Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Horor
  • Animovaný

Poslední recenze (236)

plakát

Prezidentka (2022) 

Kýtch jak bitch, ale hraje tam Ondrášek, takže tomu ty 3 beze studu napálím.

plakát

Bouřlivé výšiny (1992) 

Jaké “Bouřlivé výšiny”, sakra?! To nikdo nevíte, že se jedná o název “Na Větrné Hůrce”, což je oficiální překlad Wuthering Heights?!

plakát

Encanto (2021) 

Barvičky a písničky dle mého gusta, celkově milé a neurazí.

Poslední hodnocení (1 700)

Někdo klepe na dveře (2023)

12.07.2024

Nic k proclení (2010)

11.07.2024

Strážci (2024)

10.07.2024

Sylvanian Families ve filmu: Dárek od Freyi (2023)

08.06.2024

Curve (2015)

31.05.2024

Jak nás vidí svět (2017) (pořad)

25.05.2024

Havěť (2023)

11.05.2024

Shardlake (2024) (seriál)

04.05.2024

The Grand Tour - Eurocrash (2023) (epizoda) (S05E02)

04.05.2024

Reklama

Poslední deníček (12)

Kterak hrabiví Holanďani k penězům přicházejí

Že v našem Kocourkově monopolaří kromě samotného zmrdského premiéra i hrabiví Holanďani, víme odtud a odtud. Málokomu je ale známo, že na (mono)poli je i hráč z řad developerů a provozovatelů budov, který se chová naprosto stejně bezskrupulózně. Tím hráčem je společnost CTP, která po republice (potažmo Evropě) staví předražené kancelářské budovy, užitkové haly a sklady, kde se na metru čtverečním najde takových kokotin, že běžný, racionálně uvažující člověk musí zákonitě tlouct hlavou do zdi. Ale co, Celkem To Prochází, tak proč něco měnit, žeáno... My se teď těm kurvám, Co To Posírají na každém projektu s železobetonovou pravidelností, podíváme na zoubek.

 

Cenová politika

Tak zaprvé, jejich ceny za pronájem prostor jsou naprosto bizarní a pouze odrážejí fakt, jak CTP hřeší na svůj monopol na velkokapacitní kancelářské budovy, které staví téměř jako jediný developer. Firmy s větším počtem zaměstnanců prakticky nemají jinou možnost, než absolvovat Celé Tohle Peklo, úvazek s dodavatelem, jehož služby jsou sice úplně na hovno, ale zato si pěkně připlatíte! Bavíme se například o nájemném 600.000 Kč za 1000 metrů čtverečních, a to jsem si téměř jistá, že v prestižnější lokalitě, například v některém z kancelářských parků v centru města, to může být i víc. Velké firmy po nabídce sáhnou, neboť nemají kam jít. Tomu se říká dokonalá strategie!

 

Opravy

Perfektní je taky politika oprav. Tak například taková klimatizace. Porouchá-li se vám motorventilátor, jehož výměna stojí lehce přes desítku, zkuste hádat, kdo zaplatí nový i přesto, že je klimatizace, kurva, nedílnou součástí budovy a nájemník si ji s sebou neodnese v případě odstěhování! Pokud si objednáte drobné práce a opravy, přijde k vám technik, jehož hodinová sazba činí čtyři kila a samozřejmě se nepřepočítává dle skutečného času stráveného prací. Můžete se tak těšit na pětiminutovou výměnu světelných trubic za plnou hodinovou sazbu. A to se vyplatí!

 

Dokonale promyšlený, praktický a plně funkční design

Holandští designéři, to je pak další kapitola sama o sobě. Nejen, že jsou schopní jednu místnost přesrat pěti křiklavými barvami a stejné zvěrstvo provést i v jídelně, kde vás tím pádem přechází chuť k jídlu, oni dokážou ve své prudké yntelygency ještě víc! Mnohem víc!

Na obrázku se můžete přesvědčit o tom, jak to asi přemýšlelo designérovi a následně všem zainteresovaným, když navrhoval do zdi zapuštěný koš na papírové utěrky. Koš, který by měl jít po otevření dveří ze zdi vytáhnout, aby mohl být vysypán, samozřejmě být vytažený nemůže, protože nějaký bezmozek umístil umyvadlo do bezprostřední blízkosti tak, aby dvířka šla otevřít maximálně na 10 centimetrů. A jestliže si myslíte, že to byla jen ojedinělá chyba při stavbě, tak vás můžu ubezpečit, že nebyla. Stejné zvěrstvo se nachází nejméně ve dvou budovách od tohoto ve všech ohledech dokonalého spasitele všech firem. A Celá Tahle Pičovina byla nepochybně za pakatel!

 

Komunikační systém

Třešničkou na dortu je pak webový systém hlášení poruch a komunikace s lidmi od CTP obecně. Do systému sice zadáte požadavek a přijde vám na e-mail automatická odpověď, že se mu někdo bude brzy věnovat a kdy asi můžete počítat s návštěvou technika, už ale nepřidáte žádný komentář, potřebujete-li na ten od operátora nějak odpovědět. Takže pěkně postaru žhavíte drát, skřípete zuby a máte nutkání zařvat na ty holandské mrdky ga jezelf neuken! Bohužel tam ale sedí jen nevinná, česká holčina, která si pouze vybrala špatného zaměstnavatele.

 

Parkovací místa

To už ani nemám sílu komentovat...

 

Bohužel, přesně takhle to je ve všech prostorách CTP.  Stále přemýšlím, co se vlastně pod těmi třemi písmeny skrývá a po čtyřech letech strávených v jejich "péči" jsem na to asi kápla a vychází mi z toho jediné: Cáluj, Ty Pičo!

Kterak hrabiví Holanďani k penězům přicházejí