Janko666

Janko666

Janusz Dudys

okres Frýdek-Místek
Kaizoku-Ó ni ore wa naru!!!

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 7.8.2018  22:43

Kdo si sebou kurva vezme na takovouhle plavbu psa?!? A když, je na takovém nepraktickém a nelogickém rozhodnutí založena nejsilnější a zároveň nejzbytečnější část film, je jasné, že samotný film bude stát za hovno. Jde v podstatě o to, že tenhleten psí story arc byl přidán jen proto, aby obzvláštnil tuctový příběh, podivně balancujícím mezi Kdo chytá v žitě, Revolutionary road a, nakonec teda aji, Neuvěřitelnou cestou. ffs

• 4.6.2018  23:55
    John Wick 2 (2017)

Srandovní počítačová hra. Jenom trochu málo interaktivní.

• 5.5.2018  23:53

Divnej film o zbytečných lidech. No, možná až na tři výjimky. Few notes and spoilers: 1) Útok vlků, ač naprostá fantasy, byl sick! 2) Úplně jsem se ztratil, kdo je kdo, po time skipu. 3) Goran vyrostl v pořádného štramáka, co vypadá, jako nabuchanější Dan Bárta. 4) Takže Verča slíbila svoji dceru 10-ti letému frackovi, který přiběhl a ukázal na vlky, kterých si s amantem měli do píče sami všimnout!!!!! 5) Jaké překvapení jsem cítil, když jsem si uvědomil, že se film odehrává v současnosti. Who knew?! 6) Příchod cirkusáku byl zajímavý. Doufal jsem, že se jedná o partů vlkodlaků, nebo něčeho takého nadpřirozeného. How cool would that be?! 7) Joachim Kemmer je démon a MVP celého filmu. 8) Okej, tohle to nebylo fajn. Ani trošku. Principál prohrál svoje mařky v kartách, a tak je znásilnili. Jinak se to nazvat nedá. Vše to je přitom podáno ve velice hravém tónu. Zamyslete se nad prosím nad tou scénou, jestli tohle někdo někdy bude číst. Tohle by (doufejme) v dnešní době neprošlo. I když je to starý prase, co to točilo, z nějakého důvodu "úznávaným" režisérem. 9) Může mi někdo vysvětlit, proč tam museli zůstat, když jim odpochodovali s kasou? To neměli nic jinýho, jakože vůbec? Jakože, nemohli se prostě přesunout někam do civilizace, udělat pár vystoupení a cajk? 10) Takže všechny znásilněné zůstaly s těmi, co je znásilnili. Přesně tak to funguje pane Jakubisko, ááááááno. 11) Ježiš, proč tu debílní svatbu neodvolali? Jako sorry, ale to si fakt mysleli, že Issová bude s Bártou šťastná? 12) Who the fuck is Matyáš? 13) Oni se potom živili prodáváním brka a heráku :D 14) S těma cikánama to měli vystřihnout. Jako asi 50% filmu. V seriálu by to asi mělo víc smyslu. 15) Femko, Semko, Demko, nebo jak se jmenovala postava Javorského je jedna z výjimek zmíněné výše. 16) Z Krytináře a "obryně" mi bylo na blití. Jako WTF?! 17) Postava Landovského, z počátku velmi důležitá, se neobjevila na obrazovce asi hodinu. 18) Jediné zajímavé postavy jsou zabity nebo odejdou v polovině filmu. 19) Švandová měla dělat porno. 20) Proč Švandová nedělala porno?!?!?!?!? :D 21) Někdo neví, jak funguje heroin. 22) Issová je těhotná asi tři roky. Aspoň mi to tak přišlo. 23) Celý ten "zásah" policie byl totálně k smíchu. 24) Film mě začal opravdu zajímat, až vyšla najevo love story mezi Goranem a Veronou. Bylo to sice totálně z čista jasna, ale po té hodině a půl jsem jim fakt začal fandit. 25) Ty zemětřesení bylo jako co? 26) ŠVANDOVÁ. MĚLA. DĚLAT. PORNO!!!!!!!!!! 26) Jak příště uvidím Krytináře, tak se pobleju. 27) Nechápu proč Goran zavřel ten svůj statek a vyhodil Józka. Proč ho tam nenechal bydlet, když tam stejně nebyl. Bylo to proto, že si to žádal příběh. Yep. 28) Lynčování je špatné, áááno. 29) Fajn, že se vrátil Javorský, ale tu opici se opravdu měli odpustit. 30) Tolik bodů jsem ještě nikdy neudělal. 31) Nostradamus rules. 32) Chápu tu celou alegorii na konec světa, že se sami nacházejí na konci světa atd. Nicméně, sám znám celou řádku vesnic a vesničanů, ale chtěl bych vidět takovou, která byla zobrazena tady. Celá vesnička se živí pašováním drog, je tam asi 50 obyvatel a nemají kontakt s nikým, než komu je prodávají a možná někdy s chlupatýma a náhodnými cestujicími. Jakože o Slovensku nemám kdovíjak vysoké mínění (bydlel jsem s pár Slovákama, takže vím o čem mluvím), ale džízis, opravdu jako ve středověku. 33) Vybombardovat je měli hned a všechny. 34) Oni je vybombardovali, jaká normální a humánní praktika. Co, že klidně mohli zabít děti atd. 35) Konec? Slzy. Nebo teda skoro, kdyby tragická love story dostala více času a zbyteční lidé se tvářili, jako strašné oběti. Však dobře jim tak. Ortel: ŠVANDOVÁ MĚLA DĚLAT PORNO!!!

