MiaMahoney

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 12.11.2018  00:03
    #MístoKlidu (2018)

#Cojetokurvazazverstvo?!, #Cojsemtopravevidela?! nebo #Stimhlesejdetevysrat, jsou alternativní názvy tohoto zasraného reklamního spotu o hovně. Tohle už snad fakt není pravda! Pominu to, že se tady taková nehorázná pičovina vůbec objevila a jen znechuceně nakrčím rypák nad celou touto z hoven splácanou myšlenkou berlínských rádobyumělců a “bořičů tabu”. Vlastně kde jinde, než v dekadentním Berlíně, kde polovinu obyvatelstva tvoří různě psychicky narušené smažky a tu druhou čmoudská verbež z bohužel až příliš Blízkého východu, by mohl takový výblitek vzniknout... K nasrání je to výborné, takže vřele doporučuji všem z vás, kteří si chcete zkurvit den dalším důkazem, jak to jde se společností čím dál víc do prdele. Ale ne, je to samozřejmě strašně umělecké, má to dokonce hešteg, takže je to i děsně kůl a pochopitelně si to jdu hned fláknout na fejs a na instáč, twítovat o tom budu nejmíň hodinu a pokud někdo čekujete můj jůtůb kanál, tak se brzo můžete dočkat i zcela seriózního hovnocení tohoto vysoce důležitého, uměleckého počinu, které hodlám strímovat přímo z hajzlu hipsterské kavárničky v srdci Berlína s názvem Scheißmuttimerkel. Doufám, že seženu i soundtrack složený z táhlých prdů účastníků té pičózy a žbluňkání hoven padajících do mísy. #Xzblití!!!

• 3.9.2017  01:29
    13 (2010)

Velice dobrý napínáč, ale co měl kurva znamenat ten náhle utnutý konec?! Kde je aspoň nějaká krátká scéna s pohledem na zoufalého Stathama po otevření tašky? Nebo na dojatou matku po převzetí balíku? Bývala bych i dala 4, ale dost mi vadilo kupříkladu to, že žádná ze scén se hrou nepřinesla nic výjimečného (byť byly opravdu napínavé, nedošlo k žádnému zvratu oproti očekávanému progresu - přitom díky několika zhrouceným postavám tam prostoru bylo víc než dost), rovněž absentuje psychologie postav - je škoda, že si divák nemá možnost vytvořit k někomu z hráčů větší vztah, snad kromě hlavního hrdiny - tudíž dostane nalajnované, komu má fandit a není mu dopřána žádná Sofiina volba; přitom stačilo tak málo. No a ten náhlý konec, to je jako utnout větu uprostřed a to se přece .

• 16.12.2017  21:30
    1922 (2017)

Toho času se v jakémsi vidlákově, pravděpodobně texaském Hammelnu, udála tak děsuplná nuda, že než jsem se dočkala závěrečných titulků, stihla jsem několikrát usnout a probudila jsem se, až už mě, značně zapáchající, obrostlou pavučinami, s vlasy náhle po prdel a bobrem po kolena, ohlodávaly krysy. Nenechte se zmást, rozhodně mě těší, že se Štěpánovi poslední dobou filmaři tolik věnují, ale pěkně mě sere, že téměř ani jeden to neumí podat dostatečně zajímavě. Nu což, taxme si aspoň užili užvaněnou nudu s pár haluškami a nelogickým, amatérským provedením vraždy. (Pozor, bojler a návod na mord, platící ovšem pouze pro farmáře!: Představte si, že žijete ve vyhnálkově na farmě, chováte prasata a máte v plánu se zbavit hnusně nepříjemné manželky, které náhle jeblo v řepě, chce se stát městskou paničkou a prodat vaši střechu nad hlavou. A taxi jednoho dne vyhrnete rukávy a že to teda provedete. Můžete to udělat dvěma způsoby: totálně si zasvinit pokoj, až tu mařenu budete pižlat žabikuchem a pak její tělo odklidit do vyschlé studny, kde je šance, že dříve či později někdo odhalí kostru. Aby se tak nestalo, shodíte tam chudáka nevinnou kravičku, která rozhodně nebyla taková piča jako ta vaše squaw, jen si tak poklidně bučela a dokonce vám zajišťovala část obživy. To, že budou z obou krav jednou jen kostry a až někdo cizí do studny náhodou nahlédne, uvidí lidskou lebku a bude vyšilovat, patrně vysvětlíte tak, že kráva (zvíře) sežrala krávu (manželku) a jelikož ji tlačil bachor, čepec, kniha i slez, rozhodla se svůj život ukončit skokem do studny... Nebo to můžete provést ynteligentněji: udusit paničku polštářem, čímž se zbavíte nutnosti úklidu vnitřností z nočního stolku, smývání krve ze stropu a podlahy a praní ložního, no a o tělo se postarají zemanovití v ohradě, neboť dobré prase všecko spase. A vy to máte bez bordelu a hlavně bez důkazů... Vzkaz pro ty, co by si po přečtení kokotmentáře chtěli objednat moje služby: přijímám jako zálohu 80% z celkové částky a jako měnu preferuju Ethereum, protože Bitcoin jde dle mého do prdele.)

