Cesta byla suchá, místy mokrá (2003) (TV film)

Škoda, že Karel Kachyňa je v poslední době odkázán jen na tvorbu pro televizi. Tento film, byť nedosahuje mistrovské kvality jeho nejlepších děl, převyšuje řadu českých snímků uváděných do kin.

Červánková královna (1982) (TV film)

Na to aby mě jako milovníka pohádek tento příběh zaujal, musel by nabídnout více než jen statické herce a nudný, nezajímavý scénář.

Černočerná tma (2000)

Je to béčko, ale skvěle natočené se skvělým Dieselem, jenž zde předvádí svůj nejlepší akční výkon, jemuž se zdaleka nepřiblížil ani v XXX.

Černá zmije - The Black Adder (1983) (série)

Atkinsona díky jeho posledním celovečerním filmům zrovna dvakrát nemusím, ale komediální seriály jako je tento mu nabízejí ten pravý prostor, aby uplatnil svou skvělou komiku.

Cena medu (1986)

Dalo se vytěžit z daného tématu daleko, daleko více než jen omezit se téměř celý film na hledání včelaře, který pomůže...... Filmu chybí tempo a nedokáže zaujmout.

Čelisti 3 (1983)

Hezky sestupná je kvalita jednotlivých dílů této série. Zatímco jednička patří poprávu mezi filmovou klasiku, neboť nabízí pravé napětí a dobrodružství, dvojka si ještě drží alespoň průměrnou kvalitu, ale tento třetí díl už je jen nastavovanou kaší bez nápadu.

Maléry pana účetního (1980)

Jako dítě jsem se u tohoto filmu popadal za břicho, teď už vyvolává jen skromný úsměv na tváři. Alespoň, že tu chybí trapnost posledních dílu s Fantozzim.

Magnum (1980) (seriál)

Průměrný krimi seriál s průměrným detektivem v podání Toma Sellecka. Některé díly nadprůměrné jiné však kvalitu srážejí.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Prostě a jednoduše skvělý a vtipný seriál. Stále nedokážu pochopit jak po celých těch mnoho dílů dokázali scénáristé neustále přicházet se spoustu skvělých hlášek.

Hledá se Nemo (2003)

První polovina filmu je naprosto úžasná, ale jakmile jsem se "zasytil" fascinující animací začal mě trošku chybět ten pravý a poutavý příběh, kterým mě třeba tak naprosto dostaly oba díly Toy Story. Prostě jsem se ke konci malinko nudil. Škoda, že nejde dát 4,5 *.