Na hraně zítřka (2014)

Kvalitní sci-fi, které mělo vše co mělo. Spousta akce napětí, mimochodem provedení Mimiků bylo moc povedené. Trikově tomu rovněž není co vytknout. Dokonce i Cruise byl snesitelný. Ta časová smyčka byla hodně zajímavá. Určitě film, který vás vtáhne a nepustí.

Star Trek VII: Generace (1994)

Tak trochu zvláštní díl, kdy se setkávají oba kapitáni. Až tak mě to nebralo, chyběl mě tam Spock ,či někdo jemu podobný. Dalo to zabrat si zvyknout na jinou posádku. Pro mě určitě slabší díl, ale zase ne tak, abych nedal za čtyři.

Star Trek VI: Neobjevená země (1991)

Asi zatím nejpovedenější díl, kdy se snaží všichni ve vesmíru uzavřít mír , jenže nic nejde tak lehce jak se zdá. A rovněž je to rozloučení s posádkou Kapitána Kirka. Který se tu musí vypořádat s vlastním vězněním.

Star Trek IV: Cesta domů (1986)

Tentokrát se vracíme na velkou část filmu do naší doby, kde se snažíme zvrátit budoucí zánik naší planety. Hodně povedený díl, který se mě zatím líbí nejvíc. Ps- určitě nejvíc pobaví narážky doktora na současnou medicinu a její postupy.

Star Trek: Film (1979)

Úvodní film předlouhé série, který nás vrhne do hlubokého vesmíru na cestu poznání. V dnešní době to působí trochu zastarale, ale i tak to má pořád své kouzlo. Zvlášť pak samotný děj a jeho pointa.

Star Trek III: Pátrání po Spockovi (1984)

Děj navazuje tam kde skončil, což je taky logické, je třeba vrátit zásadní postavu zpět do života, a o tom je celý děj. Rovněž se jedná o poměrně zdařilý díl.

Star Trek II: Khanův hněv (1982)

Zhrzený bojovník dostane šanci se pomstít za roky vyhnanství, což pro naši posádku nebude vůbec jednoduché, a přitom přijdou o nejlepšího člena. O proti prvnímu dílu, úplně něco jiného ,ale pro mě určitě o něco povedenější.

Star Trek V: Nejzazší hranice (1989)

Nemyslím si že by to byl nejhorší díl celé série, jsem sice teprve v polovině, přesto bych to viděl celkem podobně jako předcházející díly. Tohle je možná trošku víc zasazené až do komedie, ale není to vůbec na škodu. Dějově to je poměrně zajímavý.

Star Trek (2009)

Tenhle díl mě docela na podruhé padl do oka, aniž bych si pomatoval první projekci. Spousta triků a akce i sem tam humoru. Nejsem žádný fanoušek téhle série, moc se v tom nevyznám neboť těch seriálů a filmů je strašně moc, přesto se někdy s chutí podívám.

Robocroc (2013) (TV film)

Odpad jak vyšitý, ale jako komedie hodně naivní,ale jsem se i zasmál, tak že aspoň za jednu. Nestačím žasnout s čím vším tvůrci jdou na plátno. Co nás čeká příště? Jinak si nemůžu pomoci, ale opět když mají použít mobil , tak buď mají vybytou baterku a nebo není signál a to jsou v akvaparku, už je to docela dost trapný, aby pokaždé když je třeba nefunguval. Herci jsou jak komparzisti z ulice, naprosto toporní.