blackkocour

3 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 27.2.2020  14:11
    Na nože (2019)

Znáte to, dědek si natáhne bačkory a nechce svý vychcaný a chamtivý rodince nic dát, tak to dá imigrantský hospodince. Jéé, případ který by si dal namrdat do jedné hodiny nekonečné kriminálky To je vražda, nachcala. Jenže, ta stará a stoletá rašple Fletcherová, které trvá dvě hodiny se dostat z kómatu, a než se konečně dostane do vyšetřování vraždy, tak se do té doby, oběť sama vykope z hrobu, vrah se přizná, a máme už konec epizody a na konci se starej dědek zeptá: Jak to děláte, paní Fletcherová? Ona na to ihned mrkne svým zvráštělým okem, a je konec epizody a hraje ta otravná znělka a všichni jsou spokojeni! Tady je vtipné, že "vraha" známe a neuběhne ani hodina. Ta další sranice okolo toho, vás jen bude nadále překvapovat, protože pořád nevíme, kdo to udělal nebo proč. Daniel Craig, který mi spíše přišel jako úplně zbytečnej, ale potřebujeme někoho, kdo nám vše oslní a všichni můžou říct Ahááá, já jsem to říkala! Pobavil jsem se, ale i trochu nudil, hlavně ze začátku, protože se snažím zaznamenat všechny postavy, abych nebyl pozadu a na konci nevypadal jak debil, že si vůbec napamatuju, kdo to kurva je?? Podruhý bych si to asi nepustil, ale poslední dobou zapomínám hodně věcí, to mám určitě z toho, že si ho pořád honím, až mám z toho zarudlou a zaslou předkožku.

• 23.2.2020  17:30

Jak se do klauna volá, tak se z klauna ozývá. Poslední dobou je v těch hororech na mě, až moc přiteplených a zaposraných šášů.. Takže, musel jsem se před filmem řádně připravit. Máme tu mákový šnaps, který silně paralizuje jedince do 5 minut. Česnekovo-mátové octové brambůrky z místní večerky, které fungou taky jako dobré projímadlo na zácpu. Kartáč na hajzl.. proč? No, tak asi těžko stihnu dojít na hajzl, kdybych se náhodou při filmu posral tou pocákanou prasečí krví, a rukama to asi utírat nebudu, a Fido to po mně asi dolízavat nebude. Skotský vypolstrovaný gauč, abych se hezky uložel do strašlivých agónií, čokoládovýho pokušení Kinder Buena. Nějaké té psí granule nebo kočičích Whiskas, které tak dobře křupou v tom chrupu. Nuže, ne jen že jsem dostal strašně velkou zábavu, ale dokonce jsem nemusel ani jedno z těchto gastronomických pochoutek použít. Po celém týdnu, když si chci konečně odpočinout u nezáživného filmu a nemuset už podle názvu dávat odpad, a dát čtyřku velikosti koz. Neutíká to sice skoro vůbec, i když má film jen 100 minut, tak jsem se cítil, jak na dlouhé a nekonečné lobotomii. Scénář by se taky mohl trochu víc dopilovat a přidal bych trochu toho Roba Zombíckého násilí. Pobavil jsem se u toho více, než u trapnýho Královského Pennywase. Nechápu, co ti lidi mají pořád s těmi klaunami? Proč bych měl být připosranej z hnusné držky bílé tváře? Bojím se tmy, pavouků, psů, hadů, klokaního masa a vyfetlých a HIV pozitivních houmlesáků, o kterých jsem si omylem otřel ruku.

• 22.2.2020  20:43

Aspoň můžeme pořád vidět, že Čeký nepatří do starého železa. Opět asi stopadesáté vyhoulené a v dnešních akčňákách dosti používané pomsty, se bohužel nevyhnuly i tady. Trochu jak minulý Rambo, nebo předminulý Liamm Neeson v 96 hodin.. Ti zlí jsou atentátníci v oboru IRA. Neboli v Inteluktálních Rapidních.. ehmm Antilop? Když se nějakým způsobem vyváznete z bahna nudy začátečných 30 až 45 minutách, tak pak se budete jen bavit nad hopsajícím Jackiem Chanovi. Pierce Brosnan, kterého bych nejméně čekal v tomhle divno filmu, tak s minulou spolupráci s Campbellem bych to taky moh čekat, co? Nebo možná v tom, že nikdo si nedokáže představit typickýho anglána než Brosnana. Ale domněnkaa je mrcha, protože on je Irčan.. Pro mě typický gentlemanský angličan je jen Hugh Grant, nebo ještě Benedict Cumbr.. Cumbrt.. ehmm.. Rowan Atkinson. Příjemná změna, než jen koukat na nějaké čínské hopšup mentály v kung fu filmech, které teď v poslední době hodně absolvuje Jackie Chan. Jen ta nuda tam je až moc výrazná, a pořád vybuchující bomby na mě dojem taky neudělaly. Ale co, půlka ať nežeru.

• 21.2.2020  13:06

To vám bývala pohádka, o vykuřpéro vyhulené kravce, která se každé ráno probouzela v totální kocovině, že se jí zdálo, že ten den už jednou prožila? A, že to byla ta největší prga, kterou jste ještě neviděli, a dáváte tomu 5 hvězd? Ano? No, podobný paskvil jsem viděl asi před půl rokem Probudím se zase včera. A ne, teď nemyslím ten film, kde hrál Mádl. Ono, mě by to mělo dojít už podle názvu. Všechno nejhorší, přesně popisuje to, co v tom filmu uvidíme,.. jen to nejhorší. Hlavní pipka Tree, která mě nadpřirozeně srala, že bych ji rád osobně a ochotně vykuchal sám. Ani vojet bych ji pak nemohl. Její hnusná držka b\ mě strašila, ještě ten večer. Chápeme se, tohle asi scénaristé chtěli, abysme ji nenáviděli už na začátku, ale u mě se to podařilo po celou dobu! Nebudu se tu ohánět, že to kopíruje Na Hromnice o den více, každýmu komu není minimálně pod 13, a je totálně vypatlaný a nenároční popcornový píčus, mu to dojde. Ještě k tomu, to tam samy na to upozornějí, což mě popravdě dostalo. Taky co mě dostalo, proč radši Tree mimo toho, že se snažila sejmout svého vraha, tak proč radši neinformovala policajty a nezůstala přes noc na policejní stanici? Snažíme se z toho udělat velkou příběhovou storku o silné ženě? Proti gustu žádný dešputát, pokud jste se u toho dobře bavili, a vůbec jste nepřemýšleli, co právě vidíte, tak žádný problém.. já v tom vidím, jen nezajímavou odrůdu dalších sračkoidních hororů od Blumhouse.

