Witta

okres Praha-východ

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 7.3.2019  21:45
    Nowhere Boy (2009)

Tohle mi vůbec nesedlo- herci jak z ochotnickýho divadla, úplně bez chemie, bylo mi v zásadě naprosto jedno jak to dopadne, hlavně ať to netrvá dlouho. Naštěstí netrvalo..

• 13.6.2018  16:26
    Rod Stewart - Da Ya Think I'm Sexy? (hudební videoklip) (1978)

No I don´t think so:-)

• 1.6.2018  14:17

Strašnej šit..

• 17.4.2018  08:10

Jako odreagovacka celkem fajn, ale je to o dost delsi nez by melo byt..

• 20.2.2015  11:52

Největší prasárna filmového plátna všech dob.

• 15.12.2014  09:18

Nechápu jak mi tohle mohlo takovou dobu unikat, když jsem to dnes poprvé viděl, tak jsem se opravdu velmi královsky bavil.

• 15.12.2014  09:17

Poté co jsem viděl divadelní představení v čele s vynikajícím Michalem Dlouhým, nadšení z filmu poněkud opadlo, po znovushlédnutí filmu mě dokonce na několika místech velmi výrazně nudil, nicméně stále se jedná o velmi zajímavě pojatý příběh fiktivního ředitele jedné firmy.

• 28.11.2014  13:08
    Sparta - terč s velkým S (TV film) (2013)

Pro mě jako fanouška Sparty povinnost, navíc se spoustou historických zajímavostí a faktů.

• 3.11.2014  08:48

Je to dobrý, ale jak už to tak bývá, Kingova předloha je lepší a hlavně s jiným koncem..

• 1.9.2014  11:01
    Sabotáž (2014)

Do půlky super, ale pak se to trochu zvrtne, každej se začne chovat divně, takže jsem se v tom trochu ztrácel. Vše vyvrcholilo drsným závěrem, kterej mi ale přišel přepálenej i na akční film. Nakonec je z toho pouze průměr, ale mám pocit, že tohle mělo na víc.

• 1.9.2014  10:57

Hezkej malej film o rodícím se vztahu dovu lidí, kterej (alespoň pro mě) měl příjemnou atmosféru.

• 26.8.2014  13:40

Docela se to dalo, žánrový klišé to sice nezapře, ale pokud člověk potřebuje něco, u čeho nechce úplně přemýšlet a jenom se prostě odreagovat, navíc za asistence spousty známých tváří, pak tenhle film je ideální. Jen ta Téa Leoni mohla být trochu méně afektovaná, první polovinu filmu mě neskutečně... štvala.

• 18.8.2014  15:40

Ze začátku jakžtakž, následně přišlo trápení a mrazivý pocit, při scénách se zdánlivě krásnou Cameron Diaz, závěr filmu byl téměř k nevydržení..

• 5.8.2014  08:56

Právě jsem dočetl knížku, následně se znovu podíval na film, bohužel musím konstatovat, že film má pramálo společného s velmi vydařenou knihou. Z originální předlohy zbyly pouze jména hlavních postav, jinak je děj totálně změněn. Jasně, v 80.-90. letech to byla bomba, teď když jsem se na film podíval znovu, tak je to samozřejmě sračka, navíc s absolutně nevyužitým potenciálem z dokonalé Kingovi předlohy. Tzn. knížka 4-5*, film 2*.

• 4.6.2014  11:41

Než se to zvrhlo do klasických amerických nechutností, bylo to docela zábavný a celkem mě to bavilo. Nevím jak je to možný, ale skoro to vypadá, že bez hoven se americká komedie natočit nedá:-(

• 28.5.2014  08:25

Byť příběh sám o sobě je velmi plitký místy až nesmyslný, několikrát jsem se u filmu velmi srdečně zasmál, což je víc než jsem očekával. Je to spíš na 3 hvězdy, ale jelikož jsem si to celkem užil, dávám hodnocení vyšší.

• 21.5.2014  13:44

V podstatě o ničem, ale v celku příjemně se na to koukalo:-)

• 19.3.2014  13:00
    Remember That Night (koncert) (2007)

Neskutečná záležitost, tohle je přesně jeden z koncertů na kterej člověk vzpomíná celej život. Na to kolik je pánům let, klobouk dolů. David Gilmour dokazuje, že je stále jedním z nejlepších kytaristů na světě, navíc mě překvapila netradičně dlouhá stopáž- tohle bych chtěl jednou zažít naživo.

• 25.12.2013  17:23
    Svět ticha (1956)

Banda idiotů na lodi, která trýzní a trápí všechno okolo. Pokud by se mořští " badatelé" chovali trochu lidštěji bylo by to daleko zajímavější.

• 22.12.2013  16:18
    Bídníci (2012)

Zoufalá nuda a asi nejhorší muzikál co jsem viděl..

• 11.11.2013  11:05

Je to koukatelný, ale po shlédnutí jsem se nemohl zbavit dojmu, že mi tak trochu chybí konec:-)

• 11.11.2013  11:04
    Mladé víno (1986)

Ideologická sračka, kterou nahoru táhne plejáda skvělých herců v čele s dokonalým Jiřím Sovákem.

• 11.11.2013  11:02
    Případ Platfus (TV film) (1985)

Zuzana Bydžovská v jedné z nejlepších rolí, ve filmu o morálních hodnotách, podle scénáře Zdeňka Svěráka. Až na poslední půlhodinu filmu, která byla v televizi z nějakého důvodu rozostřená, jsem si film fakt užil a doporučuji.

• 11.11.2013  10:57
    Pot a krev (2013)

Ani se mi nechce věřit, že je to natočeno podle skutečné události, páč děj je jak ze špatnýho komiksu:-) Nevím nakolik byly události ve filmu upraveny oproti skutečnosti, ale pokud je to jen z půlky pravda, tak "klobouk dolů" před ústřední trojicí..:-)

• 5.11.2013  09:14
    Heroin (1970)

FIlm mi přijde na CSFD velmi přehodnocenej, mě to zas tak kulervoucí nepřišlo, i když o nudu se taky nejedná. Pro mě osobně je více vypovídající hodnocení na IMDB, kde má film 6,5 hvězdy. Většinu filmu jsem se nemohl ztotožnit s hlavním hrdinou, který mi přišel možná až příliš účelově samolibý, proto možná ten vcelku průměrný dojem.

• 5.11.2013  09:08

Co k tomu říct- čtyřka si udržela celkem solidní úroveň, pětka je absolutně mimo, nebudu opakovat to, čeho jsou plné předchozí komentáře, za mě je to jasné- pětkrát a dost!

• 4.11.2013  09:23

Průměrná kriminálka s výborným Jiřím Sovákem.

• 29.10.2013  09:36
    Nádech (2010)

Plno dramatických momentů, ve finále zastíní osudové rozhodnutí Paula, v situaci, kterou mu asi nikdo nezávidí..

• 29.10.2013  09:33

Zajímavý téma, ale filmu schází spád.

• 29.10.2013  09:31

Tak tohle byl zatím nejhorší film od Apatowa co jsem viděl, a to se mi jeho filmy celkem líbí, některé z nich dokonce dost. Tady mi přišlo, že nefunguje vůbec nic- Paul Rudd, kterej mě většinu času akorát sral, nesmyslně dlouhá stopáž a spousta uřvanejch, nebo nechutnejch scén, který můžou pobavit snad pouze úplnýho idiota. Tohle mě fakt úplně minulo, pouze jsem vyhlížel konec filmu, kterej, ale celkový dojem nijak nevylepšil. Never again!!

<< předchozí 1 2 3 4 5 6