cariada

Karel Mašek

okres Plzeň

<< předchozí 1 2 3 4 24 48 71 94
    • 23.7.2018  19:06
    Městečko Haven (TV seriál) (2010)

Pohodový seriál co ze začátku má spíš epizodní ráz, ale postupně začíná i hlubší dějová linie, která neustále nabírá na síle, v 5.série už je to jak má, ale zároveň už je dobře že to dál nepokračuje, už to začínalo být přeplácané. Místy je to docela vtipné. Nejlepší postava určitě Duke a Audrey a bráchové Vince a Dave.

• 23.7.2018  18:58
    Terra Nova (TV seriál) (2011)

Seriál má slušný náboj a nápad, jenže když nezaujme první díl ani moc druhý je něco špatně. Pořádný děj to má až tak od poloviny série a to už je pozdě neboť to většinu diváků odradí a skončí to jako obvykle nedokončený. Je to velká škoda mělo to potencionál. Jediný co mě nešlo na rozum oni to tam tuším i zmiňovali proč se vydali do éry dinosaurů? Vždyť ví že nastane doba ledová, proč to neudělali až po ní.

• 11.12.2017  16:00
    Milénium (TV seriál) (1996)

No stěží jsem dokoukal 1.polovinu série, to se nedá, větší nudu už jsem dlouho neviděl. Postavy nesympatické, děj jako přes kopírák jeden díl za druhým stále stejný, žádná dějová linie, která by se táhla celým seriálem. Prostě nic k tomu jsem ještě měl verzi z Fandy , která je roztáhlá 16:9 ,ale točené je to 4:3, tak že o to horší koukání na roztáhlé postavy. Opravdu nechápu proč jsem tohle stahoval, už to jdu mazat.

• 8.2.2017  18:12
    Tajemství těla (TV pořad) (2017)

Už před prvním dílem, jsem měl k tomu nedůvěru, je to prostě kopie Zázraků přírody sice od stejných tvůrců, ale tohle mě prostě nebavilo, všechno tohle mohli bez problémů dát do Zázraků, prostě jako bych koukal na novou verzi Zázraků, která ale není moc povedená. Prostě to moc nefunguje, hosté jsou stejný jako v Zázracích, a ještě to cpou každou sobotu, tím mě spíš odradí, ale uvidíme do budoucna co to přinese.

• 15.10.2016  10:32

Po mnoha letech jsme se konečně dočkali, pokračování, škoda, že se tak dlouho čekalo. Mohli to udělat už dávno. Film je jako jednička jen na druhou. Stejné postavy, ty které nepřežili nahradili jejich děti. A zápletka stejná, u-founi se vrátili a chtějí dát lidem na prdel. Lidstvo má teď výhodu, má jejich technologie a zároveň se dokázalo sjednotit. Vystává tu otázka, když už má lidstvo tu technologii, tak jak to, že ještě neosídlilo Mars jen mají na Měsíci základnu? Pak už asi nemá moc cenu psát tu o ději. Ten je povedený byt stejný jak před lety. Do hry vstupuje i další U-foun, který se rozhodne lidstvu pomoci. Na další díl jsem zvědavý, ten už bude ve vesmíru (jestli teda bude). Ps-když likvidovali planetu, docela by mě zajímalo,jak to vše pak dali do pořádku. Tenhle film se určitě nestane takovým kultem jako původní film. Přece jen tenkrát to bylo jak zjevení, dneska už je podobných filmů celá řada.

• 15.10.2016  10:22

Dvě královny co vládnou, ale jedna druhou zradí a tak tu máme ledovou královnu, co se krutě mstí a zemi "spaluje" mrazem. Unáší děti a ty musí za ní bojovat. Ještě že je to vše pojaté jako pohádka, ale vtipná, o tom jak jí porazit, vlastně obě. Pořád tam slýcháme o Sněhurce, ale nevidíme ji. Příjemná pohádka.

• 15.10.2016  10:19

Remake Japonského hororu, který je docela povedený,ale až na les je jiný, což je dobře. Škoda že to nedali někam do Ameriky mohlo to být lepší.

