Davies182

Davies182

Jan Šíma

okres Beroun
Full of scorpions is my mind

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 28 54 81 107
    • 14.11.2017  21:36

Krátil bych ty kecy někdy, jinak ale skvěle a zábavně natočená akce, výborná buddy chemie a i prachy na tom jsou vidět...

• 13.11.2017  22:55

Jako nadosmrti infantilní fanoušek ryzích blockbusterů plných třeskuté akce a oku lahodících digitálních efektů musím pochopitelně konstatovat, že je megadrahý Valerian šíleně super. Dvě a půl hodiny odtržení od šedivé reality po boku Bessona, tvořícího "nový 5 Element", mi prostě dokonale uhraly, škoda jen nevýrazného konce (to nejlepší se děje v prvních 90-ti minutách). S povděkem kvituji také vedlejší postavu velitele, jehož morální přesvědčení a smysl pro zdravý důvtip otřásly mou ztracenou vírou v duchaplné charaktery ve filmových sci-fi vesmírech. Bombastickej space opera trip, kterej nakonec byla velká chyba v tom kině vynechat!

• 13.11.2017  16:08
    Pěstírna (TV seriál) (2017)

[Viděno jako celek] Drama, napětí, a ke konci i trochu střídmého horůrku v malém českém seriálovém zázraku. Je to fajn pocit, když našince během sledování tuzemských věcí nefackuje hanba, takže za mě rozhodně palec nahoru. Martina Huba chci jako šéfa.

• 12.11.2017  16:09
    Mučedníci (2008)

Brutální prasárna s pointou jak od Einsteina, to chceš. Nejoblíbenější film Jirky Kulhánka a Damona Lindelofa.

• 11.11.2017  18:05
    Semestr (TV seriál) (2016)

Hloubkový rozbor slastí i strastí novodobé internetové generace v 6x20-ti moderně střižených minutách. Síť jako Bůh.

• 11.11.2017  00:51
    Divoch (1953)

O umění přiznat chybu a poučit se z vlastních prešlapů... Svým způsobem roztomilá soft verze Sons of Anarchy, která má i po více než 60-ti letech co nabídnout a hlavně říci!

• 10.11.2017  21:24
    Ghoul (2015)

Po skvělém mysteriózním Karikovu románu Trhlina sem chytil slinu na podobnej filmovej zážitek... minimálně atmosférou. No a víc než těch 49 Kč bych za to fakt nedal. Trenažerovej konec celkem ucházející, jinak bída. Velká.

• 10.11.2017  19:12

Akční špionážní drama plné studených barev, které svými neotřele agresivními režijními postupy nejednou zahřeje u srdce. Nálož jako prase! Smrtelně sexy Charlize, spousta držkovek a kopanců co skutečně fyzicky bolí, mrtě krvavých šrámů a prostřelených tepen, bombastická choreografie, víc než štědrá nálož kozenek, a k tomu navíc nejlepší akční scéna roku na jeden záběr. John Wick čučí.

• 8.11.2017  00:06

Statham jiný. Celkem dost jiný. Ne nutně špatný, nudný anebo nezajímavý, to vůbec ne. Drama fajn, akce super. Jenom na mě těch kamenných, smrtelně vážných ksichtů bylo prostě moc. Dovedu si to představit spíš jako výživný kraťas než plnohodnotný thriller.

• 28.10.2017  11:20
    Mimi šéf (2017)

Rozhodně jeden z těch lepších, zábavnějších animáků - a to nejen díky desítkám odkazů na celosvětově populární filmy jako Kick-Ass, Spider-Man, Toy Story, Indiana Jones apod. Oceňuji i více než časté pomrkávání na dospělou část publika v podobě sofistikovanějších fórů (letuška, management), které děcka prostě nemůžou pobrat. A z té krátké hororové vsuvky na začátku mrazilo i mě!

• 27.10.2017  23:31
    Wheelman (2017)

Původně jsem chtěl dát "jenom" tři s tím, že jsem něco velmi podobného viděl už několikrát předtím (Buried, Telefonní budka, Locke), ale to charisma Franka Grilla je naprosto neskutečný - takže teda přihazuju!

• 26.10.2017  23:29
    V utajení (2017)

Béčková akčnější epizoda seriálového Homelandu s áčkovými herci.

• 26.10.2017  21:44
    Pátá loď (2017)

Subjektivně jsem měl pocit, že některý ty záběry byly tak dlouhý, jako by tam byly dvakrát za sebou. Po Thorovi asi podobná artovka nebyla úplně nejlepší nápad, snaha o syrový drama se ale každopádně cení. Dobre, bratia!

