Zed70

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 8.7.2019  22:05
    Apollo 11 (2019)

O Apollu 11 jsem hodně četl, ale takhle pěkně ucelený dokument o cestě na Měsíc jsem ještě neviděl. A navíc i po týdnu si myslím že můžu celou cestu odvyprávět včetně některých dialogů astronautů. #kviff2019

• 8.7.2019  22:31
    Býk (2019)

Devadesátky v Rusku byly dost ostrý. Otázka jestli to tam v téhle společenské vrstvě není stejné i teď. Trochu jsem nepochopil na konci ten novoroční projev Jelcina když odstupoval. Autor tvrdí že je to jenom určení té doby ze které je film. Já si myslím že to byla tak trochu úlitba mocným, že za Jelcina to byl western a dnes za Putina už je to ale úplně jiná písnička. Film totiž vznikl za podpory Ministerstva kultury RF. #kviff2019

• 8.7.2019  21:57
    Falešně (2019)

Váš vztah k hlavní postavě se bude měnit. #kviff2019

• 9.7.2019  00:02
    Hra (studentský film) (2019)

Dva idioti si pořídí pistoli a pak se po dvaceti mintuách dělání bordelu v bytě, neboť na tom nezáleží, zastřelí a celé to přenáší přes nějaký live kanál. Žádný náznak motivu. Ten který o činu zřejmě víc pochyboval neváhá svému mrtvému v kaluži krve ležícímu kámošovi vzít z ruky pistoli a střelí i sebe. To jako jen tak? Hej kámo! Vpálil sis kuli do hlavi a je tu rozstříklej tvůj mozek po bytě, tak já si z tvý zkrvavený ruky vezmu pistoli a taky so to nechá projít hlavou? To jako vážně když před tím jakože pochyboval to vůbec udělá? Zajímavé je snad možná to, že to vypadá, že to natáčeli živě a opravdu to streamovali a ty reakce v chatu toho streamu jsou skutečné. Ale to je jenom taková zajímavost. Tedy pokud si ten chat nedopislovali po natáčení #kviff2019

• 8.7.2019  23:21
    Ke hvězdám (2019)

To by bylo hezký i kdyby to bylo bez zvuku, natož ve velkém sále Thermalu se zvukem. #kviff2019

• 8.7.2019  22:25

Tuhle melodii z hlavy jen tak nevyženete. Vlastně je to docela zábava. Jenom je to takové roztahané. #kviff2019

• 8.7.2019  23:18

Na #kviff2019 zvláštní cena dokumentární poroty. Mijie-Li je taková začínající Helena Třeštíková. Takže můžeme čekat rodinu Chenových po letech. Rodina má o natáčení zájem.

• 8.7.2019  22:01
    Lžička (2019)

Zajímavý pohled na to co všechno znamená vyrobit plastovou lžičku. Ovšem kdyby to bylo o polovinu kratší, tak je to pořád ještě dlouhý. Regulérně jsem během filmu několikrát usnul. #kviff2019

• 8.7.2019  22:18
    Maličkosti (2019)

Hlavní hrdina je debil a je až tak velký debil že vás to rozčiluje a na konci si řeknete: Dobře mu tak, debilovi. #kviff2019

• 8.7.2019  21:40

Nehollywoodský film s bizarními postavami a chvílemi velmi vtipnými dialogy a dobrými herci. Za mě 3,5 z 5 #kviff2019

• 8.7.2019  22:33

Za mě nejlepší film na #kviff2019

• 8.7.2019  23:01
    Nesmrtelní (2019)

Zajímavé téma, ale proboha proč si každý myslí že musí zaplnit 60 minut? A navíc to ještě dostalo ve Varech cenu za dokument. Tomu moc nerozumím. A zase, debata s režisérkou po filmu byla 100x zajímavější než film. #kviff2019

• 8.7.2019  22:12
    Oleg (2019)

Asi nejsilnější na celém filmu je, že něco podobného se zcela jistě za zavřenými dveřmi děje i u nás a my o tom ani netušíme. #kviff2019

• 8.7.2019  22:22
    Patrick (2019)

No zase taková sranda to nebyla. Klidně bych slovo komedie ze synopse škrtnul. Jsou tam vtipné momenty. Ale jinak je film docela vážný. To že jsou všichni v každé situaci, i na schůzi, nahatí vám za chvíli nepřijde vtipné. #kviff2019

• 8.7.2019  22:15

Film pro všechny co si myslí, že Tomio je fajn a že to myslí dobře. Film o tom jak snadno lze rozpoutat spirálu nenávisti s nedozírnými konci. Také jasně ukazuje jak ne příliš složité je aby se k moci dostal nějaký nový Hitler. #kviff2019

• 11.7.2019  22:44

Pro fanoušky The Cure je to povinné! A musí se to vidět v kině. Je to jako stát u podia.