• 19.2.2020  16:06
    K smíchu (TV seriál) (2018)

Takhle si představuji seriál K smíchu. Vezměte si Michala z Kouzelné školky, kterému se postupně rozpadává rodina. Žena mu dává košem, jeho soplomet si z něho prdel, jaký je píčus a posera. Jeho mysl je natolik jeblá, že si párkrát dá halušky, při kterých mu píchá v jícnu. Na povrch je milý a úsměvný člověk, který svý pocity dusí pod pokličkou, a někdy se nepatřičně nasere, že pleskne Františkovi přes tu plyšovou a drzou hubu, protože mu zalže, že tu trávu nehulil. Později či tak, si zas uvědomí, že to co udělal není správný, a musí spasit svět svou Kouzelnou školkou. Ve volném čase si v místním bordelu dá pořádnou šlehu třpitek z prdele pokérovaný a vyfetlý Františky. Až moc silné přirovnání? No, ani se tak nezdá. Jim Carrey jako hodně velký zábavný komik, se těžce může uplatnit v psychologickém sociálním dramatu. Takovou roli jsme mohli sice vidět ve Věcným svitu neposkvrněné mysli a dejme tomu pár posledních a velmi brakovních snímků za poslední 4 roky. Neberte to špatně, Jim Carrey patří k mým nejoblíbenějším americkým hercům, a jeho filmy z části beru jako v pohodě. Tohle bylo dobrý tak na půl. Tenhel seriál není pro každého, hlavně pro toho, kdo očekával od toho ftivnou komedii. Sice jsem věděl, že nejde tak úplně o komedii, jen ta dramata a halucinogených hluchých míst, mě moc nebavila. Navíc, zhruba v posledních 3 dílech první sérii, jsem jen přeskakoval, protože to bylo fakt nudné. Neumím si představit, že by mě bavilo tohle sledovat každý týden. Ono, v tom dílu se až tak toho neuděje, a úplně stačí se podívat na začáteční flashbacky z minulých dílů. Na druhou řadu se asi nekouknu, pokud to nebude fakt hot. Kdo ví.. do té doby je ještě čas, a do té doby dávám zatím jen 3 hvězdy. Nenávist trestá jen nás samotné..

• 16.2.2020  22:59

Fúúúú, tu je zima jak na Sibiři.. Takovej ledovej Trosečník (ten s Tomem Hanksem), až na to, že tu není Wilson a teplo. Tady je pekelná zima. Jedej herec, no dobře dva - se musí zuby nehty hrabat do sněhu, dokdy nenajdou pomoc. Velmi těžce se film hodnotí, tož nic jiného po celou dobu neuvidíme, než Mikkelse prodírajícího se sněhem. Pro popcornového diváka nic zajimavé. Pro mě, jako mě to byl jen takový dokument s krásnou zasněženou krajinkou. A taky mám rád Island, a tam se také právě natáčelo, takže pro film jen plus. Nasral mě konec, samozřejmě přál jsem jim, ať vyváznou živý a dostanou záchranu od záchranářů. To sice dostanou, ale čekal jsem třeba, že uvidíme po nějaké časy jejich životy, jako bylo třeba v 127 hodin. Na druhou stranu je zajímavé se koukat na zoufalýho člověka, který dělá co proto, aby přežil v té ledové zimě. Musí si ulovit potravu, k tomu na něho má zálusk tunovej bílej medvěd. Je celkem náser, když doma v teple, koukáte na chudáka, který se prodí zimou, jak nějaký eskymák. Za mě zajimavý, ale celkem nevyužitý filmek.

• 16.2.2020  17:11
    Anna (2019)

PŘED 118 MINUTAMI: Nechápu, proč se všichni dezorintují v čase, vždyť to dává smysl, nevypadá to úplně nejhůř. PO 18 MINUTÁCH: Týjóóó, v Sovětským svazu mají moderní bankomanty a u nás se při tom ještě psalo na tiskacím stroji.. PO TŘECH SEKUNDÁCH: Tak né, nakonec jsme v devadesátkách, to určitě dává smysl! PO 20 MINUTÁCH: Tak to jsem tedy nečekal, že Anna už byla tajná agentka, to určitě hodně lidí zmate.. PŘED 2 HODINAMA: Kurva, mně se chce srát. To mám určitě z těch prošlých čokoládových matrioškách! Už si to nikdy, od těch Ukrajinců nekoupím! PO HODINĚ A 30 MINUTÁCH: Achjo, ten film dosti připomíná Brutální Nikitu, která už tehdy stála za starou bačkoru! Ještě, že jsem tak všímavej, a jedinej, kdo si toho všiml.. PO 2 HODINÁCH: Nakojec jsem zjistil, že tu sračku mám z kuřecího masa od Vodňanských prasat. ZÍTRA: Už i já se v tom pletu, jak skončil film. Asi se nakonec všichni povraždili a vykuchali, a ti zlí zase zvítězili a všechno je zase jak na začátku. SOUČASTNOST: Tak tenhle film byl už od traileru znát, že to bude běčková sračka, ale i béčková srajda, může aspoň pobavit! Ne, tady ani to nefungovalo. Vychrtlá ruská obdoba Scarlett, která kosí tucet chlapů jednou kulkou. Ty krávo, tolik časových línií, nebylo ani v Počátku.