• 14.5.2019  22:09

Víte, proč Norové už nevyhrávají v hokeji? - Protože jejich nejlepší střelec sedí. No, černý humor stranou, všichni víme, že to ten pomatený pičus převrátil do extrému a to, co provedl, je neodpustitelné. Žel, pokud bude Evropa skutečně pokračovat v multikulti propagandě, cílené islamizaci a právem šaría nakonec nechá semlít vlastní lid, je naprosto bezpochybné, že takových magorů se bude objevovat čím dál víc. Ono tak dlouho se chodí s džihádem do Evropy, až se nějaký radikální pravičák utrhne... A že Evropa skutečně kráčí mílovými kroky směr hajzl, je naprosto očividné. Jak jinak si vysvětlit například tohle? Islám prostě problémem je a kdo to nevidí, měl by si ihned přečíst tuto odbornou studii, aby prozřel, jaké že to neslučitelné svinstvo si sem dobrovolně stěhujeme... Nicméně, nezdá se vám, že filmaři nějak dávají prostor každému hajzlovi, který se proslaví svým zmrdstvím? Ať je to naše "vězeňská serebrita" (ne, RedAKu, Ty skutečně nejsi serebrita, Tys jen obyčejný mukl) Kajínek ve stejnojmenném dramatu, atentátníci v Bostonu ve Dni patriotů, teď tady Breivik dokonce rovnou ve dvou filmech... Zcela jistě se někdo brzy ujme zfilmování střelby na muslimy v meshitách na Novém Zélandě, ale vsadím se, že na ten masakr o dvoustech padesáti křesťanských obětech sebevražedných atentátníků na Srí Lance nepadne jediná klapka! To holt není atraktivní a v souladu s promultikulti smýšlením, ukazovat perzekvované křesťany a ateisty, ale útoky na chudáky kozojeby a jejich pytle na odpadky, jó, to se musí lidem patřičně naservírovat! Jinak teda s první polovinou komentáře uživatele grizly007 sice nesouhlasím, ale hláška o blokové pokutě je jedním z adeptů na komentář roku!!! :)))))) ... Film průměrný, útok dobře natočený - místy decentně, místy sugestivně, následné politicko/psychologické drama bylo koukatelné i při delší stopáži. A mimochodem, všimli jste si, že lidi s iniciály A.B. mají nejspíš nějak předurčeno být pěknými kurvami? Náhoda? Nemyslím si.

• 12.5.2017  07:06
    3 idiyats (2009)

Jelikož jste právě absolvovali téměř tříhodinovou jízdu po Cigánstánu, zkusím to zkrátit alespoň já... Stopáž filmu tedy byla dlouhá, jak cesta od Nové Dylyny k Bengalůzrům a než se, hlavně zpočátku, všichni polopatisticky vykecají, Šakti naroste další ruka a v Bombajském slumu se narodí takový milionek nových cigošů. Nu, nevadí, i když je pravda, že být tento výlet do Indie kratší, asi bych i dala ty 4 hvězdy. Několik povinných pestrobarevných scén s tanečky, kývacími hlavičkami a poletujícím bordelem se taky dá přežít, neb to už je zkrátka u podobných filmů klasické nu(d?)tné zlo. Když si tohle odmyslíte, zůstane vám překvapivě milý a občas vtipný film s komickými postavami, několika silnými momenty a trochou ForystoŽumpovského patosu, který ale ve finále není na škodu. Rozhodně lepší zážitek než z pohovoru v nejmenované indické firmě, kde jde naopak veselost a barvičky stranou a zůstává otrokářský, šedivý a upjatý korporát, kde nesmíte mít flašku s vodou na stole (pravda, nezkoušela jsem tvrdit, že jde o posvátnou vodu z Gangy, třeba by to pak vypadalo jinak) a kde je vám měřen i čas strávený na hajzlu (a ten bude asi kurevsky dlouhý, pokud si k obědu dáte kuře vindalů a zapijete to tou posvátnou vodou). Pokud tedy máte chuť na něco indického, můžete zkusit tenhle film - určitě to bude lepší zážitek, než telefonát do libovolného kólcentra, kde zpravidla končí všichni ti kočovní cigoši, co se z Dežopůr Pradéše vydali dělat curryéru do Evropy. Jakmile se totiž ozve "chelou sér, vot ken áj dufor jů", jste rázem v kalkatské žumpě až po uši!... Dnes to bude pro 3 idioty za stejný počet hvěz. All izz well!

