky jsou stejně zlo. Tonda: Mladý Stalin se ozval!. (Konec diskuze) ** Zapálenej a ublíženej Spike Lee, zastáncem Černý Síly, dostal pod svých opičích ruk, z neznámého důvodu, zremejkovat Oldboye, kterého nikdo ani nepotřeboval. Nechal bílého hnusného čuráka, ukřižovat černýho Semíka Džeksna. King by měl radost!

• 17.2.2021  22:24
    Hlasy (2020)

Mladý Španěl našel způsob, jak vám Realitní kanceláře lžou do očí, a okrádají o peníze, má způsob díky ho realitní makléři nenávidí..! Tak jo, hned na začátek musím říct, že španělský Taco-Sinister se nekonal, ale pořád je na tom lépe, než americká kinematografie. Španělé jsou hned po Dánech, a možná Francouzech, co točí celkem kvalitní filmy po svém, a obejdou se i po nějakých zbytečných klišé, které obklopuje celou část amerických blockbusterů, a ne jen těch. Tak nikdo nemůže říct ani popel, protože není co vytknout. Chudák pán Chujarez, že mu po domě terorizuje jeho otravná a seschlá Tchyně, kterou se zavřela do sklepa, nechce vylézt, značkuje si svoje terotérium, a jediné možné řešení jí je odtáhnout násilím, protože se ta stará striga nedá! Myslel jsem si, že se bude celý film zaměřovat na toho otravného fakana, který si čmárá hnusné omalovánky, jako kdyby se nechumelilo. Naštěstí zaklepe bačkorami dříve, než ho začnu nenávidět, a nemusí to dopadnout jak při druhým Kruhu, že ano! Jojoo, dívám se na tebe, ty šibalská kurvo, nikdy ti to neodpustím! Milej stařík se svým duchařským týmem, mi přišel tuze roztomilej. Dědek se poprvé setká s nadpřirozenem (čti s duchem Casperem), a jeho psaní bestcellerů o duchařských prdech, zachycených na infačerveným těploměru, nezarutušoval nic jiného, než jen schovanou kočku pod gaučem. Pak je o poznání jinačí káva, když asi brzo dostane důchodce mrtvičku, když se mu ten duch opravdu před tou čočkou zjeví, jak moje nezvladatelná chuť na langoš! Ale joo, zábava, ale tak na půl, nebudem to zase přehánět. Rada na závěr. Pokud slyšíte hlasy, které vám říkaj ať si dáte ještě jednu dávku THC, už byste asi měli přestat fetovat!

• 16.2.2021  21:40

Scooby-Doo a záhada zmizeného Van Goghova ucha. Víte, jak je těžké něco sepsat u filmu, který vás vůbec nezaujal? Víte, jak je těžké, když jste ze začátku tak odvařený ale totálně vám to posere ten zbytek? Začátek mi dost nastartoval adrenalin, že jsem na chrupání levných chipsů neměl čas, a moje pérko bylo natolik bujné, jak tenkrát když jsem viděl se svlékat hada. Vincent Van Gogh, si mimo uříznutí ušního bubínku, si musel trochu oddáchnout při těch ztřeštěných komedií pro smíšky, a musel si svůj zamindrákovaný herecký talent nabít a následně pohřbít u takové píčoviny, která podkrejvá nějakou jeho uměleckou nadanost. Nepřináší to nic nového, ale vraždění prostě bylo při nejmenším zajimavé. To neberte jako pochvalu, něco stejného řekněte svému retardovanému děcku, když se snaží nakreslit váš autoportrét, a svým pištlavým hlasem se vás ptá: Je to pjekný? Jinak samo sebou, že jsem i pro tentokrát fandil panu Řezníkovi, protože vraždit ty teplé instačuráky je potřeba, a utnout kšandy s opaskama, těm hnusným týnedžerkám, kde bych v místech bobra, našel jen bakteriální organismus. A jinak, aby mě dokázali vzhledově uspokojit ty vnadné kravky, musím vidět víc než jen kůži, třeba takové játra nebo žaludek, pěkně zvostra, vy kurvy! Žáby k zahubení dvojka. Ty časy, kdy ještě Jason patřil k elitě, a zabíjení bylo to hlavní, na co se nejvíc těšilo, už jsou závratně pryč.

• 13.2.2021  14:15
    The Circle (2017)

Neměl jsem a ani nemám v plánu oprašovat starší filmy, ale nad tímhle se prostě člověk musí zastavit. Velký Bratr tě sleduje, doslova! Dej si pozor, když si budeš u sebe v pokojíčku pouštět incestní porno, a kamera tě zasnímá, jak si u toho, ty dobytku, mastíš klobásníka 220 tahy za sekundu, Hermiona udělá Deux ExPolicia, a budeš bez oprávnění na volbu právníka, odcouzen na 12 let natvrdo! Počítej s tím, že to pak bude ještě víc bolet! Badatelský sriller, kde se z dobré myšlenky, stal jen naivní a povrchní myšlenkový pochod, pana Neumělitela, představovat si "moderní konec světa, tak jak ho známe", skrz dětských chůviček. Proč radši film neukáže trochu horší konce, jak se může celá lidská populace smazat ze systému, jako moje složka Sex s mrtvolama po rozkladu. Co třeba tím, že Google nainstaluje všem svým uživatelům mikroskopický čidel do mozku, a tím může očumovat jejich zvrhlé myšlenky, a jejich polohu? Protože v dnešní době si musíte udělat přihlášení i k tomu, abyste se mohli vůbec vysrat do bluetooth implantovaným japonským záchodě s Pikačuem. Všichni jsme moderní otroci, dobrovolně si do kapsy nosíme malý nástroj zkázy, taky nazývaném Smartphounem. Emma Watson si mimo kouzlení a mácháním vybrační hůlkou, zakouzlila s High Tech udělátkama, parodující velký zlokorporácký giganty Facebooku a Applu, s tím, že tohle se může klidně v nejbližší době stát! Leda hovno, vážení! Mimo toho, jak je Emma šukatelný pudlíček, a tatíčkovský Tom Hanks, který si na erekci už musí pomocí vakuovou pumpičkou, nemůžu dát nic jiného než podprůměr.

