Zed70

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 7.7.2013  22:36
    1009 (2013)

Jako já to pochopil, už po dvou minutách. Ale i kdyby to bylo o polovinu kratší, je to pořád ještě dlouhý.

• 5.4.2013  23:50

Vždy když běží, rád se na něj dívám, ale ještě nikdy jsem ho neviděl celý v kuse. Některé pasáže, i kdyby byly o polovinu kratší, budou pořád ještě dlouhé. Zvláštní ale je, že pokaždé si to myslím o jiných částech filmu. I když pravda, HAL9000 se neomrzí.

• 21.6.2010  01:00
    32A (2007)

Konečně je ten film červenej

• 8.7.2018  23:48

Kdyby to nebylo tak dlouhé, dal bych víc.

• 6.7.2016  02:51
    Aaaaaaaah! (2015)

Kdo má rád seriál Mighty Boosh, tomu se tenhle úlet bude líbit. Během projekce postupně odcházeli diváci, ale já se bavil až do konce.

• 8.7.2013  00:28

Pytel nudy v krásném balení co se tváří jako jako něco extra. Hezky to napsal Psema. Dvě hvězdy za vizuální stránku. Jediné co mě zaujalo byla delegace k filmu v Thermalu. Jeden plešatý s vousy na bradě a tvářích jako ZZ TOP, druhý bez vousů, zato s vlasy jako zasloužilý rocker a ten třetí plešatý s knírem. Kdyby dali všichni hlavy dohromady, vypadali by jak houmlesák.

• 13.7.2014  21:55
    Aleluja (2014)

Jediný film ze kterého jsem letos na 49. MFF v KV odešel.

• 11.10.2011  21:29
    Alois Nebel (2011)

Ten film pomalu plyne jakoby se jenom tak povaloval a přitom vůbec nenudí. Tedy alespoň u mě to platilo beze zbytku. Chápu, že kdo netuší, co to byl odsun Němců po 2. sv. válce bude poněkud zmaten.

• 2.3.2019  23:36

Jestli se na tu debilitu chcete dívat, tak dál nečtěte! To se tak prostě stane že pod člověkem vybuchne v moři atomová bomba, málem to sice převrátí několik letadlových lodí, tlaková vlna na nich urve kdejakou anténu či okap, ale dva týpci ve vrtulníku zažijou něco podobného jako Remek s Gubarevem při nácviku letu na Saljut 6 a jako bonus jinej týpek s propíchlým hrdlem ležící někde na jachtě která byla k vybuchující bombě nejblíž náhle vyplave svěží a oholen a bez propíchlého hrdla v Dubaji. Notyvole kdo tohle vymyslel.

• 5.7.2016  03:01
    Anthropoid (2016)

Trochu jsem měl strach, že to bude něco jako Revival. Tedy během KVIFF vyhajpované nic. Ovšem opak se ukázal pravdou. Někde kolem poloviny filmu jsem sice měl pocit, že děj trochu vázne, ale trvalo to tak 10 minut, kdy jsem měl nutkání se podívat na hodinky. Na začátku filmu mi také zněla komicky čistá výslovnost českých jmen a názvů s použitím anglické výslovnosti. A to byla možná jediná věc, která mi přišla trochu divná, slyšet například Aňu mluvit anglicky. Ale to spíš dokáže vyhodnotit rodilý mluvčí, jak moc je rušivý přízvuk neanglických herců.

• 6.7.2014  15:19
    Apocalypto (2006)

Na projekci jsem šel s obavou, že z těch 133 minut se minimálně půl hodiny budu nudit. K mému velkému překvapení jsem se nenudil ani vteřinu. K tomu co napsal Radek99 bych snad jen dodal, že vizuálně to byla pastva pro oči a hudba Jamese Hornera byla také úžasná.

• 8.7.2019  22:05
    Apollo 11 (2019)

O Apollu 11 jsem hodně četl, ale takhle pěkně ucelený dokument o cestě na Měsíc jsem ještě neviděl. A navíc i po týdnu si myslím že můžu celou cestu odvyprávět včetně některých dialogů astronautů. #kviff2019

• 7.11.2015  11:16

Pokud Kira Muratova chtěla, aby se na film lidi dívali až do konce, měla mít soudnost a udělat ho kratší. Alespoň o 50 minut. Tedy jestli ho točila pro diváky a ne pro sebe. Přitom to bylo docela zábavné, ale strašně utahané. Kvůli téměř nesnesitelné délce dávám 3, jinak bych dal i 4.

• 14.2.2010  01:24
    Avatar (2009)

Oč menší očekávání jsem měl, o to víc jsem byl překvapen. Užíval jsem si celých 162 minut. Nechci ale vidět všechny filmy ve 3D, to bych nevydržel.

