Johnny88

Johnny88

Česko

1 bod

• 15.2.2020  21:07

Tak úplně špatný to nebylo, 3* dávám kvůli Margot, která byla super a taky choreografii akce (alespoň teda u Harley). V podstatě kdyby tam Harley nebyla, dal bych tomu odpad. Nechapu proč se film jmenuje Birds of Prey, když se spojili až na konci a Harley do nich vlastně ani nepatřila ne? Ten team Birds of Prey nesympatický ,zbytečný a cringe.. Jsem rád, že si film nehraje na neco vážnýho (jako například Vin Diesel s FAF :)) a ví o sobě, že je to blbost. Ale fajn blbost. 6/10

• 31.1.2020  12:05
    Mrs. Brown's Boys (TV seriál) (2011)

Tohle že vyhrálo komediální seriál????

• 23.1.2020  17:58
    Sexuální výchova (TV seriál) (2019)

Zaručeně nejlepší teen comedy serial všech dob. A jeden z nejlepších seriálů od Netflixu. Miluju ten cast.

• 29.12.2019  14:27
    The End of the F***ing World (TV seriál) (2017)

Fajn seriál, postavy dobře napsané a zápletka zajímavá. Dlouho jsem se tomu vyhýbal, ale nakonec 9/10.

• 1.10.2019  17:51
    Patrola (2012)

SPOILER ALERT: Skvělej film z policejního prostředí. Postavy jsou sympatický a dokonce při konci mi i trochu ukápla slza. 9/10

• 28.9.2019  14:11
    Zombieland (2009)

Fajn komedie a postavy si oblíbíte hned. Dlouho jsem se tomu vyhýbal, ale nechápu proč, konečně jsem po dlouhé době viděl nějaký skvělý zombie film.

• 21.9.2019  21:26

První půlka filmu se dá popsat jako "96 hodin" a druhá půlka jako "Sám doma", ale to mi vůbec nevadilo a jsem spokojen. Až teda na první půlku, kde to bylo spíš dost kecací a akce přišla až v druhé půlce. 7/10

• 16.9.2019  15:29

Zaručeně nejlepší Batman je Christian Bale. Jak tenhle tak i ty dva další filmy jsou naprosto skvělý. Ben Affleck mi k tomu moc nesedí a náš Edward ze Stmívání no.... uvidíme :D

• 13.9.2019  22:44

Jako první mi tu vyjel verbalův komentář a už se mi děla blbě. Každopádně film byl naprosto suprovej. Upřímně? Moc jsem od toho nečekal, ale dostal jsem skoro 3 hodiny kvalitního materiálu v čele s Pittem a DiCapriem. A to finále to byla taková třešnička na dortu. 10/10

• 9.9.2019  06:56

Čekal jsem hodně, dostal jsem no... Takový průměr. Rozhodně se to jedničce nevyrovná. Některé pasáže bych s klidným svědomím úplně odstranil. Délka filmu je přestřelená a někdy se ten film fakt táhne. Abych tady jen nekritizoval tak Bill Skarsgård se role Pennywise chopil opět velmi skvěle a casting už dospělých se povedl na jedničku! Ale to je tak všechno, co se mi na Tom líbilo.

• 8.9.2019  12:32
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Na každý díl se můžu podívat klidně 100x a nikdy mě neomrzí. Miluju to!

• 8.9.2019  12:30

Fanouškům Logana/Wolverina u tohoto filmu musí ukápnout slza, pokud nemáte srdce z ledu. Krásné rozloučení s Hugh Jackmanem jako Wolverinem!

• 8.9.2019  12:29

Tak jednoznačně jeden z mých nejoblíbenějších hororů vůbec. Úžasné obsazení hlavních rolí, skvělá ale fakt úžasná doba a prostě celé se mi to líbilo. Už se těším na The Conjuring 3!

• 8.9.2019  12:25

Skvělá pocta skvělému zpěvákovi. Chesterova hudba mi bude moc chybět, Linkin Park už bez něj nebudou nikdy kompletní.. Já se vždycky přesouvám ze žánru na žánr. Nejdřív Hip Hop potom Metal potom Rock a někdy i Pop. Ale skupina kterou jsem si vždycky pustil a rád jsem jí poslouchal pořád do kola, je Linkin Park. Doufám že je mu už líp a že našel klid.