• 8.2.2021  17:22
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

(Zatím podotýkám, že jsem u druhé série, a myslím si, že už mám menší nárok na názor, takže pokud mě ještě ta velkolepá a strhující akce, ještě čeká, tak se všem Hobitům a fanouškům, rodu Sněhuláků, omlouvám). No, nevím, co to všichni šňupou a ujídají, když Trůní při telce na gauči, a říkají si jakou fantazy pohádku, dokázala kabelovka vyprodukovat ze svýho trávicího traktu, a pak to vysrala ze svého konzumního análního otvoru, a nazvala to "Nejlepší drama". Všechny zvláštní mudlové, s elfíma ušima a zeleným nosem, a s pérem vyzdviženým až k nebesům, by za tenhle epos, klidně skočila i do ohně, a nechala se propasírovat jako vepřové na rožni, aby nemuseli čekat týden na další skvělý díl, při kterém zemřelo aspoň Jeden a půl digitálního draka. Tuhle mýdlovou turecko-kebabovou telenovelu všichni rázem zbožňujou, a většina z nich určitě ani nečetla originální rukopis, toho zpoceného tlustoprda Martina! Z mého osobního typu, to nebude ani půlka, a jelikož cílovka, která Trůní před Středověkým stoletím, je v průměru 14+, tak víme, na jakého znešeného oře, si vsadit. Pak je taky poznat, proč má tenhle (celkem dobře zahranej, provedenej a zrežirovanej) seroš tak velkou popularitu. Vnadné nahé těla, nahé mrtvé těla, krvavá lázeň, do které se ani jeden Sněhovec nenapustil do kolen, a pěkná středověká fantasy atmosféra, je to jediné, co je tak strašně cool? Není to náhodou Jak vycvičit ráčka pro dospělé, proč to vůbec děcka sledujete? Ty šmudlo, a proč má tohle vůbec někdo sledovat? Všechny zbytečné detaily a dialogy, se prcaj do deseti dílů, abychom se stejně nikam neposunuli, a pořád je pro vás Ordinace, ten nejhorší seriál? Naše školní křesťanská pedagoška, dost zvrhovala z poličky tenhle seriál, protože je tam spousta násilí a sexu, hodně tuhle Starkovsko-Žižkovskou srajdu odcuzovala mým spolužákům při Etický výchově. Ještě když jsem býval trochu HIV pozitivně hloupé ucho, jsem říkal, že nerozumí dobrým seriálům pro moderní diváky, ať si sleduje svoji Elfskou Ulici, a ať pádí do Zlobří bažiny, ale v tomhle měla fakt pravdu. Násilí, incestní orgie, přírodní kozy hlavní představitelky, mi v seriálu nevadí, ale nevidím to jako hlavní lákadlo, proč mám tuhle středověkou mašinérii sledovat. Sestupná kvalita seriálu, ohrožuje už od začátků, jako Bílé chodce. Tolik pomluv jsem slyšel ode všech stran, že se mám poslední řadě vyvarovat jako štětka pohlavním nemocím, ale já jsem už ve druhé, a proč už mám králíčí úmysly? V čem je za Lorda, problém? Sledujte si, co chcete, a hoňte si svý Nimbusi 2000, klidně i s ovčí kůží místo šprcky, abyste navázali atmosféru, a já si jdu radši pustit Blaníka. Jo, a Zima se blíží.. doslova jako fakt, aspoň tady na Vysočině.

• 7.2.2021  22:38
    Neon Demon (2016)

