RypavaDvojka

okres Znojmo

4 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 15.3.2021  16:03
    Bratři Daltonovi (TV seriál) (2009)

Milé překvapení, které dokazuje, že bratři Daltonovi dokáží fungovat i bez Luckyho Luka. Má to nápad, má to spád a je to i vtipné. A velmi oceňuji nápaditost jak pokaždé realizovat a zhatit únik bratří Daltonů z vězení!

• 15.3.2021  16:02

Tenhle kousek jsem viděl asi už potřetí a i napotřetí jsem se bavil. Každý má asi jiný vkus, ale tenhle film prostě můžu jako další podceňované české kousky.

• 15.3.2021  16:00

Zase takový průser to vyloženě nebyl. Vzhledem k rozpočtu to sice nebylo to, co by divák očekával, ale když se na to člověk dívá "dětskýma očima", já si myslím, že se nudit nebude. Film mne vcelku chytil a sledování jsem si taky užil. Na první díl to nemá, jistě. Na pohádky s podobným rozpočtem? Ehem... Asi taky ne, ale když to porovnám třeba s "Hurvínek a kouzelné muzeum", což bych nazval podobným projektem, tak jsem se bavil asi podobně. 50%

• 15.3.2021  15:56

Inu, stejná hovadina jako první díl nebo další kousek z dílny Asyla - Transmorphers. Sem tam ale lze spatřit mírná zlepšení a při pasáži na marsu jsem se snad i přistihl, že mě film docela bavil. 25%

• 15.3.2021  15:53

Inu, čekal jsem hodně. Severská kinematografie mne však tentokrát (tuším) poprvé zklamala. Děj filmu by se dal popsat dva muži se nudí s němou holkou v bunkru. Dialogy slabé, film téměř. Jedna hvězdička ze soucitu za námět si pročíst něco z mytologie a hezkou přírodu...

• 15.3.2021  15:51
    Kameňák (TV seriál) (2019)

Nebudu tu již opakovat svůj komentář, který jsem napsal po zhlédnutí první série. Seriál mě docela bavil, díly jako samotné byly příjemným odlehčením večerů a jako podkres do pozadí je to dokonalé. Přesto musím vytknout jednu věc, která mě na pořadu namíchla. Ten konec? Vážně? Kdyby seriál končil svatbou a v závěrečných titulcích bylo, že Kameňákov soutěž nakonec vyhrál? Budiž. Ale ta poslední epizoda byla vážně strašná a defacto mi zkazila celkový dojem ze seriálu. Před dílem Svatba jsem si říkal, že bych tento seriál nakonec mohl obdarovat i čtyřmi hvězdičkami. Subjektivní hodnocení okolo 65% by šlo, navíc místní rýpalové si zde již od prvního díly libovali v odpadování a byly by to tedy čtyři hvězdičky z milosti. Po tom, co se ale stalo v poslední epizodě, nemůžu... 55% jako celek a při příštím sledování poslední epizodu s názvem Kocovina vynechávám...

• 15.3.2021  15:45
    Babicova televize (TV pořad) (2021)

Jirka Babica za začátku karantény přišel s pořadem "S Babicou v karanténě", kde se začal lehce parodovat a pořad měl spád. Po skončení této série se rozhodl vytrvat a stát se "jůťuberem" s tím, že každý týden vydává na svůj kanál video/recept, který se předpokládám řadí pod tuto kolonku - Babicova televize. Musím uznat, Jirka šel do sebe a dal se na srandu. Paroduje své účinkování ve svém tehdejším pořadu Babicovy dobroty a kupodivu to baví. No jo, Jirko. Vykašli se na vaření, dej se na srandu, tam cesta tvá!

• 15.3.2021  15:42

"A když nemáte krev, tak tam dejte kečup. A když nemáte kečup... tak tam nedávejte vůbec nic...". Kamera ujde, zbytek velká amateřina. Co však hlavně oceňuji na tomto snímku, že Jirka Babica si ze sebe umí udělat srandu a udělat parodii sám na sebe! A to se cení!

• 16.2.2021  22:30
    Míla a záhada žlutého stromu (TV film) (2005)

Slabá animace, nesmyslný děj, další zbytečný animák co nemusel vzniknout.