• 8.7.2019  23:52

Ani jednoho z hrdinů nemůžete mít rádi a nemáte se s kým ve filmu ztotožnit. Navíc se ani jedna postava během filmu nevyvíjí. Snad jen že arogantní namyšlený opilec se prvně v životě obějtuje po druhého a nechá si v samém konci filmu rozbít hubu.

• 7.7.2012  01:48

Přiznám se že nevím čemu bych už měl dát 5/5, když ne tomuhle filmu. Paráda až do konce titulků.

• 21.11.2010  22:50

Nevím co dodat tomu co napsal BoredSeal a POMO.

• 11.10.2010  00:34
    Bavorák (2003)

Chtěl jsem dát původně jenom 3, ale spíš bych to viděl na 3,5. Takže upravuji na 4.

• 10.7.2016  02:07
    Belgica (2016)

Na konci filmu jsem měl pocit že jsem to celé prožil. Skvělá hudba, až po filmu jsem zjistil že všechna pochází od Soulwax. Ve filmu zní mnohlem lépe než na soundtracku. Film je vždycky lepší v kině než v televizi nebo na monitoru, ale tady to platí úplně nejvíc.

• 7.7.2012  02:08
    Bez kalhot (2012)

Zajímavé je, jak jsou striptérky ve filmech obvykle v roli obětí pasáků, blbých manželů, zkrátka ženy ze dna společnosti. Zde je prostředí a život striptérů představen jako nekonečný mejdan. Když jsem dal 4 Jeffovi, který žije s matkou, nemohu je dát i tady. Ale tak jako ty 4 Jeffovo jsou spíš 4,5 jsou tyhle 3 také o polovinu lepší. Zhruba 30 minut před koncem jsem se podíval na hodinky, trochu se to zpomalilo. Myslím že kdyby se to o 15 minut zkrátilo, asi by to filmu pomohlo.

• 8.10.2010  22:50
    Bigbít (TV seriál) (1998)

Tenhle dokumentární epos je úplně nejvíc. Začíná to hudbou mých rodičů a končí to v mých dvaceti letech. Je to pro mě neuvěřitelný retro a připomenutí toho co jsem kdy poslouchal. Nejraději mám ty díly o "nové vlně".

• 9.7.2018  00:52

Nebudu opakovat co tu už psali jiní, od začátku skvělá zábava a na konci návrat do reality. Best of KVIFF 2018.

• 22.8.2010  23:54

Blade je jedna z mála šutrovaček co mě docela baví.

• 9.7.2018  01:03
    Bob Roberts (1992)

"Já vás už tenkrát varoval." řekl Tim Robbins před uvedením filmu ve velkém sále Thermalu na KVIFF 2018. To jsem netušil jak moc byl v tom roce 1992 předvídavý. Zajímalo by mě na co po filmu myslela nová ministrině průmyslu paní Marta Nováková, kterou jsem na projekci viděl mezi hosty.

• 14.9.2009  00:15
    Brubaker (1980)

Po letech se znovu dívám na ten film a baví mě i když vím jak to dopadne.

• 13.7.2014  20:52
    Bílý stín (2013)

Být jiný je téměř všude problém. Ale být jiný v zemi, kde lidé chodí běžně pro rady a pomoc k šamanovi, je problém ještě větší. Obzvlášť, když podle šamanů ruka albína dopomůže k penězům, vlasy zase pomohou při rybolovu. Díky tomu lze pak prodat tělo albína za 75 000 dolarů. Být albínem v Africe znamená být lovnou zvěří.

• 8.7.2019  22:31
    Býk (2019)

Devadesátky v Rusku byly dost ostrý. Otázka jestli to tam v téhle společenské vrstvě není stejné i teď. Trochu jsem nepochopil na konci ten novoroční projev Jelcina když odstupoval. Autor tvrdí že je to jenom určení té doby ze které je film. Já si myslím že to byla tak trochu úlitba mocným, že za Jelcina to byl western a dnes za Putina už je to ale úplně jiná písnička. Film totiž vznikl za podpory Ministerstva kultury RF. #kviff2019

• 11.7.2011  22:53

Představoval jsem si agrothriler z prostředí Holadnských JZD, který mě asi nebude bavit. Ale film mě i přes svojí délku naprosto strhnul a držel v napětí od začátku do konce. Opravdu příjemné překvapení.

• 26.8.2010  00:49

Filmy jako je tenhle ve mě evokují vzpomínky na dobu, kdy jsme se slezli na koleji v jednom pokoji, někdo přitáhl video a pouštěli jsme si tyhle béčka s "ruským dabingem". Pro ty co neví, tak to jeden člověk, celkem znuděným hlasem daboval všechny postavy. Takže za mě 4 hvězdy.

• 8.7.2018  23:40

Opravdu dost nuda. Prakticky se celý film nestane nic co byste nečekali. Nechápu za co to ocenění na KVIFF 2018

<< předchozí 1 2 3 4 6 7