Zed70

Arnold Rimmer

okres Karlovy Vary

2 body

• 13.7.2014  21:19

Taková špinavá temná čínská detektivka.

• 13.7.2014  20:55
    Zátiší (2013)

Asi nejlepší z toho, co se mi podařilo vidět na 49. MFF v KV

• 13.7.2014  20:52
    Bílý stín (2013)

Být jiný je téměř všude problém. Ale být jiný v zemi, kde lidé chodí běžně pro rady a pomoc k šamanovi, je problém ještě větší. Obzvlášť, když podle šamanů ruka albína dopomůže k penězům, vlasy zase pomohou při rybolovu. Díky tomu lze pak prodat tělo albína za 75 000 dolarů. Být albínem v Africe znamená být lovnou zvěří.

• 13.7.2014  20:20

Je dobré mít za kámoše upíry, jenom si to chce dávat pozor za úplňku na vlkodlaky.

• 13.7.2014  20:16
    Kmen (2014)

Chceš li s vlky žíti, musíš s nimi výti. Pravidla kmene jsou neúprosná. A pokud jde o kmen hluchoněmých v postsovětské Ukrajině, jsou víc než drsná.

• 6.7.2014  15:19
    Apocalypto (2006)

Na projekci jsem šel s obavou, že z těch 133 minut se minimálně půl hodiny budu nudit. K mému velkému překvapení jsem se nenudil ani vteřinu. K tomu co napsal Radek99 bych snad jen dodal, že vizuálně to byla pastva pro oči a hudba Jamese Hornera byla také úžasná.

• 5.7.2014  19:37
    Rozhodčí (2013)

Okresní přebor po italsku obohacený baletními kreacemi nažehlených rohodčích nejvyšších evropských soutěží.

• 25.5.2014  00:32
    Con Air (1997)

Ty 4 hvězdy jsou jenom za to že tam hrajou mí oblíbenci všichni pohromadě... i když, ... až do střílečky na letišti bych je dal i bez Cage, Malkoviche, Buscemiho i Treja. Pak už to šlo hodně rychle dolů.

• 16.12.2013  00:27

Mě se na tom líbilo, jak ta debilita nebere konce a neustále se stupňuje. Začíná to celkem nevinně, raketa nepřetrhne lana a na konci už v garáži manipulujou s atomovými jádry. Na závěr, jak jinak, zachráněná Země a náprava loupežníků. Být to o půl hodiny delší, zastavili by rozpínání vesmíru. Odpad jsem nedal jenom kvůli ze řetězu utrženému Jet Li.

• 5.8.2013  00:18
    Ripleyho hra (2002)

Film není třeba sledovat, stačí poslouchat, ...Morricone

• 4.8.2013  19:50
    Já, robot (2004)

Asimov je pro mě tak říkajíc srdeční záležitost, takže 5*

• 13.7.2013  23:19
    Gynekologie 2 (TV seriál) (2007)

Rozumím tomu, že někomu se to nemusí líbit, mě se to ale líbí. Pouštíme si to s kamarádama pokaždé když někam jedeme a všechny díly známe prakticky nazpaměť. Například: Je to holčička... Tenhleten čokl? Toho jsem přejel když jsem jel do nemocnice, jenom jsem si nechal udělat snímek jak na tom je... a taky aby si kluci z rentgenu ozkoušeli tu novou mašinu... Vlk přejel psa... Dyk sem řikal že to má vocas

• 8.7.2013  02:11
    Major (2013)

Zpočátku se to vyvíjí slibně. S přibývajícím časem se to začíná překombinovávat až se to na konci úplně zauzluje a stává se z toho takový blábol. Jednání zejména toho hlavního hrdiny (antihrdiny) začíná ztrácet hlavu i patu. Škoda, protože první půlka vypadala docela dobře. Kdyby ten konec nebyl tak překombinovaný, bylo by to i na 4.

• 8.7.2013  02:04

Žádné duchovno, žádné poselství světu, žádné existenciální otázky. Vtipně zpracovaný vtipný námět. Výborný půlnoční festivalový film. (48. MFF KV 2013)

• 8.7.2013  01:59

Nejvíc mě vyděsilo, že tohle, co u nás dělali komunisti v padesátých letech, se v Jižní Korei odehrávalo v roce 1985 a jen o tři roky později tam proběhly 24. Letní olympijské hry. Ať mi nikdo neříká, že vedení tehdejší junty nebylo nijak spjato s následující vládou a nebylo napojeno na už tehdy velké firmy jako například SAMSUNG. Myslím si dokonce, že bývalí diktátoři nebo jejich spolupracovníci či rodinní příslušníck jsou dodnes ve vedení těchto firem. Jenže geopolitická mapa světa říká, že Jižní Korea je strategické místo, navíc na severu velký Kim, takže USA nad lecčíms zamhouřily oči.