• 14.2.2020  21:01

Přirovnávat to s nudnou a ultratrapnou Lady Bird, může jen ichtyl s neodplodněným potratem. Totálně debilní překlad Booksmart na Šprtky to chtěj taky, může udělat jen debil, který si myslí, že to upoutá pozornost těch vymletých palic nadržených omladin, nebo se chtěl možná, někdo přiživit na německou bratwurst vomrdanici Holky to chtějí taky. To, co dokázal Superbad před 13 lety, a Klub sráčů před 20 (kurva, to je starý film), a některé díly amerického páje, tady to stejně nadvazují i šprtky. Ano, tohle je superbad pro nevyholené pipky. Feministických babochlap, přiteplených negrů a neoholených sumců u Sandžeje, tu sice kypí jak lubrikant z análu, ale doprdele, držte na chvíli tu svou zpíčenou hubu! Tady to sice hodně a okatě vyskakuje, ale vůbec se toho nemusíte bát. Slepice tomu ufikly ptáka, ale koule jim pořád zůstaly! Dělali na to veřejné petice, abych se na to podíval.. a ejhle! Snad už dlouho jsem se od srdce nezasmál, a necítil tu skvělou pohodu, jako se smí u komedie. Vyhol si bobra od pavučiny, narovnej si kozy a vyfisti si anál, a užij si to do vystříkání! Já si to užil, užiješ si to i ty, debile.

• 13.2.2020  20:28

Jako nebudu vám lhát, popravdě jsem se celkem těšil na únikovku, ale ničím mě nedokázala zaujat, než v pastích a hádankách. Dá se to dneska brát jako originalita? No, určitě první nebyl. Nemá ani cenu tu vyjmenovávat sérii Saw či Kostka. To můžete vidět u každého druhého komentáře tady. Tohle mně popravdě nesere, mně jen sere ta nesympatická skvadra postav. Dohromady tady jsou šest mimoňů, které charakterizují každý stereotyp těchle samozvaných pastí. Nějaký magnát v saku a kravatě, kterému je každý úplně jedno a vůbec nesoucítí s ostatními a myslí jen na sebe. Pak nějaký válečný veterán, nebo specialista na výbušniny a zbraně. Úplný obtloustlý hulvát, který někdy prcá a znásilňuje ženy na parkovišti. Úplný panic a srab, který do ničeho nejde a obvykle skape už na začátku (v tomhle případě, neskapal hned na začátku), no a nespicifická postava, která obvykle unikne z pasti a vyhraje.. no zkuste si teď projít ve své prázdné hlavě plné pavučin, jaký typ vyhrávál tyhle záludné pasti. No, nezajimavý lidé.. těch tu bylo. Popravdě, a snad mě za to neukamenujete.. nevím, kdo tuhle hru vyhrál. Bohužel, film mě nedokázal udržet do konce. Ve většině času jsem jen trochu vnímal, co se děje nebo jestli někdo ve hře zrovna zhebl a kdo ne. Nečekal jsem ani od toho, nějaký velký zázrak typu první Hry o přežití. Tohle je řehole, pro jednoduché infantelný jedince. Pasti, pasti, pastičky byly v tomhle případě zajimavé a trochu víc sympatické, než někde v špinavé lékařské ordinaci, s řetízkáčem na noze. 3 hvězdy, jen za jiný formát a v zajímavých hádankách.

• 10.2.2020  13:34
    Oscar 2020 (TV pořad) (2020)

Tohle je teda solidní fraška. Řekne mi někdo, co se za poslední dobou s tím Oscarem stalo? Ta čtyřhodinová nuda, kterou jsem proseděl a pronocoval celý ten čas, aby se konečně někdo uráčil z té držky říct vítěze Nejlepšího filmu. No, minule to vyhrál vačnatec z Ugandy ze Zelenou knihou, a letos to vyhrála opička z vietnamské tržnice. Doprdele, příští rok by mohli být ještě další nominace, za nejlepší menšinový film, a za nejlepší asijský film. Aby taky bylo poznat, že jde o americký produkt, nesměl tu být taky pronesen výrok o té zkurvené emancipace. ''Konečně tu máme ženskou dirigentku!'' Děláš si ze mě kozy, milostpaní? Pokud si ženský ztěžují na žádné ženy ve filmových nominací, mají ty filmy dělat aspoň pořádně, pokud chtějí nějaké ovace. No, další promarněná chvíle.. proč se já debil na to koukám. Jinak asi mě překvapilo, že Eminem dostal svoje hudební číslo. Jen otázka, co to má společného s filmovou tvorbou? To stejné i Billie Ellish. Tohle už hodně let nikdo, krom režiséřů a herců, nebere vážně..

• 9.2.2020  21:31

Při sledování filmu jsem měl dost nepatřičně divné pocity. Možná jsem se až moc vžil do děje, až jsem měl pocit, že jsem si adoptoval ze socialky, tři cigánské parchanty. Jednu uječenou malou Eržiku, ubuleného Jožka a týnedžerskou kost, ze které bych se konstantně dostal do basy, za pedofilní obtěžování.. to je znamení, že se už nikdy na tohle nepodívám, a to myslím fuckt vážně! Marka Wahlberga jsem nemohl brát vážně, že by se chtěl stát otcem cizích harantů. Jediné, co se mi vybaví na tuhle myšlenku, je jen to jak na Marka spadlo 146 kádínek s černošským spermatem, v Méďovi dvojce. Nejde to kurva vůbec dohromady. A proto mi jeho role, přišla prostě umělá až nepřirozená, a spíš byl jako křoví v tom pěstounství. Už ta samotná idylka, že by tihle kašparové z Kocourkova měli děti? Doprdele, to za chvíli budou jako Pán a Paní Šoustalovi z Kazišuků. Tam, sice byly víc přirozenější podle mě, a nesnažilo se to aspoň hrát na strunu emocí. A ani na strunu komediální. Tu tam asi zapomněli dát, ale stranou.. pořád opakovací sranice, že jednou jsou děcka v pohodě a na podruhý zas úplně na zabití, mě hodně iritovalo, a několikrát za sebou jsem si říkal, že já ani za boha, nechci mít děti. No v mým štěstí, chci vidět slečnu, která by chtěla pojmout mé sém.. to tfuj, zase jsem zapomněl, že nejsem u psychiatra, no. Závěrečná, velmi medově sladká scéna, byla hodně trapná.. já jsem tak rád, že to skončilo. Za americký adopční systém dám jen 2 hvězdy, a nedoporučuji.

