cariada

Karel Mašek

okres Plzeň

<< předchozí 1 2 3 4 25 50 74 98
    • 1.6.2020  18:11

Zajímavý film, tohle určitě muselo být zakázané, protože si vyloženě dělají legraci z komunistů. Hoger je tu v hodně nezvyklé roli a to komické. Ten konec byl skvělý.

• 19.5.2020  13:21
    Královská nemocnice (TV seriál) (2004)

Hodně divný seriál. Takový velký zmatek bez jasného konceptu. Nejvíc mě překvapilo jak v každém díle je nějaká scéna , která se v dalším znova celá opakuje jen je ještě rozšířená o další děj. Víc než horor to byla spíš komedie, takový kaleidoskop figurek jedné nemocnice.

• 10.5.2020  16:54
    Dvojí tvář spartakiád (TV film) (2019)

Spartakiáda byla dobrá věc, lidi se alespoň hýbali a většina se na to velice těšila. Já jsem vždy obdivoval při těch záběrech jak dokážou najít na Strahově tu svojí značku. Ročník 1980 kdy pršelo to muselo být hodně náročné. Rád se na tyhle záběry dívám. Mě cvičení minulo, ale sestra v roce 1985 cvičila, sice jen tady na malém městě. Ještě si pomatuji na hrneček se Spartakiádou 1990, která se už "nekonala" škoda. Mimochodem v tom popisu je chyba těch spartakiád bylo 6 nikoliv 5 jak je tady zmíněno a to v letech 1955, 1960, 1965, 1975, 1980, 1985.

• 22.3.2020  16:25
    Shark Lake (2015)

Ani ryba ani rak, tak se to dá charakterizovat tenhle rádoby paskvil něco mezi krimi hororem na "c" úrovni.

• 21.3.2020  17:55

Nemám v lásce filmy s nosící pohledu kamery, ale tady to bylo dělané pomocí virtuálních brýlí a to nebylo špatné. Taky bych je chtěl. V Izraeli bych být nechtěl tam je to samý fanatik. Ty rádoby zombi s křídly byli dobrý. Atmosféra taky ušla snad jen mohli jít hned na věc a zkrátit první polovinu.

• 21.3.2020  17:51

Já se skvěle bavil, příjemný završení Avengers . Celkem vtipné a pěkné triky, film nenudí naopak má spád a spousta akce. Snad jen mě trochu nešlo do hlavy ta opera, tak málo lidí tak 20-25 to by ani nehráli. jinak jsem rád že Fury dostal víc prostou.

• 21.3.2020  17:48

Autista v hlavní roli to je snad špatný vtip. Jinak by to snad i šlo, ale ten kluk mě přiváděl k nepříčetnosti. Jeho ségra sice psycho, ale pěkná. Hodně průměrné a málo atmosféry.

• 21.3.2020  17:45
    Hybrid (TV film) (2007)

Neskutečná píčovina, vůbec mě tohle nebavilo, ztráta času, ještě že jsem to přetáčel.

• 14.3.2020  18:16
    Zombie Shark (TV film) (2015)

Tady je snad všechno špatně. Debilní herci, primitivní triky prostě "céčko" jak vyšitý. Nejvíc asi bije do očí kdy tam někde na molu kecají že se nemůžou dostat z ostrova a za nima je poměrně rušná silnice plná aut. Hrozný amatérismus, či když holce na molu žralok ukousne hlavu, tak je tak rychlý střih že si to musíte pustit znovu zpomaleně, aby jste to vůbec viděli. Nehledě na to že žralok plave a ani nezčeří hladinu skoro. Neskutečná píčovina.

• 14.3.2020  18:09

Celkem příjemné překvapení, přece jen "balkánské " horory nejsou moc časté. A k tomu to krásné prostředí moře pěkný holky a celkem slušný děj. Ano nepopírám chování postav nelogické a mnohdy na přes držku, ale i tak mě to docela bavilo a to je hlavní. Určitě to není film, který bych musel vidět víckrát.

• 14.3.2020  18:06

Nebylo to špatné, ale přece jen mě to vyloženě nechytlo a přeskakoval jsem nudný pasáže. Za mě to chtělo přidat na atmosféře víc lekaček. Hlavní hrdinka byla celkem fajn.

