Kam čert nemůže (1959)

Tohle na mě nepůsobí. Nemůžu si pomoct .ale mě to nebavilo.

Plavecký mariáš (1952)

Je to sice agitka ,ale poměrně příjemná. Je tu krásně vidět zaniklé řemeslo vorařů. Doba si hold žádala své.

Operace mé dcery (1986)

Hodně deprimující snímek ,který mě nikdy nebavil snad že tam hraje Harapes ,který je naprosto nesympatický od pohledu. Jinak smrt dítěte je vždy velice smutná záležitost. A mnohdy se proto i rodina pak rozpadá.

Srdečný pozdrav ze zeměkoule (1982)

Průměrná komedie o potrhlých mimozemštanech, který navštíví za ůčelem výzkumy naší planetu. A nastěhují se k jednomu doktorovi, kterého přivedou až k zhroucení. Herecké obsazení je skvělé, a celé to působý jako dobrá moralita a satira.

Můj brácha má prima bráchu (1975)

Skvěle se povedlo obsazení hlavních protagonistů J.Bláha - otec ,matka - S.Budínová jeiich děti starší J.Hrušínský a mladší R.Čada. Do toho rodina dívky v podání L.Šafránkové ,která chodí s Honzou (J.Hrušínský) Její rodiče V.Menšík a B.Holišová. To samozřejmě způsobuje spousta vtipných situací. ps:co tomu poslední dobou škodí jsou přiliš časté reprízy v tv.

F. L. Věk (1970) (seriál)

Přiliš obrozencký seriál. Pana Lotta mě lezla krkem. A mimochodem R.Lukavského nemám moc rád. Jediný co bych vyzdvihl je postava Františkova otce Jana Pivce. Moc často to vidět nemusím.

Hřbitov pro cizince (1991) (TV film)

Film poplatný své době ,porevoluci na tohle byla doba. Snímek o letcích z Anglie. O stavění hřbitova pro ně. Dvořák a Bartoška hrají bravurně.

Křtiny (1981)

Střelená komedie o tom jak se ulejt z práce, jenže ono je těžké se vymluvit na křtiny, když je pak chce šéf navštívit, tak se musí konat za každou cenu a to samozřejmě sebou nese spoustu problémů. Poněkud to působí docela uměle, ale herci to zachranují poměrně dobře.

Upír z Feratu (1981)

Náš pokus o horor ,ketrý není špatný. Auto sající krev z chodidla. Některé scény jsou hodně krvavé a děsivé.A Jiří Menzel a Jan Schmid na stopě tohoto děsivého zla.......:)

Tchán (1979)

Vesnickou komedie v čele s bravurním J. Bláhou ,kterou tv nova vytáhla z archivu ted jí celkem často reprízuje. Závání dost podprůměrností ,ale díky J.Bláhovi či V.Brdoskému. se to drží v príjemné rovině. Takhle se žilo na vesnici,kdy to tam ještě žilo ne jako dnes ,kdy je to spíš jen víkendová záležitost pro luftáky.