• 8.7.2019  23:46

Námět filmu je postaven na pravidlech reálné náboženské sekty 12 kmenů, jejíž členové se po problémech s justicí v Německu přestěhovali z Bavorska roku 2017 do ČR do Mšecký Žehrovic ve středních Čechách. #kviff2019

• 8.7.2019  22:38
    Vazba (2019)

Z filmu jsme po hodině (v půlce!) odešli. Opravdu opravdu strašný. Sice mě to pak trochu mrzelo, protože po projekci byla diskuse a já tím přišel o možnost se zeptat jak se v Rumunsku vypořádali s minulostí, tedy jak to mají s bývalými konfidenty tamní obdoby naší STB, tedy Securitate a jestli i u nich by bylo možné aby se bývalý agent stal premiérem... bohužel to bylo tak strašný že jsme opravdu odešli. Takže 1* za téma. #kviff2019

• 8.7.2019  23:29
    Yesterday (2019)

Takový pěkný film do letňáku, dát si k němu pivo víno Frisco nealko co kdo preferuje a tak nějak nechat ten film proplout. A pak na něj zapomenout. takové je Yesterday. Ani happyend nechybí. Beatles jsem nikdy nijak zvlášť neposlouchal, ale je příjemné je slyšet. Faktor letní zábavy 5* zejména po sérii těžkých filmů na #kviff2019.

• 8.7.2019  23:08
    Šampion (2019)

Že by to byl film který bych chtěl vidět víc než jednou, to zase ne. Nic složitého nebo něco co by se reálně mohlo stát bych v něm nehledal. Na to se ve fotbale točí moc peněz. Ale je poměrně zábavný, z prostředí fotbalových hvězd a s nutným happyendem na konci. Nejleipší by asi bylo ho vidět jako poslední film po zakončení festivalu ve velkém sále Thermalu. Ale tam už se dost dlouho druhou sobotu festivalu kolem půlnoci nepromítá. #kviff2019

• 8.7.2019  23:52

Ani jednoho z hrdinů nemůžete mít rádi a nemáte se s kým ve filmu ztotožnit. Navíc se ani jedna postava během filmu nevyvíjí. Snad jen že arogantní namyšlený opilec se prvně v životě obějtuje po druhého a nechá si v samém konci filmu rozbít hubu.

• 9.7.2018  00:52

Nebudu opakovat co tu už psali jiní, od začátku skvělá zábava a na konci návrat do reality. Best of KVIFF 2018.

• 8.7.2018  23:40

Opravdu dost nuda. Prakticky se celý film nestane nic co byste nečekali. Nechápu za co to ocenění na KVIFF 2018

• 8.7.2019  22:57
    Den žen (studentský film) (2018)

Tak tohle mě trochu minulo, 2* za vizuální zpracování.

• 9.7.2018  00:19
    Domestik (2018)

Někde v rozhovoru Adam Sedlák říkal, že natáčeli i v exteriérech ale že film by měl pak 3 hodiny. Já myslím že kdyby měl trochu rychlejší tempo a byl kratší, že by se na to dalo i koukat. Takhle to byla místy neskutečná otrava. Také se nechal slyšet, že by chtěl, aby během filmu lidi z kina i odcházeli. No myslím že tohle se povedlo. Z premiéry lidi opravdu odcházeli. I když myslel jsem že filmy se dělají proto, aby na ně lidi koukali a neodcházeli. Ale asi jsem moc starej.

• 9.7.2019  00:11
    Dotkni se mě (studentský film) (2018)

Silné téma a během filmu si člověk uvědomí že to může potkat kohokoliv z nás. #kviff2019

• 9.7.2018  00:46
    Geula (2018)

Repertoár rockové kapely si představuji trochu jinak, ale to není podstatné. To je snad poprvé co se mi na KVIFF líbil film který dostal ocenění Ekumenické poroty.

• 9.7.2018  00:33
    Holky sobě (2018)

Jackie Brownová (na ní jsem si vzpomněl když se na scéně objevila Regina Hall) dělá, coby provozní, prostředníka mezi lehce vypatlaným majitelem podniku a personálem. Docela se mi to líbilo, ale na víc než na tři to asi není.

• 25.12.2018  14:19
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Vám se ten film pane Zelenko jako líbil? Prvních dvacet minut docela v pohodě, ale pak už velký špatný. Nesmyslně komplikovaný děj, zejména ve druhé polovině. Hudební vložky působí jakoby na chvíli někdo přepnul televizi na nějaký muzikál. Scény jejichž smysl mi zcela unikl, například to svlékání dvořanů a poletovaní Pavla Kříže. Škoda času, který jsem věnoval tomuto komentáři.

• 8.7.2019  22:55
    Krvavé pohádky (studentský film) (2018)

Takový animovaný masakr motorovou pilou a ještě vtipně. #kviff2019

<< předchozí 1 2 3 4 6 7