• 9.2.2020  14:42

Clint Eastwood jako starý Gandalf, pořád dokáže natočit pořádnou story o obyčejných lidech. Příklad loňský Sully.. Richard Jewell, který se stal hrdinou úplně náhodou, a nevidím ani důvod točit o člověku, kterého většina nebude ani znát.. ale jako příběh, o tělnatým a možná autistickým pučmeloudovi, který ještě v třiceti letech bydlí s mámou, může být pro někoho zajimavý. A co jsem já než tlustý autistický pučmeloud bydlící s mámou a s diplomem pisálkovstvím na humurno-satirictické stránce, plné těch největších kritiků v zemi? No, já kurva, já jsem on. Tohle je přesně film o mně! Taky rád buzeruju opilé mladé sexuchtivé týnedžry. Taky rád se každému seru do prdele, a kompenzuju jim svoji práci neschopnost, za úplatek na arašídové čokoládově tyčince. A taky mám poměr s mongoloidním homosexuálním vačnatcem s Ugandy. Eastwood i na staré a plesnivé kolena, dokáže točit lépe, než rádoby velcí režiséři. Já vám říkám, že on bude točit ještě ze záhrobí a ve svých 122 letech si ještě z hlíny vezme Zlatého Frantu.

• 7.2.2020  20:17
    211: Volání o pomoc (2018)

Za sedmero špatnýma filmama a devatero špatnými herci, byl jeden zdatný princ Nicolas, který se ničeho a nikoho nebál. A protože se ničeho a nikoho nebál, nebál se vydat na dobrodružnou cestu do dalekého světa, a nemusel pro divné stvoření a černých saňí, chodit daleko. Každým dnem se vydává se svým nebojácným valachem s č. GBG-69-18, na nebezpečnou cestu za amatérskýma snědýma a podržce zarostlýma teroristama, se šikmookejmaa prodavačema šmejdské elektroniky Banti a překupníkem s bílým masem. Sovětský Vladymyr, kuje pikle se svýma análníma sondama, na chrabrého jinocha, který svým kalašnikem AK-47, mizerně střílí všechny třista třicet třemi stříbrnými kulkami do černých palic, zaprodanýma s pikem vyfetlýma jeskyňkama. Král Stallone a jeho panoch Bautista, si na druhé straně města zase plánují svůj druhý útěk z Westminsterského opactví, kde vládce zlý a fialový skřet Anos, s hráběma posekanou bradkou. Svět, kde vládne to největší zlo světa, se musí náš Nicolas chrabně utkat, a porazit zlo nad dobrem! Pohádku O strastiplným a zadutým Nicolasovi z Hroštic, můžete zakoupit na telefonní číslo 211. A uvidíte samy jaká nadpřirozená a zpíčená nekvalitná průjmovka, pro všechny věkové kategorie, to je. Tohle číslo použijte jen v té chvíli, pokud z téhlé novely dostane rakovinu prvního stupně, a pokud zavoláte do 20 minut, dostanete zlatou šlehu z pytle Prince Nicolase zcela zdarma!

• 5.2.2020  17:16
    Drahokam (2019)

To, co vůbec nemusím na Adama Sandlera jako komika, jsou jeho trapné role v rádoby za uši vtipných komediích. Pár z nich se celkem vydařilo, to nepopírám, ale po tomhle ho budu nesnášet ještě více. Hrát židovského snědýho magnáta v zastavárně mnoho kritiků potěšilo. Přeci jenom jeho filmy vůbec nemusí, ba ho zavrhují už v traileru. Těžko říct, jestli se Sandler víc hodí na vážnější role než komediální, v obojí mu ani jedno nesedí. Teď sledovat jeho krysí xsicht v umělých bílých perličkách a řetízkama okolo krku, mě hodně iritovalo. Už ta samotná dvouhodinová délka byla zuby drásající, když za celou dobu na diváka film dáva ze všech stran samý stres a napětí, a dopomáhá k tomu i to, že všichni najednou melou a není nikomu moc rozumět.. což byl asi takový záměr, aby to bylo asi více autentický? Idk. Každou chvíli ten vošoust má za prdelí tucet goril a vymáháčů, kterým dluží velký majlant i v několika tisících až statisících dolarech. Když má, ale možnost vyhrát balík, který mu pomůže vyváznout z dluhů, pokud si vsadí na skákajícího negra, který se honí za míčkem, jak autistický psisko na závislost na LSD. Teď má z toho Sandler velké ovace, a poklepání na ramena od kritiků, kteří si z něho dělali ty roky prdel, a teď mu pokuřují péro, aby dostali svůj rozhovor do babského časopisu Hobby naší doby. Konec je tak silně domrvenej, až jsem měl chuť dát filmu odpad! Nějaká ta elektro hudba může tuctového popcornového diváka silně dát do tranzu a udělat mu menší stres, svědění na hemeroidech a závislosti na Kynedril.. Negrský rapper Wekend mě dost ve filmu sral, a jsem rád, že jsem nikdy nic od něho neslyšel. Ještě bych dostal nějakou sžíravinu v trenclích.