• 1.5.2017  17:29
    33 životů (2015)

Joo, tak při prvotní kontrole, do čeho to tentokrát jdu (vlastně sfárám), jsem pochopitelně zčekla, na jaké xichty se budu těch 120 minut dívat. Bandaska a Santoro? Muy bien, s těmi mě klidně, navzdory mé fobie z Klause (tohohle, tohohle i tohohle), zavřete na pár měsíců do dolu, por favor! Obávám se, že by bylo v šachtě nejen pořádně horko, ale taky značně vlhko a cestu ven bychom si tak nějak prorazili, po těch 69 (dnech, samozřejmě!) o tom žádná!... Mno, tady zase cejtím šílenou snahu Holého Údu vytěžit pár pesos ze skorotragédie... Snad kdyby se režie chytly povolanější a neamerické ruce, nebyla by z toho taková místy fraškoidní skoroslaďárna se všemi klasickými klišé. No me malinterpretes, jsem ráda, že tu partu jihoamerických kopáčů čekal lepší hepyend než zaměstnance Paskova, ale kdyby si, kurva, odpustila režisérka ty pičičandy kolem. Pozor, teď tady několikrát pípne brojler jako upozornění na ta největší klišé. Píp poprvé: několik zdánlivě neřeshitelných technických problémů rozlouskne dobrosrdečný laik, který byl doposud pouhou ministerskou krysou, ovšem stává se záhy instantním odborníkem na horniny, jejich těžbu a záchranné akce. Píp podruhé: Jeden mačo cyp hrdinně vede zoufalou partu, neztrácí víru a všechny postaví do latě (sem tam se mu někdo vzbouří, aby se neřeklo). Píp potřetí: vatou filmu se stávají patetická jakožedramata jednotlivých doňů Mariů, Juanů, Antoniů a jejich Esmerald, Marií a Josefín... jedni čekají rodinu, druzí řeší milostný trojúhelník "horňyk-pyča1-pyča2", další má komplikovaný vztah se svojí sestrou... Ale samozřejmě všichni ve finále naleznou vnitřní klid, lásku, celoživotní compadres a bájné Eldorado a odejdou vstříc zapadajícímu slunci nad Atacamou. 2 hvězdičky za povedený soundtrack. Zdařbůh!

• 24.9.2017  22:52
    47 metrů (2017)

Takový čtyřicetisedmimetrový down, to už je pořádná chromozomální vada... nicméně možná by si i takový lépe poradil s klecovým vězením (ostatně praxe z ústavu je praxe z ústavu), než dvě uječené, hysterické sestry, které se s nefalšovanou emerickou naivitou vydávají do rukou amatérským Rodrigům a Juanům s ještě amatérštějším vybavením. Klec i naviják jako by samy volaly "máme to za pár", ale to naše milé švice neodradí a stejně se do té kistny nechají zavřít. Chvilkové hihi haha s povinným selfíčkováním se záhy zcela neočekávaně mění v podmořský průser a sestry si to štrádují do náruče čtyřicetisedmimetrového downa, který si navíc ještě kolem svého klecového lůžka rozestavěl pár rybišek na hraní. Následuje přehlídka ynteligence obou krasavic, z nichž se jedna čirou náhodou vyzná v potápění a obě jsou -opět čirou náhodou- natolik šlank, že se protáhnou i mřížovím. Což je, vzhledem k jejich národnosti, naprostá pravděpodobnostní pičovina. Pokud jste ale schopni nad těmito a dalšími prohřešky proti logice mávnout ploutví a stisknout Čelisti, čeká vás ve finále docela napínavá podívaná s rybičkami, které postrádají onu obvyklou filmovou inteligenci svých kolegů predátorů, školených v likvidaci lidí v přísně dodržovaném pořadí "nevěřící Tomáš - marginální charakter - negr - hlavní hrdina".

• 31.8.2017  22:09
    7 životů (2017)