• 13.2.2021  00:12

Když jsem v TV programu v rámci pátečních COOLovin viděl tenhle kousek, těšil jsem se na něj co jsem ho zmerčil. A musím říct, že film předčil moje očekávání. Orginální nápad a jeho zpracování taktéž nebylo špatné. Několik postav ve hře o život? To už tu bylo několikrát, ale skloubit koncept Hunger Games s dinosaury, tímhle si mě film vcelku získal. Napětí ujde, postavy sympatické. Jediné co mi na filmu vadilo? Proč si to na konči musel film tak neskonale pokazit? Posledních pět minut? No, to se nepovedlo. Kdyby tam nebyla ta "vzpoura", byl bych plně spokojen, ale zabití moderátora a konečná přestřelka tam vážně nesedla. Kdyby tam nebyla, film by zasloužil "plnou ráži". 75% Doporučuji! .

• 28.1.2021  00:46
    Krysy (2003)

Po několikaměsíčním snažení se mi konečně podařilo tento kousek sehnat. A s klidným svědomím můžu říct, že až na ty digitální krysy a špatné efekty to nijak příšerné nebylo. Už jsem viděl mnohem horší věci, ale o tom třeba jindy... 35%

• 5.1.2021  22:22
    Scooby-Doo a bratři Boo (TV film) (1987)

Retrospektivně musím konstatovat, že i když tu není celá parta, ale jen Scooby a Shaggy (+Scrappy), tak toto je jeden z nejlepších dílů ze všech Scooby-Doo filmů vůbec a nemyslím si, že následující S-D filmy to mění. Silně mu konkurují Přízrak na letním táboře a Samurajův meč, ale tohle je prostě top strop. 100%

• 5.1.2021  21:57

Vida! Nový Scooby-Doo se rozhodl navázat na seriál Scooby Doo a 13 duchů (1985), který namísto Freda a Velmy zavedl postavy Vincenta van Ducha a Flim-Flama. Seriál, který jsem nemohl hodnotit jinak než plnou palbou a spolu s původním Scooby-Doo na stopě (A pak i Scooby Doo show) patří k naprosté špici tohoto seriálu. Inu, tady se do toho už vkládají i Fred s Velmou a musím říct, že Fred mi v tomhle kousku moc neseděl. Nicméně pořád je v filmu několik velice dobrých gagů, dějová linka 13 duchů se malinko rozšířila i do minulosti a jako celek to nepůsobí nikterak špatným dojmem. Tady už sice je i co vytýkat ale jako celek to nadprůměr dohromady dá. 70% (Mimochodem ty obrázky z galerie, které jsou z minulého filmu Scooby Doo a duch labužníka pryč!)

• 27.12.2020  21:15

Sestřih grotesek z dob, kdy byli ještě Chip a Dale nezbedníky a štvali Donalda k nepříčetnosti. 90%

• 27.12.2020  21:14

Za ty prostřihy na "rádoby vtipy" a scénku v divadle jedna hvězdička dolů. Jinak scénky výborné jako všechny tyto grotesky s Donaldem, Goofym a dalšími postavami od Disneyho.

• 19.12.2020  19:29
    Kokot a perly (2006)

Nerad, musím... Záva je člověk, který by si pěkný dokument zasloužil. Geniální umělec, který je mnohými nepochopen. O to více mne mrzí, že tento dokument je opravdu nepovedený. Kamera, scény, návaznost... Škoda... Záva na pět, tento film na nula. Snad druhý dokument o Závovi bude o mnoho lepší.

• 20.11.2020  13:24
    Kameňák - Série 1 (série) (2019)

Po zhlédnutí celé první série musím konstatovat, že to nebylo až tak příšerný. Filmy kameňáky mám rád a tohle bylo asi na úrovni Kameňáku 2 a vysoko nad Vánočním kameňákem. Bohužel hodnocení zde je obdobné jako u filmů, škoda... 70%

• 6.11.2020  16:55

Bohužel velmi nepovedený film, který utvrzuje to, že Spongebob v kalhotách by měl zůstat pouze 2D. Za sebe musím říct, že seriál Spongeboba rád sleduji už nějaký ten pátek (No, asi už to bude přes 10 let) a jsem rád, že Nova group jej má pořád na repertoáru. Seriál je milý, vhodný pro cílovku a i člověk, který do cílovky nespadá, se nakonec rád koukne. První film byl až na pár věcí taky scelku fajn. Tady ale bohužel Spongebob narazil.Film je jednou velkou propagandou na přicházející seriál "Malý Spongebob" (Po vzoru například Malého Sheldona, kterému dala vzniknout TBBT).Filmu velmi ubírá pasáž flashbacků, která trvá asi 1/4 filmu ("Show" u Poseidona při obhajobě, velmi nudné a nestravitelné), která je čistě mířená jako "?upoutávka?" na seriál, který by měl vyjít někdy příští rok. Film sám o sobě je zdlouhavý, nudný, animace některých postav je naprosto nestravitelná, ušly asi tak tři "frky" a ve filmu je několik věcí, které prostě v animáku nepřekousnu (?Snoop Dog a Zombie atd.?). Možná budu zastávat ten názor, že film, který je určený pro mladší publikum by měl být bez těchto prvků, ale když zase uvážím jaké bludy se nyní cpou do hlav malým dětěm na čt D... Je nutné cpát tyto "rádoby cool věci" všude? Já se ani nedivím, že se mladá generace degeneruje, když jim jsou lity do hlavy od malých let brutality, cool věci, kterým ještě nemohou rozumět a spol. Příště by si ještě mohla v nějakém seriálu zaplatit reklamu nějaká tabáková/alkoholová společnost a je vymalováno... 10% Zajímavý komentář: Pierre PS: Proč mám pocit, že L. Županič se prostě na dabing Mr. Krabse nehodil? A i další dabingy nezněly dobře.

