OnlyFans: Láska na prodej (2023) (TV film)

Ou jes, pyčo. Česká televize jde s dobou, kdy se více tvoří sexuální obsah, neboli “backstage” do světa porna, intimity a zakázaného ovoce. Onlyfans jako nástroj na mužskou impotenci, protože dnes je pasé seznamovat se a šukat opravdové holky, protože může existovat osobnost jako Kafuu, a platit imaginární obsah kdy si s tou modelkou můžem ovládat jak chceme. Holt, co nesplní porno ani hottube dots streamerky, a ještě k tomu vaše stará? Haha. Hele, když jsem nakousl Kafuu, neměl jsem čest jí poznat, ale čirou náhodou jsem měl možnost otevřeně o tom pokecat s její matkou, což je insane, chápeme se. Kámoš bude mít aspoň koho obsadit do svého porna. Přesné dataily tu rozepsat nebudu, protože to sem nepatří. Dokument k ničemu, podobná práce kterou bych čekal od Novy, nebo jiné komerčně bulvární slátanině, ale ne kurva od České televize, to Sipo si strčte do řitě! Ty vole, už fakt by se měl do téhle neprozkoumané problematiky pustit a natočit skvělý czeský bliják. Po tomhle nebudu slintat jako pes

Den díkůvzdání (2023)

Elán si nedá říct! Po Grindhousu, Machete i Den brakuvzdání se dostalo na filmové plátno, a otázka teď zní - stálo to za to? Kurva že ne. Začátek s Black Friday v místním Walmartu byl nechutně zábavnej, a hodně velká kritika západním pásmem, kde horda chudých vidláků se zuby nehty pere o zlevněný topinkovač, který je o 50% levnější, přitom kdyby nebyly takový velcí idioti, sehnaly by ho v akci i v příběhu roka, ale tak radši stanovat o týden dřív před obchoďákem, abysme tam byli prvý hej? Noční můra každého prodavače. Nuže, potom se z toho stal jen brakový pásový opar, a přesto jak mám rád slashery (hlavně s Jasonem), a tématické horory, točila by se zeměkoule naprosto stejně, jako před uvedením filmu do kina. Parodie na původní vřískoty vibes, kde je malý problém že si robí žarty na špatném hrobě, když se jedná taktéž o vykrádačku sebe sama. Nuže, pár velmi zvrácených řezaček, a píchaček je tu doslova hostinou hojnosti, a tady se Roth Wellden nešetřil optimismem, a umělou prasečí krví, ale stejně je to velká šmíra. A menší sporák, pokud jste ještě film neviděli, což výhoda pro Vás, o nic nepříjdete, ale nechápu úmysly vraha, který vraždí protože se chce někomu pomstít? Proč už se nikde nevyskytuje mordování jen tak pro zábavu? Ti mladí instasráči si o ten přeříznutej poklopec koledujou jak nikdo, ale vraždění z vášně fakt není pro tenhle žánr dělaný. A jak je zvykem, nikdo nebude podezírat ruku zákona. Eli je šikovný kluk, ale bohužel nikdy nenabil soudnosti.

Její tělo (2023)