Psychologický/Mysteriózní/Horor? Tomu přeci nevěříš ani ty, ty ďábelský distributore! Kurva ne! Už žádný Vampíří deníky, už prosím ne! To radši anorektické a hnusné pipiny, oděrající se o mastný chlupatý párek, než tohle! Nikdy nebudu poslouchat na doporučení lidí z Pošty, o tom že něco může být jako cool mrda, a s nejméně deseti vykříčníky, aby ten důraz byl více přesvědčující, než arašíd v čínském kung-pao. Nečekal jsem, že francouzský dokument o tom, jak to probíhá v zákulisí Parish Fashion Christian Dior, může být tak smrtelně nudnej. Blátolízal Nikolas by si na tuty zuby mý schnilý tety, zasloužil první stránku v Guinnesově knize rekordů, za nejnudnější ártový blábol. Sice jsem měl u Refna pár těch předsudků, už od soukromý řidiče Ryana Goslinga, a nevěřícně jsem kroutil hlavou, jak vousatý, a za uši nagelovaný kavárník musím být, abych tomuhle dal 5 hvězd. Velká chyba, že se moje občasná skepse vytratila špatnou parkovní vycházkou, k tomu nejšpinavějšímu ghettu pokrytectví. Řidič je v tomhle případě, v tomhle vesmíru, ověnčované Oskarové dílo, kde by ani jeden DiCaprio nezůstal suchej! Bravo, Nikolajoviči, bravo. Dokázal si to! Příběh-nepříběh o vyzáblé modelce, která málo papá semena fotografům, neočekávála, že svět modelingu není jenom o tom, se pěkně usmívat a poskakovat, jak si teplý návrhář hvízdne. Vizuální porno mi opět nic neříkalo, pakliže nejde o povinný výlet do Galerie. Mně, až tak málo nestačí. Hipsteři usrkávajíc Bubleetea z chalul, prosím, račte vlevo do vozu, a šťastnou cestu do plynu! Neonový démon, či Freonový duch, si pořád ještě odpad nezaslouží, ale byl si jen na krajíčku, ty negramotný a divný ujo Refne! P. S.: Ale jo, ta techno hudba od skupiny Daft Cunt, je pořád závislárna..

• 3.2.2021  22:09
    Šarlatán (2020)

Jak tak dumám, u toho chlastám jednu sklenku Kofoly za druhou, v hlavě mi zní ženské sténání, a těžké dýchání mužského alfasamce, který se právě udělal do zvráštělé a čilé padesátnice, uvědomuju si, že bych tomu psovi už konečně měl umejt ty koule od hoven, do kterých si právě prasácky lehl, a veškerou trakt-stravitelnou psí konzervu, si rozetřel po kulkách, tak mi v mozkové šedé tkáňi napadla myšlenka, že bych měl napsat pár svých osobních poznatků do komentáře. Nuže, ještě toho musím využít, než mi můj línej mozek striktně zakáže, že mám všeho nechat, a nahned se mám sebeukájet nad incestním pornem, ale už jsem to dneska dělal třikrát po sobě, a už mi z toho neustálýho vrzání bolí předkožka. Celej den mám tu ruku v kalhotách, a nic jiného neznám. Oh ano, ty poznatky. Takže, Trojan celkem dobrej, a i když se mi z homosexuálního sexu zvedl kufr, stolička, stůl, celá plotna a toustovač, a možná i ten kořen, tak mu nedám nadprůměr. A abyste si nemysleli, že jsem komplexní homofób, tak vám zase spočítám nezáživní odpočet času, kde se v tom filmu nic nedělo, a kolik sekund na sebe zírali dvě mluvící hlavy, která jedna z nich srandovně mluvila, jak Adolf Hitler. A pak ta zkomolená slovenština, panečku to ne! Křesťanský homosexuální samaritán, který zpozná diagnózu, už podle moči. Kdo ho tímhle nadpřirozeným talentem obdařil, může vědět jen Bůh, (moje nejoblíbenějších fiktivní postava). Nuže, dokáže rozpoznat i když má člověk syfilis? Stopy krve asi značně nepomůžou! Mějte mě třeba za Šarlatána, ale dob, kdy Otec a Syn Svěrákovi dokázali natočit, v naších krajinách, nenahraditelný Akumulátor 1, jsou bohužel pryč.

• 30.1.2021  20:24

Tak borci mi před práh dveřmi nechají nahou mrtvolu, naší "tajemné", v oblasti nohou a pupíkem, je tahle část po několikáté zanícena, jako kdyby se do ní borci snad střídali, a vy máte buď jednu možnost. Náhlasit to chlupatým, ať si tu chlupatou píču hodí do popelnice, nebo jí čirou náhodou pitvat v domácí pitevně, kde se moje zaučovaní po internetu konečně vyplatí! To, že Seveřané umí asi nejlíp točit kriminálky, ve skvělém syrovém stavu, a být co nejméně obezřetný, to dokazuje i tady. Ono, jak ten film stále a stále běží a pokračuje, stále je víc a víc zajimavý. Ono, já sice nevím, co se naší slečny neznámý stalo, a jakým šmirglpapírem borci používali na brušení bradavek, a jakýma kulatýma nůžkama stříhali, naší bílé paní, jazyk od traťové sítnice, ale hele, mohli ste mě taky pozvat, já bych vám to zase oplatil nad mou živou přítelkyní, ale to asi, vy úchylný nekrofilové, asi rádi nemáte!

• 27.1.2021  22:12
    Batesův motel (TV seriál) (2013)