• 24.10.2020  23:27
    Obludárium (TV film) (2009)

To byla zase páteční COOLovina... (čti :Veliká hovadina:) Kdyby film skončil v cele, nebylo by to až tak špatné. Ale za ten nonsense, který panoval posledních 10 minut se film odsoudil sám... EDIT: Po kousku Clowntown si tenhle kousek vysloužil přece jen jednu hvězdičku.

• 11.10.2020  22:52
    Netvoři z Beringova moře (TV film) (2013)

Kupodivu to nebylo až tak příšerné jak hodnocení nastiňuje. Ano, je to céčko, možná i déčka a nízkorozpočtové k tomu. Ano, je to další kravina typu syfy. Ale dovolím si souhlasit s uživatelem Campbell a tohle bylo opravdu snesitelné. Nebýt tupého konce, zvažoval jsem i tři hvězdy. A animace "mořských upírů" byla sice ne příliš zdařilá, ale i přesto se mi líbila. 40%

• 10.10.2020  19:46
    Mulan (2020)

*Viděno v kině* *Možné spoilery* (+) Výborná kamera, překrásné záběry přírody a všeobecně panoramatické záběry na výbornou (+) Pokud pominu scenaristické výplody tak výborná režie (+) Poutavý příběh, který se neokouká, co se dočkal malých změn a kupodivu mu to neuškodilo (+) Velmi dobrý a s kreslenou předlohou lazený hraný film (+) Až na animaci ptáka výborná titulková scéna (Konečné titulky) (-) Toto do hodnocení není započteno (-) Dva vořežpruti, který neustále v kině hlučili, pokřikovali a kazili zážitek z filmu (-) Chybí Mušu!! (-) Přílišná feministická stránka... (-) Jemné chybky v tvoření atmosféry (-) Velmi málo krve. Je jasné, že se tady pokoušeli udělat "rodinný" film i pro malé haranty, ale zde krev až na kapičky skoro úplně chybí, což je velká škoda. Přes velni táhlý začátek (cca. úvodních 20 min.) odehrávajících se ve vesnici, které mne příliš neoslovili (tipoval jsem něco kolem 40 %) se film výborně rozjel a nebýt negativních faktorů v kině (které do hodnocení nezapočítávám) tak by si i 90% zasloužil. Od cca. 30 minuty (Odchod do tábora +-) je film téměř bezchybný a jen těžko se mu dá něco vytknout. (Možná by si čarodějnice (orlice) zasloužila ušetření a na konci by mohla být ukázána, že nakonec nějakým zázrakem přežila.) Co si ale musím vzít na paškál a co mi vadilo je až přílišná feministická propaganda, která zřejmě zde zajistila zde filmu menší hodnocení (Žena nemůže být voják, pojetí hanby apod,). Je jasné, že v tamějších dobách to tak bylo, ale není třeba vyloženě fackovat diváka a předkládat mu, jak to tehdy muselo být pro ženu ponižující. Animovaný snímek byl přesně v mezích, tady už přešel za hranici. Dalším negativním faktorem je úplná absence krve, která mi jako hororovému fanouškovi chyběla. 80% extendovaných na 5*

• 29.9.2020  12:27

Výborné, vtipné, zabaví jak děti, tak dospělé. Nemám co vytknout :)

• 22.9.2020  23:19
    Tučňáci z Madagaskaru (TV seriál) (2008)

Až kupodivu velmi vyvedený seriál, který je trefný, vtipný a i pro starší děti vhodný. Tohle se opravdu povedlo. 95%

• 8.9.2020  20:50

Paradoxně se mi ze všech filmů "Mega Shark vs. Nějaká další sranda" tenhle líbil nejvíc (Ano, opravdu jsem viděl jšechni díly této série, celé a bez přetáčení) a za to si odnáší jednu hvězdičku, jako pomyslný triumf nad obří chobotnicí, machanickým žralokem a Kolossem (Přitom je s hodnocením nejníž :) :) ) 10%

