DDMNKH

Dominik Havlíček

okres Znojmo

2 body

• 11.3.2021  21:40

Takže nechápu proč. PROČ vás to nebaví? TWD je o LIDECH a tohle byl jeden z nejlepších dílů vůbec. Já nevím, jestli mám jinej vkus než většina lidí tady, ale tohle si fakt 70% nezaslouží. Vždyť Daryl se popré usmál, konečně nám ukázali jeho city, měl přítelkyni, Carol se zase ukázala jako jedna z nejprotivnějších postav, ale vždyť to tam všechno pasovalo, všechno tam fungovalo do nejmenšího detailu, vážně nechápu co vás na tom nebaví. Navíc tohle je výplň mezi 10 a 11. Sérií. Tvůrci sami psali, že tam nemůže být hodně mrtváků atd... je korona. Co na tom prostě nechápete, že tohle nemá fungovat jako nějaké díly ze série, tohle je pouze výplň, kterou podle mě nepotřebujete k jedenácté sérii vidět. TWD bylo vždycky hlavně o lidech. minimálně 9/10. Úžasný díl.

• 12.3.2021  16:06

Tohle rozhodně slabý díl nebyl. Musím říct, že tohle je pořádná depka. Vidíme jak se hrdinové psychicky zotavují ze šeptačů. 18. Díl o minulosti byl úžasnej. Tohle hedání Aarona a Gabriela bylo dobrý, ale ne zas tak záživné, ale na to, že tvůrci říkali, že zde nemůže být moc lidí kvůli kovidu to udělali dobře. Vlastně v celém dílu byly 4 postavy (a dost možná jedna dvojrole, takže 3 herci, ale nejsem si jistý, takže možná i 4) a to je prostě něco, co jsme ještě neviděli u TWD, myslím si, že si to málo procent nezaslouží jako minulý díl. Lidé by měli pochopit, že to není žádná série, ale výplň mezi sériemi. 7/10

• 26.2.2021  14:48

Takže tohle je pro ty, kteří nechápou o jaké díly půjde. Tohle je DOPLNĚK A BONUS k desáté sérii. Tyhle díly nebudou plné akce jak jsme zvyklí, protože za a) je korona a tvůrci sami psali, že zde nebude mnoho zombíků atd... Protože nemůže být na place hodně lidí. A za b) tyhle díly by ani nebyly, kdyby byla korona. Znovu píšu tohle je bonus k desáté sérii. Myslím, že to ani nebude moc potřeba vidět k jedenácté sérii. Takže prosím nejmenované lidi aby si o tom něco přečetli, než budou dávat odpad a jednu hvězdičku. Děkuji.

• 17.7.2020  16:55
    Prokletá - Nimue (E01) (epizoda) (2020)

Dobře tak když tu jsou tak chytří lidé, kteří hodnotí celý seriál už po 1. Díle, tak klobouk dolů. Já se na tento seriál těšil a zatím jsem dostal to, co jsem čekal. Taková hezká v pohodě jednohubka, která zkrátí čekání na 2. Sérii Zaklínače. Kamera, herci, dialogy, všechno je v pohodě, nechápu co se vám nelíbí. Lokace, efekty prostě wow, já jsem nadšen. 5*

• 31.1.2021  10:25
    Pád do tmy (2005)

Napíši k tomu jednu větu. Tak tomuhle se říká feminismus.