Karlík a továrna na Psycho.Tkaničky od bot, které se grandiózně rozuzlí až ke konci botníku, ty vole, to ale trvalo! Hitchockovská psycho taškařice, která v předminulém století otřásalo, ne jeden ženský jekot a chlapský ústřik do kalhot, se modernímu, leč tvrvajícímu na nekvalitní produkci, kde se musí objevit minimálně jeden jumpscare, jinak je ten horor k hovnu, může projevit až ke komickýmu závratu. Okey, tak přepnem to jinam. Hej počkej, film teprve začal, už ho chceš vypínat? No, scénku ve sprše jsme už viděli, dáš si k tomu GoT, nachos s čedarem?.. Chladná a setrvávajicí atmosféra, se seriálu daří tak jako důchodcovi udržet ranní moč. Jindy je to až moc přeplácaný, a někdy si příjdu zase na přestupku toho, co by mohlo být ještě povoleno v televizi, nebo aspoň na kabelovce. Šerif Romero si zatím drží nad mým stupínkem oblíbených characterů, ze začátku je to takový klišovitý morous, křesťanský moralista z malého zapádakova, kterému přijde už podozřelé, když si jen tak dete vyhodit černý pytel do kontejneru, a ještě vás vyslíchá, jestli jste mrtvolu pořezali diagonálně, horizontálně nebo okrajově, nebo taky úplně klasicky. Hlava dole, bradavky a kunda zešitá, a prdel z nějakého patrného důvodu chybí. Seriál se nesnaží moc Psycho napodobovat. Místo padesátých let jsme přeneseni do součastnosti, a podle mě, se iPhony a teenage high school elementy, tváří až moc rušivě, ale není to zase tak znepokojivé. Jindy byly nudné části, a v podstatě třetí a čtvrtá řada je moc nudná. Páté už rašily růžky, a moje pervezní část mě, tudiž celé části mně, si to užívalo jak na začátku.. Jsem ale pořád zastáncem názoru, že Psycho už je moc zastaralé medium, které hrstka nových diváků, prostě unudí k smrti. Joo, a k čemu je tu ten Norman Bates? ❤

• 22.1.2021  22:14
    Telefon (2020)

Jak velké musíte být hovado, abyste dočetli tenhle skromný, leč bezvýznamný komentář? Velký? Joo, tak to jo, vítej zmrde! Abys mi dokázal porozumět, a neukazovat obličejový znak zmatenosti, co to ta píča fetlá, špázuje za blbosti!?, tak se ti to budu snažit, milý uživateli, co nejlépe a nejsrozumitelněji vysvětlit. Laciné čínské šmejdy, které mi vedle baráku prodává, ta zmije vychcaná Suk, páč asi má rád Sójový suk, taky se mu několikrát podařilo mi prodat něco, co by mě ani nenapadlo, že by mohlo vůbec projít Evropskou kontrolou, a nepovažovat to za nelegální koncentrický odpad, kterou by žádná čínská továrna nedokázala ani vyprodukovat, a to má už Su-Shit, celkém blízko něco takového vysrat na hajzl. Tak ti právě jednou přišel ke mně Suk, a zeptal se mě.. ti býs nechcela film? Já prodat za dobrou cena, jen 10 kojun! Ty jo, Suku, kdybych tě neznal, asi bych si myslel, že mě chceš znova ojebat. Hmm, tak ono to je horor, s nějakým červeným flekem na obalu. Ty vole, Suku, zase nějaký krvák? Říkal jsem ti, že na menstruační cyklus Kapibari fakt zvědavý nejsu, až takovým fanouškem Bruna Matteia, bohužel nejsem. - Ale ňee, ktepak! To nový bít roror, s Koreje! Joo, tak z Koreje? No dobře, drž klapačku a vem si mé prachy! Tak já ti koukám, a ono to je jen laciný kopírák operátorní frekvence Telecomu. Ale dost mě to zaujalo, asi na jejich ústřednu Kólu zavolám taky, a nechám si mému zmařilýmu a naivnímu já doříct, ať si tu špínu ostravskou nemá brát, a nemá si udělat dva antikoncepční zklamání, které má ale v celým svým černým srdci rád, a nikdy by je neměnil, ani kdejakému řezníkovi s bílým masem! Ty vole, tak radši, aby se mi děcka nedostali do Chromu, a neviděli to incestní porno!

• 20.1.2021  19:19

Otrokářský vývoz mateřské společnosti District Cocks, nemohli horší Amazonku, než Angelinu Jolie, přivézt? Jak se říká, nestoupíš dvakrát do stejného análu, pakliže anál Gal Gadot, může být pěknej a krásně hnědej, ale prostě, tohle hodně konkurovalo Catwoman a Supermanovi čtyřce, a to dobře víte, jak je Black Panther špatnej! Indiana Amazons a Dobyvatelé ztraceného Kámene mudrců, mohla být přijemně oddychová a zdegenerující sračka, u které se prostě hezky ulehnete a bavíte se, ale tohle bylo prostě jen nudný a dlouhý trdlo! Ale co si budem vykládat, není to jen chyba té vyváženosti barev na paletě, a více toho kundího publika, než toho čurákovitýho, ale špatného režierskýho nedostatku. Podpatky hřídelného kapustňáka, tu byly více kamerově více nasnímány, než v prvním dílu, a těch velkých koziček tu bylo zase o poznání méně, takže aby se pro verzi PG-13 vyvážela ta sexuální ochablost na minimum, aby tomu mohli američtí distributoři dát nejvyšší známku "doprdele, tohle musí vydělat minimálně miliardu amerických dolarúú!!" Nebudem se soptit, to za mě udělala armáda nerdských šukamatků, a jejich prarodiče, když se těšili, že si to ta jejich vnučka v kině náramně užije, a oni by zbytečně nevyhazovali 300 korun, z už tak malého důchodu, do luftu. Amen, a Bůh žehnej Sudánské Americe, Coca-Cole, McDonaldu, a já nevím čeho ještě, třeba Barbře Streisand! Která tu měla až moc namalované strije! Kde jsou ty časy, kdy se Indiáni objevovali jen ve filmech o Vinnetouvi. Už jsou dosavadně v čudu.