Český film má svůj nový highlight, a to životopisné filmy o pornoherečkách. Hele, já nejsem proti existenci těchto filmů. Už kvůli tomu, že pornoherečky, hlavně české kterých je horda hojna, a v rozmezí celosvětově jsou známější, než-li prachobyčejná Bohdalka, kterou díky Bohu v žádném pornu neuvidíme, což je možná i dobře, nějaký ten senior by nebyl proti. Ironie je, že bereme tyhle ženy jako spoře lákavé kadidlo, duté hlavy bez mozku jako jejich anál, ale každý ale naprosto každý se u nich mastí pelikána. V podstatě se na něho dívám i teď (ne kecám, nebo ne?). Ono, fakt do toho nechoďte čistě z důvodu "hej pičo, uvidíme kozy a bobry, hehe", protože budete mírně zklamani. A možná to bylo hlavní lákadlo, proč jsem na to klikl, ale hlavně chceme podpořit český tunel beznaděje, jménem filmu, kde nejnavštěvovanější žánry je romantická komedie, nebo krimi. 18+ není bůhvíco explicitní jak piča, i když se tu jedna piča ukáže, ale na sto procent se odvážu říct, že za Germani zaskakoval Miloš Zeman. Pár Frantíků to asi roznese po kopytech, protože se podívaj do zákulísí orosených kund, zapíchnutých stožárů a pár svlečených dopravních kuželů (ne fakt, není o co stát, ani v tomhle film neexceluje). Nevěděl jsem defacto nic o Absolonové, na porno jsem asi moc starej, protože tenhle film je stejně prázdnej, jako celá porno peodukce. Buďme rádi, že se to natočilo v Čechách. Ty vole, a jako proč? Pod pokličkou pornobrandže a atletických sportů jsme dostali fůru lepších filmů (Boogie Nights, Rozkoš). Bez vážné tváře to ani napsat nemůžu, ale i ta zkurvená Mandragora byla dost nice, a to se to natáčelo v divokých devadesátkách. Film někde začne, portne se do vlečení jehly do dírky, a pak se ocitneme v rodinném cliffhangeru, kdy se to doví rodiče představené, a místo vydědeného dědictví nebo zavrhení rodiny se bez problémů dozvíme, že si na těch pornokazetách možná honil fotr. No jak squelé!! Matice chválí svou dcerušku za to, jak je krásná a vydělává si přes svou sexy postavu. Ségře možná zvhnul klitoris žárlivosti, že si ho sestra nacpala třema pérama zároveň, a jí musí stačit mrkev. Nikdy jsem neměl povahu přetáčet si nezajimavé scény, ale dělalo málo, abych si místo filmu co má reprezentovat tu danou osobu, nepustil radši přesvědčivější dokumentární záběry o talentu pornoherečky (asi víte jaké materiály, prasata). Ale Germani je kus, ze zajímavým zjištěním, že se jedná o čobolku.

Oscar 2024 (2024) (pořad)

konečně se po dlouhé době shoduji s výsledky nejlepšího filmu.., a s celým ročníkem.

Úsvit (2023)

Než se pustím k filmu, po nějaké době konečně kvalitní dílo (ale jednou to bohatě stačilo vidět),no ale to by té konzervované části databáze, která ještě žije v Husákově nebo Gotwaldově době, možná ještě Bolševické, si nemohli rejpnout do genderové tématiky, do politické či historické nepřesnosti. Sorry, nejsem paleontolog, nezkoukám šutry nebo svítící minerály, z dějepisu si odnáším jen veliké poprsí naší paní učitelky, a nebudu fakt na filmu zkoumat, a dávat si s tím práci, co všechno v roce 1937 nebylo, a co se tehdy za První republiky neříkalo. Točí to a píše to mladý ucho, kterému může i samotné vítězství v Nagano připadat jako historický učebnicový moment zapsaný v učebnici hned vedle Jana Lucemburského, nebo Karla IV. Koneckonců, někde na slovenské dědině se neřešilo, kdo si co říká, a s kým si Viktorka zaprcá, ale pevně doufám v pana Leopolda. Film je dost odvážný, jaké téma rozebírá, s jakým tématem manipuluje, a hlavně ukázat tehdejší předsudky proti tehle menšině. Dobový film s moderním jazykem (bohužel), s věcí co je v dnešní době hodně hot and trop, a v podstatě si můžete říct, že dnešní filmy se o ničem jiném ani netočí. Holt musím souhlasit, že ty vypičené LBTQvéry s posráním taky moc nemusím, ale obecně se nenazývám homofobem (i když fobie je mít z něčeho strach), ale čeho je moc lubrikantu v prdeli, toho je buzika na 100 metrů příliš, ale nemám proti jejich esistencí vůbec žádný problém, a nepotřebuju si svou zakomplexovanost někde léčit. Na to stačí čsfd, že. Ale nesnáším ty, co z toho těží, aby byli populární, a fakt hošany co si sahaj na koule, a na veřejnosti si vulgárně projevujou "lásku", abysme respektovali jejich přiteplenost, no řeknu Vám jedno. Rodiče si místo děcka asi nechali placentu. Nuže, film je kvalitka. Nemá to hluché místa, možná jen přeboostěnou hudbu tam, kde člověk potřebuje něco slyšet, ale dneska se ta slovenčina pro ty retardované už taky dabuje, takže hej. Furt lepší, než co se posledních 20 let točí, a tohle mělo být v užším výběru na Oskarech. Zlatého Frantu by nevyhrál, ale určitě by udělal zájem v zahraničí. Na Bratry se ještě chystám, ale anti-komoušské moderní bijáky fakt nemusím.

Expend4bles: Postr4datelní (2023) odpad!

