Davies182

Davies182

Jan Šíma

okres Beroun
Full of scorpions is my mind

homepage

105 bodů

Moje oblíbené herečky

 • foto

  Gillian Anderson

  Gillian navždy zůstane mou nejoblíbenější herečkou díky ztvárnění agentky Scullyové ve fantastickém seriálu Akta X. Pro hnidopichy se sluší podotknout, že má úchylka má jedno velké opodstatnění: Andersonová UMÍ hrát opravdu skvěle a v mnoha dílech přímo exceluje.

 • foto

  Jennifer Connelly

  Další herecká sympaťačka s děsně sexy appealem, která má navíc hereckého talentu na rozdávání. V Hollywoodu se rozhodně neztratila, již v mládí zazářila v oceňovaném dramatu Tenkrát v Americe... Její slibná kariéra naštěstí nestojí na jednom bodě a Jennifer se na plátně objevuje s železnou pravidelností. A to je moc dobře.

 • foto

  Naomi Watts

  Tato herečka má zatím jakž takž štěstí na výborné filmové role. Nikdy na ní například nezapomenete jako na ztrápenou ženu z 21 gramů, výborná byla také s Viggem Mortensenem ve Východních příslibech a skvěle zahrála mučenou v remaku Funny Games.

 • foto

  Maggie Gyllenhaal

  Hvězda Maggie se nenápadně třpytí a poblikává na nás s vědomím, že její kariéra nabírá strmého vzestupu. Nikdy na ni nezapomenu jako na Sekretářku, a Baleovi v Batmanovi sekundovala taktéž velmi obstojně.

 • foto

  Kate Beckinsale

  Kate se do mého žebříčku nej hereček dostavá hlavně díky faktu, že je až neuvěřitelně krásná a dívat se na ni na plátně je pro mne každou vteřinu potěšením. Špatně také nehraje...

 • foto

  Julianne Moore

  Neskutečně charismatická, talentovaná herečka. Za Magnolii na ni nikdy nezapomenu - kousek ve mně si díky její skvělé roli v tomto upřímném dramatu zcela jistě zaslouží.

 • foto

  Kirsten Dunst

  *In love* (už od Spider-mana, anebo vlastně Jumanji)...

 • foto

  Jennifer Lawrence

  Kdy jsem se zamiloval: 20.02.2013 na SLP projekci MovieZone...

 • foto

  Evan Rachel Wood

  Protože je stokrát hezčí a více sexy než Megan Fox. Kvůli ní byl maximální zážitek koukat se na komedii Král Kalifornie... Tahle holka je prostě kost!

 • foto

  Kate Winslet

  Taková hodně výrazná perlička nakonec... Samozřejmě i za Titanic, hlavně ale za novější role, ať už jde o skvělou, s neskutečným dramatickým umem zahranou postavu z Nouzového východu, tajemnou ženu ztvárněnou v Předčítači, a nebo o maminu z Jako malé děti...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace