Zed70

okres Karlovy Vary

2 body

• 13.9.2011  19:51
    Fantomas (1964)

Když jsem byl dítě a dávali Fantomase, druhý den ve škole jsme nemluvili o ničem jiném. Zhruba od sedmnácti mě tyhle filmy moc nebraly. Jenže jak šel čas, tak za dvacet let se mi zase začaly líbit a zase mi přijdou vtipné. Možná víc než když mi bylo těch deset dvanáct. Sledovat Funese, jeho gesta, grimasy a slyšet úžasný dabing Františka Filipovského mě zkrátka nepřestává bavit.

• 11.7.2011  22:53

Představoval jsem si agrothriler z prostředí Holadnských JZD, který mě asi nebude bavit. Ale film mě i přes svojí délku naprosto strhnul a držel v napětí od začátku do konce. Opravdu příjemné překvapení.

• 11.7.2011  22:47
    Win Win (2011)

Tenhle film určitě uvidíme někdy na ČT2 v rámci "amerického nezávislého léta". Je to taková optimistická podívaná, i když to zpočátku na to nevypadá. Takové filmy mám mnohem raději než depresivní úchylárny jichž bývá ve Varech přehršel. V zásadě souhlasím se všemi komentáři se třemi a více hvězdami co tu jsou, jde jen o to jestli tyhle filmy máte rádi nebo ne. Já ano.

• 11.7.2011  22:32

Poměrně vtipný snímek o generačních rozdílech mezi dětmi a rodiči na území Izraele a Palestiny. O rozdílech v názoru na ty z druhé strany mezi mladou a starší generací. Zatímco mladí kluci pálí za holkama z Izraele a nedělají si problém, rodiče to vidí jinak. Zajímavé je, že ač film neukazuje Izrael ve vztahu k palestincům zrovna v nejlepším světle, část filmu zaplatil právě Izrael prostřednictvím nějakého kulturního fondu.

• 11.7.2011  22:17

Od začátku do konce se slečna sedící vedle mě smála, až se za břicho popadala. Na konci prohlásila, že strašnější film neviděla. Takhle rozpolcené budou rekace diváků na tenhle velmi zábavný snímek. Dlouho jsem se v kině takhle nepobavil. A Borat ani náhodou, toho jsem viděl a neměl jsem pocit že bych ho chtěl vidět podruhé. Tohle ano.

• 11.7.2011  22:06

Mě se ten film líbil moc. Nejlíp ho asi vystihuje tohle VodafoneVary utwittnutí: "Oliver Tate je vybornej, uz vim, jaci byli #ajtaci na stredni. Must pro pyromany, alergiky, nindzi atd. #kviff"

• 11.7.2011  21:57

Kdyby se mi po patnácti minutách podařilo usnout a vzbudit se dvacet minut před koncem, asi bych řekl že se mi ten film docela líbil. Ale takhle jsem z něj měl pocit že se strašně vleče. Nevím koho napadlo označit tenhle film jako komedii, ale komedie to rozhodně není.

• 16.4.2011  22:35
    Odcházení (2011)

Kdo má rád absurdní dialogy Václava Havla bude potěšen. Velmi mě překvapila Dagmar Veškrnová-Havlová. Nejen tím jak vypadala, ale hlavně jak hrála. Film má naprosto skvělé obsazení, každou postavu hraje výborný herec. Tím mi trochu připomíná Mazaného Filipa. Nemám moc rád takové ty pseudointelektuálské kritiky, kterým rozumí zřejmě jen jejich autor nebo hrstka zasvěcených, takže to shrnu: Za sebe mohu říct, že jsem se velmi bavil. A pokud se to někomu nelíbí, tak se mu to nelíbí. Jen mám pocit, že spoustu lidí ten film značí jako odpad hlavně kvůli autorovi. Ani bych se nedivil, kdyby ho vůbec neviděli.

• 27.12.2010  00:01

Díval jsem se na něj se svým 14ti letým synem a oba jsme se u toho dobře bavili.

• 21.11.2010  22:50

Nevím co dodat tomu co napsal BoredSeal a POMO.

• 21.11.2010  22:43

Viděl jsem to jenom 3x, ale to vizuální zpracování mě pokaždé dostalo.

• 15.11.2010  23:29
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Nikdy bych nevěřil, že se mi bude takhle líbit něco, za čím stojí NOVA. Dokonalé obsazení. Kdo někdy zažil vesnický fotbal, potvrdí, že to takhle doopravdy chodí.

• 28.10.2010  17:39

Pokaždé když přejíždím hranice do Švýcarska doufám, že se nás zeptají kam jedeme a my odpovíme: "Světit kostel do Švýcarska." Zatím jenom sledují jestli máme dálniční známku.

