Davies182

Davies182

Jan Šíma

okres Beroun
Full of scorpions is my mind

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 27 54 80 106
    • 17.10.2017  23:00

Monument. Futuristický pomník všem, kteří byli ochotni bojovat za své ideály. Nebojte se snít.

• 17.10.2017  00:22

Úplně jiný film oproti laciné jedničce. Strach v míře větší než hojné, atmosféra se dá krájet, lekačky fungují i na horory ostřílené borce, no a retro nádech taky ničemu neuškodí. Je to vážně s podivem, ale těším se na trojku. A na jeptišku taky.

• 15.10.2017  22:01

Parodie na Gravitaci super, jinak ale Scratovi už delší dobu docházejí fórky!

• 15.10.2017  21:51

Neptejte se nešťastně zamilovaných muslimů na jejich názor ohledně 11. září, nechcete-li se uchechtat k smrti. Strašně fajn vztahová komedie!

• 15.10.2017  18:32

New level of toughness. Doufám, že po tomhle masakru bude Feige ignorovat daredevilovského Kingpina z Netflixu, a obsadí jako hl. záporáka do Spideyho dvojky Vaugna.

• 7.10.2017  09:44

Poněkud drsné vhození do lobbistického žargonu v záplavě zdánlivě překombinovaných rozhovorů pomáhá mírnit výborná Chastain v jedné ze svých nejvěrohodnějších rolí. Škoda jen, že podobně vyšperkovanou pointu už mnohý - právnických filmů znalý - člověk tak nějak předem očekává... ale i tak fungovala!

• 4.10.2017  23:24
    Oklamaný (2017)

Neuvěřitelný vývoj a myšlenkové pochody hlavního hrdiny - ve špatném slova smyslu. Delší stopáž vítána!

• 3.10.2017  23:52

Považte! Udělat to trochu víc do erotična odebráním protivné noční košilky, a pohybovalo by se to tady v úplně jiných číslech! Film, který může mít klidně deset naprosto rozdílných konců: divák nad nimi v duchu neustále polemizuje, a zároveň se nechává slepě vodit kingovskými serpentinami. První vskutku výborný celovečerní Netflix!

• 1.10.2017  12:10
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

Objektivně je to na pět hvězdiček. Naneštěstí mi ale zrovna z krve pomalu vyprchával alkohol, začínala mi kocovinka, a já měl na parodii z nemocničního prostředí jen pramalou náladu...

• 28.9.2017  23:42

Klidně to k filmu mohli přidat, aspoň bych pak z Francovy opulentní role nebyl v IMAXu tak vyjevenej... modří vědí. Ten kluk je holt vtipálek!

• 28.9.2017  23:31

Takový to jak člověk čas od času rád trpí u pilotu zprvu zajímavě vypadajícího seriálu jenom kvůli oblíbeným hercům. Ta půlhoďka mi totiž jinak vůbec nic nedala. Chci vrátit Togetherness.

• 28.9.2017  20:18

Po svěžím filmovém vzkříšení v podobě Abramsovy trekkieovské krasojízdy přichází opět na přetřes levný seriál z veřejnoprávní televize, tentokrát ovšem s dialogy jako z pomocné školy a postavami, které do jedné utekly z intergalaktického blázince. To nechceš.

• 24.9.2017  23:41

Parádní herecká skvadra v mírně nadprůměrné thrillerové hříčce, které podraží nohy snaha o dramatické konverzační finále. I když ale konec bolí, kouká se na to celé moc pěkně.

• 24.9.2017  18:20

Šíře tohoto filmu je v mnoha - zejména válečné scény zobrazujících - aspektech jen stěží uchopitelná pro dnešní (počítačovými efekty zhýčkanou) mysl. Chvílemi se nelze ubránit pocitu, že režisér snad musel rozpoutat novou Světovou válku, aby vůbec mohl jednotlivé bitvy natočit. Ohromující ukázka toho, že Bratrstvo neohrožených a Zachraňte vojína Ryana nejsou zdaleka tak echt monumentálními počiny, za jaké jsem je dodnes v blažené nevědomosti považoval.

• 23.9.2017  22:08

Nenávidím, když se v rámci vyšetřování po celou dobu stopáže tápe v bludném kruhu, a na konci jsou poznenáhlu všichni ve správný čas na správném místě (plus náhodný kolemjdoucí poskytne zásadní indicii, bez které by se film klidně mohl natáhnout na seriál). Jinak ale napínavý mysteriozní thriller, do kterého občas probleskne náznak inspirace Fukunagou, Guillermem del Torem nebo dokonce i Fincherem. Bohužel ale čím delší, tím větší zklamání.