Pozor, po následujících hřadech dost možná hopká malinkaté kužátko! Aby pondělí zmizelo si přeje asi majorita pracujících. Kdo si to ale určitě nepřeje, je sedm Sněhurek, toho času již bez jednoho trpaslíka. A přece se tak jednoho odpudivého, depresivního dne stane - Pondělí zmizí rychleji, než víkendová pařba a může tak směle začít parafráze na Deset malých černoušků... Ve filmu je poměrně velký počet děr (mimo hlavních 7), logických a proveditelnostních nonsensů, což ve finále vysvětluje absenci 5. hvězdy (byť jsem měla chvílemi cukání). Nicméně se jedná o nadprůměrný, akcí nadupaný napínáč, který mě bavil od začátku do konce. Naklonovaná Ňouma Ropáková pěkně interagovala sama se sebou v technicky velmi dobře zvládnutých scénách. Umírat si sama sobě v náručí, zatímco tomu ještě přihlížíte z několika různých úhlů, to už musí zákonitě probudit mnohočetnou poruchu osobnosti i u jinak zcela psychicky zdravého jedince. Ňouma tedy docela bez výtky, Willem Dafuq sice bez výraznějšího prostoru, ale také dobře obsazen. Hlavní nemesis, paní Hlen Zavírací, připomíná Merkelovou kříženou s kyklopem, je odporně slizká a skvěle by se vyjímala v evropském kabinetu kuriozit, osobně bych to viděla na místo mezi Junckerem a Federicou Mogherini... Název What Happened to Monday mi lahodí tak nějak víc než Seven Sisters, neboť druhá varianta mi připomíná odpornou stejnojmennou čtvrť v mém milém Londýně, kterou v současné době sžírá mor v podobě vysoké koncentrace ručníkářů a jim sekundujících lopat s poněkud větším opálením, než je standardně zdrávo. Pro českou distribuci jsme přejali název originální, byť jsme se mohli trochu víc snažit. Já bych se, vzhledem ke konceptu ve finále značně rozhozeného týdne, přikláněla třeba k názvu "Týden fpiči". A vy?

• 16.9.2017  22:08

Nádherně absurdní, kokotmediální dráma s dánským Landou, který toho nacistického vypatlance zahrál naprosto skvěle! Neotřelý a zajímavým způsobem maskovaný černý humor, výborně ztvárnění mukli a jeblý farář, který je napřesdržku od počátku až do konce... Rozhodně stojí za shlédnutí.

• 29.3.2018  22:27

Více Googlu, více chytrých domácností, více šmírování! Nucený pokrok za každou cenu! Výborně dohnané ad absurdum, kam až jednou dojde zasraná digitalizace a muldernizace všeho. A jsem scullopevně přesvědčená, že to nebude trvat tak dlouho! Takže si vesele krmte své fejsbuky, foťte každou pičovinu na instagramy, šérujte, lajkujte, rejtujte a záhy se z toho poserete. fAKTA Xblití! (Dost to připomíná tenhle starší kousek, který je čím dál méně utopistický: http://www.zvedavec.org/humor/2004/01/775-objednavka-pizzy-v-roce-2015.htm A pokud je vám tenhle varovný prst stále málo, třeba prozřete tadyhle: https://www.theguardian.com/commentisfree/2018/mar/28/all-the-data-facebook-google-has-on-you-privacy?CMP=Share_AndroidApp_Facebook)

• 14.5.2019  21:14

Kurva jo! Tuhle ad absurdum vyhnanou a přesto stále reálnější jednohubku doporučuji všem sluníčkářům, liberálům, anarchisticky smýšlejícím rodičům, inkluzivistům a podporovatelům “americké výchovy”. Jen si nestěžujte, až vám to jednou nasere zpátky na hlavu...

• 11.1.2016  14:55
    American Horror Story - Hotel (série) (2015)

Chaos, dekadence, hnus, úchylnost. Tenhle seriál jde pěkně z kopce a strašidelného/napínavého na něm není už vůbec nic. Tam, kde Murder House a Asylum byly na 4*, tohle je fakt jenom na ten odpad, případně maximálně na 1 bezvýznamnou * za určitou poctu geniálnímu Osvícení (ten koberec byl patrný na první pohled). Nicméně, klesalo to takhle s celou sérií - Coven 3*, Freak Show 2*... takže vlastně ani nejsem překvapená. Dokoukávat nebudu.

