Bouřňák

Skype: michal_dohnal

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 21.12.2018  15:46
    Sněhulák (2017)

OBROVSKÉ ZKLAMÁNÍ. Naprosto nevyužitý potenciál svělé knihy, chaos v ději i postavách, tajemná ani děsivá atmosféra nikde, hudba krutě mimo očekávanou náladu filmu. strášné, nikdy více netřeba vidět.

• 20.12.2016  14:55
    Učitelka (2016)

Hvězda navíc za velké překvapení (což je u mě a čekého filmu o to větší šok). Skvěle budovaná atmosféra, neokoukaní herci, parádní divácký zážitek. Konec mě sice lehce zklamal, ale zážitek mi to nezkazilo.

• 3.3.2016  10:39

O čem ten film vlastně byl? Co si z něj mám jako divák odnést? Je to tak tak vymazlený a přeslazený kýč, pro mě osobně za hranicí snesitelnosti. Nemohl jsem se dočkat konce. Takže toto už nikdy více, děkuji.

• 21.2.2015  13:40

Velké zklamání. Zpívané pasáže jsou bohužel časté a navíc silně trapné. Nechybělo moc k předčasnému vypnutí filmu.

• 6.12.2014  16:54

Dvakrát jsem u filmu usnul.

• 7.7.2014  20:50
    Mise na Mars (2000)

Děj je chvílemi děravý, jindy zajímavý. Ale ten konec, to je tragicky hrozné.

• 10.6.2014  12:25

Animovaná komedie s naprosto originálním nápadem? To přece není možné. Tento film není jen o pár dobrých hláškách, ten je užasnej úplně celej.

• 21.4.2014  18:32
    Noe (2014)

Filmy D. Aronofskeho prostě můžu a hudební složka jeho filmů je naprosto úžasná. Počáteční skepse byla po první pomalejší půlhodině pryč a audio-vizuální nálož zbytku filmu byla neskutečná. Našel bych nudnější místa a scény, některé by ve filmu být rozhodně nemusely. Ale film jako celek jsem si hodně užil a zážitek neskončil ihned po opuštění kinosálu. 80% si film zaslouží.

• 21.4.2014  18:06

Úsměvný, nikoliv však příliš vtipný, kabaret.

• 2.2.2014  19:27

Po dvou hodinách jsem začal sledovat hodinky. 5 minut po rozsvícení v kinosále jsem už nad filmem vůbec nepřemýšlel. Propadák to určitě není, některé scény jsou výborné. Ale celkově je to pro mě zklamání.

• 26.1.2014  19:07
    Neznámý (2011)

Tak nějak zbytečný film.

• 9.11.2013  20:13
    Gravitace (2013)

Jediný film za posledních 10 let, který mě donutil vrátit se do kina ještě jednou. A kdo ví, jestli dvě shlédnutí budou na konec stačit. Jak už uvádějí jiní diváci, tady prakticky nejde o příběh jako takový (což skvěle umožňuje opakovaní zážitku z tohoto filmu). Jde o plnohodnotnou stominutovou audiovizuální hostinu, dobře okořeněnou emocemi. Navíc neuvěřitelně se tu ukazuje, jak důležitou složkou filmu může být hudba. Nádherným momentem pro mě byl i fakt, kdy v jedné části filmu, kdy je několik desítek sekund úplné ticho, by bylo v sále slyšet spadnout špendlík na podlahu/koberec (jakoby diváci ani nedýchali). Skláním se před hlavní protagonistkou, její ztvárnění pocitu samoty v nekonečném temném prostoru je naprosto uvěřitelné. Konec filmu je neskutečně silným a obrovským vyvrcholením s nádhernou vizuální a hudební složkou. Kontrastem pak bylo, když po takové masáži a náhledu do samoty ve vesmíru, se musíte při odchodu z kina prodírat prosvětleným nákupním centrem plným lidí. Cítil jsem se jak v úlu :-)

• 26.3.2013  22:03

Střeštěné, plné zvratů, velmi zábavné.

• 4.3.2013  15:28
    Invaze (2007)

Pane jo :-( spolehl jsem se na to, že hodnocení lehce nad 60% zaručí solidní kvalitu. Opak je pravdou. Tento film má chyby na tolika místech, až to oči bolí. Jde o slušnou blbost, kterou trapný závěr jen dvakrát podtrhuje!!!