• 25.10.2017  22:02

Linův Star Trek meets Lord of the Rings (soft version), to všecko opepřený Far Cry: Blood Dragon a podávaný s víc než štědrou dávkou povedených gagů a situačních fórků. Spíš komedie než akce, nicméně zábavné v obou případech. Potitulková scéna na pěst.

• 22.10.2017  12:37

Začíná to všecko bejt nějaký jakože už vopravdu fest přehnaný, ty digitálně přeplácaný blockbusterový konce. Mám letos pocit, jako by si producenti Strážců Galaxie, Transformerů a Pirátů navzájem ukradli monumentální finále. Nic proti ničemu, od blonďatých tvůrců už nechci vidět nic mořskýho, ale třebas nějakou temnou sci-fi.

• 21.10.2017  22:11

Chci dělat ředitele castingu pro horory. To je k neuvěření, co všechno se musí těmhle lidem objevit před očima... Fandit tomu klukovi bylo fakt docela těžký!

• 21.10.2017  19:59
    The Book of Henry (2017)

Štvala mě skoro každá minuta, kterou jsem musel s touhle donebevolající rozněžněnou trapárnou strávit. Filmy dokoukávám za všech okolností, tohle mi ale vážně trhalo duši. Hrozná blbost.

• 17.10.2017  23:00

Monument. Futuristický pomník všem, kteří byli ochotni bojovat za své ideály. Nebojte se snít.

• 17.10.2017  00:22

Úplně jiný film oproti laciné jedničce. Strach v míře větší než hojné, atmosféra se dá krájet, lekačky fungují i na horory ostřílené borce, no a retro nádech taky ničemu neuškodí. Je to vážně s podivem, ale těším se na trojku. A na jeptišku taky.

• 15.10.2017  22:01

Parodie na Gravitaci super, jinak ale Scratovi už delší dobu docházejí fórky!

• 15.10.2017  21:51

Neptejte se nešťastně zamilovaných muslimů na jejich názor ohledně 11. září, nechcete-li se uchechtat k smrti. Strašně fajn vztahová komedie!

• 15.10.2017  18:32

New level of toughness. Doufám, že po tomhle masakru bude Feige ignorovat daredevilovského Kingpina z Netflixu, a obsadí jako hl. záporáka do Spideyho dvojky Vaugna.

• 7.10.2017  09:44

Poněkud drsné vhození do lobbistického žargonu v záplavě zdánlivě překombinovaných rozhovorů pomáhá mírnit výborná Chastain v jedné ze svých nejvěrohodnějších rolí. Škoda jen, že podobně vyšperkovanou pointu už mnohý - právnických filmů znalý - člověk tak nějak předem očekává... ale i tak fungovala!

• 4.10.2017  23:24
    Oklamaný (2017)

Neuvěřitelný vývoj a myšlenkové pochody hlavního hrdiny - ve špatném slova smyslu. Delší stopáž vítána!

• 3.10.2017  23:52

Považte! Udělat to trochu víc do erotična odebráním protivné noční košilky, a pohybovalo by se to tady v úplně jiných číslech! Film, který může mít klidně deset naprosto rozdílných konců: divák nad nimi v duchu neustále polemizuje, a zároveň se nechává slepě vodit kingovskými serpentinami. První vskutku výborný celovečerní Netflix!

• 1.10.2017  12:10
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

Objektivně je to na pět hvězdiček. Naneštěstí mi ale zrovna z krve pomalu vyprchával alkohol, začínala mi kocovinka, a já měl na parodii z nemocničního prostředí jen pramalou náladu...

• 28.9.2017  23:42

Klidně to k filmu mohli přidat, aspoň bych pak z Francovy opulentní role nebyl v IMAXu tak vyjevenej... modří vědí. Ten kluk je holt vtipálek!

• 28.9.2017  23:31

Takový to jak člověk čas od času rád trpí u pilotu zprvu zajímavě vypadajícího seriálu jenom kvůli oblíbeným hercům. Ta půlhoďka mi totiž jinak vůbec nic nedala. Chci vrátit Togetherness.

• 28.9.2017  20:18

Po svěžím filmovém vzkříšení v podobě Abramsovy trekkieovské krasojízdy přichází opět na přetřes levný seriál z veřejnoprávní televize, tentokrát ovšem s dialogy jako z pomocné školy a postavami, které do jedné utekly z intergalaktického blázince. To nechceš.

• 24.9.2017  23:41

Parádní herecká skvadra v mírně nadprůměrné thrillerové hříčce, které podraží nohy snaha o dramatické konverzační finále. I když ale konec bolí, kouká se na to celé moc pěkně.

<< předchozí 1 2 3 4 28 54 81 107