• 17.9.2017  22:23

To si tak jednou sedím v regálu v obchodě s hračkami pro dospělé a krátím si čas laděním svého zádumčivě melancholického, udiveného výrazu k dokonalosti, když ke mně přistoupí dáma v letech, usměje se a řekne „tahle bude perfektní“. Ihned si představím růžovoučký pokojík v podkroví, květinové tapety, těžké závěsy plné prachu, háčkované dečky a panenky, kam se podíváš. Tahle paní zřejmě netuší, že já nejsem zrovna panenka, která její kýčovitou sbírku korunuje a nad kterou se budou její kamarádky rozplývat při čaji o páté… Jak se ale záhy ukáže, paní asi nebude včerejší, neboť po cestě domů znalecky prohlásí „s Tebou si můj Ve…noušek jistě parádně užije! Jsi perfektní dárek k jeho třicátinám!“ No a taky že ano. Následující den jsem svědkem rozzářených očiček oslavence: pořádného chlapáka s nagelovanou přehazovačkou a permanentně sadistickým výrazem. Láskyplně mě vytáhne z krabice, dá pusu dojaté mamá, kterou vzápětí vylifruje z kvartýru, abychom tak měli čas jen pro sebe. Ani se nenaděju a už jsem pojmenovaná, řádně nafouknutá a cvičím se svým novým majitelem jógu. A v tomto duchu plyne den po dni, ke spokojenosti nás obou… Jenže pak přijde den Dé. Ležím si tak srolovaná ve skříni a čekám, než se Venoušek vrátí z procházky v parku, když v tom uslyším táhlý, zmučený vzdech. Tak trošku pohnu rukou, ve které ještě zbývá krapet vzduchu a za šedým baloňákem uzřím něco strašného: sedí tam panenka, moje sestra – předchozí model, je celá záplatovaná, pokousaná, poškrábaná a svými natrženými ústy mi říká „pomsti mě“. Musím vám říct, popadne mě takový vztek, že se rozhodnu trošku to milému Venouškovi osladit. Z posledních sil, které mi v ruce ještě zbývají, obsloužím pumpičku a nafouknutá se přesunu do pokoje. Stihnu to taktak, to sadistické hovado se právě vrací. Vyjde z koupelny a zarazí se, když mě spatří. To koukáš, debile! honí se mi hlavou, ale nejspíš jsem ho zase až tak moc nevyděsila. Prostě jen pokrčí rameny, sežere pár tabletek z nočního stolku a vyfouknutou mě znovu vrazí do skříně. Naštěstí si opět nepozorovaně nechávám v ruce něco málo vzduchu, abych ho další den mohla vyděsit ještě víc. A skutečně se mi to podaří. Scénář se opakuje, k sezení si tentokrát vybírám místo přímo v obýváku a když se Véna vrátí a schová do kapsy lupu, jeho pohled spočine na mně a vidím, jak se ten triumfální výraz, se kterým přišel, mění na vyděšený škleb. Ha! A máš to! No, Venoušek se zřejmě nenechá jen tak vyděsit… Sice si první půlhodinu co chvíli sahá na hlavu a opakuje si „jsem přece už velký hoch, říkala máma…“, pak na mě ale zapomene a jde si hrát s počítačem. A jelikož mě neuklidí, mám krásný výhled na to, co na tom počítači dělá. Já už jsem teda ve svém životě něco viděla, ale řeknu vám, taková zvěrstva, jaká se míhají na obrazovce Vénova počítače, z toho se i já červenám! Největší šok ale přichází v podvečer. Všechny ty slečny, které se mému majiteli ochotně předváděly onlajn totiž nebyly jen tak ledajaké slečny. To perverzní prase se s nimi domlouvá, protože prý dnes založil vlastní bordel a shání zaměstnankyně! Tak to teda ne! Cítím, že musím zakročit, neboť jsem ohrožena! Jakmile si Venoušek dotáhne domů skutečné slečny, skončím jako moje mladší sestra a budu hnít někde ve skříni. Pěkně se mnou cloumá vztek a tak, když je se mnou ten večer Véna v nejlepším, neudržím se a kousnu ho do žaludu, přičemž vyštěknu „IČO!“ – které chci znát, abych věděla, kterou živnost mám zničit. Můj majitel si ale myslí, že jsem mu řekla „pičo“ a to se mi, vážení, stává osudnou… Venouška popadne amok a než stačím jakkoli zareagovat, cítím, jak ze mě skrz ten největší kuchyňský nůž vyprchává život. Z posledních sil vnímám, že mě Véna odváží na smradlavou skládku a zakopává mezi bezhlavé kočičky a ohořelé pejsky s vypíchnutýma očima. Umírám, vážení. Budiž mi útěchou, že moje ruka, ve které se stále drží trocha toho vzduchu, je pohřbena ledabyle a mělce tak, že na to perverzní hovado můžu z hlíny aspoň ukazovat fakáče…/ Oproti jedničce trošku posun k lepšímu, ale i tak to bylo vlekoucí se chození po chodbách a pokojích prokládané občasným pištěním, nelogickým čurákováním (dá se tento termit použít i u žen?) a sem tam nějakým tím (vcelku solidním) bubáním. Théma totálně neoriginální (překvapivě), tvůrci sami chvílemi nevědí, jak vlastně k tomu strašení přistoupit (je, kurva, ten démon v panence, v mrtvé holce, v posedlé holce, v rozpůlené paní, ve strašákovi do zelí…?!). No, asi je omniprezentní, jako divák se s tím tak nějak smiřte, moc od toho neočekávejte a na ty dvě hvězdičky to bude fungovat.

• 6.8.2012  15:45
    Annie Hallová (1977)

Jasné, že fandové "artových" filmů budou jásat, ale větší nudu jsem snad na stříbrném plátně neviděla, to se na mne nezlobte. Absolutně jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy byla nucena vidět, nudou srovnatelný s Lid versus Lary Flint. Takže, vy všichni "umělci", co na tomto snímku vidíte? Okecávačka, nulový děj a pohled na nahého Woodyho Allena coby modela z Dachau - dál jsem nemohla, ve tříčtvrtině filmu jsem skončila obličejem na vedlejším sedadle v kině a kráááásně se mi spalo.

