Solverino

David Solver

Česko

4 body

• 11.11.2009  00:08

Skoro tak dobré jako Horizont události! Dávám plný počet, už dlouho jsem neviděl nic tak prima z tohoto oboru, snad jen District 9, akorát ten konec na můj vkus moc happy :( jen víc takových filmů!

• 17.1.2021  23:01
    Synchronic (2019)

Velký potenciál, který byl promrhán celkem řídkým filmem. Sice je to nesmysl, ale rozhodně zajímavej. Ale slabí herci nemají celkem co hrát a vizuál vypadá také lacině. Jednou se to vidět ale dá.

• 23.1.2016  17:04

Nejsem si jistej, jestli tohle běžnej daňovej poplatník pochopí, ale čím jsem si sakra jistej, je že to zaplatí! :)

• 6.1.2010  00:23
    T.M.A. (2009)

Poměrně velmi slabé a dost nevěrohodné. Šablonovitý pokus o "americký" horor, bohužel nepovedený. Dávám jednu hvězdičku za sympatický pokus o soulož s "měkkým" - pěkná holčina, škoda, že jí "píchnou" něčím jiným a někam jinam :)

• 13.6.2017  21:29

Vlastně celkem zbytečné... nejvíc se mi líbili prostřihy z původního filmu.

• 26.1.2017  21:21
    Taboo (TV seriál) (2017)

Zatím bombice! Je to krásně depresivní a hnusné - mňam, mňam :)

• 14.10.2012  15:02

Vůbec to není špatné. Pokud však někdo očekává akční film se spoustou střílení, reálné gore a létající talíře se zlými pidimužíky.... tak to bohužel. Tohle je spíš romantika a fantasy. Škoda těch laciných triků, chtělo to víc peněz a byla by z toho klidně třeba "Žena ve vodě".

• 26.10.2014  10:29
    Tajemný (2011)

Hmmm, vězení na anglický způsob = základní vojenská služba (malinko nudnější pionýrský tábor). Je vidět, že ani v rozvinutém kapitalismu lidský faktor nezvládá (úmyslně?) s rozumem zařazovat osoby do výkonu trestu odnětí svobody. Nejsou to ale ani náhody, ani osud. Celkem průměrné až podprůměrně nudné, dlouhé a nezáživné. Tři hvězdy s hodně odřenýma ušima.

• 12.8.2012  21:35

Tak asi do 1/2 je to takové slabší, neslané a nemastné - zřejmě by to chtělo trochu lepší hudbu a herecké výkony, ale pak se to rozjede a pointa není vůbec špatná! Doporučuji. Vydržte!

• 16.8.2009  22:19

Divné, divné - chvílemi jako pohádka s až odpudivě krásným antickým hrdinou (hnus velebnosti) s až pohádkovými scéna. Hmmm, obávám se že je to taková ruská pohádka ve stylu Mrazíka, ale trochu víc sci-fi. Občas zajímavá scéna, ale většinou spíš smích :) No asi komická sci-fi? = jednou se to vidět dá... (hvězdička navíc za hezkou Radu Gaal)

• 24.12.2016  14:02

Krátké a dobré! Dokonce velmi dobré, několikrát jsem si málem krůpnul do textilu :)

• 2.12.2010  15:59
    Tapped (2009)

Hodně dobrý a zajímavý. Pro amíky možná průlomová informace ohledně balený vody, tady v evropě to víme/tušíme už poměrně dlouho. Resp. se u nás prodávají minerální vody (aspoň trochu o něčem) a pak obyčejná voda z vodovodu, co tady nabízí přiblblé US společnosti typu Coke a spol. :( Film by měli povinně sledovat děti/studenti na školách v hodinách občanské nauky! Dobrý, ale ne za max.počet.

• 6.7.2020  21:26
    Tau (2018)

Tak snad ten "robot" svařenej z jeklů z Hornbachu a ty létající přiblblíci, co doma uklízely... jinak zase obr srajda s převelice nudným obsazením. Kam na ty "herce" chodějí...?

• 27.4.2010  10:59
    Taxidermia (2006)

Tak jsem to dal až na podruhé. Ale jinak teda bomba, čuměl jsem jak puk! :)

• 13.6.2016  22:01

Za mě naprosto super, 5 hvězd. Super pomalá a snová atmosféra, velmi velmi smutný konec. Zajímavé čínské reálie. Naprosto špica! Velmi originální námět i motivace vraha. A must see!

