• Pohádka

Arachnia: Nestvůry útočí (2003) odpad!

"Panebože, chudák Deak…" Panebože, chudák já … Nature horory zbožňuju a očekával jsem něco ve stylu Arachnidu, ale tohle bylo fakt příšerný. Aspoň s animací si mohli pohrát. Čistý odpad

Jak ukrást Dagmaru (2001)

Vašek Hruška jakožto parodie agenta 007 v podání Jardy Sypala mě bavila taky. Role přímo na tělo a zahraná dobře, nějaké mušky se vždy najdou, ale pro mě příjemná podívaná. 8. nejhorší film? Rozhodně ne

Džuon (2000)

Velké zklamání. Nenávist (2004) byla skvělá a podle komentářů zde jsem čekal ještě něco lepšího. Opak je ale pravdou, dialogy jsou prkené a efekty velmi mizerné. Jediné, díky čemu film dostal alespoň nějaká procenta je, že film je dobrý na uvedení do ságy (Ala nenávist desetkrát jinak) tím, že asi nejlépe vysvětlí dějové vztahy a o jakou osobu jde. Tím ale končíme, první polovina byla jedno velké čekání na konec, od cca.40 minuty už to bylo aspoň koukatelné a i snad úroveň dialogů se malinko zlepšila. Na víc než 40% a tím pádem dvě hvězdičky to nevidím. A to ještě s odřenýma ušima!

Černé Vánoce (2019) odpad!

Co to proboha bylo? Už dlouho jsem neměl chuť odejít z kina a tohle si o to doslova říkalo. Herci neherci a ty prkerné dialogy bily do uší. A ještě měli chyby v titulcích.... Po dlouhé době jsem holt šlápnul vedle. Čau čau muž mě bavil, Annabelle 3 byla taky koukatelná, ale tohle?! Nebýt mé milované přítelkyně bych to ani nedokoukal.

Malý Herkules (2009)

Bylo to špatné, nemůžu tvrdit, že to je suprová podívaná, která bude bavit a budu ji chtít vidět 10x. Ale 1. nejhorší film? Nah, zdaleka ne. Zápletka, byť bylo vybráno smolné téma, a ani nebylo dobře zpracováno je koukatelná a když u toho člověk pozavře očko, není to až tak špatné. Všem bych doporučil kouknout na 2. nejhorší film, Waterloo po česku, to je do očí bijící hrůza. Tady dáváme zasloužené 2 hvězdičky

Klauni zabijáci (1988)

Je tu hodně negativních komentářů, ale tohle bylo skvělý. Stahoval jsem to jako horror/komedii a jasné béčko a co jsem chtěl jsem i dostal a královsky jsem se u toho bavil. Trošku tahavý začátek, ale po něm to začne nabírat krásné grády. Masky jsou perfektně hnusné a producenti s blbůstkami opravdu nešetřili, ať už v podobně cukrové vaty nebo popcornu. Mít to lepší konec, zasloužilo by si to ještě o hvězdičku víc, takhle 65%.

Hurvínek na scéně (2010)

Viděno ve 2D. Spejbla a Hurvínka mám rád, evokují mi mladší léta, ale tohle opravdu ne.... Prkený scénář, mizerné texty písní a i celé písně a stoupání na půdu, které vypadalo už samo o sobě příšerně tomu nasadilo korunu. Jedna hvězda za hlavu otevřenou, ale na víc to nevidím...

Noční můry z temnot (2019)

Na film jsme s přítelkyní chtěli jít do kina už když vyšel, ale bohužel jsme to nestihli. Jakmile však vyšel, byl pro nás jasnou volbou. Už jen samotný nápad byl dobrý, skvělé byly taktéž zpracování "nočních můr", které byly ztvárněny opravdu bravurně a skvěle se na ně koukalo. Abych však pouze nechválil, film si bohužel nedokáže vytvořit onu "strašidelnou atmosféru", tedy něco u čehož bychom trnuli strachy a nemohli se od toho odpoutat. Dlouho jsme zvažovali, jestli dát 3 nebo 4 hvězdy, jelikož jsme byli přesně někde mezi tímto hodnocením. Nakonec zasloužené 4 hvězdy, ale pořád by bylo co zlepšit.

Malý krámek hrůz (1986)

Když jsem tento kousek našel a ukázal ho své drahé polovičce, moc jsem se na něj těšil. Trailer vypadal skvěle a film se ještě lepší. Skvělé skloubení muzikálu, trošky hororu a skvělého scénáře dal vzniknout něčemu úžasnému. Film má nějaké mouchy, ale vzhledem k tomu, že se točil v osmdesátých létech, tak se dají odpustit. Za mě perfektní počin, který má blízko pěti hvězdičkám.

Hell Fest: Park hrůzy (2018)

Od tohoto filmu jsme očekávali vcelku hodně. Už jen popisek z plakátu kin s obrázkem vypadali velmi lákavě a ani trailer nebyl k zahození. Po zhlédnutí filmu to ale až tak růžově nevypadalo. Film zásadně nenaplnil naše očekávání, nevyužil svůj potenciál a celkově mohl být lépe zpracovaný. Kulisy ve filmu nebyly vůbec špatně udělané, ba naopak. Film ale spíše nudí, jelikož hlavní "záporák", který všechny nahání působí spíše jako voyeur a občas si píchne nebo plácne paličkou. Film se táhne a atmosféra naprosto chybí. Zklamání roku?