• 2.3.2013  22:42
    Český lev 2012 (TV pořad) (2013)

Budař je king!!!

• 6.2.2013  11:13

To je stylovka, jak má být. Naprosto úžasný Ch. Waltz, některé nezapomenutelné scény, výborná hudba. Ten konec se sice nepovedl, ale kupodivu jsem to tentokrát zkousnul. Možná proto, že už jsem byl po těch třech hodinách dost unavenej a byl jsem rád, že je konec :-) Sportovní výkon shlédnout takový film.

• 22.1.2013  13:33

Nevím, bylo to určeno dětem?

• 22.1.2013  13:28

Vůbec jsem předem nevěděl, co že to bude za filmek. A výsledkem byla velmi příjemná hoďka a půl. Moc příjemné a vtipné. Doporučuji.

• 22.1.2013  13:23
    Bůh masakru (2011)

Více jak jedna hodina ze života dvou manželských párů. Vše de facto v jedné místnosti jednoho bytu. Skvělé napsané, silné. Nevěděl jsem předem, o co půjde, ale bavilo mě to. Doporučuji, fajn konverzačka.

• 22.1.2013  13:15
    Dr. No (1962)

Začátek velkého kultu. Nicméně z dnešního pohledu, i za přimhouření obou očí, pouhopouhý průměr. Celkem slušná nuda, bohužel.

• 26.11.2012  15:06
    2012 (2009)

Slušnej výplach mozku. Ale pořád jsem měl štěstí, že jsem na ten film nešel kdysi do kina (asi proto ta jedna *). Představa, že bych ten film viděl v jednom kuse (bez reklam a možnosti přepínat na jiné TV kanály), mi přímo nahání hrůzu. Existuje vyšší stupeň týrání filmového diváka?

• 2.11.2012  08:32
    Red (2010)

Bratříček "Postradatelných". Nenadchne, ale nenudí a pobaví. Příjemný filmek.

• 2.11.2012  08:23
    Skyfall (2012)

Tak čelist mi nespadla, nejlepší Bond to pro mě určitě není, ale trojice Craig, Dench a Bardem jsou i tak skvělí. Ani při lehce delší metráži jsem se nenudil. Rukopis režiséra Mendese je vidět a jeho pokus o uzavření jedné éry lze považovat za velice zdařilé. Už ať je tu další pokračování, doufejme ještě několikrát i s Danielem Craigem - je totiž výborný.

• 20.12.2011  10:51
    Pokondr live (TV pořad) (2011)

Tihle dva by mohli "nudit za vlast"!

• 31.10.2011  08:25

Nestojí to ani za vidění, vyhněte se tomuto filmu velkou oklikou. Ještě že jsem byl natolik unavenej, že jsem neměl sílu natáhnout se po ovladači. Jinak bych to nemohl dokoukat. Děs!!!

• 22.2.2011  15:37

Wau, dlouho se mnou nějaký film tak nezatočil. Skvělá Natalie, hudba, gradace příběhu. Seděl jsem v křesle jak přikovaný a nechal se úplně pohltit atmosférou. Kéž bych to mohl vidět ještě alespoň jednou poprvé.

• 26.1.2011  15:51

Velmi příjemné překvapení. Nečekal jsem, že i u nás může vzniknout inteligentní, zajímavý a koukatelný loutkový celovečerní film pro širokou veřejnost a všechny generace.

• 26.1.2011  14:38
    Orphan (2009)

70% - ale přikláním se ke čtyřem hvězdičkám, protože ten konec nebyl tak klasický jak většinou bývá. Že by teda umřel i někdo, u koho bychom to nečekali?

• 14.1.2011  17:44
    Prehistorický park (TV seriál) (2006)

Co to je? Trapnější blbost sem už dlouho neviděl. Jediné, co jsem si za chvilkový pokus o sledování odnesl, byla neustále roztřesená kamera a hloupé pokřikování účinkujících. Strašné

• 21.12.2010  12:34

Nevím jak se k tomuto filmu postavit. Nabízí sice zajimavou možnost nahlédnout do minulosti a připomenout některým lidem strasti a pasti života v socialistické společnosti, lehce nakousne některá dráždivá témata, ale to je bohužel všechno. Celou dobu jsem čekal až se "chytnu" a čekání bylo marné. Ten film je pro mě zbytečně nedotažený, nemá žádnou silnou nosnou linii. Zklamání

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11