k.rakonos

Ota R

okres Semily

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 30.9.2019  13:42

Samozrejme je to nesmysl roku, ze by prezil v mraze a vichru pres tyden, kor potom, co se jeste vykoupal v mrazive vode, bez cepice, to snad autori nemohli myslet vazne. Ti by umrzli i v lednovych Krkonosich bez koupele. A dalsi stupidnost, matkou v 11 letech, viz. vekovy rozdil herecke matky/ syna. Vysilacka a mobil se nevybije a umi si i poradit s vodou. Tohle bylo opravdu jen "na motivy skutecnych udalosti" 10 % za krasny hory a snih.

• 3.7.2019  23:27
    Linka (TV seriál) (2019)

Tak dokoukany 4 dily a i pres nektery nepresnosnosti celkem spokojenost. Realita je samozrejme o trochu jinde - na tisnovy lince (a operacnim) je to podstatne vetsi stres, vic byrokracie, zamereni volajicich v radu kilometru a ne metru jak v serialu, nevykame si, z ml. Brzobohatyho udelali akcniho hrdinu, ale i tak pro me celkove nadprumer 😀

• 26.10.2018  16:37
    Borg/McEnroe (2017)

Jako rekreacniho tenistu/squashistu me film velmi lakal, nicmene slo spis o komornejsi snimek, sice lehce nadprumerny, ale vic strhujici byli Rivalove, a to presto, ze automobilovy sport prakticky vubec nesleduju..Borg/McEnroe nebyli nepratele na zivot a na smrt, jak nam cpala media, vzdyt sel jeden druhemu posleze za svedka na svatbu :-)

• 26.10.2018  16:31
    Beznadějný romantik (TV film) (2016)

Hlavni devizou prumerne televizni romantarny bylo asi mnozstvi krasnych, mladych lidi, zejmena herecek. Na zabiti volneho casu, pokud zrovna nenajdete nic lepsiho. Film spise jen pro zeny.

• 26.10.2018  16:26
    Raluca (2014)

Vcelku zajimave, lehce eroticke krimi. Mozna ctyrmi hvezdami lehce nadhodnotim, ale to asi za ty oci hlavni hrdinky. Velmi zajimava a neokoukana herecka s krasnym telem. Dolansky si to urcite uzil :-)

• 23.7.2017  15:07

A mne se to paradoxne libilo vic nez jednicka. Lehtivejsi romanticky film, prijemni herci. Asi tak uplne nizke hodnoceni si to nezaslouzi. V ramci druhu filmu lehky nadprumer, 3,5 *

• 14.7.2017  22:51
    Kruhy (2017)

Nechapu, asi jsem videl jiny ducharsky horor. Velmi dobre, atmosfericke, v prubehu filmu i napinave, par lekacek se taky naslo. Sympaticka hlavni hrdinka. Chtel jsem dat 4*, ale kvuli nesmyslne nizkemu hodnoceni jeste jednu pridam navrch. Uz se tesim na ctyrku :-)

• 5.2.2017  13:02

Milá a fajnová lehce posmutnělá komedie, tohle se Švédům povedlo. K tomu dobré herecké výkony včetně sympatických Skandinávek. Nedivím se, že jeho první přítelkyně to nedala...

• 3.2.2017  11:18
    V plamenech (2008)

Dle popisu jsem čekal možná víc, ale přesto celkem zajímavé psychologické drama. Začátek atraktivní, na tuhle Williamsku se oproti tenisovým jmenovkyním hezky dívá a kromě svlečené scény se mi líbilo i jak hrála..Ale i když to mělo vyvolat silné emoce, ty se nějak nedostavily, oproti třeba parádnímu Hačikó - příběh psa. Ať už na fotbalovém stadionu nebo kdekoliv jinde, takové filmy se díky invazivní migraci a multikulti neschopné a destruktivní EU, budou moci točit často...

• 2.2.2017  23:01

Tak Stiflera by jako tenisového trenéra chtěl asi málokdo. Chyběl tomu větší vtip a šťáva, nicméně i kvůli tomu, že mám tenis rád aktivně i pasivně celý život, tak za 3*

• 2.2.2017  22:09

Deppa celkem můžu, charismatický herec. Chybělo tomu možná větší napětí, ale celkem slušný mysteriózní thriller, nebylo tam extra nic moc přehnaného, tak původní úmysl 3* ještě o jednu přidávám..