• 23.9.2017  15:06

Hlavní protagonista sice svým neuhýbajícím, nesmlouvavým pohledem zmrazuje všechny konkurenční gangy v okolí několika kilometrů Birminghamu, mně ale k plně vtahujícímu a nekompromisnějšímu dramatu přesto cosi chybí. Snad to bude Tom Hardy...

• 22.9.2017  16:29

Pocitově cca hodinové pokračování toho nejlepšího z finále prvního Kingsmana: šílenější, rozmáchlejší, mytologičtější. Vaughnovo kroužení kamerou kolem akční scény je silně návykové. Trojku ano, prosím.

• 16.9.2017  23:05

... a v Praze je stejně líp!!

• 16.9.2017  00:38
    To (2017)

True Detective: Children Edition. První film po x měsících, od kterýho sem dostal naprosto přesně to, co sem čekal. Horor pro masy nikdy nebude víc sexy.

• 6.9.2017  22:04

Slibné pozadí příběhu, slabá vypravěčská forma. Jsou osobité horory, u kterých se divák nemusí nutně bát - měl by se však alespoň bavit!

• 3.9.2017  16:15

Vtahující thriller o prvotním strachu. Pudům neporučíš.

• 2.9.2017  16:12
    Backcountry (2014)

Zapadlej napínák na pomezí Blair Witch, 127 hodin a novýho Tomb Raidera, chystanýho na rok 2018 do kin. Tohle emocionální vypětí bude (oscarová!) Lara jen horko těžko překonávat...

• 2.9.2017  16:05

Odškrtávání kardinálních filmových restů díl 759.; tuzemská kinematografie sedmdesátých let. A ano, jako obvykle jsem si až do poslední chvíle myslel, že to celé bude trochu o něčem jiném!

• 27.8.2017  20:08

Švédské drama z jedné třetiny překvapivě legračně aneb samota není lék, a i když člověk leckdy nechce, musí si prostě občas nechat pomoci a vyjít vstříc i ostatním! Akorát jsem nikde nevygooglil, jestli ta fantastická míca dostala kočičího Oscara...

• 27.8.2017  15:47
    Svědek (1985)

Konečně vim, jak Amišové stavěj stodolu! Až někdo přijdete na to, proč není Svědek o půlhodinu kratší, a čí to byl nápad s tim uzívanym intermezzem uprostřed jinak fajn kriminálky, dejte mi prosivás vědět. Dík.

• 27.8.2017  00:51

Pozor! Co by se stalo, kdyby před dvěma sty léty nastoupili krvežízniví vojáci do bitvy na poli, obrostlém podezřelými houbičkami? A jste si jisti, že vás odpověď na tuto zajímavou otázku opravdu tolik láká? Myslel jsem si to taky a dostal film, po jehož skončení se musím zcela vážně pochválit, že jsem ho dokoukal až po závěrečné titulky! Jsem na sebe fakt pyšnej a jdu okamžitě všemu, co jsem za poslední roky viděl, přidat jednu ČSFD hvězdičku. Přísámbůh že bejt to ještě o čtvrt hodiny delší, odvezou si mě s pěnou u huby do Bohnic.

• 26.8.2017  15:16
    The Recall (2017)

Slibnej úvod a legrační Snipes, jinak céčková bída a ubíjející scífo nuda...

• 26.8.2017  13:38
    Polytechnika (2009)

Vtáhne, semele a nakonec vyplivne se šrámem na duši. Nejstrašidelnější horor (protože se doopravdy stal) a nejsilnější filmový zážitek od IMAX premiéry Dunkerku. Co se vnitřních trýznivých dialogů týče, je Villeneuve neskutečnej frajer.

• 22.8.2017  16:55
    Zygote (2017)

Hádám, že když jsem u tohohle křížence Aliena se Super 8 cca desetkrát během dvaceti minut usnul, bude tu asi něco v nepořádku...

• 18.8.2017  15:37

Protiklad rodinného filmu v hořce drsné kriminálce, kterou vaše babička nikdy neuvidí. Asi začnu kouřit. Třetí sezónu Temného případu ať prosím natočí Španělé.

<< předchozí 1 2 3 4 27 54 80 106