• 8.7.2013  01:50
    Zlatá klec (2013)

Takové hodně hodně roztahané. Navíc jsem film s podobným tématem už viděl a byl takový svižnější. Jenom si sakra nemůžu vzpomenout jak se to jmenovalo. Každý režisér by měl mít vedle sebe někoho kdo mu bude vyhazovat z filmů nesmysly a zkracovat záběry. Občas mám u takových filmů pocit, že se autor málo hádal se střihačem.

• 8.7.2013  01:43

Trochu mi tam vadilo s jakými zraněními dokázali běhat po lese jak koloušci. Ale jinak mě to bavilo. Navíc Vincent Vega v hlavní roli...

• 8.7.2013  01:29
    Doma (2011)

Po takovém filmu si vždycky řeknu: "Notyvole kdo to vybíral? To se jako někomu líbí?"

• 8.7.2013  01:26

Myslím že jsem film viděl už někdy předtím na internetu, ale bavil jsem se úplně stejně jak poprvé.

• 8.7.2013  01:25

Když se seveřanům podaří natočit film tak, že je i vtipný, je to vždy na 5 hvězd.

• 8.7.2013  01:22

Tohle vůbec nevypadalo jako studentský film. Sice to na mě působilo dost vykalkulovaně, ale proč ne, líbilo se mi to. Zajímavé komentáře CiTrus007 a MA.KI

• 8.7.2013  01:19
    M.O. (studentský film) (2012)

Před projekcí říkali jak výborný je to film a kolik získal cena podobně. No, mě to tak úplně super nepřišlo. Docela vtipně udělané, ale že bych toho byl nějak na větvi, to zase ne. Hezké 3 hvězdy.

• 8.7.2013  01:15
    Vepsáno inkoustem (2011)

Kdo prosím vybírá takové hrůzy na festival? Jediné pozitivum vidím v tom že to mělo jenom 11 minut. I když díky neběžícímu zvuku jsme začátek viděli 2x.

• 8.7.2013  01:12

Když na začátku filmu vypnou proud a pak je celou dobu skoro pořád tma, je to špatné. Opravdu nevím kdo takový film vybere na festival. Ale beru to jako daň za to, že mezi krátkými filmy se vždy alespoň jedna taková hrůza musí objevit. Letos ty hrůzy byly dvě a obě na začátku (Vepsáno inkoustem). Ale proč to bylo 37 minut dlouhé?! Třeba takový CiTrus007, který jak píše nevydržel a odešel, neviděl výborné Pandy, Mass of the men nebo Až po uši.

• 8.7.2013  01:04
    Miele (2013)

Můžete s euthanazií souhlasit, nebo jí odsuzovat. Faktem ale je, že k ní dochází a docházet bude bez ohledu zda bude nebo nebude povolená. Snímek Miele ji neobhajuje ani nezatracuje. Zajímavý komentář CiTrus007

• 8.7.2013  00:51
    Manor (2013)

Těžko si představit takovou normální židovskou rodinku. Pro mě jeden z nejlepších filmů letošního 48. MFF KV 2013. Souhlasím s Isherwoodem.

• 8.7.2013  00:48
    Fruitvale (2013)

Napřed ten příběh lehce pluje a najednou, když už zapomenete co bylo na začátku, vás vytrhne z pohody. Donutil mě najít si na internetu více informací o Oscaru Grantovi a o tom co se 1. 1. 2009 stalo.

• 8.7.2013  00:41

Jestli mě něco letos ve Varech příjemně překvapilo, byly to polské filmy. Když se řekne autista, každý si představí Rain Mana. Na toho ale zapomeňte. Snímek je trochu smutný, ale zároveň z kina odcházíte v podstatě pozitivně naladěni. Pro mě jeden z nejlepších filmu letošního festivalu (48. MFF KV 2013).

• 8.7.2013  00:28

Pytel nudy v krásném balení co se tváří jako jako něco extra. Hezky to napsal Psema. Dvě hvězdy za vizuální stránku. Jediné co mě zaujalo byla delegace k filmu v Thermalu. Jeden plešatý s vousy na bradě a tvářích jako ZZ TOP, druhý bez vousů, zato s vlasy jako zasloužilý rocker a ten třetí plešatý s knírem. Kdyby dali všichni hlavy dohromady, vypadali by jak houmlesák.

• 8.7.2013  00:18

To bylo tak strašný, tak strašný, že jsem si tak moc přál usnout a ono mi to nešlo. Asi to největší peklo co jsem letos na 48. MFF 2013 viděl. To nebyla nuda, to byla obrmegahypernuda. Přitom film o autistovi může vypadat i jinak, třeba jako polský "Dívka ze skříně".