• 14.3.2020  17:56

Nejnudnější Tarantino co znám, čekal jsem ledacos, ale tohle jsou 2 a půl hodiny nudy a kecání. Nebejt to od něj tak to asi vypnu a nebo přetáčím, pořád jsem čekal, že se začne něco dít a ono prd. Zkrátit to o hodinu bylo by to mnohem lepší. Co musím pochválit je skvělá hudba a pěkný ženský, jinak průměr.

• 10.3.2020  16:46

Mě se to celkem líbí, ano postavy jsou sice jiný, ale nemyslím si že by to nějak uškodilo spíš to přineslo zase nový možnosti. Trikově taky povedený a dějově. Možná to nebylo až tak vtipné, ale příjemná podívaná.

• 10.3.2020  14:08

Já dostal přesně co jsem očekával a proto jsem spokojený. Trikově tomu není co vytknout , stará parta po hromadě byla velice fajn. Dějově taky povedené. Jen jsem si říkal, že by těch terminátorů tam mohli dát víc a průběžně je zabíjet, takhle byl jeden v podstatě nesmrtelný. Docela by mě zajímalo jak je likvidují v budoucnosti.

• 10.3.2020  07:42

Solidní béčko, který zaujme hlavně pěknýma holkami. A docela zajímavým zvratem, který se ale dal očekávat. Někdy v noci se to docela nechá, ale musí mít na to člověk náladu.

• 9.3.2020  17:16
    Halloween (2018)

Určitě to nebyl špatný díl , ale nemohu se zbavit dojmu, že už se prostě vaří z vody. 40 let od prvních vražd Michaela převáží a zrovna je Halloween jak primitivní aby mohl utéct. Opět se tu ukazuje ta Americká mentalita, kdy se lidi neustále šťourají v dávno zapomenutém případu, ale na druhou stranu dobře jim tak. Doktor co ho celé roky pozoruje až se z něho stane taky vrah. Vraždy jsou dobré, ale přece jen to mohli udělat víc krvavý. Opravdu se divím, že Michaela pořád nechávají na živu, jsem zvědavý na pokračování, je docela zraněný.... ps-chtěl bych dabovat Michaela.....

• 7.3.2020  10:18
    Temné léto (TV seriál) (2019)

Zombie hodně jinak a dost netradičně. Téměř nejdou zabít jsou rychlý.Lidi se mění prakticky hned po nakažení. Co mě tu vadilo je tupost těch postav a nelogičnost v ději, třeba chlápek hledá odemčený dveře a najednou se mu otevřou sami dveře do samoobsluhy, kde jsou plný regály zboží to jako nikdo neraboval či nekupoval potraviny když to vypuklo prostě blbost. Nebo najednou jdou někam pro zbraně a hned ví kde co v té budově je, ale přitom se vůbec nedomlouvají na nějakém plánu co budou dělat. Na konci na tom stadiónu taky dcera tam jako jedna z mála čeká až pro ni přijde máma. A ta stopáž jednotlivých dílů strašně krátká.

• 7.3.2020  10:09
    Legion (TV seriál) (2017)

Neskutečná fantasmagorie v které se vyznat je nadlidský úkol, i tak by se dal popsat tenhle seriál. Na tohle musí mít člověk náladu aby se v tom alespoň trochu orientoval. Velká poklona patří scénáristům a režisérům že dokázali něco takového vůbec realizovat a že se v tom neztratili. Zatím mám za sebou 2.série , tak jsem zvědavý na poslední co z toho vznikne.

• 10.2.2020  13:11

Paradoxně mě to bavilo víc než dceru, celkem vtipné a pěkná animace. Jinak tyhle filmy pro mě opravdu nejsou.

• 10.2.2020  13:09

Jen kvůli dceři jsem na to koukal a docela se to nechá, ale sám bych na to nekoukal ani za trest.

• 2.2.2020  17:46
    Aquaman (2018)

Tak tohle bylo opravdu hodně povedené. Jak po herecké stránce, tak dějově, ale hlavně vizuálně provedení a triky jsou prostě úchvatné. Podmořský svět nabízí neskutečné a nekonečné možnosti provedení a nápadů. Konečně je tu hrdina od DC co se nebere zase tak moc vážně, ale umí být i vtipný. Krásná kamera i barvy. Už se těším na pokračování.