• 19.1.2021  22:44
    Jan Palach (2018)

🎵🎵 Love is a burning thing, and it makes a fiery ring, bound by wild desire I fell into a ring of fire.. I fell into a burning ring of fire, Iiwent down, down, down and the flames went higher, and it burns, burns, burns, the ring of fire the ring of fire.. I fell into a burning ring of fire, i went down, down, down and the flames went higher, and it burns, burns, burns, the ring of fire the ring of fire 🎵🎵

• 16.1.2021  22:54

Disney Channel uvádí.. A teď se všicki impotentní kidíci zvednou, a ať opustí sál č.8. Promítání skončilo, a prosím před vchodem vyhoďte použité kapesníčky do koše. A děkujeme za návštěvu. Joo, té zbylé mrdky, co mi tu zbyla na monitoru z minulého promítání, ještě neseschla, a další várka bílé a lepkavé tekutiny, hojně překročila svoji míru. To se bude lehce seškrábavat! Samara a Kool & The Gang znovu přichází, a z čela novou generací smíšků, kteří se dosti uchechtávali nad tím zhuleným negrem z Osmý míle, jak totálně cool zdissoval sevidže. Prej, že není Casper, kurva! No ty vole, jasně že ne, duchové jsou bílý, ty vole, nech mě aspoň vydechnout, brácho! Šílenství a trumpoty Cukr Krystalového jezera, krasojízdně pokračujou, a když budem ignorovat tu opakující smršť vrstvované cibule, která měla i předtím ty vrstvy dost ukvapené, a hodně divoce trapnej a infantilný dětský humor, měl aspoň tu špetku nadřazenosti u samiček, že jsem aspoň tu jednu hvězdu dáti musel, aby ta chůva měla nějakou pozitivní recenzi na iPíče, a aby těch pozitivných případů nebylo na stupnici 5, tomuhle se radši úplně vyvarujte, protože po dálnici D6, se schyluje k zimní bouři. Ne vážně, kolik mi musí odumřít mozkových blání a Chromezomů, abych se nad tímhle ukuckal při pražené kukuřici, a paprice? 10%? 5%? Tak 1%? To už je zhola čirý nesmysl. Člověk používá jen 10% mozkový kapacity, to bych přeci musel být tak blbý, že by mi Kevin Hart přišel vtipný, haha nebuďte směšný! A mělo by se zakázat dělat popkulturní odkazy na lepší filmy, v brejkovinách. Pokuty by jen letěli! A pozor chvilka potlesku, neznám ještě žádný film, který by kreačně dokázal slovo "jebat", použít v jedné větě třikrát jinak, a jiným způsobem..

• 15.1.2021  17:13
    #martyisdead (TV seriál) (2019)

Fejsbuková kriminální policie, znovu otevírá své dveře. Oddělení kybernetiky si znovu zmastí svá péra, teď přichází velká várka mladého šťavnatého masa! #martyishomo, je tuctová internetová výplachovna, z našeho malého českého proprděného rybníčku. Oh shit, cOoL, ÓEMDŽÍ!! Jak naše fungování školského systému, mohlo tak bezvýznamně selhat, když vychovává takové kriplovité lemply, a vůbec je neučí, že nemají svoje žhavé žížalky, někomu cizímu posílat! Hodně snadné a lepší, je si ty dokumenty, radši vyhledat na internetu, a jednoduše se za ně tvářit, a každému ohlašovat, že jsou vaše! A máte to, vyvarujete se, nejen sexuálním predátorům, ale dokonce na vašeho úchylného strejdu Majka. Snažil se Soukup o kopírák Modrý Sardinky, kde se poslední výzvou, končí sebevraždou? No, ze začátku to aspoň tak vyznělo, ale Soukup se snažil z toho udělat bujnou kriminální zápletku, s hlavní roli mrtvola, kde má ten mladý (a bohužel, nebo bohudík, mrtvý) chalan, naprosto retardované krkavčí rodiče, kde matce, jako moderní máti, nahned zajímá, jestli se martyho smrt dostane na facebookový status. Haloó, právě ti zemřelo tvé jediné dítě, které už ve svých 45 letech, asi už znovu z vajíček nevysosneš! Nic, ani trochu kapek slz, nebo třeba trocha úcty?? Ta matka je tam naprosto k ničemu. Starostlivej tatík, jako moderní fotr, si vraždu synátora, vezme pod své rybí prsty. Trochu poskajpuje, vyčetuje a šértne, a hotovo dlabanec. Napínavé, jak při posledním díle Ordinace v prasečí ohradě. Nic z toho to bezostyšně nebylo, protože nic takového jsem, bohužel, vůbec necítil, a podle hloupého endingu, bude ještě druhá řada! Ale beze mě, ježibabo, já si radši půjdu dát psí fondue po italsku, z mrazáku vietnamského obchodníka šmejdovin, a předražených energiťáků! Ach jo, tak už i v tý Zlatý Emmě, hulí grilovací kuře, jinak si to, za Alláha, nedokážu vysvětlit..

