Musak

Viktor Muška

okres Pardubice

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 12.1.2016  22:18

Těžko se rozhodnout jestli dát 2* nebo 4*. Zpočátku hodně neuchopitelný film, který se po 1/3 začne zvláštním způsobem dostávat pod kůži.

• 7.9.2015  10:05
    San Andreas (2015)

Okej, vizuální stránka by byla asi na 3*, ale takového patosu a klišé během dvou hodin fakt ne ééé!

• 21.5.2015  12:33
    Policejní odznak (TV seriál) (2002)

Tak po dokoukání The Wire jsem se hnedka pustil do Shield, abych ty policejní seriály měl pěkně posobě a mohl srovnat. Nejde to, každej je o něčem docela jiným. Wire je neskutečně komplexní a dívá se na to z většího měřítka. Shield naopak jedna nosná linie a ostatní je komparz, aby nějak vyplnil těch 45 minut. To jsou ty pasáže, kdy Dutch řeší případy, které jsou uplně nesouvisející s hlavní linií. Že se to nakonec přece jen protne, je sice hezký, ale málo :) Kazdopadne oproti vetsine seriálů mě potěšilo, že každá další série byla lepší a lepší, což zpravidla bývá naopak. Hodnocení tedy tak 4,5*.

• 2.3.2015  11:21
    Spaced (TV seriál) (1999)

Kdyby nebylo druhé série, tak je to něco mezi jednou * a odpadem. Druhá série to naštěstí trochu vytáhla, ale na seriál s takovýmhle hodnocením jsem čekal trochu větší pecku.

• 4.3.2014  20:44

Chtěl jsem napsat vlastní komentář, ale MartinezZ to vystihle přesně. Vrcholná debilita všech zůčastněných mě po první půlhodině tak strašně srala, že vydržet u toho do konce (který byl od začátku jasný) mi dalo hodně hodně trpělivosti.

• 19.12.2013  19:43
    Most (TV seriál) (2011)

1. série 100%, 2. série už o poznání slabší, takže tak 60%.

• 28.2.2013  09:24
    Protiúder (TV seriál) (2010)

1. série by byla téměř na 5*. 2. sériepak stěží na 3*, nevím jestli mě sral víc český dabing nebo dementní příběh. No a 3. zase začíná nabírat na obrátkách, ale na jedničku to furt nemá. Uvidíme s čím příjde další.

• 23.5.2012  09:24

To je fakt umění natočit znovu ten samej film. Kdybych neviděl originál, dám 4* zcela jasně. Chápu remaky po 15 a více letech od originálního filmu. Chápu remaky japonských hororů, ale co nechápu, je udělat remake po dvou letech od originálu... a to ještě stylem ctrl+c, ctrl+v s jedinou obměnou obličejů postav a jazyka, kterým se ve filmu mluví. Nebo to je tak, že americké publikum není schopno vstřebat originální film s titulkama, tak se jim musí film znovunatočit v jejich rodném jazyce? Viz koment od verbala: "...další hraný dabing..." Hlavně, že z Hollywoodu furt slyšíme jak je kopírování špatné, ale sami si s tím vůbec nedělají vrásky.

• 18.4.2011  23:35

Kdyby tam nebylo tolik toho patosu, tak fajn. Kdyby vrcholem filmu nebylo porazit Rusáky, tak fajn, ale takhle max 2*

• 8.2.2011  23:15
    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006)

Tak negativní hodnocení, aby vystihlo špatnost tohoto počinu snad ani napsat nelze.

• 6.2.2011  20:55
    Orphan (2009)

Fajn, atmosféra dobrá, nenudil jsem se, ale tím pozitiva končí. Nebudu dále pitvat co už tu bylo psáno, prostě jeden z thriller / horrorů, kde si člověk půl filmu říká, že by si hlavní postavy měli přečíst "deset věcí, co nedělat v hororru".

• 18.10.2010  23:37
    Machete (2010)

Uplné zklamání to není, ale přiznám se, že sem čekal trošku víc.

• 12.4.2010  22:15

Ok jakožto velkej fanoušek U2 a The White Stripes tento dokument cením, ale pro nefanoušky někoho z těchto tří to asi hodnotu příliš mít nebude.

