MK12

MK12

Česko

LinkedIn: MiKri12

0 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Umučení Krista (2004)

  Věkové hodnocení v zemi původu- R. Sex a nahota- Mírně; Násilí- Vemi; Alkohol, drogy a cigarety- Mírně; Nadávky a sprostá slova- Mírně; Děsivé a intenzivní scény- Vemi.

 • poster

  Spalovač mrtvol (1968)

  Věkové hodnocení v zemi původu- Nevhodný mládeži do 12 let.Sex a nahota- Velmi; Násilí- Středně; Alkohol, drogy a cigarety- Středně; Nadávky a sprostá slova- Mírně; Děsivé a intenzivní scény- Středně. Můj názor- Výborný český hypnotický, nebál bych se říci artový snímek, který je vidět jen málokdy. Morbidní černo-humorné hlášky, které satiricky ukazují na nesmyslnost 2. svět. války a nacistických ideologií. Knihu jsem poslouchal jako rozhlasovou hru, ale tenhle snímek knižní předlohu převyšuje, jednak kvůli panu Hrušinskému, pak také kvůli kameře a nakonec kvůli zachování dezorientace v čase promluv pana KK. Už nevím co bych dál k tomuto skvělému snímku dodal. "Dáte si věneček či rakvičku?"

 • poster

  Terminátor: Temný osud (2019)

  Věkové hodnocení v zemi původu- R. Sex a nahota- Mírně; Násilí- Středně; Alkohol, drogy a cigarety- Mírně; Nadávky a sprostá slova- Středně; Děsivé a intenzivní scény- Středně. Můj názor- Tak tomuhle se říká kvalitní akční, dobrodružný scífko. Naděje na to, že by se kdy mohl terminátor vrátit v kvalitním filmu umřela po natočení čtvrtého dílu a čtvrtý díl to pohřbil. Teď se ale legenda vrátila a sní i dva staří známí. Sára je zde sice už postarší, ale je tak cool, že si s ní budete užívat každou scénu. Když přijde Arnie, tak je to úplnej hukot. Film má skvělé tempo, kde už od začátku nám servíruje nepřetržitou akci, která sice pak zpomalí, ale jen proto, aby mohla odvyprávět příběh, a když ho odvypráví, tak se vrátí akci to nepřetržité tempo. Výlet po Americe a Mexiku byl fajn a efekty ty byly bravurní. Musím říct, že tenhle film jsem si v kině neskutečně užil a všem ho můžu jen doporučit.

 • poster

  Noční hra (2018)

  Věkové hodnocení v zemi původu- R. Sex a nahota- Mírně; Násilí- Středně; Alkohol, drogy a cigarety- Mírně; Nadávky a sprostá slova- Velmi; Děsivé a intenzivní scény- Mírně. Můj názor- Mé osobní guilty pleasure, přijde mi, že je to nejnápadnější komedie za posledních několik let. Navíc je to pro mě taková srdcovka, jelikož má sám rád deskové hry a společenské hry, také mysteriózní žánr ve filmech a šílené zápletky. To vše tu film má, navíc zde nechybí i akční scény a narážky na jiné filmy. Děj utíká neskutečně rychle a od chvíle, co se to rozjede, tak nemáte čas se nudit a každá scéna má svůj smysl, a každá hláška je zde skvělá trefa do černého. Navíc musím ještě zmínit černý humor, což je můj oblíbený žánr humoru. Chápu ale, že film nenadchne každého, ale pokud máte rádi bizarní a černý humor, plus neuškodí mít rád deskovky, tak si film užijete.