• 9.3.2018  06:44
    Mickeyho klubík (TV seriál) (2006)

Myštanec, myškavěci atd. Need I say more?

• 6.12.2017  12:56

Filmy, které své nejlepší momenty vyplýtvají v traileru, jsou dycky obřím zklamáním.

• 18.10.2017  20:51

"We were on our way to get our chin horns waxed."

• 5.4.2017  22:11

Totally majestical! We didn't chose the skux life. The skux life chose US!!!!! Viděl jsem zatím jenom pár novozéland filmů, tenhle byl určitě nejlepší. Few notes: 1) Soundtrack byl nejkouzelnější. 2) Prvních pár kapitol bylo nejroztomilejších. 3) Formát kapitol zase nejzbytečnější. 4) Bela byla mothalickin' badass! 5) I když nesnáším montáže, kterými se tady nešetří, tyhle ty byly majestical. 6) Slovo majestical je moje nové nejoblíbenější fake slovo. 7) Pár scén bylo sice dost zbytečných a trochu zpomalily děj, ale to jsem odpustil hned při "I'm a menace to society!". 8) Zag umřel a ani se nedočkal svého Ziga :( 9) Rhys Darby je bůh. Říkejte si co chcete, hejtři. 10) Ta terminátorská ženská byla odporná píča. 11) Look at the balls on Andy. 12) Ricky Baker. Ricky Baker. Ricky Baker. Ricky Baker. Ricky Baker. Ricky Baker. Ricky Baker. Ricky Baker. Ricky Baker. Ricky Baker. Ricky Baker. Ricky Baker. Ricky Baker. Ricky Baker. Ricky Baker. Ricky Baker. (tohle to jsem celé napsal, nekopíroval, asi proto, že se mi nechce psát bakalářku) Ortel: Trees. Birds. Rivers. Sky. Running with my uncle Hec. Living forever........... Míň než tři. (if you get it, good for you)

• 25.8.2016  14:21
    Hrdý Budžes (divadelní záznam) (2003)

Communism is bad, yes. Bára Hrzánová is god, hell yes.

• 7.4.2016  14:44
    Lucifer (TV seriál) (2016)

Komixem sem nepolíben, ale tohle bylo fakt moc velké zklamání. Sorry, Tome, ty jsi boží (nebo raději ďábelský což), ale asi to už nedokoukám.

• 1.4.2016  10:19

"Pánovi" Peytlovi přeji pěkné studium vysoké školy života a krásné prožití mateřské dovolené ale určitě ne dovolené.

