Solverino

David Solver

Česko

4 body

• 25.1.2012  10:43

Plný počet! Film je super, jen se u toho musí spíš přemejšlet, než jenom civět a chroupat popkorn, jako u akčních filmů. Velice pěkně a do detailu udělané. Fantastické reálie, exteriéry i interiéry. Napětí až do konce, naprosto vynikající Gary Oldman. Fakt naprosto parádní, i s tou tečkou (pod okem) Colina Firtha na konec! Nedoporučuji mladším ročníkům, mohli by se dost nudit.

• 21.7.2013  21:57

Lízalín (Gosling) čumí, čumí, čumí a..... opět čumí :( (jedna hvězdička za hudbu a za hezky zpívajícího policajta v černým pyžamu s velkým žabikuchem)

• 12.5.2013  21:51

Celkem velmi slabé a naivní. Pro malé děti je tam zase dost gore. Tak nevím, možná pro retardy v US? (zřejmě ideální "trhák" zcela o ničem, při kterým můžete v klidu smskovat, konzumovat popcorn a měnit si statusy na FB, určitě o nic nepřijdete i kdyby jste prospali půlku filmu) => zlatej Van Helsing!

• 7.7.2012  18:29
    Jiná země (2011)

Na můj vkus trochu moc "umělecké", ale dobrý - velmi dobrý!

• 31.7.2011  22:03

Docela sranda, sympatická ústřední postava prožívající "traumata" dospívajícího, kterým se bude později smát. Hezky zahrané, docela jsem se nasmál. Srandovní tatínek a maminka-kurvička :) ale nakonec to všechno dobře dopadlo... prima film!

• 26.2.2015  18:21

Velmi slabé. Dějově strašně řídké a herecké výkony také chabé. Z námětu se dalo určitě vytěžit víc, ale zřejmě nebyly peníze. Velmi podprůměrné.

• 8.2.2019  20:59

Hodně blízko odpadu... děsivá laciná bejkárna s otřesným dabingem a šíleným nazvučením. Skoro se to nedalo vydržet. Zprasený jako prase!

• 5.6.2019  22:26
    John Wick 3 (2019)

Totálně nekoukatelné! Otřesné nekonečné souboje a nesmyslné dialogy. Logický nesmysl na který se nedá koukat. Po hodině jsem to vzdal a odešel... to se fakt nedá...

• 28.2.2012  00:29

Moc vtipný to teda nebylo... Jedna hvězda za Rosamund Pike a druhá za Rollse :)

• 20.5.2018  20:50

Jedna hvězda za první půlku, druhá už je celkem nesmyslná a nekoukatelná...

• 15.11.2019  23:13
    Joker (2019)

Konečně pořádně natočenej Batman (pre-Batman), wow! Konečně pořádnej animák pro dospělý!

• 30.1.2018  22:54
    Jsem vrah (2016)

Hodně dobré drámo! Moc pěkně udělané, zahrané a zrežírované. Tady by se měli učit český režiséři!

• 17.5.2011  11:52
    Jsem číslo čtyři (2011)

Velmi sladké, film není vhodný pro cukrovkáře! A lampičku v noži jsem už taky viděl na nějakým čínským serveru... (kdyby alespoń všichni nevypadali tak uměle...) EDIT: Hodnocení odpad! takovej sešup jakej to nakonec na konci vzalo - opravdu ne Odpad! ale Shit!

• 10.4.2011  18:12

Smrtelná nuda a blábol o ničem :( Pseudo pokus o hledání sama sebe se rozplizává v bezbřehé nudě a zdlouhavých blábolech... asi jako Sex ve měste přes hodně ojetý kopírák :( Hnus! A čumět na blbku s hubou jak vrata od stodoly mě silně irituje... nikdy více!

• 3.4.2009  22:42
    Jízda smrti (2007)

Naprostej děs, samej nesmysl, dětičky ve skautskejch oblečcích s nožíkama na dopisy! Hnus velebnosti! Taková pitomina obecná za pár kaček a "démoni" na konci, málem jsem si krůpnul smíchy! :o(

• 12.10.2020  21:32
    K jezeru - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2019)

Wow! Super Walking Dead from Moscow!

• 12.10.2020  21:33
    K jezeru - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2019)

Tak druhý díl už je podstatně horší ale pořád dobrý!

• 15.10.2020  21:12
    K jezeru - Epizoda 6 (E06) (epizoda) (2019)

Luxusní konec... krásný prostřihy s hudbou... každému podle jeho zásluh!

