• Thriller

Oživlá panenka (1991)

Komédia v časovom období 1000 rokov a reality, kde sa princezná z minulosti dostane do reality múzea a mladík , ktorý ju bude mať na starosti jej odopne zázračný náhrdelník, čím ju oživí do reálneho sveta, nechýba romantika 3*

Hunt Her, Kill Her (2022)

Dej filmu sa odohráva počas jednej noci vo fabrike, kde sa nachádza 1 upratovačka a kolegovia v podobe vraždiacich maniakov , začína sa boj o jej život a noc prežitia  Slušný slasher 3*

Tancuj Matyldo (2023)

Psychologická dráma zo života jednej staršej ženy, byvalej barovej speváčky, ktorú dostane na starosť jej syn s vnukom a vzhľadom na jej stav to nebudu mať s  ňou ľahké, oproti filmu Prišla v noci sa mi toto viac páčilo a tento film by som skôr ocenil na festivale. 3*

Neviditelné zlo (2024)

Duchársky horor o imaginárnom kamaratovi malého dievčata z ktorého sa nakoniec vykľuje zlo 1*

Road House (1989)

Akčný film o vyhadzovačovi v nočnom klube  ,ktorého začnú ohrozovať nepriatelia 3*

Pomsta divoké kočky (1984)

Akčná dráma o žene ,ktorej zavraždia jedného z prarodičov a následne sa chce pomstiť za jeho smrť 3*

Překročit práh (1981)

Dráma z lekárskeho prostredia -príbeh lekára o transplantácií srdca 3*

Zajíček (1989)

Príjemná oddychovka o chlapcovi, ktorému otec odmietne dávať peniaze a tak si začne hľadať brigádu v pizzerii a spozná kopec  vydatých žien ,ktoré mu spôsobia vtipné trapasy 3*

Zítra na shledanou (1989)

Príbeh zo života rodiny, kde sa rozídu manželia ,muž si nájde inú ženu s dieťaťom, ktorú si vezme a svoje vlastné deti si budú musieť zvykať na jeho novú manželku, Dráma 3*

Netvor (1985)

Film mierne pripomínajúci snímok Votrelec, kde dvaja astronauti objavia raketu v ktorej bude žijúci netvor a ten začne plniť úlohu votrelca 2*