Yawgmoth

Yawgmoth

Student

<< předchozí 1 2 3 4
    • 26.2.2012  14:48
    Doteky osudu (TV seriál) (2012)

Pilot je na pět hvězdiček, osobně se těším jak ty nakousnuté motivy rozpracují. Hlavně aby se Tim Kring nenechal unést megalomanstvím, které předvedl ke konci Heroes.

• 21.1.2012  20:07
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Guilty pleasure :-)

• 11.12.2011  21:39

Musím se přiznat, já se bavil královsky. Velice příjemná dost ujetá komedie...

• 16.2.2011  21:55
    Válka a. s. (2008)

Docela dobrý film, na němž potěší i příjemné obsazení, John Cusack je tradičně velice dobrý, ale Hilary Duff, jakkoli se tváří sebevíc sexy a zlobivě, dostává lekci od Marisy Tomei, která je tou pravou hvězdou filmu.

• 16.2.2011  21:50
    Fanoušci (2009)

Ultimátní parodie na Star Wars, plná odkazů a vtipných scének.

• 16.2.2011  21:46
    Greek (TV seriál) (2007)

Zatím jsem shlédl prvních pár epizod a zatím je to docela v pohodě seriál. A Casey je kus.

• 27.1.2011  12:39
    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006)

Aneb jak si TV Nova vykopala vlastní hrob a skočila do něj s plnou parádou.

• 25.1.2011  20:50

Dvě hvězdy za těch pár povedenějších vtípků (výměna P a D, bojující princezny a za jednu opravdu houževnatou žábu :-)

• 25.1.2011  20:46

Po zpackané a vyloženě nepovedené trojce byl tenhle díl příjemné osvěžení. Za vypaseného kocoura hvězda navíc.

• 19.10.2010  22:02
    2012 (2009)

Poměrně solidní katastrofická podívaná. Sice prošpikovaná logickými děrami a klišé, to ale nic nemění na tom, že jako oddechovka to funguje výborně, dokonce jsem se i párkrát zasmál, to ale spíš nebylo nějakým extra humorem, jako spíš tupostí některých scén. No, slabší 4*, 70%.

• 31.8.2010  20:56
    Glee (TV seriál) (2009)

Nečekal jsem to a o to příjemnější bylo moje překvapení. Velice pěkně zpracovaný seriál se ZATRACENĚ chytlavými a vydařenými písničkami a velice sympatickými herci, tedy, přiznejme si to, hlavně herečkami, v tomhle jednoznačně vede duo Rachel a Quinn, kde postava Quinn mi přijde z celého seriálu asi nejzajímavější. Její chování je sice někdy docela chaotické, kde jednou řekne, že miluje Finna, pak se další díl dá skoro dohromady s druhým, ale to je spíše chybou scénáře, na druhou stranu je to tak možná záměrně, protože co bychom mohli čekat od mladé, hormony poháněné středoškolačky, že ano :-) Hmm, to jsem trochu odběhl, tohle jsem původně napsat nechtěl, no co už. Každopádně, jasný Top 10, alespoň do té doby než se najde jiný, lepší seriál, nebo se druhá série kvalitativně nepropadne někam hodně hluboko, což se ale podle mě nestane, ale kdo ví, třeba ano, a byla by to zatracená škoda... (Hodnoceno po Season 1)

• 24.12.2009  12:03

Naprosto úžasná a stylová vánoční pohádka s naprosto úúúžasnýma písničkama (This is Halloween je jeden z nejlepších songů, který jsem kdy ve filmu slyšel).

• 14.11.2009  16:43

Naprosto perfektní anglický černý humor, skvělí herci a konec po kterém jsem se smíchy válel ještě dlouho. Pět hvězdiček bez jediného náznaku pochybností.

• 30.9.2009  18:53
    Aeon Flux (2005)

Za v tomto filmu neskutečně krásnou a sexy Charlize o hvězdičku navíc než si tento film zaslouží.

• 22.9.2008  16:08
    Ošklivka Katka (TV seriál) (2008)

Neuvěřitelný paskvil, při jehož sledování je jeden velký vomitus neustále a pravidelně střídán dalšími a toto trvá tak dlouho dokud člověk nesebere poslední zbytky sil a téměř mrtev nepřepne na jiný program, kde na něj bohužel číhá další česká seriálová tvorba, při jejímž sledování se dostavují pocity velmi podobné a protože z toho není úniku člověk padá mrtev k zemi. Z toho plyne jediné ponaučení...nikdy,ale opravdu NIKDY se ani na zlomek sekundy nepokoušet byť jen koutkem oka spatřit byť jediný záběr,jinak hrozí výše popsané!

• 22.9.2008  15:54
    Battlestar Galactica (TV seriál) (2004)

Absolutně skvělá záležitost,jeden z mých moust fejvrit seriálů.

• 22.9.2008  15:51
    Hrdinové (TV seriál) (2006)

Skvělý seriál, první série má snad legendární status, o to větší je škoda, že mu ke konci došel dech a to vaření z vody už bylo pěkně otravné, charaktery byly ploché a zápletky o ničem. Štěstí, že to skončilo kdy to skončilo, ale i přesto je ten konec poměrně uspokojivý, ale jen pro fanouška seriálu, který je schopen to vše překousnout. To já naštěstí jsem...jen tak tak.

• 10.1.2008  21:02

Velmi dobré sci-fi,skvělí hlavní představitelé a konec,který mě uzemnil.

• 24.12.2007  20:15

Pro mě naprosto úžasná zábava,vážně to nemá chybu.)

• 24.12.2007  20:10

Mě se tento film docela líbí a ani ta překombinovanost jak někteří tvrdí mi nevadí a proto 4*

• 24.12.2007  20:08
    Vyvolený (2000)

Výborný film se skvěle vypointovaným závěrem,ale přesto o něco horší než Šestý smysl,se kterým se logicky nabízí srovnání,proto o hvězdičku míň.

• 16.12.2007  11:44
    Van Helsing (2004)

Můj oblíbený žánr,skvělý a drsný Jackman,sexy Kate,komický Wenham,triky na úrovni a skvělá hudba...pro mě jasných pět hvězdiček.

• 16.12.2007  11:39

Druhý díl je jen o maliknko horší než první,ale kvůli zaměření filmu nemůžu jinak než 4*

• 16.12.2007  11:36
    Underworld (2003)

Upírské a vlkodlačí filmy patří mezi moje nejoblíbenější a hned od začátku u mě mají 4* jisté ale tomuto filmu musím ještě jednu přidat.A Kate je v tom obleku neuvěřitelně sexy:)

• 16.12.2007  11:29

Velmi dobrý film a skvělý záporák Travolta,kterého jsem si hned oblíbil:)

• 16.12.2007  11:26
    Pomáda (1978)

Výborný muzikál,ale pro mě jsou jedničkou přeci jen Vlasy.

• 16.12.2007  11:16

Skvělá adaptace hry,úžasná hudba,výborný Lambert...můj oblíbený film.

• 16.12.2007  11:14

První díl mě bavil moc,tento už trochu míň,ale přeci jen...mám rád hru a na takovýchto filmech docela ujíždím:)

• 16.12.2007  10:56

Já se u tohoto vždy docela pobavím,Russel i Costner jsou drsňáci...prostě pohodovka.

• 16.12.2007  10:48

Naprosto úžasný thriller,skvělý Willis,výtečný scénář, dokonalá režie a konec,při kterém jsem jenom seděl a nevěřícně zíral.Film,který mě dokázal napnout a vyvolal mražení v zádech,to já rád.

<< předchozí 1 2 3 4