• 1.5.2017  22:11
    Antikrist (2009)

Tak jsem opět, po dlouhé době, absolvovala exkurzi do polstrovaného pokoje, který obývá Fon Trír... Hned při prvních záběrech jsem si vzpomněla, s jakým kapitálním kokotem mám tu čest a říkala si, že tento filmový klenot, zajisté hýřící všemožnými metaforami, které takový simplicius simplicissimus jako jsem já, zkrátka nemůže spatřovat, ode mne vyfasuje pouze jedinou hvězdičku, a sice za použití mé oblíbené árie Lascia Ch'io Pianga. Ovšem, mýlila jsem se! Vyfasuje rovných pět! Pět písmen, O-D-P-A-D a nic víc, i kdyby mě přišla přemlouvat sama mluvící liška! Radost ze skladby opadla ještě předtím, než dohrály její poslední tóny, které nahradil akutní záchvat bruxismu z nasrání, že do takové filmové žumpy má ten kretén tu drzost takovou kulantní hudbu nacpat. Budoucím (de)generacím, jež budou číst tento komentář: dejte na má slova, vyhněte se této pičóze obloukem a nevstupujte již nikdy do polstrovaného pokoje s cedulkou Fon Trír.

• 16.3.2017  20:57

"Nobody expects spanish inqusition!" Tím méně, pokud se do středověku propadáte rovnou z Matrixu a nevíte, která bije. Mě prostě vždycky baví, jak ti hlavní hrdinové v případě, že se znovu narodí a jsou hozeni bez vysvětlení do úplně jiné reality, tu skutečnost mají úplně v p... na háku a překvapeni jsou jen tak po žižkovsku (tj. na jedno oko). No ale dobrá, nebudu do toho rejpat... U Asasína jsem měla jednu velkou obavu, a sice, že půjde o hru, která měla zůstat hrou a která je násilně napasovaná na stříbrné plátno. Naštěstí se nic takového nekonalo a naopak to celé fungovalo qualitně a vyspěle. Jediné, co příliš připomínalo gamesu byly momenty typu honička po prádelních šňůrách a zběsilé šplhání po římsách, kdy mi, coby staré pařance, cukalo střídavě v prostředníčku a palci nad wéčkem a mezerníkem. Naprosto jsem si chrochtala nad efekty, to prolínání reality a prožitků z historie v matrixoidní VR herně bylo uchvancancující! I když je celý film vystavěn na použití CGI a reální jsou jen herci, není to vůbec přehnané a na krásně vytvořené lokace se prostě dívá moc dobře. Stejně tak dobře se dívá i na Michaela Fassbendera a konečně i na jinak otravný xicht Marion Cotillard. Ve scénáři sice byly nějaké mezery, ale nic, co by se nedalo přeskočit či podplazit. Bohužel, nakročeno ke čtyřem hvězdám jsem měla tak dvě třetiny filmu, pak se tak nějak zbláznili scénáristi a zčistajasna utnuli parádně rozběhnutou akci, jako by jim snad najednou zamrzla grafika. To je obrovská vada na kráse a musím z původně zamýšleného hodnocení slevit. Korunku tomu nasadil už jen směšný záběr na partičku kapucínů ostentativně a pro efekt stojících na střeše a tvářicích se jak největší megadrsoni evr. Protože ano, po fyzicky náročné vyvražďovačce obvykle míváte kompulzivní touhu vyšplhat si jen tak pro p*del na nejbližší střechu, abyste jakože vypadali fuckt kůl! Are you sure you want to quit to desktop? Y

• 9.7.2019  15:07

BEC není REC. Napsat to 100x na tabuli.

• 16.9.2018  21:24

No jo, kdyby ti dva zlodějští pošuci místo kradení raději absolvovali kurz "Jak čerpat dotace" přímo od mistra Endyho, narazili by při noční exkurzi do sklepa Pičího hnízda akorát tak na Moniku, jak se po vzoru strýčka Skrblíka noří do zlaťáků svého z lásky pojatého chotě. To by byla ale jiná pohádka, daleko víc k nasrání. Takhle z toho byl příjemný napínák, kterému se dá odpustit i to místy absurdní chování hlavních hrdinů.

