• Krátkometrážní

Zahraniční fotograf a samota (2012)

Jasný důkaz, že dialogy v učebnicích cizích jazyků jsou naprosto přirozené a běžně používané a pro studenta jsou pro budoucí užití cizího jazyka klíčové.

Švédský džob (2011)

Jak zorganizovat zločin a ještě na něm slušně vydělat.

Slib (2014)

Elektronická komunikace umožňuje sdělit věci, které by zůstaly nevysloveny. Hlavní hrdinové si víc píšou než spolu mluví, když nechtějí slyšet toho druhého, stačí vypnout telefon nebo zaklapnout notebook. A jakou roli v tom hrají rodiče?

Mafie vraždí jenom v létě (2013)

O mafii na Sicílii tak nějak jinak, ...vtipně. Což nic nemění na krvavých jatkách, která koncem 80. let začal na Sicílii Toto Riina organizovat.

Zátiší (2013)

Asi nejlepší z toho, co se mi podařilo vidět na 49. MFF v KV

Co děláme v temnotách (2014)

Je dobré mít za kámoše upíry, jenom si to chce dávat pozor za úplňku na vlkodlaky.

Kmen (2014)

Chceš li s vlky žíti, musíš s nimi výti. Pravidla kmene jsou neúprosná. A pokud jde o kmen hluchoněmých v postsovětské Ukrajině, jsou víc než drsná.

Apocalypto (2006)

Na projekci jsem šel s obavou, že z těch 133 minut se minimálně půl hodiny budu nudit. K mému velkému překvapení jsem se nenudil ani vteřinu. K tomu co napsal Radek99 bych snad jen dodal, že vizuálně to byla pastva pro oči a hudba Jamese Hornera byla také úžasná.

Rozhodčí (2013)

Okresní přebor po italsku obohacený baletními kreacemi nažehlených rohodčích nejvyšších evropských soutěží.

Ovládací panel
3 body