Pád do tmy (2005)

....tak Danče se to prej nelíbilo :(((

Robinson Crusoe (1997)

Rozhodně doporučuji přečíst si knihu. Film se od knihy dosti liší, ale přesto mě bavil. Možná proto, že trval necelou hodinku a půl. U mě 70%

2012 (2009)

Asi můj nejoblíbenější katastrofický film. Můžu ho vidět furt dokola, dokonce se u toho i párkrát zasměju :). Dávám 70%...

Ospalá díra (1999)

Výborný film od Tima Burtona a v hlavní roli můj oblíbený Johnny Depp. Výborná atmosféra a děj. Jednoznačně za *****.

Vodonoš (1998)

Průměrná komedie s Adamem Sandlerem, jelikož mám Sandlera rád, dávám 60% a to i přesto, že téma tohotu filmu už jsme mohli někde vidět.

Fm (2009) (seriál)

U mě 4 hvězdy, pravda je, že jsem ze začátku čekal něco jako "IT crowd", ale je to úplně jiné. Od 3.dílu jsem se bavil a Chris O´ Dowd v roli Lindsaye byl naprosto perfektní. Už se těším na další díly.

Ten Největší (2007)

Dobrá komedie s Robem Schneiderem, spíš jsem film zkouknul, že v jedné roli hraje David Carradine, byla to jedna z jeho posledních rolí. U filmu jsem se i několikrát dobře zasmál, ale některé zbytečné scény nemusely být. Podle mě průměrná komedie. S porovnáním s "Hurá do basy" podobné, a tak hodnotím 70%.

Tempbot (2006)

Výborný kraťas od Neilla Blomkampa ( District 9 )... Výborná hudba, děj také vynikající, konec trochu smutný...u mě za 85%

Ovládací panel
3 body