• 4.10.2015  12:50

Jakože nenudil sem se, ale, čím víc nad tím přemýšlím, tím víc mi do příde, jako strášná kravina. Let me eleborate. Few notes and spoilers: 1) Hned na začátku filmu bije do očí (respektive uší) vykradený Zimmer. 2) Zakryté tváře mi tak trochu prozradily konec. 3) Sarah Snook (nádherná, nádherná, NÁDHERNÁ) a maskéři se sice snažili, jak mohli, ale Johny stejně vypadá spíš, jako hodně butch lesba, než chlap. 4) Režie a narace Johnova vyprávění jsou boží, to nežene. 5) Takže fake NASA potřebovala někoho, kdo atronautům roztáhne nohy a přitom vypočítá hmotnost nějaké hvězdy? WTF?!? 6) Jasně dospělé ženské, závistivé, jako v našem světě, si svoje problémy vyřizují fight clubem a ne pomlouváním a psychickou šikanou, jako v našem světě. 7) Takže, řekněme, že v tomhle podivném, podivném, PODIVNÉM světě neexistuje něco jako pohlavní identita a lidé z toho nepáchají sebevraždy, jako u nás. Sexuální orientace je taky tak trochu ve větru. Ale ty pičo, dybyste byli bi, pedofil, nekrofil nebo nějaký jiný -fil a viděli byste třeba svoji fotku z minulosti, řekli byste si: "Kua tak toho bych vomrdal."??!?!?!?! Sarah je sice nádherná, nádherná, NÁDHERNÁ, ale OMFG! 8) Johny má asi setsakramentsky špatnou paměť, když si nepamatuje, kde přesně a za jakých okolností proběhla událost, co mu tak trošku změnila život. Johny vol.2 si to už zapamatoval. 9) Celý ten mindfuck není mindfuck. 10) Na konci sem čekal, že Big Johny bude aji Robertson, všichni chirurgové a doktoři, další agenti, všechny děti v sirotčinci, svůj dědeček, babička pra pra pra i ne pra pra, týpek který ji málem přejel jako dítě, všichni hosté v baru, recepční ve fake NASA, astronauti, další kurvy/uchazečky, auta, psi, kočky, everything, everything, EVERYTHING in the discovered and undiscovered dimensions. Ortel: http://goo.gl/P5Zrk8

• 8.9.2015  20:01

American Horror Story for five year olds, mentally retarded a někoho, kdo před tím neviděl žádný horror (nebo vlastně cokoli, co má hlavu a patu). Few notes and spoilers: 1) Normálně mě vystraší všechno, ale jinak chválených prvních pár "horrorových" minut je pěkně solidní fail. 2) Ale nééééé!!! Tate je duch?!?! 3) Ale nééééé!!! Tate je tyn týpek v latexu?!?! no blik pičo.... 4) Může mi někdo prosíííím vysvětlit, proč ženské atd viděly Moiru, jako Frances Conroy a nadržení týpci, jako lahodnou Alexandru Breckenridge? Všichni ostatní duchové vypadali přesně, tak, jak zemřeli, tak WTF?! 5) Zachary je naprosto neodolatelná buznička :D 6) Takže, duch emaře omrdá už těhotnou milfku a splodí(!!!) antichrista. Think about it... 6) A může mi taky někdo vysvětlit, proč je většina ostatních duchů lehce vypatlané, nestabilní stvoření a jen hlavní duchové (následně hlavní hrdinové, překvapivě) v podstatě stejní a normální??? 7) Koncept flashbacků na počátku každého dílu, které představili nového zdechlého, aby se pak mohl náhodně a z ničeho nic ukázat v současnosti, byl zasraně stupidní. 8) Ono vlastně většina flashbacků byla zbytečných a zasraně stupidních. 9) Nedostalo se nám absolutně žádných odpovědí. Ortel: It must be hard being so fucking stupid (and actualy like this shit).

• 31.8.2015  21:18
    Zahrada slov (2013)

Film vznikl díky Šinkaiova foot fetishe, který pravděpodobně započal s jeho sexy učitelkou ze střední.

• 25.7.2015  00:50

Bezpochyby minimálně, MINIMÁLNĚ jeden z nejlepších filmů všech dob. Podvědomě to tušil v šestnácti, velmi dobře to ví teď.

• 19.7.2015  23:27
    Vetřelec ³ (1992)

Poslední půl hodina filmu je naprostý vrchol světové kinematografie....

• 13.6.2015  23:26

Čtverec je stejně tak dobrý (průměrný), jako trojec, o hooodně lepší než do neumírné divnosti dohnaný dvojec, ale furt horší než parádní jednička ((jednec nefunguje)). Few notes and spoilers: 1) Intro, jak je již zvykem, zbytečné. 2) Úvod moc urychlený, nelogický ("Purge" asi začala před pár minutami, proto spídím přes polovinu města, kde mě čeká loď(!!!); + Selena neměla problém vybít všechny ty super vojáky, ale každý jiný upír skapal jen tak) a nepříjemně digitální. 3) Když už jsme u digitality. Digitální Scott Speedman je digitální. 4) Film má před finálem velké odhalení, takže security Antigenu měla zákaz ukázat, co opravdu umí. 5) Selena ví, že Mike je nesmrtelný se vším všudy (taky to viděla), ale přesto věří, že je po něm, když dostal nějakou větší kulkou. 6) Každý upír má z nějakého důvodu anglický přízvuk. 7) Matrixovská masáž srdce. 8) Mladá "hybridka" vypadá, jako by právě vylezla ze studny na TV obrazovce. 9) Po dvou pivech sem to odhalení ani nečekal, takže uuuuh. 10) Detektiv dobrák riskuje život bez vysvětlení, becuase fuck logic. 11) Přerostlý vlkodlak dostal, tak málo prostoru a byl tak neoriginální, že si ho už ani nepama... o čem to píšu??? 12) Rea nebyl špatný zloun, ale furt málo prostoru. 13) Finální konflikt byl náhodou pecka. 14) Otevřený konec už moc ne-e. Ortel: Kate Beckinsale budu žrát, i když ji bude 70.

