Ad Astra (2019)

Este vacsia nelogicka, nerealna blbost ako Gravitacia.

Adéla ještě nevečeřela (1978)

Zaujimavost: Masozrava rastlina Adela nebola vo filme podopierana. Bola to skutocna rastlina, avsak samozrejme nie masozrava. Jeden odbornik z vysokej skoly bol poziadany, aby sa staral o rastlinu pocas filmovania.

Ajťáci (2006) (seriál)

Neprisiel som tomu na chut. Hale and Pace alebo Mr. Bean mi rezu viac.

Alžbetin dvor (1986) (seriál)

Osoby a obsadenie: Radoslav Brzobohatý - zeman Mathias Fabici, tajný radca na cisárskom dvore, Jana Zvaríková - Alžbeta Fabici rod. Castiglione / Júlia Fabici rod. Thomka v mladšom veku, Karol Polák ml. - Thomas Fabici, syn Alžbety a Mathiasa Fabici, Michal Dočolomanský - právnik, zeman Jonáš Benický, Pavol Juráň - Štefan Benický, syn Jonáša Benického, Vlado Müller - zeman Tadeáš Ruttkay / zeman Žigmund Ruttkay, syn zemana Klimenta Ruttkaya, Leopold Haverl - zeman Alfonz Lilgo, Hana Gregorová - slúžka Terka na Alžbetinom dvore, neskôr žena Vavra Beličku st., Michal Gazdík - Vavro Belička st., sluha u Tadeáša Ruttkaya, neskôr sa stal šafárom na Alžbetinom dvore a zemanom, Viera Strnisková - žena Tadeáša Ruttkaya, Július Vašek - Mathiasov sluha Krištof, Jiří Císler - otec Alžbety Castiglione, Milan Bahúl - horár Adam Korbeľ, Dušan Jamrich - maliar Francois Gaultier, Miloš Pietor - zeman Tobiaš Rakovský z Rakova, Jozef Vajda - markýz Bresson, Pavol Mikulík - zeman Šimon Rakovský, Alžbeta Pietorová - Anna, žena Šimona Rakovského, Eva Pavlíková - Žofia Fabici rod. Rakovská, dcéra Šimona a Anny Rakovských, Emília Vášáryová - Júlia Fabici rod. Thomka v staršom veku, Jana Bittnerova - žena Klimenta Ruttkaya, Norina Bobrovská - Otília Lilgová, žena Mateja Lilgu, Stano Dančiak - zeman Matej Lilgo, syn zemana Alfonza Lilgu, Ján Zachar - zeman Adam Thomka v mladšom veku, Karol L. Zachar - zeman Adam Thomka v staršom veku, brat Júlie Fabici, Vladimír Rohoň - Ondrej Lilgo, syn Mateja Lilgu, Petra Vančíková - Alžbeta Lilgová, dcéra Mateja Lilgu, Marián Geisberg - Kliment Ruttkay, syn Tadeáša Ryttkaya, Zuzana Jezerská - Judita Ruttkayová, dcéra Žigmunda Ruttkaya, Isabela Siegelová - Johanka Ruttkayová, dcéra Žigmunda Ruttkaya, Eva Večerová - Magdaléna Ruttkayová, dcéra Žigmunda Ruttkaya, Alexandra Záborská - Verona Thomková, žena Adama Thomku, Richard Stanke - Aurel Fabici, syn Thomasa a Júlie Fabici rod. Thomka, Magda Vášáryová - Celesta de Liess rod. Fabici, vnučka Filipa Fabici a Johanky Ruttkayovej, Ján Kramár - Filip Fabici v staršom veku, Maroš Kramár - Filip Fabici v mladšom veku, syn Aurela a Žofie Fabici rod. Rakovskej, vnuk Júlie Fabici, Štefan Kvietik - Alfréd de Liess, Ivan Gogál - Wilhelm Karl de Liess, syn Alfréda de Liess, nemanželský brat Daniela de Liess, Štefan Skrúcaný - Daniel de Liess, syn Celesty de Liess rod. Fabici a Alfréda de Liess, Vladimír Bartoň - riaditeľ vrútockých dielni ing. Kremza, Zora Kolínska - bordelmama Albertin Hajnalová aka Hajnalka, Štefan Kožka - robotník, Štefan Mišovic - kočiš, Ľubomír Paulovič - Lukáš Abram st., nemanželský vnuk Filipa Fabiciho a Agnešky Beličkovej / Lukáš Abram ml., syn Lukáša Abrama st. a Veronky Abramovej, Peter Bzdúch - Imrich Bogár, Zuzana Cigánová - slúžka Agneša u Rakovských, Nicoleta Deptova - Bertinka, Ján Greššo - Ruprecht, Emil Horváth st. - kočiš Daniela de Liess, Andrej Hryc - major, Vladimír Jedľovsky - majster Jozef Fojtík, Daniel Junas - strážca zraneného partizána v nemocnici, Jiří Krampol - doktor Michal Vizvári, Dušan Lenci - doktor Samuel Alexander, Peter Marcin - partizán, Jana Nagyová - Berta, Miro Noga - zdravotník Michal, Elo Romančik - primár, Jaroslav Rozsíval - Johann, Marián Slovák - Dr. Mucha-eštebák, Marta Sládečková - Veronka Abramová, žena Lukáša Abrama st., Zdeněk Srstka - kolotočiar, Anton Šulík - veliteľ žandárov, Adriana Tarábková - Agneška Beličková, nemanželská dcéra slúžky Agneši a Vavra Beličku ml., Zuzana Tlučková - Marta Fojtíková, dcéra Jozefa Fojtíka, Pavol Topoľský - zranený partizán, Anton Živčic - pandúr, Marek Ťapák - šafár Vavro Belička ml. Michal Gučík - Valent, brat slúžky Agneši, Marián Sotník - evanjelický farár, Mikuláš Onufrák - Záturecký.

Amadeus (1984)

Uzasny film, uzasny Mozart, uzasna hudba, ale nepaci sa mi prekrucanie historie. Takze iba 3 * .

American Crime Story (2016) (seriál)

So skutocnym pripadom to ma spolocne akurat tak mena zucastnenych a verdikt.

American Horror Story - Hotel (2015) (série)

Prvy diel skoncil presne ako mal. Som nazhaveny na dalsie casti. Inac Lady Gaga - hmm - veril som jej vsetko.

Americký ninja (1985)

Nie jednu *, nie dve *, no rovno tri * si zasluzi tento film. Uz len nazov ma vrati 23 rokov s5, ked som mal 9 a bol som odhodlany byt najlepsim NINJOM. Kritici, neberte nam idealy a vzory filmov, na ktorych sme vyrastli ;o).

Americký zločin (2007)

Velmi silny pribeh, ale velmi slaba interpretacia.