• 1.2.2020  21:30

Rambo a i teď důchodce Terminátor. No co víc si přát, že jo? Pokud jsem čekal, že Temný odpad dopadne špatně, tak se není čemu divit. Salvation a Genisys bylo utrpení sledovat, ale dneska to neplatí. Šestka Termixe byla to nejlepší, co jsme za posledních 16 let mohli vidět. Jsem rád, že aspoň Cameron tu odved taky kus svý práce, což hodně dobře míří na smeč celé sérii, a klidně pokud se někdy chystáte zkouknout konečně už ty kultuvní terminátory, vynechte trojku až pětku, a pusťte si rovnou šestku. Nový svítící modul Grace, je v dnešní korektní době, padán k transsexuálnímu a lesbickému dopadu, a ještě k tomu pár etnických mexických menšin.. ukazuje, že ani Terminátor se bohužel k těmhle hipísáckým stereotypům nevyhnul, ale bohužel už s tím nic neuděláme, v dnešním světě můžete být i kosatka s pérem a mušlí, a ještě vás budou za to respektovat a tahat vás do televize. Na začátek se hned dozvíme, že mladý Conner skape už na začátku, pokud si teď myslíte, že jsem vám zkazil celý zážitek z filmu spoilerem, tak se bát nemusíte, ve filmu není vůbec podstatnej a nepromluvilo se o něm, snad vůbec za celou dobu. K partě putovních kalhot se přidá i Sára Connerová a asi po hodině i Arnold Terminátor. Sára má k němu i neustále nějaké neshody, a někdy to vede i k vtipným scénkám. Tak teď přichází ta velká akce, na kterou čekáme asi po celou dobu. Záhy to připomíná jedničku, protože utíkáme zabijáckému robotovi Sandžéjovi. Všechno to má zběsilý a rychlý tempo, takže pro gurmány to bude možná i orgasmus. Film s takovým rozpočtem, jako bylo 300 melounů, se tím CGIájkem nešetřilo. Rvaček a honiček se utrh pytel a někdy to je až moc okatě vidět. Zase si opět připadám jako v Avendžerech. To se nedá vůbec zrovnávat s třicet let starým filmem. Dnešní doba je už na to stavěná, ale nemá to svoje osobité kouzlo. Na hlavních hrdinech je až moc bab. Nenávidím to nejvíc otřepané téma v Hollywoodu, že i ženský zvládnou utáhnout celým akčním filmem o robotech, ale nebudu vás přesvědčovat o tom, Hamilton a Davis nejsou až tak k té hraně trapnosti. Udělejte si názor samy. Já vám zase řeknu, že Vetřelec byl na tom taky postaven, a nikomu to doposuď nevadilo, a ani jim nepřišla ta myšlenka o tom debatovat. Cílem bylo zaručeně navázat na dvojku, která je dnes status kultovka. Klidně mě mějte za píčuse a zastáncem ženských práv, ale mě se to líbilo a tohle bylo snad to nejlepší pokračování od dob Dnu zúčtování. Restart byl na jedničku, a nemusí se za sebe stydět. Atmosféra tam ještě nějaká je, a po stránce akční je až nadprůměrná. Dokázali to, aby se to fanouškům líbilo, a to taky splňili do puntíku, a ještě k tomu moderním způsobem. Bude teda Terminátor vyslán i na po sedmé? Já se vratím..

• 1.2.2020  14:14

To vůbec nejzbytečnější pokračování na světě. Tohle byl průser od začátku do konce. Připadalo mi to, jako nějaká parodie na Terminátora. Arnold ten pořád obstojně, dokáže zahrát Terminátora osmistovku, ale to nestačí. To se nedá říct o mladých lopatách, kteří se ani pořádně neukázali, a po celou dobu byly neuvěřitelně otravný. Akci tu nějakou má, pokud si myslíte, že transformeří trojka je dobrý film, ale co už tím naděláme, některé nedonošence to bavit bude a možná i uspokojí. Tohle fakt nemůže bavit někoho, komu není max do těch 15, a o terminátorovi slyšel odněkud od pamětnického pořadu. Ať se opováží mě někdo opít rohlíkem, že to není až tak špatný.. pak si o vás řeknu, že buď pořád posloucháte Tublatanku nebo věříte, že televizní noviny na Nově jsou objektivní a vůbec nejsou bulvární.

• 30.1.2020  15:14

Po 20 letech nám Jay a mlčenlivý Bob dost zestárli, a stali se už trapnými dědky. Pokud jste někdy chtěli vidět opravdovou smithovku, tak Jay a mlčenlivý Bob, nemůže chybět ve vašem seznamu. Dvojka je do písmene úplně to samé jako první díl. Opět naši kluci ušatí, budou chtít v tom zasraným Hollywoodu nakopat těm lopatám prdel. Ještě k tomu se dozvíme, že Jay není jen špinavej feťák, ale i otec. Ty jo, něco podobného jsme tu měli i v druhém pokračování Blbýho a blbějšího. No, to jsem trochu zabočil. Čekal jsem zklamání, že buď to bude velká trapárna, ale nakonec jsem spokojenej, protože jde o úplnou kopii jedničky, nebo aspoň u mě to tak je. Vím, že Jay a mlč. Bob hráli jako postavy i v jiných filmech, které jsem prozatím neviděl. Máme tu zase milión referencí a hodně známých tváří.. takže nechápu, proč se tohle skoro nikomu nelíbilo. Dvojka je stejně dobrá, ale ne v ničem lepší, protože jak už po stopadesátá říkám, jde o úplnou kopii. I když se tu najde trochu více hluchých míst a debilnějších postav, než v jedničce, tak pořád to něják klape. Příznivci Marvelu, Star Wars, filmů Kevina Smithe nebo Stane Leeho, užijte si to do libosti. Poděkujete mi později..

• 28.1.2020  15:29

Kdo vyhraje? Feministická fuchtle, která má bobra až po pupku nebo šovinistický gamblerský prase, které má pár let do důchodu.. Ušetřím vám trápení, vyhraje Billie, Billie Jean Kingová. Nejsem příznivcem tenisu, ale jsem hráč. Amíci musí z každého a z čehokoliv velké dráááma. Hele, nemám nic proti, když se ženská snaží o něco, co víc zvládají muži. Jsem taky za rovnoprávnost u mužů a stejně tak u žen, ale když mi to kurva někdo cpe do rypáku, strašně silným a odpuzujícím způsobem, mám chuť všechny prostřílet.. Zápas století, těchto už bylo.. nebyl první a ani nebude poslední, nedělejte z toho sebevětší šaškárnu. Steve Carell a Emma Stone, byly nejlepší výběr pro Billy Jean a Bobbyho Riggse, nikdo jiný by je nedokázal dobře ztvárnit jako oni.