• 9.6.2015  00:35

Krásně melancholické, jako celá tvorba pana Šinkaie, místy dokonce vysloveně strhující, jako menší část tvorby pana Šinkaie, ale taky kurewsky nelogické a s nepřeberným množstvím nevyužitého potenciálu, jako větší část tvorby pana Šinkaie. Few notes and spolers: 1) Život pod zemí podle všeho přináší super schopnosti, ale přesto jen tak z ničeho skapete. 2) Rádio funguje díky kamínku wtf původu. 3) Neko-chan, kawai vždy, ještě že tak :) 4) Mladší bráška nevysvětlitelně čiluje na stejném místě, co starší bráška, takže hlavní hrdinka ho může najít a tím i Mr. Morisaki. 5) Není vysvětleno, proč je pod zemí nějaké slunce. 6) Není vysvětleno proč "lover boy" Shun vůbec lezl na povrch a jakou měl vazbu z Asuno. 7) Proč Izoku nespapali Asunu hned, když mohli nvm. 8) Hodný benevolentní dědeček to the rescue!!! 9) Mr. Morisaki si mohl na pár hodinek spočnout, zdřímnout a pak sešplhávat dál. Proč riskovat smrt kvůli únavě. Aha příběh to chtěl. 10) Celý koncept té díry je EPIC!!! 11) Zajímalo by mě, co by se stalo kdyby Izoku byli postříkáni vodou. Být Asuna tak bych to určo zkusil. 12) Všechny emoce totálně zabity rozbitím clavisu pouhou dýkou. Jen pár existujících krystalů otevírajících brány do světa pod zemí a k tomu klíče ke splnění jakéhokoli přání rozbity pouhou dýkou OMFG 13) Aby nemuseli riskovat život, vhodná a pohodlná cesta zpátky z díry. Ortel: Vykradačky Miyazakiho a studia Ghibli nejsou ke škodě jen částečně.

• 1.6.2015  12:46

Film pro lidi přežírajíci se popkulturou, u kterého nesmíte přemýšlet, bohužel já nejsem šimpanz. Few notes 'n' spoilers: 1) Začátek, vykradačka snad všech filmů ever. 2) Superagent, co zrovna lehounce vybil asi sedm padouchů, je v koncích, když někdo zaklepe na dveře, a tlemí na ně dostatečně dlouho, aby ho superpadoušnice/kripl mohla přeseknout vejpůl. 3) Extranekorektní film má v každé partě kriminálních výrostků alespoň jednoho negra. 4) Couvání stovkou na dálnici? NOPE. 5) Supertajná špionská organizace, o které nemá v podstatě nikdo vědět, má nějakým způsobem pravomoc dostat někoho z vazby. Tím pádem o nich musí někdo vědět omg. 6) "Manners maketh man." Colin je na film ta nejlepší věc. 7) Ehm, ten trénink.... Roxy měla bobky se seskoku, tzn že to byl její první seskok? A jestli ano, tak oni jich tam poslali bez jakéhokoli tréninku? A oni to přežili? 8) Mark Strong nehraje padoucha. 9) WTF to střílení psa?!? 10) WTF MacDonald?!?!??!? Ajo vlastně, product placement..... 11) Takžeeee nikdo na světě, až na naše hrdiny, si nedokáže dát dva a dva dohromady a nevšimnout si, že všechny ty celebrity a politokovevovníci se ztratili přesně po návštěvě Julse? 12) Vyvraždění těch close minded, rasistických, vymaštěných kreténu bych si užil i bez rock'n'rollu a Colina. 13) Ti samí degenerovaní hillbillies mají smartphony a já ne :D 14) "This ain't that kind of movie." 15) Padouši hlavního hrdinu netrefí samopalem ani z metru :D :D ležel sem na zemi. 16) Princezna po měsících v zajetí je furt strašně sexy a má chuť na sex. 17) Posh hajzlík, co vyletěl z tréninku je zničeho nic zpět a chce překazit Vejccym plán na záchranu světa because fuck logic.... 18) Takže CIA, MI6, Interpolu nebo KGB všichni souhlasili s Julsovým plánem a nikomu z těch organizací to nebylo proti srsti a nic nepodnikl a pak jim všem pukly hlavy? Tak to ještě, že máme v záloze nadržené princezny, které nám povedou svět ;) Ortel Fuck logic by měl být podtitul filmu.