• 15.10.2016  10:16

Vypatlaná rodina kdesi na samotě v Americe v době jejího osidlování. Proč žijí tak debilně osamotě, když se jim atm nic nedaří a nemají co jíst. Máma je magor, děti zlobí, otec vesele lže až se práší, tak, že syn lže taky. Snad jen dospívající dcera, která má jméno jak kluk aspoň tak zní, se chová normálně. Ale to zase přivádí její fanatickou matku k šílenství, k tomu jim zmizí mimino a pak syn a na někoho se to musí hodit. Pořád jen slyšíme o černém kozlu.A kecy o bohu a podobný bláboly. Prostě film je hrozně depresivní a nezáživný. Až samotný konec z toho aspoň udělá horor,ale to už je pozdě.

• 15.10.2016  10:08
    Posedlá zlem (TV film) (2010)

Jak otřepané a nudné. Rachel po rozvodu se dvěma dcerami si klidně koupí dům (to mě poser za co?) A v domě světe div se straší a tak šup vyhnat ducha. Úvod nudný a dal se naprosto vypustit a začít jen tím, že se stěhují do domu. Název je hodně zavádějící, neboť o nějaké posedlosti tam nemůže bít vůbec řeč. To že se pár minut chová jedna z dcer divně, z toho posedlost nedělá. Tady je snad všechno špatně, atmosféra nulová, děj žádný, či naprosto ohraný.

• 15.10.2016  10:03
    Aliance (2016)

Konečně po odhalujeme co stojí za frakcemi a jak je to se světem. Určitě povedená sci-fi, která se neodehrává jen ve městě. Jestli se dočkáme rozuzlení kdo ví. Ale jako návnada na finále pěkné.

• 15.10.2016  09:59

Nevěděl jsem co od toho čekat, obsah jsem nečetl. O to víc jsem byl překvapen jak se měnil děj. Protože se zdálo, že je to jen magor, co unesl holku a drží jí v bunkru a jí namluvil že nastal konec světa. Ona pravda byla tak napůl, magor to opravdu je, ale pravdu měl v té apokalypsa, já ji myslel, že to je jen trik, ale nebyl, opravdu netradiční film, který mě hodně zaujal. Kombinace sci-fi a hororu, ale oba žánry jako by stály úplně odděleně a každý si jel svojí vlastní cestu.A přitom do sebe dobře zapadají.

• 15.10.2016  09:52
    The Boy (2016)

Podobných hororů je celá řada, přesto tady to nebylo špatný. Greta jede dělat někam na venkov chůvu, ale po příjezdu zjistí, že se bude starat o loutku což je co si budem nalhávat komické a já bych z toho měl srandu, asi jen do chvíle než bych zjistil, že něco není v pořádku. Být sám v tom domě, by mě asi dost děsilo, staříci věděli proč odjeli. Spoiler-Otázka vystává, jestli věděli, že jejich dítě žije či jen věřili, že duch jejich dítěte žije v loutce, která se sem tam přemístí a pod. Osobně si myslím, že netušili, že žije, a proto jim z toho už hrabalo, tak se to rozhodli zabalit. Mě to napadlo okamžitě, že asi bude naživu, že to nebude žádný duch. Docela síla vydržet se celý život schovávat v domě a dělat ze sebe mrtvého. Ani se nedivím, že nemohli sehnat chůvu, asi by každý utekl, když by zjistil, že se má starat o loutku.

• 15.10.2016  09:42

Tohle jsem hlavně v první půlce moc nechápal a částečně taky trochu prospal. Všichni chtějí malýho kluka co má schopnosti a tak se všichni snaží ho dostat a nebo mu zase jiný pomoci, nakonec se z toho vyklube sci-fi ,ale nezáživný děj většiny filmu už to nezachrání.

• 15.10.2016  09:37
    Monstrum (TV film) (1993)

Zub času už to docela ohlodal, ale pořád se na to dá dívat, ta stopáž je zbytečně dlouhá. Ale u Kinga nic překvapivého.

• 15.10.2016  09:34

Jak když sleduji videohru, jen tam nebyl ukazatel zdraví a počet nábojů, jinak opravdu počítačová hra převedená na film, když tě zabijou, zase se zvedneš. Dějově celkem nuda, prostě jedna velká honička a střílení, ale docela zajímavé. Jen nevím jestli bych chtěl takhle vidět i další filmy, asi ani ne.