• 9.7.2011  21:30
    Tchyně a uzený (TV film) (2011)

Otřesně nudná blbina o naivní hlupačce, co si nechala nakakat na hlavu až do totálního konce a ještě za to vlastně "poděkovala" hlavní aktérce - tchýni. Šílená nuda, slaboučké herecké nevýkony na úrovni "Růžové zahrady a spol.", herci vlastně stejní, seriálový. Škoda času, jděte radši spát nebo si čtěte, tohle za váš čas nestojí. Ani jako vycpávku mezi reklamními bloky nebrat!

• 14.10.2017  23:09
    Temná věž (2017)

Vzhledem k tomu, že jsem četl všechny knížky ze série, čekal jsem te zhuštěný ejakulát mnohem horší... ale kupodivu se na to celkem dalo koukat. Bohužel se z toho stala spíš pohádka pro náctileté a skoro všechno kouzlo se vytratilo... škoda. Díky alespoň za naprosto skvělého Matta McKonaGeje. Jednou to stačilo, lepší průměr.

• 29.3.2020  23:08
    Temné léto (TV seriál) (2019)

Průběžně koukám a je to přehlídka lidské debility a neschopnosti...bohužel by to tak zřejmě bylo i ve skutečnosti (viz koro-virus). Chvílema k smíchu, chvílema k pláči. Jediný co je docela pěkný je pojetí seriálu natočenýho z různých úhlů (pohledů jednotlivých účastníků).

• 12.5.2013  21:47
    Temné nebe (2013)

Vůbec to není špatné, solidní tři hvězdy, možná o chloupek nad průměrem. Napínavé to ale moc není. Většinou již viděné, na jemno pomleté a lehce přikořeněné (něco jako hospodský pondělní recyklát z toho, co zbylo od víkendu :)

• 16.11.2009  20:43
    Temné patro (2008)

Původně jsem chtěl dát 2 hvězdičky, ale nikdo mi nedal červenou tužku, tak dávám jen jednu a ta je za tu chutnou sestřičku. Bohužel sex tam nebyl ale aspoň umřela. Hmmm, dost nelogické a jako klip od LORDI zase moc dlouhé - celkem nic moc. Nuda a furt jen ta malá mrcha chce červenou tužku....

• 3.9.2019  21:12
    Temný Kraj (TV seriál) (2017)

Detektivka pro děti, nikdo dospělý tomu nemůže přece uvěřit. Naivní hovadina pro lehce retardované.

• 12.12.2016  19:37

Hmmm, no jako takový psycho, ale nakonec to zase nejni psycho... hmm no nevím. Chlapec se nám tak nějak psychicky rozpadl :( ale zase taková pecka to teda IMHO není.

• 29.11.2020  09:56
    Tenet (2020)

Tak film je celkem slušně herecky obsazenej, je vidět že peněz bylo celkem dost, ale zápletka je banální až nesmyslná. Dialogy jsou rádoby věděcké, ale jsou to totální nesmysly. Film je strašně kool, když je tam spousta záběrů pozpátku, ale některé scény vypadají spíš směšně. Chtělo se mi u toho spát, je to strašně dlouhé. Branagh jako ruský oligarcha je chvílema až směšný. A ta paní, co má být jako "bond girl" je strašně hubený koště, vypadající spíše jako vysloužilá basketbalistka. No celkově to hodnotím hodně slabě a to jsem čekal jaká to bude pecka!

• 31.10.2010  18:09
    Tenká modrá linie (TV seriál) (1995)

Jednu hvězdičku za Rowana. Jinak skoro odpad, nudné a tisíckrát provařené staré vtipy :( veliká slabota!

• 14.9.2016  00:10
    Teorie tygra (2016)

To znám :) (a tchýně je v tomhle přebornice)

• 12.2.2019  20:28

NUDA!!! a zase Geislerová... kdo se má na tu rezatou rajdu pořád koukat, ta je všude....

• 12.2.2019  20:29

Tak na úrovni rozhlasové klasiky "Jak se máte Vondrovi".... končím, stačilo, bohatě...

• 30.1.2016  10:24
    Terminus (2015)

Nízkorozpočťák, ale velmi příjemné překvapení. Konec vzbudil spoustu otázek. Někdy trochu slabší triky. Super.

• 25.1.2020  21:09

Jednou se na to koukat dá... ale není to nic světobornýho.

• 8.9.2019  21:36
    Teroristka (2019)

Pět hvězdiček za Hofmanna, ten hraje jak z partesu a jedna za Janžurovou, to je ta co se tváří už asi 30 let furt stejně a má ten svůj zamračenej kukuč starýho psa. Kdyby přeobsadili Janžurovou a Holubovou, filmu by to jenom prospělo.