Zed70

okres Karlovy Vary

2 body

• 10.7.2016  01:58
    Poslouchej (2014)

Vidím to stejně jako G3orgig jenom to hodnocení dávám opačně, právě proto, že ten film nutí přemýšlet.

• 10.7.2016  01:56
    Jay (2015)

Moc nechápu proč ten nejdelší z krátkých filmů musí být obvykle nejdnudnější. Mám stejný pocit jako G3orgig

• 10.7.2016  01:54

Taková blbost, ale pobaví. Tedy pokud znáte Kubirckův Shining.

• 10.7.2016  01:51
    Flea (2014)

Díky MartinNDL se mohu cítit velmi velmi mladě. Opravdu už dávno nejsem dospívající mládež a přestože mám dospělé děti se mi tenhle krátký film líbil ze všech krátkých na #kviff2016 nejvíc. Ani konec mi nepřišel přdvídatelný.

• 10.7.2016  01:44
    Lesapán (studentský film) (2015)

Divák přeci není takový idiot aby se mu muselo všechno ukazovat a strkat až pod nos.

• 10.7.2016  01:42

Středověk s moderními technologiemi. Tak nějak vypadá odvrácená tvář Číny, která je turistům skryta.

• 10.7.2016  01:36
    Šílenství (2015)

Ponurá atmosféra, nesympatická hlavní postava, děsivé prostředí, dokonalá beznaděj. Já nevím co by se mi na tom filmu mělo líbit. Jestli autor chtěl ukázat šílený režim v Turecku, tak se mu to povedlo. Jaksi vedlejším efektem je, že po shlédnutí filmu se přikláním k názoru, že Turecko by za stávající situace nemělo být členem EU.

• 10.7.2016  01:29

To bylo takové drama, že jsem po prvním příběhu málem usnul. Neodešel jsem jenom proto, že mě zajímalo, jestli to alespoň na chvilku bude zase bavit. Takové chvilky byly, ale tak rychle jak se objevily, zase zmizely. Malarkey to napsal dobře.

• 6.7.2016  02:51
    Aaaaaaaah! (2015)

Kdo má rád seriál Mighty Boosh, tomu se tenhle úlet bude líbit. Během projekce postupně odcházeli diváci, ale já se bavil až do konce.

• 5.7.2016  03:01
    Anthropoid (2016)

Trochu jsem měl strach, že to bude něco jako Revival. Tedy během KVIFF vyhajpované nic. Ovšem opak se ukázal pravdou. Někde kolem poloviny filmu jsem sice měl pocit, že děj trochu vázne, ale trvalo to tak 10 minut, kdy jsem měl nutkání se podívat na hodinky. Na začátku filmu mi také zněla komicky čistá výslovnost českých jmen a názvů s použitím anglické výslovnosti. A to byla možná jediná věc, která mi přišla trochu divná, slyšet například Aňu mluvit anglicky. Ale to spíš dokáže vyhodnotit rodilý mluvčí, jak moc je rušivý přízvuk neanglických herců.

• 7.11.2015  11:16

Pokud Kira Muratova chtěla, aby se na film lidi dívali až do konce, měla mít soudnost a udělat ho kratší. Alespoň o 50 minut. Tedy jestli ho točila pro diváky a ne pro sebe. Přitom to bylo docela zábavné, ale strašně utahané. Kvůli téměř nesnesitelné délce dávám 3, jinak bych dal i 4.

• 13.7.2015  01:00

Od začátku to vypadalo dobře, temná ponurá atmosféra... Jenže je hloupé, když u filmu při němž se máte bát, je jediným nečekaným okamžikem poslední rozhodnutí hlavní postavy, všechny ostatní události tak nějak vyplývají z těch předchozích. Občas tam něco vybafne a půlka sálu zaječí, až se zhoupne celá řada sedadel, občas záběr na něco ošklivého, takže se pro změnu půlka sálu nedívá na plátno. Navíc nemám moc rád takové ty náboženské agitky, kdy se modlitbami vymítá ďábel a vysvětluje Božím slovem prakticky všechno, tohle beru jenom u "Rosemary má děťátko". Takže dávám 3 hvězdy za tu atmosféru a depresivní prostředí, za atomosféru ve velkém sále Thermalu, nesympatického otce rodiny, uječené spratky dvojčata a Thomasin.