• 27.1.2020  13:38
    Le Mans '66 (2019)

Tohle se nedá srovnávat s Rivalama. Muškátový hoši nedokážou mít stejnou chemii jako Christian Bale a Matt Damon. Díky tomuhle filmu budete mít ještě víc rádi auta, než jste doteď měli. Slibně natočená podíváná, která vás jen tak nenechá oči otrhnout od plátna. Možná bych vytknul příčku v nejlepších filmech, myslím to tím, že 11. nejlepší film je až moc přehnaný, ale asi nejlepší film o rychlých autech, bez debaty. Sice víc holduju Ferrari než Fordovi a jiným značkám, ale stejně, vyhraje jen ten nejlepší.. popravdě, nikdy jsem neslyšel o velkém závodu Le Mans. Možná jsem ještě nedozrálý, že bych to nedokázal ani pochopit. Teď jsem zas o něco víc chytřejší. Podle mě nejvíc tomu dává plus, asi ta krásná doba hezkých dobových aut. Nevím, možná jsem z toho ujetej z Tarantinovek. Překrásné laky, vůně vyhořelých pneumatik a vrnění leoparda.. to je moje, tady jsem doma. Film pro chlapy a kluky jak vyšitej. Zlatého Frantu si to určitě zaslouží. Má sice hodně konkurentů pro tento rok, ale bude něco znamenat, když bude aspoň v nominaci. Bomba! Plný počet.

• 23.1.2020  21:07

Být malý kind v Hitlee-Jugendu není úplný med. Ale pokud bude na nás vyhlížet Führer, nemůže se nic stát! Druhá světová, už tak omilkované téma dnešní doby, nemůže nikoho už překvapit. Minimálně každý pátý rok se o tom natočí celovečerák, který saje veškerou pozornost od kritiků a možná i akademii. Adolf Hitler, asi ten největší čurák novodobé historie nemůže nikoho urážet. Samozřejmě o něm se pořád točí, o něm se pořád diskutuje a pořád je parodován nebo satirizován snad na každém rohu. Kurva, ale když někdo někoho nazve pedoušem nebo nechutným a slizským násilníkem, už o něm nikdo nechce slyšet a všichni ho mažou ze zemského povrchu, jak to jen jde. Ale píčus, který povraždil miliony židů, totálně zmanipuloval miliardy skopových hlav a namrdal jim do hlavy, že být nacista je být jako novodobý Rettel, je úplně das is gut! Komu tím kurva prospějete, co? Malý Johannesburg, je zapálený malý nazi, který si od imaginarního Pedofa nechává radit, jak má podříznout krysáckého žida nebo incestního Rusa. Satira od Taika Waititi má být považována, jako absurdita veškerého nacistického stereotypu. Tohle mi moc košér nepřišlo. Té satiry, na kterou jsem se těšil asi nejvíce, tam byla spíš jak hrudka v krku. Ne, že by ji tam nebylo, ale ve většině případů se jedná o černou komedii smíchanou s drámou. Imaginární Hitler, kterého si představuje malý Jojo, je totálně blbý a naivní. Je to jen výplod fantazie malého kluka, který je už od malička naučenej se takhle chovat. Narozdíl od realných postav a skutečných nacistů, se chovaj stejně demetně a tupě. Doprdele vím, že jde přeci o absurditu nacismu, ale mě to maximálně tak nasralo.. Celá sranda okolo židů je zkreslená velmi vtipně a podle mě jde asi o to nejlepší, co nám mohla nabídnout nějaká válečná satira. Šaškovské Gestapo byla k pokukání dobré, ale z těchto málo momentů nedokáže ukočírovat celý film. Je mi líto, že až tak z velkého očekávání jsem zachytil jen velké zklamání, ale klidně to zařeknu, že tohle může být slibný adept na nejlepší film roku (zatím jen v otazníku). Monty Python dokázal Hitlera lépe zparodovat, než Taitakův Králiček Jojo. Hai, Hitler!

• 23.1.2020  12:56
    Green Room (2015)

Zelený róm je punková verze Sawu. Rádoby slavná zevlující kapela, která se svou muzikou otravuje všechny sousedy v baráku, jsou rukojmí pod rukou náckovitého tlusťocha s vastikou na rameni. Aby nepřišli o svůj zbytečný život, budou muset o ten život bojovat. Mám tu pár výhrad, které mě iritovali od začátku do konce. Nesympatičtí herci. Většina castingu jsou neznámé tváře, hlavně z jiných artových kousků, které nikdo nemůže znát, pokud se v těchto vodách nepohybuje.. Jen koho dokážu zaznamenat je Anton Yelchin, který před pár lety dostal tečku při autonehodě a Profesor X - Patrick Stewart, který tu byl dost nesvůj a okatě nepřirozený. Gore tu je velmi zřídka, a dost laciný, i když při jednom jsem se málem zgrcnul. Zaprděný les v místním baru pro buzeranty je dobře vybrané místo pro atmosféru, jen té atmosfery je nejvíc jen na začátku a za 10 minut máme záběr jen z jedné místosti. Pro mě je drsná hardkór muzika a tupé na vlasech cizí, jak židovi v den šabatu jíst vepřové. Celý film jsem jen čekal na konec, protože napětí to nemělo skoro žádné a už vůbec mě nebavilo sledovat osudy kapely, protože fakt jsem si nedokázal udělat nějaký vztah k postavám. Smažky posraný.

• 18.1.2020  21:00

Rocky, teda Rambo Stallone jde na poslední tažení.. jde zatnout tipec překupníkům s bílým masem, a pořádně jim dá přes prdel. Rambo Rambovič patří asi k těm největším kultuvním statusům. Už od dob zatuchlých osmdesátek, byl Rambo každým klučičím a chlapeckým vzorem. Ten nebojácný a silny jinoch, ktery těm šikmookým kurvám dal pořádně co proto. Postupem času, kdy se natáčeli pořád nové díly, tak jeho kvalita spíš klesala prudce dolů. Už ta hrozná čtyřka, která mi spíš přišla jako dost špatnej vtip, jsem si nemohl více přát, aby se starej Sylvester vrátil i na po pátým.. A ten den právě přišel. Bohužel, na každým se ukáže obličej času, a nepostihne to ani našeho Johna Ramba. Dědek, který si párkrát zajezdí s hřebetným ořem na předalekém sluncem vyprahlém ranči, kde po večerech trávící v turnaji Člověče, nezlob se nebo bingem, si jednou za čas udělá radost tím, že udělá zábavné centrum pro místní mexické mafiány, ve stylu Pily a Sám doma. Takový život si sice dokáže představit každej, ale mě to jen připadá, že ani dědka to už moc nebaví. Rambo si všiml, že není na letních prázdninách, a že má za prdelí tucet nemytích a slipy zaposraných mexikánců, a musí je všechny do paty skolit. Musí se znepřátelit s místním bordelem, kde unesli asi jeho vnučku, i když on jí bere spíš jako dcerku.. Pokud se se Stallona stane druhý a třetí Vandamme nebo Seagal, tak mu naposledy dám průměrný počet, a už nikdy mě znovu neuvidí víc jak s odpadem. Jsem nasranej a zklamanej. Starej a zamračenej veterán, který má chladnokrevnou chuť se někomu pomstít, mě bavil maximálně jen na konci. Takové jatka se jen tak nevidí! Záporaci, kteří si střihli roli ve španělské telenovele Esmeralda nebo Tisíc a jedna moč. Jejich tlučhuby a allahakbar sestřih, bych taky nenechal čistej. Akce, na kterou všichni čekáme už od začátku, započne až v posledních 15 minutách, a ten zbytek je jen hloupá procházka v domově důchodců. Rambův kumbál vypadá sice pro efekt zajimavej, ale dost nevyváženej. Pasti, které jsou v krytu nastražené, nejsou dost střebané. To by musel mít přesně vypočítané, kolik zbyde po těch úvodních zýváků, a kolik jich na konci zbyde. No už to tu rozpytvávám dosti dlouho. Suma sumárům, jde o skvělé akční céčko se Seagalem, teda Stallonem. Tohle už je nedostatkové zboží, které asi nikdo moc neocení. Konečná, vystupovat!