• 13.1.2021  13:01

Okey, nalijeme si čistýho vína, ale jelikož víno nepiju, nalijem se třeba máslový ležák, když už jsme u těch pohádek. Abrahám si s Jirkou Lukasem, měli radši ty kopyrajty nechat patentovat, a neměli si Pana Joudu a Hvězdu xmrti, prodat hamoučského myšákovi. Protože, cituji z tajného odposlechu v kanceláři vedoucího Disneyho, jeho výraz zněl asi takto: Ho ho, teď ty matkojeby roznesem na kopytech, ho ho! Slyšeli jste to samy, on si v tom ještě vyžívá. Snad, jako jeden z mála lidí, (okey, dost té výjimečnosti), beru epizodu Návrat Yettiho, už zcela uzavřenou. A když mi tu budete argumentovat, že osmička nestála za vyližpendrek, pořád to beru jako hotovou věc, a jdeme na další případ, ale ne. Tohle, tohleto zvěrstvo si odpyká trest hezky na hanbě, a bez moučníku. Dopředu, nechci kapky od panických nerdů a kundožlavů, kteří si najdou moje bydliště, a rozbijou mi přes poštu, mojí přitučtěnou držku, tak jdu tuhle epizodu, úctihodně rozepsat až na kvadrát k těm nahoře, jsou to hodně velcí cítě. Tak ze začátku mě trochu vyděsil následující odstavec: HLAS ZE ZÁHROBÍ! Galaxií se ozývá tajuplné vysílání, ve kterém mrtvý CÍSAŘ PALPATINE vyhrožuje POMSTOU! Hmm, že by nějaká zápletka? Císař Pampalini chce odvetu, jo? Ty píčo, kdo kurva z těch nových jelit, a fanoušků Hvězdných plomb, může znát Pampalíniho? Určitě se vsadím, že většina z vás ani neví, o čem kafrám. Bravo, Abraháme. Fakt, stojí ti to za to? Tenhle Vzestup SkyOdpada, si za to můžete, vy idioti, úplně sami. Pokud jste na Hvězdný Trek, omylem narazili v Cinestaru, a s velkým kbelíkem hnusné pražené kukuřice, jste omylem natrefili na plakát STARVORS, a s palčivým ramenovým gestem jste si řekli, jo, to zní super, nějaké skifi hopšuptam, to zní skvěle na návštěvu kina.. Takže, pokud vás oslnili jen barevné svítící udělátka, a fialové světelné meče, nemůžete být víc než spokojeni, ale co si musí říct ti, kteří každou nudnou sci-fárnu ohodnotí jen jako směsný odpad? Komu tím ublížite? Nefalšovaně, ze (šedesát)devítky se stala jen okupační blána s uječenými Alzáky, emočníma děckama, vzestupnou kvalitou příběhu, mizejicími zvraty a vybuchujicími planetami. Kurva, kde je ten cit, do kterého jste celých těch 42 let, davali? Zmizel, jako pouštní písek z Avangárů? Přijebaný a bohatý potkan, už asi fakt neví, jak se svou skvadrou kravaťáků, víc zechcat tu už naducanou tripologii. Je tu tolik vedlejších postaviček, že už pomalu nevyznám, kdo je přihrátá zlatá konvice, a kdo zas pípající toustovač. Na logiku a vyváženost děje, už zas všichni serem, protože u pohádek to nemusí dávat smysl, ňeňeňe. Proč chodit kolem horké kaše. Prizney už doposud pochcalo tolik značek, od té doby, co je všechny vlastní. Achjo, už je dost pozdě se chytat za hlavu. Nedivil bych se, kdybych okem postřehnul i Thanose s Kapitán Džekem Sperourem, a doletěl tam z hrobu Iron Golem. Jak už při pohádkách bývá, tak zlo vždy zvítězí nad bobrem. Před dávnými časy,v předaleké galaksii..KOSMICKÝ SPEKTÁKL 1977 - 2019. Odpočívej v pokoji.. Tak snad to zachrání ten Han Sólo!

• 9.1.2021  10:54

Ukuchtit si domácího východoněmeckého Borata, ale s překvapením že místo Borata, tu máme Adolfa Pedolfa, a všichni ví že jde jen o improvizačního podstrčeného herce, a nejde ani spíš o situační komedii, ale nahranou komedii, kde se jednou za čas ukáže nějaký ten gag s opravdovými kolemjdoucími, kteří to pravděpodobně taky hrajou spolu s Adolfem. Ten herec ho zahrál grandiózně, až mi nějakou chvíli připadalo že ho hraje Mads Mikkelson. Má asi zřejmě podobné rysy, ale whatever. A pak že němci nemají smysl pro humor. Pár vtípků ušlo, ale stejně jsem zhnusen touhle dobou, že z Hitlera který údajně zmasakroval většinu židovské populace, se najednou stala popkulturní postavička, kde je hajlování jen neškodný týpek, a v téhle době je to v podstatě už takový módní trend, a strašně cool věc. Ještě, aby v německých rádiích pouštěli jako hitovku týdne, Deutschland über alles? No, dobře jde o komedii, nebudem zas přeslazený, že ano? Ta dějová linka, kde se z Hitlera stane, jakože, nějaká televizní hvězda, mi přišla dost zbytečná, a už se z mocdokumentu, stal jen nevkusný porevoluční blitek z dílny Sandler a spol. A jo, historie se opakuje, a lidstvo se záhy znovu nepoučilo, dobrá myšlenka. Hlavně nejlepší z celého filmu byla ta babka, která si po nocích drandila važínu, při měsíčníku Ženská řehost, se speciálním vydáním o Fuherovi. (Pokud byl Hitler zmražen, jak Fry z Futuramy, a nebyl záhadnou logikou vůbec odkrágnuten třicetiraňákem, tak ty vole, co nás v tom dějepisu učí za hovna? Promítat ve školách, a šnel, šnel!)