• 13.7.2015  00:11

Přiznám se, že moc nechápu těch 71%. Téma na tři večerníčky roztahané na dvě hodiny. Tři minipříběhy, které se dokonale míjejí, přičemž každý by šel napsat do jedné zprávy na Twitter. Jo, je to hezky barevný, Šelma Hájková pořád vypadá dobře, jsou tam nahý mladý holky, občas nějaký vtip a jeden dost velkej obr, u kterýho trochu odflákli ruce, protože ty gumový prsty, nebo z čeho byly, se mu třásly jako sulc, což mě vzhledem k celé výpravě dost překvapilo. Celkově, mnoho povyku pro nic. S prázdnou hlavou do kina, s prázdnou z kina.

• 9.7.2015  01:53
    Ovečka (2015)

Komentář vedlesedícího po filmu. Já: Některé filmy jsou zbytečně dlouhé... On: Spíš myslím že některé filmy jsou zbytečné.

• 11.1.2015  03:37
    jOBS (2013)

Měl li to být životopis, pak tam některá důležitá období Jobsova života chybí. Next je zmíněn pouze okrajově a o Pixaru ani zmínka. Také v začátcích chybí jak vydělávali první peníze prodejem krabiček co umožňovaly "okrádat" telefonní společnosti tím, že umožňovaly mezistátní hovory za místní sazby. Zkrátka kdybych neznal knížku W. Isaacsona, spoustu věcí bych v tom filmu asi nechápal. Navíc filmový Jobs je výrazně menší hajzl než asi ve skutečnosti byl, soudě dle knížky. Asi kdybych nečetl knihu, dal bych i 4.

• 14.12.2014  00:53
    Gravitace (2013)

Od začátku do konce kolosální debilita, přesto jsem tak nějak nedokázal odejít.

• 14.7.2014  01:34

Jasný důkaz, že dialogy v učebnicích cizích jazyků jsou naprosto přirozené a běžně používané a pro studenta jsou pro budoucí užití cizího jazyka klíčové.

• 14.7.2014  01:31
    Zabít tetu (2013)

Asi tak prvních patnáct minut, tedy první polovinu filmu, mě bavilo pokoušet se odhadnout jak děj bude pokračovat, bohužel pak zřejmě dostal do hlavy kladivem i autor a dílo se definitivně zařadilo do kategorie zmatených filmů.

• 14.7.2014  01:25
    Tak to chodí (studentský film) (2012)

Trochu severské deprese na nedělní odpoledne.

• 14.7.2014  01:22

Jak zorganizovat zločin a ještě na něm slušně vydělat.

• 14.7.2014  01:21

Nikdy by mě nenapadlo, jak je důležitá vzdálenost mezi sedadly!

• 14.7.2014  01:20

9 minut odnikud nikam

• 14.7.2014  01:13

I když mi Áron občas trochu lezl na nervy, dobře jsem se bavil. A ty závěrečné titulky...!

• 14.7.2014  00:49

Nejvíc mě bavilo, že jsem nedokázal odhadnout jak bude děj pokračovat. Takže jestli to chcete vidět, nečtěte další komentáře. Některé víc než naznačují.

• 14.7.2014  00:43
    Královna (2013)

Není nic strašnějšího, než když rodiče své nesplněné ambice promítají do vlastních dětí.

• 14.7.2014  00:41

Docela děs, místo školy Warcraft, zima, sníh. Místo kamarádů Warcraft, zima, sníh.

• 14.7.2014  00:39
    Zeď a voda (2014)

Přiznám se, málem jsem usnul. Ne kvůli Bradleymu, ale kvůli nekonečnému tlachání Luca Dardenna.

• 14.7.2014  00:37
    Slib (2014)

Elektronická komunikace umožňuje sdělit věci, které by zůstaly nevysloveny. Hlavní hrdinové si víc píšou než spolu mluví, když nechtějí slyšet toho druhého, stačí vypnout telefon nebo zaklapnout notebook. A jakou roli v tom hrají rodiče?

• 13.7.2014  21:55
    Aleluja (2014)

Jediný film ze kterého jsem letos na 49. MFF v KV odešel.

• 13.7.2014  21:54

O mafii na Sicílii tak nějak jinak, ...vtipně. Což nic nemění na krvavých jatkách, která koncem 80. let začal na Sicílii Toto Riina organizovat.