• Krátkometrážní

Donnie Darko (2001)

Připomnělo mi to Osudový dotek. Nějaká podoba tam je. Hodně psycho film. Jake Gyllenhaal ještě zamlada. Na konci budete jenom čumět s otevřenýma očima. Po tomhle filmu se budete bát zajíců.

Osudový dotek (2004)

Po zhlédnutí tohohle filmu jsem byl úplně mimo. Tohle se mi nikdy předtím nestalo. Opravdu to na mě zapůsobilo. Cestovaní mezi paralelními světy, no prostě pecka. Jeden okamžik vám může změnit celý život. Napodruhé už to bylo jiné. Perfektní Kutcherův výkon. "Vzpomeň si!"

Ostrov (2005)

Michaelu Bayovi se tenhle film povedl. Některé záběry použil i v Transformers 3. Jinak úplně super sci-fi se zajímavou myšlenkou. Skvělá akce, hlavně honička po dálnici. Ewan McGregor byl parádní. A Scralett Johansson je jako vždy úžasná. :) Taky byste chtěli vyhrát zájezd na Ostrov? "Tyhle šaty jsou z katalogu." :D

Oko bere (2008)

Vychytaný film o bandě, která počítá karty v Black Jacku a vydělává si tím pěkné prachy. Kevin Spacey je pěkně slizký. Kate Bosworth to celkem oživuje. :)

Noc v muzeu 2 (2009)

Pokračování této komedie už je o něco slabší. Jonah Hill tam má ale dobrý štěk. Nejlepší byl asi černobílý Al Capone: "Ty máš na sobě šaty? To nejsou šaty, to je tunika." :D

Ladí neladí (2002) (pořad)

Super hudební pořad s Petrem Fialou. Zvou si tam dobré kapely.

Mládeži nepřístupno (2013)

Tak tenhle film je opravdu slátanina. Těch příběhů je tam asi 10. Jak už tu bylo zmíněno, některé jsou lepší a některé slabší. Ani všechny ty hvězdy to nezachránily. Je tam spousta fekálního humoru. Nejvíc se mi asi líbili: superhrdinové, skřítek a černoši. "You are black!" :D

Němý Bobeš aneb Český Tarzan (1997) (divadelní záznam)

Tato hra nemá seminář. Jednotlivé pasáže hry jsou pouze doprovázeny komentáři. Tato hra se totiž hraje vlastně dvakrát. Podle Cimrmana a v podání rakouského profesora Fiedlera. Padevě si totiž na Cimrmanově hře sušil houby, takže jsou některé části špatně čitelné a dají se pochopit více způsoby. "Hoďte na něj deku nebo ho zabiju." :D

Mr. Bean (1990) (seriál)

K tomu snad není, co dodat. Mr. Beana zná snad každý. Jeho fóry jsou k popukání a medvídek nesmí nikdy chybět. Největší záchvaty chytám u epizody při psaní testu. :D "Halelujah!"