• 18.1.2020  12:53

Tajemná aplikace, která vám ochotně sdělí, kolik vám zbývá čas do vaší smrti. Proč se mám bát toho, že mě nějaký rohatý kozel s appky usekne kebuli? *** Zbývá mi přesně hodina a třicet minut. Pokud se mi do konce tohoto filmu nic nestane, půjdu to tomu Steve Jobsovi hodit přes hrob, ať mi vrátí můj drahocený čas. Už od dob Samary a Nezvratného osudu, jsem viděl dost otřepaných variant a mutací těchto dnes hororových klasik. A bez mého překvapení, ani jedna nedosahovala hodnocení nad 30%. Démoni se v dnešních hororech serou snad do každého hororu. Od prokletých domů, zasílání kleteb nebo čmárání krvavýho pentagramu po zdech. Tvůrci musí přicházet pořád a pořád s novými nápady. Ty čurácský týnedžry stejně pořád čumí do těch "ajphounů a fejsbuků", takže hlavně jich to nejvíc osloví a pobaví. A ty další čuráci ve filmu jsou taky pořád na smartphounech nalepený jako mouchy, tak je jasné, že kromě malweru dostanou i přesný odpočet svý smrti, které by ti blbý a mladý košťata, promrdali nějakým tím pikem a Jägermaisterem. A nikdo si nebude číst podmínky používání a licenční smlouvy, tak to bezmyšlenkovitě odsouhlasí a je to tam! Slashorové orgie můžou započat. Vyvraždovačka týnedžrů může nekoho bavit, ale pro mě je to jen další průtrž stračen v těch největších hororových klišé, v tupých náhod s ohraným a trapným vymítačem démona a tlustým prodavačem IT elektroniky. Pár těch sexy kostí s černochama - milencema, nemusí uškodit. Ale zase na druhou stranu, nesralo mě to tolik, jako třeba nedávný výplach - Vadí, nevadí? Je to v podstatě to samé, kletbu máš s obojích stran, ať už šlo o kletbu s blbé dětské prokleté hry nebo prokleté aplikácie.

• 16.1.2020  22:10
    Bastardi (2017)

Opět tu máme tuctový námět, kde se nějací frackové, snaží dohledat svého neexistujícího tátu. Jakoby, ne že by ho na konci nenašli, ale i tak jde o otřepaný téma. Něco tu je už fakt špatně, když se u komedie ani jednou, ani z pocitu lítosti nezasměju ba ani neuprdnu. Zbytečně zdlouhavé.. tohle bych nedal ani do kin, tohle by maximálně sedělo na nějaký nejmenovaný streamovací portál. Owena Wilsona mám rád, je to naprosto v pohodě člověk, který nic neskrývá a na nic si nehraje. Na sílu dělaný humor, trapnosti až běda. A ještě, aby tu nechybělo, máme pár potyček mezi rodinou, nebo jestli věřit černýmu stopaři. Neurazí to ale už vůbec nenadchne. Jen tak na chill, na pohodku, abyste na to po asi hodině zapomněli a žili život dál..

• 15.1.2020  19:42

Pohádka o dobrém robotovi, který se vrátil z budoucnosti, a zachránil svět. Novodobý Ježíš, říkám vám! Budu za puritána, ale můžu osvědčeně říct, že terminátoří den zúčtování patří mezi nejlepšími pokračování všech dob! Teda až na mě, jednička se mi popravdě líbila více.. Arnie už není krvelační kyborg, ale klaďaský strejda. James Cameron se do světa kinematografie zapíše jako James Cameron, ten James Cameron, který dokázal žánr sci-fi vytáhnout do výšin, a jeho filmy zůstanou v nejbližších aspoň 100 letech klasikou.. 5 hvězd už povinných!. Hasta la vista, baby! Potřebuju dovolenou..

• 15.1.2020  00:25
    Skleněný (2019)