• 12.1.2014  12:36

Velmi slušně natočené, hezký akční konec s happyendem kdy každý dostal co zasloužil. Vybrané pasáže by měli promítat užitečným idiotům obhajujícím multi-kulti přistup a taky by už pobřežní hlídky měli začít vracet nebo radši rovnou potápět ty lodě co připlouvaj do EU (Itálie). Nechtěl bych se nechat od vychrtlíků kulturně obohacovat u nás doma,ale bohužel mě to zřejmě v budoucnu čeká, už teď se stačí projít kolem Václaváku :( Ale i tak jeden z nejlepších filmů roku.

• 30.1.2009  22:06
    Karanténa (2008)

totální odpad a nesmysl! nedá se sledovat ani s vypnutým mozkem - veliké utrpení :(

• 26.3.2020  23:47

Ty woe tak to jsem moc nepobral... prý skvělý scénář a dialogy...WTF? Normální banda looserů vedoucí tlachy o nesmrtelnosti chrousta. Šílená nuda až do konce, jsem čekal kdo koho ještě oklátí a vono furt nic. Takový liberálně demokratický film o levicových aktivistech a rozumbradech co nevědí co vlastně chtějí a tak radši nic nechtějí a pak jsou z toho smutný že nic nebylo... a dialogy nebyly dopředu žádný napsaný, prostě kamera! klapka! a jeden a něco si tam tlachejte. Už se těšim, jak bude svět vypadat, až nám budou tyhle looseři vydělávat na důchody, to se půjdem pást (v lepším případě) nebo pochcípáme hlady - vždyť ty se nejsou schopní vůbec ničeho, ani se dohodnout že se nedohodnou.

• 5.2.2011  20:41
    Katyň (2007)

Dvě hvězdičky za plnotučný konec, jinak k uzoufání nudné a strašně zdlouhavé. Konec ale stál za to. Mrazivý konec.

• 2.4.2010  20:32

Velmi velmi velmi dobré! Po dlouhé době český film, který se mi líbil. Vynikající p.Huba! Vřele doporučuji! Hřebejk mohl vytěžit víc, ale i tak dobré. O několikm tříd lepší ta superblbost s přiblblým Hádkem (přeceňované 3 sezony v pekle).

• 6.6.2011  00:32
    Kazatel (2011)

Velmi hloupé a naivní. Efekty podprůměrné. Jedna hvězdička za Maggie Q (potřebovala by dát trochu najíst, ale jinak je to fakt šikovná "žabka").

• 13.7.2013  22:35

Dvě hvězdičky za Cumminga! Jedna za perfektní herecký part a druhá za zpěv (pokud to byl on?) Jinak sladkobolná dráma o dvou buzničkách a jednom mongolovi :(

• 20.11.2018  21:31

Klišovitej nápad, lehce podprůměrně natočenej, hezká zbraň a sympatickej záporák.

• 5.5.2015  23:07

Megakravina která opravdu megapobaví! :) Tak to bych fakt nečekal, palec nahoru! Super. Cool.

• 25.12.2017  14:15

Jedna hvězda za technickou stránku filmu a efekty, plus jedna hvězda za občas neotřelé a vtipné nápady. Jinak dějově ploché a o ničem. Film na který zapomenete dřív než si vyzvednete kabát v šatně. Celkově velmi slabé až prostoduché.

• 25.5.2010  17:53
    Kmen Andromeda (TV film) (2008)

Zašifrované eko-poselství + nevalné výkony herců 4.kategorie = velmi slabé a velmi nudné :(

• 12.12.2009  21:16
    Kněžna Libuše (2008)

Film (je to ještě film? není to Béčko, spíš až někde kolem konce abecedy)? Vypadá to jak předvolební agitka zelených a teplých - natočeno celkem v šesti lidech za 13,50 Kč. Takovou zoufalost jsem snad ještě neviděl. Vlasta (je hnusná, je kluk!) "bojuje" mečem! To se nevidí, vypadá jako když klepe starý koberce plácačkou :( O všem se pořád jenom vypráví, pak hraje zase šest lidí "armádu" bojující proti třem postiženým saracenům (bojují jak po obrně) - stejnejch šest lidí je jednou rada kněžny Libuše (vypadá jak Žena za pultem za mlada), potom s otočenejma čepicema zase armáda knížete Přemysla (který se věnuje po večerech orálním praktikám v kravíně) = jedním slovem hnus!