• 7.1.2021  23:52

Okey, posaďte sem prvního patetického milovníka lihovin, dejte mu kerku na hřeb a říkejte mu trenére.. uchazeč podal skvělé výsledky, ale bohužel nemůže projít prvním kolem, potřebujem nejvíc klišovitýho chcípáčka, který si na vlásce života, otevírá poslední plechovku Budwaiseru, před tím než dostane mozkovou obrnu, při které ztratí celou svou rodinu a manželka mu bude zahejbat s jeho nejlepším kámošem, jo a nejlépe aby měl trochu čmoudské rysy, nechceme u Warnerů zase skopičiny, díky... Tak, pokud si zrovna Affleck neužívá ve vile se svým homosexuálním přítelem Jasonem Leem, tak obchází Hollywoodský studia, obejde celý blok, dokud mu nějaká firma nenajde šitý na míru roli toaleťáku, kde nemusí nějak zvlášť projevit svůj mechatalent než se producírovat, jak zkomírající vožungr s vyhaslou a výslunní minulostí. Nudný blábol, kde jediná naděje, že se konečně něco začne dít, je zrovna u konce a začínají závěrečné titulky, a vy se jen chytáte za plešku, a říkáte si "To je vše??" Možná si ještě pamatujete, kdy jsem hodněkrát si ztěžoval, že moderní komedie nejsou zkrátka už vůbec vtipné, a jen párkrát si uprdnete při tom, když si tlustoprd natáhne držku.. jo? Tak, tohle je stejné u moderních melodramat. Žádné emoce vám to nezamotá, žadnou empatii či vztah si k postavám vůbec neuděláte, a prostě si odškrtáváte imaginární Bingo, kdo z hlavních postav dostane kapavku, či komu umře nejbližší příbuzní. Mně se ho podařilo vyplnit dosytosta, a než jsem stihl si ohřát tlačenlu v mikrovlnce, Affleck si už popátý rozbil držku při opileckým tanečku, jo a teď nevím jestli se mám smát, protože tohle se obvykle při komedii dělá, tak nic. Zase jsem cynický hovád bez citu. Vlez mi na chrbát rejžo..!

• 5.1.2021  23:40
    Vyšinutý (2020)

Zpocená skopová hlava Russella Crowa, si mimo papání bůčku z mobilní automobilové kuchyňky, nebo hraním Candy Crush, na které není jeho mobilní displej dostatečně vybaven nadstandartům Russelovým vypasovaným buřtíkům, si také na počkání řádí v dopravní špičce, a terorizuje životy mladým pipkám, které se nedokážou společensky slušně chovat. Dobře, každý nemá svůj den, hlavně když vás už od rána manželka sere svým pichlavým a zachrapleným hlasem, že jste zase nevynesli odpadky, a tím hnusným knírkem vás ještě políbí, s ranním kořalkovým smradem u huby. Pak když vyjdete z baráku, tak vás hned u schránky pozdraví otravný soused, kterému jste už nejméně pětkrát vysvětlovali, ať si toho smrdutýho Azora úvaže na vodítku, protože se vám už popátý vysral na zahradě a u vchodových dveří, a vy to musíte už popátý seškrábavat z děravých bot. Už tak přijdete pozdě do fachy, operátor Telecomu vám nabizí výhodnější tarify, které vás ale vůbec nezajímají, a ještě nějaká blbá kráva vás ještě drze vyfakuje ze silnice. Ale vy jste dobrák vod kosti, a nenecháte se vyprokovat. Dáte ji možnost se omluvit, ale ona vás místo pošle do hlubin vaší senilní tchyně. Váš pohár trpělivosti už přetek, a už vám je jedno, co si o vás bude někdo myslet. Uděláte tý ženský učiněný peklo na zemi. Okey, s takovou zácpou se musíte naporcovat po svým. Jednodušší Volný pád, kde se ale celkem sere na nějaký pravidla, a nezáživným způsobem vám namarkuje celkem pořádnou pomstychtivou várku napětí, a vy jen sledujete jak to doprdele dopadne, hlavně s tím jestli dostane Russell svou kávu, kterou mu ještě Andy dluží. A co mi hlava moc nebere, jak že třicetiletá matka, může mít syna v brzké pubertě? Však dnešní doba je už jiná, ty sociální dávky dělaj svoje. ** A ta ženská má tuhej kořínek, ten vošoust ji může gladiátorsky jebat po hlavě, a ona pořad K.O. nevyhlásí. Takhle se mají dělat ženské zápasy, kurva!

• 3.1.2021  21:45
    Tour de doping (TV film) (2017)

Nechápu, koho může vzrušovat se několik dní dívat v telce na vychrtlé fretky s onkubačního oddělení, jak si těch několik desítek kilometrů ošoupávají prdel až ke stehnům, pot mají tak zarýsenej, že by to nasytilo půlku africké plantáže, před otevřením a krachem Somalské jídelny. Degradující k závěru, že si ty kostlivci tu duši, usmaží na grilu, jak uzenou pečeňi. No takhle, na orgasmické hekání si radši pustím ženský tenis, nebo taky logicky třeba nějaký sadomaso. Andy si se svým ansáblém vtipálků natočili další (teď už jsem dopředu připravenej, a nenachytám se jak minule) cyklistický mokdocument, či jinak nazývaném jako nějakým umělecko-satirickým ztvárněním přesýpajícího koně se závislosti na uherák. O druhou třídu slabší kous, ale pořád dostačující aspoň k té půli.