• 15.10.2016  09:29

Zajímavý snímek spíš takový akčnák , který mě na Kinga ani moc nepasuje, ale přece jen je tam poznat. Vendeta jak vyšitá a dovedená až k dokonalosti. Hnusná smrt, ale zasloužil si jí.

• 15.10.2016  09:27
    Pátá vlna (2016)

Od tohodle jsem čekal obří povodeň, ale o to ví jsem byl překvapen a potěšen co se z toho vyklubalo. Nakonec se ukázalo, že se jedná o mimozemskou invazi, která postupně v několika vlnách totálně paralizuje a vyhlazuje život na planetě. Opět se ukazuje jak strašně jsme závislý na elektřině a bez ní jsme v hajzlu, protože nic nefunguje. Nakonec se snaží vyhladit děti, což je celkem zajímavé, aby se vzájemně zabili , že jsou to všichni mimozemšťani, naštěstí je ale lidský druh přece jen ......Podobný filmy mám rád, dávají velké množství otázek co by .

• 12.10.2016  19:25
    Pytel kostí (TV film) (2011)

Spisovatelský horor, který se mění v realitu, King se nezapře opět hodně dlouhý příběh, který nenudí a je plný napětí.

• 12.10.2016  19:23

Nekonečný vlak co nikdy nestaví a je v něm celý svět. A lidi co žíjou na samém konci se bouří a snaží se dostat do lepší vrstvy a nejlépe až na začátek. Zajímavá vize světa, nerad bych jel v tomhle vlaku, zvláště vzadu.

• 12.10.2016  18:52
    Temné léto (2015)

Film nemá čím zaujmout, kluk má domácí vězení a straší ho spolužačka. Za pár týdnů ani nevíte o čem že to vlastně bylo.

• 12.10.2016  18:50

Bu bu bu tady je duch a straší v domě. Jak ohrané klišé. Mimo hlavní pohlednou hrdinku nuda k uzoufání a ještě otravný děti.

• 12.10.2016  18:48
    Časožrouti (TV film) (1995)

Příjemný sci-fi o cestování časem, tří hodinový film, ani chvilku nenudí a nutí vás napjatý sledovat co se bude dít dál a co se z toho vyklube. Já se dobře bavil a na Kinga hodně povedený. Nechtěl bych se za letu probudit.

• 12.10.2016  18:45
    Třináctý příběh (TV film) (2013)

Blbost, která mě vůbec nebavila a dvou sestrách co se vyměnili. Jak laciné a nezáživné.

• 12.10.2016  18:44
    Rohy (2013)

Opět Daniel, tentokrát s rohama , netušil jsem co od toho čekat. Ale dobrý film, taky bych chtěl slyšet co mají lidi za tajnosti a přání.

• 12.10.2016  18:41

Tak to byla jízda je sviňa. Absolutně jsem nečekal, co se z toho vyklube. Jo náboženský sekty to je verbež. Takový arsenál co tam měli holt Amerika. Ty kluci to dobře odnesli a to si chtěli jen vrznout. Ten konec byl taky velice povedený a nečekaný.

• 12.10.2016  18:37

Celkem koukatelný horor, který nenudí a od začátku se pořád něco děje. Sice jsem se bál, že to bude nějaká blbost o strašidle co ani neuvidíme, ale naštěstí, to hned od bylo o něčem jiném , Většina filmu se odehrává za dne, což je dobře, nemusíme sledovat jen černou obrazovku. Herci taky ujdou, puberťáci se chovají jak mají a jsou na ránu. Nelogičnosti tam jsou, ale to asi ve většině podobných hororů. Naštěstí prakticky všichni zařvou což je dobře.