• 1.2.2017  19:27
    Bratovrah (2005)

Nesmlouvavé, syrové drama o Kurdech a Turcích v Německu. A je to film z roku 2005, tedy ještě před tím, než vypukla migrační invaze...Skvělé herecké výkony a autentičnost. Jen to dokazuje, že tyto národy do Evropy nepatří a nikdy nepřijmou jejich zákony a zvyky. 90%

• 1.2.2017  09:14

Škoda toho trošku přehnaného závěru, postřelení a pobodaní měli celkem super kondici...Jinak celkem zajímavý mysteriózní drama, pěkné prostředí, hezký herečky, ale o jednu * ubírám..

• 1.2.2017  09:08
    Fotograf (2015)

Roden svoji roli v autobiografii chlípného a slizkého Saudka ztvárnil opravdu přesvědčivě. Ale fakt nepochopím, jak takovejhle šílenec mohl díky ujetým fotkám a šukání všeho, co dejchá, vydělat miliony, které mu ještě celkem hravě odklonila Sára. Možná i proto hodnotím lehce přísněji..

• 24.1.2017  20:49
    Dvojníci (2016)

Je to samozřejmě ptákovina, ale celkem tahle komedie pobaví, pár hlášek, gagů, proč ne. Stojí to samozřejmě na dvojroli Sokola. Kohák se na roli bezďáka hodí, ušetří práci i v maskérně. Snad jen Nárožnýho do role minimafiána nebylo dobrý obsazovat, on prostě záporáky neumí a i když se snaží chvílemi vypadat drsně, tak se pořád směje. Nevím, jestli to bylo přemírou botoxu či make-upu, ale Krainová vypadala až nezdravě bledě, postavička super, ale už to víc slušelo Jitce Schneiderový.

• 24.1.2017  20:44
    Sezn@mka (2016)

Nic moc. Hezký tvářičky, kočičky, na Kajnarku se fakt hezky kouká, ale to je tak skoro vše. Chvílemi místy i vtipná, spíš ale trapná komedie, kterou nezachránil ani Langmajer či Semilák Nosek. Někde mezi 2 a 3 hvězdami..Jo a Gondíkovou fakt nee.

• 20.1.2017  21:17
    Deadpool (2016)

Akční násilný komiksovky. Asi nikdy nepochopím, jak na to tolik lidí může koukat a tolika lidem se to může líbit. Naprostej shit a nedokoukáno. Je fakt, že se k těmhle filmům snažím nedostávat, ale sem tam udělám chybu...

• 20.1.2017  20:37

Já se skvěle bavil. Nejdříve mě rozklepaná kamera trošku srala, ale ve výsledku to přispělo k netradiční bláznivé komedii s plno hláškami, gagy, atraktivním prostředím a krásnými ženami. Prostě komedie, co nezkazí den. Ještě, že přes O2 můžu film přetáčet, posunovat, několikrát jsem to použil, aby mi nějaká hláška neunikla. I stará babi jimi ve filmu nešetří. Jedna z nejlepších komedií za poslední roky. První, nenavazující díl Babysitting jsem neviděl a dle počtu hodnocení ho neviděl asi skoro nikdo (i tahle dvojka má velmi málo hodnotících), takže se k němu po téhle výborné zkušenosti zkusím dostat.

• 19.1.2017  21:06
    Rammstein in Amerika (koncert) (2015)

Famózní záležitost a spojení zajímavého časosběrného dokumentu a sestřihu části koncertu z Madison Square Garden. Asi prozatím nejlepší hudební zážitek z kina. Žasl jsem, že v době, kdy Rammstein prodávali miliony alb po Evropě, tak v Americe začínali hraním v klubech s pár diváky - fanoušky. Povinná záležitost pro všechny fandy této trochu kontroverzní východoněmecké grupy.

• 19.1.2017  21:03
    Omar (2013)

Velice zajímavé autentické drama z prostředí, ze kterého moc filmů nevzniká. A první zkušenost s palestinským filmem. Jediné si musíme odmyslet, že to je samozřejmě natočeno protiizraelsky, takže tohle beru s nadhledem, situace v realitě bude asi jiná, mezi Palestinci je také dost těch, kteří by nezaútočili jen na izraelské vojáky, ale klidně i na civilní cíle.