• 29.5.2018  21:52
    Bajkeři (2017)

Znáte ten pocit, kdy slyšíte o tak špatném filmu, že prostě nevěříte, dokud se nerozhodnete si jím zkurvit večer na vlastní oči? Tak přesně tohle se mi dnes přihodilo. Tenhle masterpiss má všecko: třeskutý troškohumor pro 70% obyvatel našeho Babišstánu, pičoidně stereotypní charaktery, prvoplánové, oplzlé a trapné vtipy toho nejpředvídatelnějšího typu, product placement, díky kterému nejspíš ta pičovina vůbec mohla zprznit celuloid, trampské pissně včetně odporné Nedvědárny a nezbytnou rasovou vyváženost v podobě obsazení mladší sestry opic Williamsových. Kurva, tohle přesahuje všechny meze snesitelnosti, natočené je to tak zle, že by se Troška měl vážně obávat konkurence a ještě s totálně buzerantsky dosranou závěrečnou skladbou, za kterou by měl Mišík svýho potomka nechat těch 200 km odjet na kole bez sedátka. A s rozžhavenou sedlovkou. Zašpičatělou. Natřenou kapsaicinem. No humáč jaxviňa a samozřejmě ihned pálím na dývko do sbírky a řadím na čestné místo na poličce, přesně mezi podobně skvostným Panicem nanicem a návodem na lovení krokodýlů od Poledňákové. Xblití!!

• 14.2.2018  21:43
    Berlin Job (2012)

Crickey, mate, this ain't no fokin' fun, I tell ya! Whoev-ah says the British tend ter bey ratha 'eserved don't know nothin'! They can bey quite tough and I'm not shittin' ya! Don't Adam and Eve that mafia fam'lies are only Italian and Russian, this clan of British scumbags'll show ya how they can get ya into serious Barney Rubble, especially when it comes ter dealin' Persian Rugs and owing fokin' lot of tenn-ah. 'Twas quite 'ard ter 'ecognize all the Airs and Graces firs', cos they Butcher's Hook simila', but ya'll get used ter. And blimey, from the beginnin' ya tot'ly keep yer Longers and Lingers ter them cunts, no bollocks! Lemon Lime blossoms e'en in the land of the Baked Bean and this film shows it in a fine-plotted, thrillin' way. So, Robin Hood Dog's Knob, Frank Harp-ah, bless ya and "may the best of yer past bey the worst of yer future!"

• 28.1.2019  22:40

Ty, kdož čteš tyto řádky: Vyvaruj se devadesátiminutovému filmu splácanému z flešbeků, které se navzájem tak překrývají, že nedávají smysl. Nehodnotím, neboť informaci, že se jedná o interaktivní film, jsem se dočetla až po shlédnutí té DonýDárkovské verze a těsně předtím, než jsem málem ohodnotila odpadem. Při volbě různých scénářů se může jednat o docela zajímavé dílko, byť nikterak převratné vzhledem k tomu, že tento koncept jsme viděli už za "totáče" v seriálu Rozfucky kuchaře Svatopluka. Inu, Netflix si neplatím a i kdyby, ke druhé, interaktivní projekci, bych se asi stejně už neuchýlila. Tudíž nechť tento komentář slouží jen jako varování před verzí, kterou snad ani neměli pouštět do éteru.

• 4.9.2017  21:46

Od shlédnutí idiotského Donýho Dárka, kvůli kterému jsem si úspěšně vypěstovala averzi k filmovým králíkům (kromě králíka zabijáka střežícího jeskyni Aaaaaaargh, to dá rozum!), uplynulo pár let a nyní jsem opět dostala možnost odpovědět na otázku "jak vám dupe králik?". Tenhle zmutovaný hajzl dupe ostošest a já bych nejraději dupala taky... režisérovi po hlavě. Snesu vcelku dost zvrácené komedie, ale když se snoubí debilita už od prvních vteřin s nechutností a ještě tak neuvěřitelně nesympatickými charaktery, mám sto chutí tvůrce chytit a stáhnout z kůže. Seru vám všem nadšeným hovnotitelům na to, že to bylo myšleno jako hororová komedie! Komediálního na to nebylo nic a hororové bylo pouze ustavičné sledování hodin neúprosně odtikávajících drahocenné minuty, které mi už nikdo nevrátí, dpč. Kdybych to měla shrnout pro ty, kteří možná ještě váhají nad projekcí: vezměte si partu odpudivých kreténů ve složení Slizký úchyl s pornoknírkem, Jaderná fyzička 1 a 2, Zpruzená fetka, Škaredý puberťák, co právě objevil, že šulinka nemá jen na čůrání, Vymletý metalista a jediný normálně vypadající kamarád lapiduch, tuto partu dosaďte do naprosto o-ri-gi-nál-ní horské chaty, poblíž které jakýsi doktor Moreau vypustil zdivočelého humanoidního králíka s Roccovým pérem a velmi bohatou slovní zásobou, nechte kolem stříkat všemožné tělní tekutiny, protřepejte, zamíchejte a konzumujte nejlépe po lobotomii. Hlavně si nezapomínejte čas od času utírat sliny, měnit plínky a nerušte svým hýkavým smíchem a plácáním se do kolen ostatní obyvatele společenské místnosti. Vrchol dekadence, tenhleten Doný Dárko ryloudyd.

