Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Drama
  • Dokumentární

plakát

Letecké katastrofy: Srážka století (2005)

Doporučení: Pusťte si tento dokument do letadla na dovolenou (zvýšíte dávku adrenalinu). Protože se to stejně odehrálo na přistávací rampě a ne ve vzduchu :)

plakát

Star Wars: Klonové války - Cat and Mouse (2010) (epizoda)

Tahle epizoda se mi fakt nelíbila. Nudný - vesmírné bitvy nejsou úplně to moje nejlepší, zápletka byla snad ještě více podprůměrná, než u první série, a hlavně ten pavouk, ten mě štval asi nejvíc! A byl jsem ještě k tomu rád, když umřel při výbuchu té lodi, protože i kapitánka Holdo je vedle něj nejlepší postava.

plakát

Hitler: Vzestup zla (2003) (TV film)

Pro mě fakt dobrý film o tom, jak se Hitler dostal k moci a jak lidé můžou být snadně zmanipulováni v době krize. Film kromě skvělých hereckých výkonů a věrnosti Hitlerova života, nabízí i skvělý soundtrack, místa natáčení (např. se natáčelo i u nás v Liberci) a celkově ta atmosféra těch 30. let plných strachu a nedůvěry.

plakát

Přátelé (1994) (TV seriál)

Za tohle na 100% skončím v pekle, ale ten seriál je starej už skoro 30 let a vtipy už tak vtipný nejsou, jak tehdy byly. Radši si pusťte Jak jsem potkal vaši matku, pro mě lepší a vtipnější.

Skrytá identita (2006)

Nevypínejte ten film hned na začátku. Ten film opravdu stojí za vaši pozornost. Příběh se zde totiž postupně rozvíjí a je to čím dál více složitější a zajímavější. Takže Dicaprio, Nicholson (ale i dlaší herci) a režíser Scorsese opět nezklamali!

plakát

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Hele nevím, ale jako spíš jsem se nudil, než bavil. Hlášky typu "Co Jeeee", nebo "Na co čekáš?" budou pro mě ikonické, ale zbytek filmu je jedna velká nuda. Možná je to i tím, že ten film je starý už více jak 20 let, takže už to pro dnešní diváky nemusí být tak zábavný, jak tehdy

plakát

Star Wars: Síly osudu (2017) (TV seriál)

Nejlepší seriál pro Star Wars feministky, jelikož z toho budou určitě nadšené!