• 2.1.2017  22:17

Česká pohodová komedie, co to v hodnocení dost schytala, zas tak špatné to nebylo, ale cíl na divačky spíše kolem středního věku si film neodpáře. Ale třeba po herecké stránce fajn, hlavně v té ženské pozici. Možná do děje dost nesmyslná dortová válka a až přeslazené chování rozvedených manželů. Ale jako jednohubka na večer to určitě šlo.

• 2.1.2017  22:13

Trochu ujetá a zvrhlá komedie, sem tam i podařené scény, třeba ta s masérem bylo peklo. Ale mělo to navíc, řada scén nedotažená a nebo přehnaná, viz. skoky na čtyřkolkách. Takový holky jako družičky byste ale stejně asi na svatbu nechtěli.

• 2.1.2017  22:10

Už jen ústřední herecké duo značí, že film by zklamat neměl a on taky nezklame. Ale něco tomu přece jen chybělo, aby z toho byla romantická komedie, na kterou se pro odreagování budete chtít podívat znova. Tři a půl hvězdy.

• 2.1.2017  22:07

Nemastné a neslané, málo vtipných scén, přiznávám se, že fanouškem Allena moc nejsem, takže dvě hvězdy je maximum, co tomuto filmu mohu dát...

• 2.1.2017  22:01

Mně se to líbilo a dle mě neprávem nízké hodnocení. Kvalitní dobrodružno-romantický western, pěkná kamera a příroda, ultratvrdé mexické vězení, kam by se nechtěl dostat nikdo. A jak vždy tak trochu tajemná Penélope, stabilně slušný výkon i o Damona. Jak to letí, už je filmu letos 17 let, ke mně se tohle sympatické dílo dostalo až nyní. Moc toho zejména herec Billy Bob Thornton nenatočil, ale výsledku Krásy divokých koní se určitě stydět nemusí. Dle počtu komentářů a hodnocení je vidět, že film moc lidí nevidělo, dokonce chybí i běžné statistiky, kdy film šel v kinech a kdy na DVD..

• 27.12.2016  20:25
    Tři životy (TV film) (2007)

Letos asi nejlepší pohádka, kterou jsem viděl v premiéře, byť je jí již 9 let. Odmyslím si Vojtěcha Dicka a jeho Týden neklidu s Bartoškou a byl jsem příjemně překvapen kvalitou. Dvořák si střihl solidního záporáka, potěšily okem i dvojčata Molnárovic ze Slovenska, zejména jedna z nich, když šla nahá do vody, sice záběr zadní kamery, ale i tak hezké :-) Menší rozpočet naopak nakonec měl asi i pozitivní vliv, nezbylo na nějaké fantasy scény. Klidně víc podobných pohádek.

• 27.12.2016  20:18
    Pravý rytíř (TV film) (2016)

Bída, bída, ale za ty kostýmy a vizuální stránku budu víc než přející a dám dokonce 2 hvězdy. Ale pohádka dějem slaboučká, nic nového, jen vybrakování děje z jiných pohádek, slabší herecké výkony, i když Vaculík a Kraus se celkem snažil. Jitce Ježkové to sluší čím dál víc, Táňa Pauhofová by měla přibrat, vypadá skoro jak anorektička.

• 27.12.2016  20:14
    Zázračný nos (TV film) (2016)

Vcelku milá slovensko-česká pohádka s neokoukanými slovenskými herci, 2 hezké princezny, asi letošní nejlepší nová pohádka. Nebude to megahit, ale rozhodně neurazila a dalo se na ní koukat, na rozdíl od české pohádky uvedené na Štědrý den. Radši bych si to dal bez dabingu, ale bohužel na rozdíl od slovenských dětí ty české by slovenštině tolik nerozuměly. 3,5 hvězdy.

• 21.12.2016  23:39
    Trable o Vánocích (2015)

nedokoukáno pro naprostou nudu, nezajímavost. Asi jsem si měl dát práci a vydržet více jak půl hodinu, ale prostě se nedalo...

• 21.12.2016  23:32

Další severská kvalita a výborný temný thriller. Tohle jim prostě jde. A úplně s klidným svědomím odpustím dvě scény, kdy jeden z hrdinů filmu přežil bez úhony pád z vlaku, mimo jiné velmi dobrá vlaková scéna, a kluk, co by topení a x minut pod vodou asi jen tak nerozdejchal. Protože zbytek celého filmu byl strhující.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14