• 31.12.2020  18:04
    Sedm dní v pekle (TV film) (2015)

Nevím, proč jsem si myslel že je to opravdový sportovní dokument o nejdelším tenisovým zápasu historie. Přišlo mi pak prapodivné, proč se z toho snaží dělat "jakože" nějakou parodii, no a moji hlavy kriplovité došlo, že je to parodie. Fakt, co se člověk přes svátky nenažere. Schválně jak to dopadne po deseti chlebíčků, 3 škopků slivovice a jednoho vypraženýho mývala..

• 22.12.2020  21:40
    Chlast (2020)

Jako člověku, kterému chlast nic neříká, nevyhledává žádnou podobnou společnost, a ani o tom nedebatuje s vášninými gurmány. Nemám rád alkoholiky, smrdí mi to a přijde mi to dokonce morálně závadné. Tenhle úchyl který má rád hovna z análu a každé co slovo od něho je nevhodný vulgarismus, neholduje alkoholu? Kde tenhle svět spěje, propánička? Mírné zklamání, Madse Mikkelse mám rád, a ne že by to jeho dřevěná brada dobře nezahrála, chraň mě Bůh, jen je to celý fakt jen o tom chlastu. A taky o tom, co lidská duše dokáže unést, a taky kolik dokáže unést alkoholu v krvi na té nejracionálnější hodnotě, abyste pak ve společnosti nevypadali jak prostoduchý umývač kachliček v Hornbachu. Asi jste už někdy slyšeli slovní rčení - Pít jako Dán! nebo ještě Vožrat se na Rusáka! Když jsme ten národ pivařů, jak se o nás říká, tak proč někdo neříká.. Vožrat se na Plzeňáka? nebo třeba Co jsi za zkurveného Pražáka?.. no hned to zní lépe ne? Asi jsme fakt ostudou v té globalizaci, že nikdo nás nespojuje k alkoholu. Že já se můžu snažit, že pak? Ve valné části dost hluchých míst, kde by to ani ten chlast nezachránil. Alkohol je někdy možná fajn, třeba na oslavu se zbouřit jako drak po maturitě, připitek na první zásun Pepíčka, prostě jak se říká, bez alkoholu nedokážeš udělat žádnou párty, což dost nesouhlasím. I s takovým dětským šampusem se dají udělat brikule. Já tenhle pocit, mít příští ráno tak velkou kocovinu, že každý libozvučný tón mi jen trní na mozek, asi nikdy nezažiju, ale doufám že se mi o něm bude aspoň zdát. A taky se jednou vyspat ze skutečnou osobou, než jen z levačkou..

• 21.12.2020  21:48
    Sinister (2012)

Milý deníčku, (DEN 1) cítím se poslední dobou velmi znepokojen. Ne jen, že mi ten šáhlý soused, asi šmíruje za okno v tom děsným smradlavým hábitu, který naposledy pral asi v dobách kdy jsem koupil tuhle barabiznu, kde zemřelo asi šest lidí, a z toho jeden čokl. Fakt mám strach. Koupím si v OBI nějakou zahradnickou lopatu, a za chvíli ho asi po ní mrdnu přes píču. No nic, ozvu se zase zítra. ** Milý deníčku, (DEN 2) konečně jsem zjistil co nám včera večer ve sklepě dělalo a racnotilo strašidelné zvuky. Nějaký mýval se nám prožral elektrickým vedením, a zahnízdil si tam svoje erotické orgie s mývalkama a jednou vačicí, a tím pádlem nám poškodil elektriku. Jsem tu po tmě a při plamínku svíčky, tu dopisuju poslední řádky. Mám toho už plný kecky. Zítra se opět ozvu. *** Milý deníčku, (DEN 7) pár dní jsem se neozýval, jelikož jsem z nenadání dostal silné halušky. Žena po dlouhé době vařila kapustu, a jak dobře víš, mimo toho že je levá v posteli, tak je levá i v kuchyni, a zdá se mi že mi něco přisypala ráno do kávy. Byla to nějaká bílá tekutina. No nic, krapítek se zdržím, začíná velká bouře, a já doufám že ve zdraví přežiju dnešní noc. Pokud ne, svěřuju svý manželce a dětem veškerý svůj majetek a bohatství. Dědictví ať si každý rozdělí na čtvtky, nikdo nedostane větší podíl, protože mi v minulosti dělal kvalitní blowjob. Ta mrcha soused je fakt divnej, na zahradě vyvěsil pár oprátek, a zdá se mi že na mně právě civí jak prostřelenej. Musím se na toho zmrda pošahanýho podívat. Zatím se ozvu.. ** Jeden z mála novodobých snaživých horůrků, který se nesnaží diváka vylekat jen lacinými lekačkamy a jumpscary. Vcelku originální a hutná podívaná. Jo, a díky za 2 infarkty, příště si už nebudu dávat sluchátka na tu nejnižší hlasitost!

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9