• Pohádka

Bezdružice (2015) (seriál)

Všechny Kameňáky jsou černé, všechny Babovřesky jsou černé a tento seriál, jež je na podobný koncept je údajně dno toho všeho. A já si stejně nemůžu pomoct a dvě hvězdy dám. Kameňáky mě bavily a na tohle si taky nemůžu stěžovat. Dokonce mne mrzí že nevyšla druhá série. Jistě že to není film s přidanou hodnotou načínající hluboké téma. Je to prostě oddechovka, kterou si pustíte na pozadí a občas se pousmějete. Ať už absurditě nebo občasnému fórku. Navíc ústřední skupina Vydra, Carda, Rous, Bendová, Suchařípa byla skvěle zvolená a bavila. Patrasová na zabití, ale to byla její role a zhostila se jí skvěle. 48% (Viděny všechny díly)

Ďáblova bažina (2008)

Nemám šajna proč ale u tohoto filmu musím hodnocení nadsadit a dát slabší 3*, čehož bych se v půlce filmu ani za mák nedomákl. Začátek zdlouhavý, nudný ale příběh se mi přece jen kupodivu líbil. Námět originální, příběh fajn, efekty ušly a na nízkorozpočťák dobrý průměr. Normálně bych dal silné dvě, ale jelikož tady je film silně podhodnocen, dám slabší 3*. Překvapivých 48%

Monstrum (2008) odpad!

Tak tohle bylo asi to nejhorší co jsem zatím viděl... Chapadýlko na obalu vypadalo skvěle a já jsem si říkal, že by to mohl bejt fajn nature horor s nějakým monstrem, třeba chobotničkou co vyleze ze země, já se zasměju a dám 20-40%. Prdlajs. Dvě reportérky se rozhodly, že si udělají výlet do Japonska a tam natočí reportáž. Jenže tam ze země vyskočila příšera. (Která ani jednu scénu nebyla vidět, možná se sem tam mila guma co měla imitovat chapadlo). A hlavní námět filmu je ten, že ty dvě … slečny … pobýhají jak telata sem a tam a řvou do kamery:" My jsme Američanky, kde je americká ambasáda??? My jsme Američanky, kde je americká ambasáda???" Od 40 minuty jsem dal speed 2,0 abych to byl vůbec schopen dokoukal. Plně zasloužených 0%. Nikdy víc!

Bílí zabijáci (2003)

Žralok v Benátkách v1.0. Nevím proč mi příběh přišel až tak podobný. !!SPOILER HLAVNÍ DĚJOVÉ LINKY!! Otec se rýpe do hledání pokladu a sežere ho žralok. Později se do toho začne vrtat jeho syn a toho při tom chytne mafián, kterej chce aby mu ten poklad přines. A při tom přenášení se vždycky něco pokazí a mafián ostrouhá. !!KONEC SPOILERU!! Bílí zabijáci a Žralok v Benátkách jsou dva si tak podobné filmy na základě hlavní dějové linky (Omáčka okolo je všem buřt páč není zajímavá...), že bych řekl že Žralok v Benátkách může bejt klidně remake tohohle akorát změnili lokaci. Jednu hvězdu dám jako u Žraloka v Benátkách páč to až tak hrozný nebylo, ale jako úspěšnej počin bych to taky nenazval. 25%

Smrtící hurikán (2014) (TV film)

Páteční film na stanici PRIMA COOL většinou jistí filmový brak a já už se těšil na velký tornádo, špatný efekty a scénář na tužku. No, tenhle film mě zklamal už tím, že tam to tornádo (efekty šinoucího se tornáda) bylo … ehem … ani jednou. Efekty žádné, film tahavý jak sopel, scénář gumový, nudný... A spíše drama než katastrofický/akční. 15%

La noche de los mil gatos (1972) odpad!

Čekal jsem cokoli, ale tohle asi ne. Název a popis zněli vskutku zajímavě a tak jsem se dal do shánění tohoto filmu. Řekněme, že kdybych se díval hodinu a půl do akvária tak uvidím větší náznak děje než nabídlo toto. Milionář létá půl filmu ve vrtulníku, ze kterého hledá ženy se kterými by se vyspal a poté co se některá nechá ukecat ji … pomiluje. A ta která neuteče tak té uřízne hlavu a tělo hodí kočkám. !Spoiler! A ta poslední ho jak napotvoru dostane a skončí v kočkách sám. Dějový a scénaristický výblitek za 0%.

Děti Anakondy (2008) (TV film) odpad!

Kam se podělo kouzlo prvních dvou dílů? Tohle fakt ne...

Duchotřesení (2012) (TV film)

Asylum a SyFi? Známka kvalitní zábavy filmového braku. A ty já rád. Jako horor bylo tohle příšerné. Na druhou stranu jsem se perfektně bavil. Efekty k pousmání, děj ne až tak tragický jak bývá zvykem a film jako celek dává nádech vcelku zdařilé (byť to nebylo v plánu) hororové komedie, která pobaví a zkrátí dlouhý večer. Jako komedie, která by měla být přidána do žánru, zasloužených 55%

Nebát se a nakrást (1999)

Netuším proč tak špatné hodnocení. Sobota se na tu roli hodí a scénář je psaný na tělo. Až na ten špatný green screen (ten fakt bolel) mě film bavil a na večerní pobavení ideál. Film o dvojnících a podvodníčcích kvalitativně výš něž série Šéfe to je věc, Na dvoře je kůň šéfe atd. Slabší 4 hvězdy zasloužené.