Nazdar jak mastnej párek, tady Tonda. Jsem něčím výjimečným, protože mám v sobě asi 23 různých existencí, kteří mi neustále z análu, melou nějaké sračky. A taky, když mně krapítek naserete, stanu se neovladatelným Netvorem! Kurva, chlape, už mě po několikáté sereš tím, že mě pořád nazýváš Netvorem.. No tak, lidi, nebudeme se tu hádat a dělat mezi sebou dusno. Jsme tu od toho, aby jsme popsali naše pocity z filmu Skleněný..Do piči, a řekl už z vás kreténu to, že jsme neviděli ani jeden z minulých dílů, a tím náš názor, bude úplně v prdeli.. No, sice máš pravdu Netvore, ale.. Nejsem doprdele Netvor, kurva, říkal jsem ti, že se jmenuji pan Skleněný.. A dost hoši, oba dva budete držet škrpále, a teď budu mluvit já.. Já jsem v pohodě, jen Netvor tu každému skáče do řeči,.. Tak naposledy, ty přeafektovanej čuráku, já nejsem Netvor, ale pán.. Jo, Skleněný.. už to tu sereš půl hodiny,.. Takhle se nikam nedostanem, maximálně do blázince. No, tam taky se celý děj směruje, do blázince.. ze začátku to vypadá, jako normální film, ale.. se z toho pak stane totální píčovina!.. Ne, nebudeme tak kritický, nazveme to nezajimavým.. Hele, konec stejně nikdo z nás nepochopil, aby taky ne, všechno se to snaží tvářit, jako nějaké rádoby drama o objevování sama sebe,.. Ale ne, ty kreténe vůbec si to nepochopil, všichni v každém máme malého superhrdinu, který musí ovládat svoje schopnosti,.. Počkat, proč na konci musel zemřít Bruce Willis?.. Tys tomu dala ty stará pizdo, teď si tu všem dala spoiler!.. Ale, tak to je už jejich chyba, musíme přeci brát v úvaze, že to už všichni viděli, snad jen idiot, by četl komentáře a nechat si všechno vyspoilerovat,... Tak pánové, už to musíme nějak zakončit.. No okey, byla to funus totál mrdkovina, která jen zklame fanoušky komiksu a filmové triologie.. Ne, ne, ne, celý špatně. Je to celkem v pohodě pokračování, které může každého fanouška uspokojit.. No, dobře, už se uklidníme vážení. Dobrou noc!..

• 11.1.2020  16:09
    Kořist (2019)

Žánr zvířecí horory nemám moc v oblibě, pokud nevezmu pár vyjímek. Nikdy jsem taky nepochopil, proč mají někteří lidi v oblibě si do akvárka v obyváku dát piraně, sépie nebo krvežíznivé krokouše. Řeknu vám, můj mrdlej soused jednoho takového vlastní, pak aby se člověk nedivil, že mu ta zubatá rajda, ukousne ruku při souboji na život a na smrt. Kořist má v sobě dost klišé, které mi jen drásaly zuby. Tváří se to dost jako normální horor, no v zápětí se otočí jen na béčkový výplach. Nemá to diváka ani čím víc zaujmout. Dva lidi, sklep a vraždící kurvy. Vtipný je, že ty zubatý parchanti mají větší šanci, obou dvoum hrdinům ukousnout prdel. Lekaček je tu dost, jen co nebylo dost? Popcornu, aby mě tenhle brak pořád bavil a neopustil sál. Poslední třetina je dosti trapná a vtírává, že nemám vůbec problém dát panu krokoušovi odpad!, a spokojeně odejít. arrivederci!

• 5.1.2020  14:49

Dopředu upozorňuji, že jsem neměl ctí si interaktivní film "zahrát", a strávit nad ním půlku dne. To bych se asi z toho poprvé zcvoknul, a podruhé možná ještě víc, protože nemám zaplacený netflix. Takže, to je spíš to hlavní. Takže jsem na výběr měl jen 90 minutovou verzi, ale i z toho jsem měl pocit, že jsem na deseti hodinovým tripu s halucinogenovým mluvícím mečounem. Podobné projekty od Black Mirror sedí jak boty. Každá epizoda je tařka o něčem jiném, ale o tom stejným - je to neuvěřitelně a pošahaně geniální. Co film pohřbívá do země, jsou ty neustále flashbacky, které si divák zapamuje nazpaměť, pokud se pořád nedokáže dostat do hlavní dějové lince filmu. Nedokáže ani rozpoznat co je na pomezí reality a fantazií. Aspoň si uvědomíte, že se máte vysrat na programátování her, a radši si tu hru koupit a hráj ji.

• 1.1.2020  22:12

Šíleně bohatí Asiati? No, tak já jednoho takovýho bohatýho šikmookýho buzeranta znám. Je to místní vietnamec, který mě snad každé ráno vítá, a nabízí mi šmejdské a laciné modrokostičkované kraťase nebo čínské píčovinky různého druhu. Jednou, když jsem měl chvilku s ním na pár slov pokecat, tak mi vyprávěl jak daleko za oceánem má bohatou a devadesátiletou tchýňi, která je kurevsky bohatá a lakomá jak stará Bára. Jak si dává každý den k večeři ten nejdražší kaviár s třiceti let starým proviciánským šampaňským s jedlým zlatem navrch. Já na to, když má tak bohatou tchýňi, proč kurva pracuje za pár šupů ve vietnamských stánkách a ojebává lidi o šunty, které se jim rozbije už v ten den. On mi na to, a to neuvěřite - až jednou převezmou jeho děti a vnoučata jeho obchod s lacinými krámy, tak jich vojebe tak stejně, jak vláda vojebává všechny imigranty z Německa. No, toho dne jsme spolu šli na kus dlabance ve formě nudlí s pytlíku se sójovou omáčkou a na škopek rýžového vína s anakondou vevnitř. No, príma den!

• 30.12.2019  15:41

Jedničku jsem už nějaký pátek až rok neviděl, a druhý díl mě zasáhnul stejně tak, jak ateistu Boha. Mám se posrat, že vyšla dvojka až po tolika letech? Je to úplně to stejný, co jsme mohli vidět v jedničce. Dvojce strašně škodí, že má až moc (podle mě) zbytečných postav, které s dějem nemají nic společné, než to že se právě hodily k trapnému vtipu. Ani sami herci, nevěděli co v tom filmu mají od té trýznivé nudy dělat. Já jsem za tu hodinu a třičtvrtě stihl vyhonit klobásníka, prosurfovat staré příspěvky svých imaginárních kamarádů na Fakbuku, a napsat tenhle komentář. Pokud se má v pozdějších letech natočit i "trojka", tak radši udělejte samostatný zombie biják s Billem Murrym. Ten jediný mně dokázal za tu dobu rozesmát, v cameu v závěrečných titulkách. Pro jistotu, se na podruhý na tenhle přestřel nepodívám. To co bylo dobrý na prvním dílu, bylo že jsem se dokázal i posrat strachy. Horor to není už vůbec, jen tuctová akční komedie. Postavy už nemají svoji hloubku, jakou měli v jedničce..

<< předchozí 1 2 3 4