• 16.8.2020  11:18

Chtěl jsem si pustit původní snímek z roku 1988, celou dobu jsem myslel, že na něj koukám a jujda, na konci zjistím, že jsem se díval úplně na jinej film a krapet mi to zkazilo radost z toho, že se mi něco líbilo. Když vezmu, že to bylo pokračování, tak až na kupodivu dobrý obraz bych i řekl že to z roku 1988 bylo. Efekty tomu roku napovídaly. No, film se mi líbil a původně jsem chtěl dát 4*. Mé drahé polovičce se to však nelíbilo (Navrhovala odpad) a já po zjištění roku natočení taky ubral ze svého vysokého hodnocení. (3,5 (extended z 3)+0,5)/2=2* Slabších 40% (PS: Měj jsem dojem, že podobnou postavu jsem už viděl. Pak jsem na to káp. Mrkněte do galerie DNA - Stvoření netvora :) 35. nejhorší film :) )

• 16.8.2020  11:13
    Kyklop (TV film) (2008)

Upřímně, on to vyloženej průser nebyl. Je jasný, že většina lidí uvidí digitálního kykopa (grafika jako z nějaký hry) a hned dává odpad.... Je pravda, že digitální kyklop to dost hyzdí a sráží ne do béček ale do céček a níže. Nicméně film nemá jen zápory ale i klady. Koukatelný příběh, který až na pár kravin u kterých si říkáte:"Kurva, proč?" nebo "Kurva, co?" (Degradace? Asi všechny Falcovy nápady? Velezrada? No to mi ho teda winday….) u špatných filmů jako tohle ještě jde. U zabíjení se vcelku pobavíte. Hlavy létají jak mičudy a občas je to i prdel. Zvlášť úplně poslední useklá hlava mě slušně pobavila. Bohužel ale převažují zápory. Když už označím film jako historický, bylo by fajn dodržovat fakta. Za tento bod jsem strhnul celou hvězdičku. Uděláme si tedy dějepisné okénko.1, Marcus Romulus a Tiberius nežili ve stejné době. Tiberius umírá roku 37nl, Marcus Romulus umírá r. 309 nl. No, 300 let asi nežil. 2, Na konci se vítězně volá: "Republika! Republika!". Jo, zvlášť když Tiberius byl jeden z PRVNÍCH císařů a principát trval ještě několik století. Když už točím takovejhle film, buď zvolím fiktivní jména a divák to akceptuje nebo si aspoň dávám bacha, aby ty postavy aspoň žily ve stejný době a bylo to nějak přesný. Konec mě naštval... Proč zemřel i Kyklop a ne jen Falco. Falco mě sral celej film a když už má chcípnout, vezme s sebou Kyklopa.... Kdyby Kyklopa nezabili, ale symbolicky ho vypustili, ať si žije v přírodě a občas mu přivezli nějaký "MASO, MASO", vždyť to by byl lepší konec... Všichni by byli "VOLNÝÝÝ" a byl by to happyend. 31% a zaokrouhlení ke slabým 2*

• 6.8.2020  13:05
    Vlkodlak (2007)

Konečně další film, který opravdu do žebříčku náleží. Příšerné. Nedivím se, že kameraman není uveden. Musel se hanbou propadnout. 0%

• 29.7.2020  22:25

Jediný důvod proč film dostal hvězdičku je zajímavá pointa na konci jinak to bylo hodinové utrpení příšerných hereckých eskapád a wtf momentů než se člověk na onen konec dostal. 15% a hodně slabá jedna hvězda z milosti pro Asylum

• 28.7.2020  11:39
    Čelisti: Odplata (1987)

Tento film ve mne zanechává už jen jednu otázku. Nejhorší žroločí film, co jsem zatím viděl, byl Shark attack (Žralok útočí) nebo tenhle skvost? Toť otázka... Tenhle žralok se každopádně koupe v odpadních vodách a je to každopádně jedna ze zlatých malin, se kterou souhlasím.

• 27.7.2020  12:19
    Karate Dog (TV film) (2005)

Tady se zase někdo vyřádil. Značně podhodnocený film. Vcelku milá nenáročná a kupodivu vzhledem k mé nenávisti k hloupým dětským filmům i zábavná podívaná. Škoda toho konce (Finální boj, ty slow motiony to zabily...) I tak milých 60% (A nebýt toho konce tak bych to viděl ještě víc. Zajímavý komentář:Megan017

<< předchozí 1 2 3 4