• 8.1.2015  23:33

Filmový Pán Prstenů ovlivnil jednu generaci, moji generaci, tohle je produkt elektřiny velice pochybných kvalit....

• 3.1.2015  22:59

Sorry, Hajao. Tvoji tvorbu miluju, a fakt sem se snažil, ale tohleto opravdu není dobrý film, a to se mi na počátku hláška The wind rises. Now we must live. tak moc líbila. Hold když se film na počátku sám začne hypovat a pak jde do sraček je to zlo...

• 17.11.2014  21:52

Když z toho setkání/rozhovoru/jam session použijete tak málo, tak proč to vůbec organizovat? Few notes: 1) překvapilo mě, jaký má Edge obyčejný byt 2) White bude buď v klidu týpek, nebo totalní kretén 3) když sem si všim, že bych něco z toho dokázal zahrát, radost 4) koho kurva zajímá historie U2, tak se koukne na dokument o U2 5) Edgeovy voice-overy ubíraly na autentičnosti a přídávaly na patetičnosti 6) celkově, pokusy o poetičnost sem moc nepatří 7) raní U2 byli ovlivněni punkem :D 8) Page je sice frajer, ale tady byl z daleka nejméně zajímavým 9) "Pop music was rubbish... so we weren't going to play that" některé věci se nemění 10) Whiteův hudební vkus 11) "He was probably in the middle of saying totally organic" Ortel "Get a loud off, Annie" rlz!!!! U2 moc ne.

• 26.10.2014  22:55

Strašně moc doufám, že ta kráva nakonec skočila, nebo alespoň šla sedět.

• 31.7.2014  01:31
    Zátah 2 (2014)

Prvoplánová brutalita nebyla tak výrazná v prvním díle, komiksové postavy nebyly v jedniče vůbec, stejně jak pokus o mafiánský epos s asijsky vypadajícím němcěm v hlavní roli. Jde vidět, že Berandal neměl původně být žádné pokračování a je škoda, že není samostatným filmem, protože, v porovnání s předchůdcem, mimo poslední zadeknakopávající půlhodinky, "kecy kecy a skutek tak trochu utek". Každopádně se jedná o silnější 3*, především díky ony "zadeknakopávající půlhodinky". I když "No, I'm done." a elektro hudba nebyly uspokojivé.

• 15.7.2014  00:12
    Lásky čas (2013)

Pěkná pohádka, která by v reálném životě nemohla fungovat (nemám na mysli časové cestování, což (zatím) taky nejde), kdyby hlavní hrdinové nebyli na nějakých mňamózních drogách. Pak taky nechápu, jak se mohla z většiny mega sympatických postav stát po polovině taková banda křupanů.

• 25.6.2014  00:26
    The Trip (2010)

Miluju ten lehký dotek melancholie. Seriálová podoba je možná o něco lepší.

• 10.4.2014  20:16

Jelikož mám japonskou kulturu a jazyk moc rád, tak mě nepřikrášlený pohled na současnou japonskou společnost odrovnal.

• 23.3.2014  23:44
    Wallander (TV seriál) (2008)

Kenneth Branagh je nejlepší herec současnosti.

• 21.1.2014  22:35
    Metropolis (1927)

Jak natočit "epic" film na to už přišli, ale o tom jak napsat uvěřitelné, neretardované postavy a celistvý příběh neměli sebemenší ponětí.

• 18.1.2014  20:54
    Nathan Barley (TV seriál) (2004)

Kdyby se Barley v posledním díle utopil ve vlastních výkalech, dal bych vyšší hodnocení.

• 20.12.2013  23:23

Ještě pořád se mi nechce věřit, jak špatný to byl film. Randall Miller by měl spáchat sebevraždu a 'meričani by si měli vytáhnout hlavy z prdele. Jedna * navíc za punk a Rickmana, i když by Hilly klidně mohl být v komatu a na ději filmu by se to nijak zvlášť neprojevilo.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7