Východní bulharská produkce uvádí spolu s The Asylum Studious akční prasečinu Expedebils: Postrašení 4. Čtyřky nikdy nemají dobré ambice zapadnout, ba se ještě prosadit. Unikátní příklady: Jaws 4, Superman 4, Thoř 4, Star Trek 4.. a takhle se dá čtyřkovat do rána. Fakt mě nic z toho nepřekvapuje, nejsem zastáncem jedičky, ani dvojky, celá fukin série nemá existovat, že si všechny staré gardy z akčních fláků namrdaj do jednoho filmu, to je jak sledovat malého kluka, co v družině čepí píří, kolik si nasbíral Pokémonů do alba. Brutalně hnusnej vizuál, odporně plastově vidličkové CGI, toporné herecké výrony plechové mlátičky na dříví Slyje, žaludovou hlavu Jásoňa, nabotoxované poprsí Megan Liškové, boomerskej Mullet Dolfíka Gangrény a vykynutého 50 šilinků po rakovině varlat. Okej, když se přehluší vizuál, obecně jak je film hrozně špatnej po technické stránce, a jsem Pepa z Lhotky, co pořádá zájezd do kina s bandou protézových Miss 1948 na Troškův nejnovější díl Babovřestí, nebudu se zajímat na vizuální look filmu. Do piče, ale tak nudný storytelling, trapné Partičkovské vtipy Suchoše a Géňovi, a nezáživný komparz, který je napsaný v hlavních rolích. Sypou se takový zkurvený money do takové fušerské kokotiny, jen aby pokryl dluhy Mellounovi a kožené hlavy Stathamovi. Už amatérské cikošské telenovely ROMFLIX a Ďábelské cikánky mají víc vyšperkovanou produkci, než tenhle hnusnej fialovej kentus. Takhle jsem se dlouho nezčernal. Všichni co pětkujou, přesahuje vaše ykvé aspoň dvou ciferného čísla?

Přišla v noci (2023)

TO NĚKDO NATOČIL FILM O MOJI MATCE, TY VOLE? Husina na prdeli, jak je to těženo z reálných prérií dinosauří fosílie. A možná přijde i Gustavo Kocour.. děláno přímo z duše.. Pět nedám, protože pointa někde ke konci zmizela, jako kdyby jí spolkla noc.

Krotitelé duchů (1984)

Úžasná znělka, ultra nudný film. Bill Murray se zrodil pro Wese Andersona, nikoliv pro komedie. Radši Krotitelé tornád s Lennym a Carlem.

Ted (2024) (seriál)

Chvíli to potrvá, než přistoupíte k humoru Setha MacFarlena, a ono vám ten trapný Griffinovic humor přiroste k srdci.. no a tady je jádro pudla. Griffinovi jsem celý život nesnášel, přesto jsem si je občas sem-tam pustil, protože přes svůj opakující blbo-humor to obsahovalo skvělé vzpomínání shoty bez kontextu. Sesbírejte si to, udělejte z toho dobrou kompilaci, a člověk se o to víc ujebe smíchy, protože to nepotřebuje žádný smysl, a rozumíte o čem věc jedná, proto v tomhle ohledu vede Robot Chicken, který se v posledních letech bohužel zhoršil. Naopak Family Guy, tam kde Simpsonovi shořeli už dávno, z nějakého důvodu Griffinovi válí, že to není jen trapný animák pro děti, ale do určité míry ten trapný humor pro dospělé sbírá grády, a stal se z toho můj oblíbenej seroš pro dospělé. Teď je na řadě Ted. Filmy s Měďou jsou snesitelnou hranicí, kdy Family Guy humor ožívá s kreseb do reálných postaviček, a dvojka přirostla k ekzému na patě ještě víc. Tam se tak dobře robia žarty na celerbrity, světové problémy a společenské události, že to má svůj drajv. Seriál je hodně mimo tenhle klasický standart, a opět jede na vlnu Griffinů, a když každou chvíli čekáte, kdy si ze Shotu Adolf Hitler s Evou Braunovou dají sebevražednou pilulku, ale oba dva se nechytaj navzájem, je tady něco špatně. Škodí tomu dlouhá délka, kreslené to není a s takovým humorem nedokáže utáhnout ani celovečerní délku. Nejsem poďobaný pubescent, abych se vtipu o hulení smál po 150x. Je to tak zkurveně uřvané. Update: Druhý díl byl o trochu lepší