• 16.6.2010  21:59
    Byl jednou jeden... život (TV seriál) (1987)

Sice jsem tento seriál již dlouho neviděla, ale v dětství byl můj oblíbený. Krásně vysvětloval vše o lidském těle.

• 2.7.2017  21:55

Tak co to máme v tomto nemastném-neslaném receptu? Pár pěkných záběrů ze slunné Kalifornie, v podstatě zfilmované pětkové GéTéÁčko, zhruba tři jakš takš úsměvné vtípky na celou stopáž, to celé ve finále okořeněné Paranoidní Černou Nedělí. A to jaxi k vyššímu hovnocení nestačí.

• 2.1.2018  22:04
    Casino (1995)

Dokonalá a brutální sonda do zákulisí fungování kasín a jejich napojení na mafiánské podsvětí. A kua, ještě nikdy jsem tolik nefandila zločineckému zmrdovi, jako v tomto případě. Bobík byl naprosto skvělý záporák; hajzl, ale svým způsobem lidský a kvůli té jeho nevděčné, marnivé, hysterické a mamonářské pizdě, se kterou měl do poslední chvíle neuvěřitelnou trpělivost, mi ho bylo fuckt líto, mafián nemafián! ... No, po mně patrně půjde brzy taky nějaká ta Kozí Nozdra, neboť tady zcela upřímně a neskrývaně prohlašuji, že Casino je dle mého skromného názoru lepší a dějově zajímavější než kultovní Kmotr. Tak andiamo, mafiosi, andiamo...!

• 18.11.2018  15:57

Když se zrovna vášnivě neháže mýdlem po zemi, baví se mukli demolováním svého ólinkluzif hotelu. Ač poněkud lacině působící, řežba je to slušná, má to prima nápad i kulantního Luise v roli Putamadre. Jen ten hlavní hrdina Chujan by se mohl tvářit aspoň občas trochu jinak, než že mu spolumukli právě hromadně zarazili čórnutý pendrek do prdele, když na něj navíc vůbec nedošlo! No a pak to samozřejmě postrádá to pravé vězeňské drama! Posuďte: daleko lépe by se dal vystavět příběh o tom, jak Chujan obere všechny ty yntelygentňý hochy o poslední prachy a s příslibem "kvalitního" příspěvku do fondu vězeňské knihovny po nocích na samotce, kdy zrovna nemá koho píchat, sepíše děsně kůl deníček o svých dvou dnech za katrem. Jaká věčná škoda, že na to nedošlo! No co už, tak budu aspoň doufat, že si Dvěstějedenáctku pouští před spaním Endy Hrabiš, ať se mu sní, když náhodou spí, o své zářivé budoucnosti. Akorát by mohlo dojít i na to mýdlo. Nebo třeba kosteleckou štangli turisťáku...

• 16.6.2010  22:01
    Cestománie (TV seriál) (1999)

Mnohdy je sice cesta zaměřená poněkud jednostranně (např. jak se tam a tam prožívá fotbal...) a to dle mého názoru seriálu poněkud škodí, ale jinak vtipné, poučné a hlavně levné cestování. :-)

• 19.1.2011  12:00
    Chronos (1985)

Shlédnuto na plazmové TV 42´´ a výsledný dojem byl dechberoucí.

• 4.1.2012  14:43
    Colombiana (2011)

Kde já už to jenom viděla? Malé holce vyvraždí rodinu a ona se chce stát zabijákem a pomstít se... Že by Leon? Film nepřináší nic nového, je to vcelku dobrá a místy napínavá podívaná, ale to je vše. Některým věcem se ani nedá věřit, například dokonale komplexní policejní systém, kdy pomalu díky pšouku FBI zjistí, kdo jej vypustil, kde se právě teď nachází, co dělá a kdy vypustí další. Zkrátka průměr.

• 21.5.2017  21:59
    Contratiempo (2016)

Ve světle současných událostí asi nějak takhle: "Jsem úspěšný podnikatel Andrej... vlastně Adrián a nedávno mě obvinili z vraždy. Prosímvás, sú to KECY, NESMYSLE! Žádnou vraždu jsem nespáchal, vraždy nepáchám, žádnou milenku jsem neměl! Policajti proti mně mají ZADÁNÍ a vedou proti mně účelovku a já to odmítám! Můžou mě třeba zabít, ale já se nepřiznám. Ať řekne Kalousek, jestli má milenku a jestli ji zabil! A že máte důkazy, jaké důkazy? To je jasná provokace. Já jsem jen udělal tu chybu, že jsem nečuměl na cestu. Ale tuná mám celú zložku takových, co nečumí na cestu a o tom nepíšete..." Takový Kajínek po španělsku s tím rozdílem, že seňor Doria asi od Vepřové Hlavy milost nedostane. Velmi slušný napínáč!

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8