• 8.7.2016  19:13
    Pod kupolí (TV seriál) (2013)

Tak tohle bylo hodně originální, co se týká hlavního námětu. Realizace už poněkud řekněme pokulhávala. V tomhle seriálu víc než kde jinde platí pravidlo"každý chvilku tahá pilku" První dvě série jsem zhltnul během pár dní a byl jsem poměrně spokojený, i když tam bylo spoustu nelogičností, už třeba to jak jim během pár dní dochází jídlo a pod vždyť museli mít doma zásoby, jako má každý a s tím se nechá dobře vystačit nějakou dobu. Nejlepší postava je jednoznačně "velký Jim, ten je neskutečně bezpáteřný a udělá všechno pro svojí potřebu i vraždy. 3 série je prostě úplně jiná než to co jsme dosud mohli sledovat a ty žabomyší války dřív jako by byli zapomenuty a dostaneme úplně jiný level. Dozvíme se podstatu a pravdu o kupoli. Musím říct že první dva díly mě nebavili a musel jsem se docela přemáhat se v tom orientovat, přece jenom jsem se bál že "matrix" bude celou sérii naštěstí nebyl. Tady mě nejvíc bavil velký Jim z kterého se stal dalo by se říct kladný záporák. Velmi mě to připomínalo jiný seriály jako třeba Událost či "V", který,ale skončili v nejlepším což je škoda. Tady se aspoň vyřešila kupole přece jen už pod ní dál pokračovat by asi bylo jen nastavování kaše, Děj už se neměl kam posunout. Škoda že nepokračovali dál bez ní, bylo by to zajímavý jak by to bylo dál, jestli by asi nejspíš vznikla další kupole. Proč když už seriál zruší neexistuje nepsané pravidlo, že natočí ještě třeba dva tři díly, kde prostě příběh uzavřou. Ted něco k nelogičnosti tak třeba hned po nástupu kupole nemají v nemocnici léky ,ale ani personál kde sakra jsou doktoři? Asi nejvíc bije do očí to jak jsou lidi během pár dní naprosto v pořádku a to byli postřeleni a pod, třeba Jim na začátku 3.série je probodnutý prakticky mrtví a hned jak se mu podaří z toho dostat tak je v pořádku, Stejně tak to nesouhlasí časově během tak krátký doby, to prostě není možný. Co se týká tady zmiňovaných chyb v seriálu, tak to žádné chyby nejsou, stačí se podívat třeba na scénu kdy kupole mizí, tak je jasně vidět z jedné strany následky výbuchu. a že je tam vítr proč by nebyl, když je tam pod kupolí mikroklima, tak je tam i vítr.

• 11.6.2016  18:11
    Deadpool (2016)

Superhrdina tak trochu jinak, plný drsného humoru a i slušné krvavosti a skvělé triky. Opravdu povedený film. Líbí se mě o no vyprávění, kdy to posouvá děj a zároveň to naráží na spousty jiných filmů, spojení s X-men je dobrá volba, už se těším na pokračování.

• 11.6.2016  18:00

Hodně mrazivý snímek, člověk si říká, to jim to za ty peníze stálo, ty kožešiny lovit, když kolem byla tak drsná příroda a krvežíznivý indiáni. Jen si říkám, jestli ta vůle žít je skutečně tak silná, aby člověk přežil v takovém stavu v takové zimě, za sebe říkám, že to není možné, ale kdo ví? Úchvatná podívaná s skvělý Leonardo Oskara si zasloužil právem.

• 11.6.2016  17:48

Chce se mě napsat typická Tarantovina a taky že jo. Westerny až na výjimky nemusím, a tady to jsem sledoval jen díky režisérovi, protože vím co můžu očekávat a přesně to jsem dostal. Musím přiznat, že jsem hodnocení po týdnu změnil z plného počtu jsem jednu ubral a to hlavně kvůli dlouhému rozjezdu. Přesto ten film je skvělý, ale hodinu a půl čekat, až se začne něco dít, je přece jen moc i na mě. To všechno se mohlo udát za půl hodiny a mělo to rychlejší spád. Přesto to, ale neznamená, že by film nudil to rozhodně ne, jen se prostě děj neposouvá takovým tempem než by asi měl. Pak už to dostává onu režisérskou nótu a je to jen o tom, kdo vlastně "přežije" Po herecké stránce perfektní, hlavně S .L. Jackson je výtečný.Není tam možná tolik mrtvol jako v jiných filmech, ale i tak jich je tam dost.

<< předchozí 1 2 3 4 24 48 71 94