Zeck

Zeck

Zeck Tyler

okres Hradec Králové
fekální recese a infantilní humor

homepage

299 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 6.5.2008
  Ice Cube
  (herec)

  Ice Cube se narodil jako O'Shea Jackson ve čtvrti South Central v Kalifornském Los Angeles. Svoje první rapové texty začíná psát na střední škole, kde také potkává své osudové kámoše Eazy-E a Dr.Dre. Začínají společně pracovat a dávají dohromady jednu z nejlepších a nejslavnějších hip hopových kapel 20.století - N.W.A.,což je… (více)

  • 4.5.2008
  T.I.
  (herec)

  Tip se narodil 25. září 1980 ve znamení vah v Atlantě (stát Georgia). Tento herec/raper má více jmen a pseudonymů, tak si je pojďme představit - jeho civilní jméno je Clifford Joseph Harris jr., jeho "filmové jméno" je Tip Harris a jeho nejznámějším pseudonymem je zkratka - T.I. Už od dětství si říkal Tip, ale když začínal s… (více)

  • 3.11.2007
  Jayceon Terrell Taylor
  (herec)

  Pravým jménem Jayceon Terell Taylor se narodil 27. listopadu 1979 v nejdrsnějším ghettu současného světa - v Comptonu, který leží uvnitř Los Angeles. Dětství neměl jako většina jeho afroamerických vrstevníku z čtvrti lehké, když byl ještě malý, jeho starší sestra obvinila svého otce ze sexuálního obtěžování a důsledek byl, že… (více)

  • 3.11.2007
  Danny Pino
  (herec)

  Daniel, neboli Danny Pino se narodil 15. dubna 1974 v Miami (stát Florida). Danny pochází z "ostrova svobody" (Kuba). V roce 2002 se oženil s manželkou Lilly s kterou má syna Luca Daniela , který se mu narodil 15. února 2006.

  Dannyho filmografii tvoří z převážné části seriály, on sám však spíše upřednostňuje kariéru divadelního… (více)

  • 3.11.2007
  Kelly Overton
  (herečka)

  Tato herečka se narodila v roce 1978 ve Wilbrahamu ve státě Massachusettes.Na střední škole byla skvělou atletkou - na západě Massachusettes dokonce nebyla k poražení v běhu přes překážky a skvěle hrála i fotbal a basketbal. Po střední škole se přestěhovala do NYC, kde studovala americkou Akademii dramatického umění.

  Během… (více)

  • 3.11.2007
  Eddie Cibrian
  (herec)

  Eddie se narodil 18. června 1973 ve městečku Burbank ve státě Kalifornie. Od mala byl nadaný sportovec. Jeho první příležitost, jak se dostat před kameru a zároveň získat reputaci, přišla už ve 12 letech, kdy natáčel reklamní spot pro značku Coca-Cola. Po ní se objevil v mnoha dalších televizních reklamách v nichž doslova… (více)

  • 20.5.2007
  Common
  (herec)

  Common se narodil 13. března 1972 v Chicagu (stát Illinois) jako Lonnie Rashied Lynn. Svojí hudební kariéru startuje vítězstvím v soutěži magazínu The Source (tenkrát ještě s pseudonymem Common Sense). V roce 1992 proráží singlem Take It EZ, který se objevil na jeho debutovém albu Can I Borrow A Dollar?. Následovaly další… (více)