• 29.1.2020  17:30
    Carnivale (TV seriál) (2003)

Velice povedený seriál z dob světové krize 30 let minulého století v USA. Sledujeme osudy řady figur jednoho cirkusu, kdy vidíte na každém rohu chudobu a beznaděj. Lidi jsou ochotní udělat pro kus žvance či peněz cokoliv. Sledujeme to boj dobra se zlem, které ale jak se ukazuje nikdy nekončí. Krásná kamera i prostředí. Opravdu nevšední zážitek.

• 28.1.2020  16:30
    Smallville (TV seriál) (2001)

Dost nevypovídají hodnocení tady, když kouknu na imbd, tak tam je hodnocení o 23% větší. Nechápu tak velký rozdíl. Seriál není vůbec špatný ba naopak je to velice příjemná podívaná na mládí Clarka a dalších postav. Na tak dlouhý seriál si to neustále dokázalo udržet dobrou kvalitu a v podstatě jí pořád zvyšovat. Postavy povedené až na Clarkovu mámu to mohli vybrat lepší herečku.

• 28.1.2020  15:07
    Klapzubova jedenáctka (TV seriál) (1968)

Hodně dlouho jsem tohle sháněl. Nakonec mě trvalo víc jak 2 měsíce to dokoukat, byla to prostě šílenost. Neskutečný bizzard absurdností a nesmyslů, které by nikoho nenapadly. Namátkou třeba zápas s Mexikem jako přestřelka na divokém západě. Či Real Madrid jako Corida jen se Sovákem. Nevěřícně jsem kroutil hlavou s čím zase tvůrci přišli a opravdu jedna perla za druhou, třeba z koupelny v mrakodrapu vyjede na koni Vinnetou a pomáhá jim střílením míčů, aby nedostali gól. Kdo na takovou kravinu přišel nechápu. Nebo když Klapzubáci letí na MS do Brazílie raketou. Skvělá postava je hostinský Hlinomaz. Divím se že tohle vůbec mohlo jít do televize. Určitě se na to koukněte tohle je asi naprostý unikát.

• 19.1.2020  17:24
    Pepa (2018)

Náhodou jsem na to přepnul a zhruba to dokoukal. Na to že to bylo psaný jako komedie, to moc komický nebylo spíš naopak. Bylo ho hodně hořký a ten konec bez happy endu dost nezvyklý. Takový lidi určitě jsou a je jich hodně těch podpantofláků či lidí co si nechávají vše líbit. I já si nechám až moc líbit, ale prostě takový je život.

• 13.1.2020  19:13
    Jak nás vidí svět (TV pořad) (2017)

Hlavně skvělý Chris, kterému chutná snad všechno české což je na cizince hodně nezvyklé. Zajímavá sonda co o nás míní cizinci. Je jasné že třeba kinematografii nemůžou pochopit ani kdyby sebevíc chtěli, to je prostě jen pro domorodce. Nejhorší ochutnávači jsou asi Australané , ty snad ke všemu jí jen hranolky a nic jim nechutná. Ps- nikdy by mě nenapadlo hledat ve "špičce"(zákusek) černý penis a odmítnout to ochutnat. Ty cizinci jsou někdy opravdu vypatlaný a za vším vidí nějaký sexismus.

• 7.1.2020  18:47
    Dva světy (TV seriál) (2017)

Německý prostředí mě nesedí. A poměrně nesympatické postavy. Sice vás to časem vrhne do děje, ale mě se to hlavně ze začátku dost pletlo, který svět je jaký, než jsem se v tom začal orientovat. Ale jinak to šlo.

• 4.1.2020  16:49

Zvláštní film, kde "máničky" hrají prim. Hlavní postava Král se má dobře holky po něm jen šílí. Ale vše má i svou odvrácenou stranu.

• 4.1.2020  16:47
    Kdo chce kam... (TV film) (1981)

Skvělé herecké obsazení, jen trochu málo vtipné místy.

• 1.1.2020  09:11

Celovečerní anime nemám rád a nekoukám na něj. Na tohle jsem se díval s dcerou a musím říct, že se to docela nechalo, ale jednou to naprosto stačilo.

<< předchozí 1 2 3 4 25 50 74 98