• 10.4.2010  22:24

Jakožto nefanoušek Jacksona mě téměř dvouhodinová zkouška naprosto nudila...Sám Jackson tam dohromady řekne tak 4-5 vět, kde v každé zazní buď "I love you" nebo "God bless you"....chápu, že jeho fanoušci na to mají jiný pohled, ale jinak je to jeden z nejhorších hudebních dokumentů vůbec.

• 1.3.2010  22:59

Škoda škodička, tak moc sem se na to těšil, ikdyž konec byl zajímavý, celý film prostě nějak neměl šťávu.

• 10.12.2009  23:34
    2012 (2009)

Efekty 5*, patos a klišé odpad!...takže na ty tři to stěží dá.

• 19.10.2009  23:31

Tenhle film je vskutku specifický, chvíli na plné hodnocení, chvíli na odpad. Rozpočet na film musel byt nižší než cena piva v lidlu, ale krve je tam víc než ve všech tarantinovkách dohromady. Trochu říznuté Hvězdnou Pěchotou a to vše okořeněné japonskou zvrhlostí a nechutností a vznikne toto. Další do řady filmů, kde je třeba být hodně otrlý!

• 5.10.2009  20:45

Dlouho jsem váhal mezi 3 a 4*. Film se mi velmi líbil, ale je fakt, že kdyby to mělo o nějakých 50 minut méně, tak by to mělo větší spád.

• 11.8.2009  16:56
    Mamma Mia! (2008)

Trapný, naivní, přeslazený, ubohý a to vše podtržený příšernou hudbou od ABBA, kterou sem neměl rád, pročež teď ji nemám rád ještě o něco víc.

• 28.7.2009  18:44
    Anakonda (2008)

Další z filmů, které kdby měli v žánru napsáno "parodie", tak by jistě měli o nějaký to % navíc. Navíc lidé z DVD edice jsou už i líní k tomu dělat titulky, takže buď originál nebo dabing...no a ten dabing, to je kapitola sama pro sebe.

• 28.7.2009  18:42
    Čarodějky (2006)

Jak proboha tomuhe mohou napsat za žánr horor??? Vždyť je to parodie v mnohém kvalitnější nežli Scary Movie:)

• 4.7.2009  12:03

Očekával jsem mnohem větší hovadinu, ale byl jsem příjemně překvapen...nesmyslů tam sice bylo spousta, jako třebačeští teroristi, kteří mluvili nějakým nejazykem, ale i tak jsem viděl filmy mnohem horší než je tento...tzn. 1,5 *

• 2.7.2009  11:19
    2012: Soudný den (2008)

Lidi z DVD edice si už snad trochu dělají srandu s těmahle filmama! Nepochopím, že na tohle někdo může dát nějaký peníze...i těch 49kč je za tohle moc!!

• 21.5.2009  11:13

To je ono, to je ten správnej starej Segal, jak ho mám nejradši!!

• 22.4.2009  18:57
    Bestie (2003)

Nejvtipnější scéna z tohoto filmu byla, kdyz se Steven klouzal po podlaze, ruku natazenou jako superman a stále konstantní rychlostí pokračoval dál...že by tu podlahu předtím někdo namýdloval?:)

• 15.4.2009  19:17

Píčovin spoustu, ale s tím se počítalo, jinak zábava byla a to u tohoto typu filmů je důležitý, takže lepší 3*

• 14.4.2009  09:22

Samozřejmě je to špatnej film, ale Seagal je Seagal a když k tomu navíc připočítám Vinnieho Jonese, tak tomu 2* dám ikdyby cokoliv:)

• 8.4.2009  14:33

Tak na to, že to dostalo Oskara, tak sem čekal mnohem víc...vždyť to je jenom love story s happy endem. Milionářská vsuvka je tragičtější než český milionář s Čechem a životní story toho kluka taky není nic co bych už jinde neviděl. Pouze průměr, nic víc.

• 2.4.2009  23:40
    RocknRolla (2008)

Pro mě celkem zklamání, očekával jsem více akce a humoru alá sbal prachy a vypadni. Bohužel jsem dostal jenom pár vtipných scének a nic moc akci:(

• 29.3.2009  23:21
    Mrňousci (TV seriál) (2006)

Na 5* je akorát Beruška, pak je tu několik za 4*, ale většina je spíše za míň, takže lepší průměr bych to viděl.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8