Big Brother (2005) (pořad) odpad!

Jo konečně jeden příklad novy kdy jasně prohrála s konkurencí. Možná někde ve světě to má úspěch ,ale tady u nás né. Bylo strašně nabubřelé nepřehledné. Hlasování bylo jen v procentech ,tak že nikdo nevěděl jak na to kdo je. Sestava lidí děsná sámý exot!

Game Page (1998) (pořad)

Tohle je celkem dobrý pořad o hrách. Sice bych uvítal větší ucelení. A le i tak se docela rád podívám jaký hry jsou k mání. Ale kde jsou časy Atari 800 XE to byly hry.

Neviňátka (2008) (pořad) odpad!

Další debilní pořad kde jsou pro změnu hlavní aktéři děti! Nepřišel jsem na to proč by se na tohle měl člověk dívat.

Pustit žilou (2008) (pořad) odpad!

Já nevím kam ty tv na tyhle pořady pořád chodí? Co na tom ty lidi mají? To je baví koukat pořád na to samý. Ještě ,že v tu dobu už dávno spím.

Eso (1994) (pořad)

Proč je tohle v databázi? Vždyt je obyčejná hitparáda klipů kde moderátor(ka) tlachá kraviny. Ano svého času jsem to taky sledoval ,ale jinak je to o ničem.

Zombie: Ostrov smrti (2006) odpad!

Tak tohle je už i na mě moc! Nemá to hlavu ani patu. Herci tedy spíš ty co si na ně hrají ,ale hodně špatně ,kde jaký jiný by to zahrál líp. Nemluvě o tom ,že třeba neustále střílí jako by ty zbraně měli nespočet nábojů. Kamera je tak ameterská až to bije do očí. Obraz vůbec neprošel žádnou filmovou úpravou. Díky tomu to vypadá jak obyčejný porno jenže tady se jedná o horor. Atmosféra ta šla asi hodně daleko od filmu. Pro mě to bylo 90 minut utrpení neustále jsem koukal na stopáž a čekal ,když už to skončí. Takhle se film v roce 2006 netočí!!!!!!

Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)

Pokračování leedárního seriálu o sudu černochů za dob ,kdy jsem si ještě nebylo rovni. Kunta Kinte to jméno hovoří za vše. Rád bych se znova podíval. Kde jsou doby podobných seriálů. Né dnešní nekonečný blbosti.

Kořeny (1977) (seriál)

Legendární seriál o životě několika generací černochů kdo by si nepomatoval postavu Kunte Kinte (nevím jak se to přesně píše) ,místy to bylo hodně drsné ,ale taková byla doba.

Čáryfuk (1970) (seriál)

Tak tohle jeden z mála seriálů ,který Čt sem tam znova vysílá nedavno to bylo v neděli ve "Studiu kamarád" jmenuje se to jinak a já sám ani nevím jak u mě je to pořád to co jsem psal. Potrhlý kouzelník ,který spíš vypadá a žije jak bezdomovec s ropuchou Tačůd. Bylo tuším víc serií ,jelikož vždy Čáryfuk určitou dobu žil někde jinde. Ted už mě to moc nebralo ,ale ta nostalgie je tam.

Děti ze Síria (1984) (seriál)

Těžko tohle hodnotit ,když si to vůbec nepamatuju ,jen ten název mě něco říká. Že to bylo ve Veze to si pomatuju ,ale víc už si opravdu nevybavím jen náký spojení z nadpřirozrnem tam bylo. Proč to dnešní tv znova nekoupí.