• 16.10.2010  22:22

Asi stárnu, nebo už fakt nevím. Kdyby každá scéna byla o polovinu kratší, tak je pořád ještě dlouhá. Nemůžu říct že by se tam neobjevil občas vtip. Ale vydržel jsem se dívat do chvíle kdy Lin vyskočila z obrazu, pak jsem to musel vypnout. Celý je to strašně uřvaný, tyhle filmy nemám rád.

• 11.10.2010  00:34
    Bavorák (2003)

Chtěl jsem dát původně jenom 3, ale spíš bych to viděl na 3,5. Takže upravuji na 4.

• 8.10.2010  22:50
    Bigbít (TV seriál) (1998)

Tenhle dokumentární epos je úplně nejvíc. Začíná to hudbou mých rodičů a končí to v mých dvaceti letech. Je to pro mě neuvěřitelný retro a připomenutí toho co jsem kdy poslouchal. Nejraději mám ty díly o "nové vlně".

• 12.9.2010  00:17
    Komando (1985)

Pozoruju na sobě, že na filmy, které jsem znal z videa s úžasným monodabingem a měl z nich srandu, se v posledních letech rád podívám. Zkrátka 80's classic. Ono je to zčásti asi tím, že tak nějak mě ty filmy přenášejí do doby, kdy se nás sešlo na koleji třeba deset v jednom pokoji a koukali jsme na ně na vypůjčeném videu.

• 9.9.2010  23:57

Těsně před polovinou jsem měl nutkání ten film vypnout. Ještě že jsem to neudělal.

• 29.8.2010  11:55

Odpouštím filmu ten vysvětlovací konec. Ale chápu že některým, nejen americkým, divákům by asi nedošly souvislosti, tak to na konci museli takhle polopaticky ukázat.

• 26.8.2010  00:49

Filmy jako je tenhle ve mě evokují vzpomínky na dobu, kdy jsme se slezli na koleji v jednom pokoji, někdo přitáhl video a pouštěli jsme si tyhle béčka s "ruským dabingem". Pro ty co neví, tak to jeden člověk, celkem znuděným hlasem daboval všechny postavy. Takže za mě 4 hvězdy.

• 22.8.2010  23:54

Blade je jedna z mála šutrovaček co mě docela baví.

• 7.8.2010  23:54
    Věž (TV film) (1993)

Celou dobu jsem si říkal že to přeci nemůže už být horší, a ono jo!

• 7.8.2010  20:13
    ČT Live - Gipsy CZ (koncert) (2007)

Těžko hodnotit živé hraní v televizi, když jsem byl na jejich vystoupení. Živé hraní je zkrátka něco, co televize nemůže přenést. Takže ty hvězdy jsou spíš za to jací jsou naživo, než jak to vyzní v telině.

• 25.7.2010  23:20
    Nick Fury, zvláštní agent (TV film) (1998)

Je neuvěřitelný na jakou píčovinu jsou v Americe investoři schopni dát peníze. Na druhou stranu hlášky jako: "Dostal si polibek, ... polibek smrti... Nicku Fury!" nebo "Byl jsem nejlepší ze třídy v tichém zabíjení, dokázal bych to i ze spaní." jsou fakt hustý.

• 5.7.2010  02:23
    Patrick (1978)

Takhle kolem půlnoci v poloožralém kině, super zábava. Ke konci už se smáli všichni. Ale vážně, tak do dvou třetin se to tváří jako film, pak to spadne na úroveň filmů Ed Wooda. Zejména scénka s požární sekyrou je fajn. Možná to byl záměr, protože jeden z hlavních hrdinů se jmenoval Ed.

• 21.6.2010  01:00
    32A (2007)

Konečně je ten film červenej

• 3.5.2010  01:56
    Koule (1998)

Prvně jsem to neviděl úplně od začátku. Dnes ano. Mě to tak hloupé jak se tady o tom píše nepřišlo. Docela mě ten film bavil. Jasně, jsou tam věci které by tam být asi nemusely. Zejména ten odlet sféry, to si fakt mohli odpustit.

• 11.4.2010  01:33

Ten film ani na vteřinu nezpomalí.

• 4.4.2010  23:49

Původně jsem chtěl dát 4, ale za ten konec se světlicí, za ten ani náhodou.

• 14.2.2010  01:24
    Avatar (2009)

Oč menší očekávání jsem měl, o to víc jsem byl překvapen. Užíval jsem si celých 162 minut. Nechci ale vidět všechny filmy ve 3D, to bych nevydržel.