Solverino

Česko

4 body

1 3 4 5 6 7 8 9 10 19 27 36
    • 24.3.2017  21:30

Jedna hvězda z nostalgie - jinak strašně nudná sračka, na howno! Koukat se na to nedá, po cca 30 min jsem usnul a znova do toho už nejdu... o ničem a totální zbytečnost.

• 14.10.2011  21:39
    Colombiana (2011)

Jdna hvězdička za souboj "na kartáčky" v koupelně a druhá za malý kozy anorektické zabíječky :( Párkrát jsem si prdnul smíchy! SPOILER: Hodně dobrý bylo jak jednomu záporákovi stihla rozebrat pistoli a závěr zbraně vrazit do krku dřív, než on stisknul kohoutek! WOW! Houdini hadr! Bože můj, co je tohle za srágory!!!

• 12.11.2020  21:36
    Come Play (2020)

Tak to bylo opravdu slabé... a nudné. Nevydržel jsem do konce. Obludka velmi slabá a děj nudný a předvídatelný. Opravdu nelze doporučit.

• 20.12.2018  15:37

Tak tohle neee, to se nedá, z toho stříká US debilita na míle daleko, to nedám...

• 14.12.2013  21:00
    Contracted (2013)

Trocha hnusu, pomalý příběh (který vlastně není příběh) a nakonec.... ? Celkem mě to nijak nenadchlo. Potenciál tam byl, ale chtělo by to dotáhnout.

• 11.9.2016  22:34

Stará garda v čele s Gery Staromužem a Tvrdým Kevinem! A kurwa válej, chlapi válej! Dobrý :o)

• 30.11.2009  22:44

Celkem hodně podařený film až na ten konec, ten byl trochu slabší :) Butler je fakt dobrej, ale jako Leonidas byl lepší! Pomsta systému? Trochu ano, ale pak ten klaďas stejně vyměknul a dost to odfláknul :( konec vysloveně velmi slabej... ale celkově doporučuju, není mnoho tak dobrejch filmů (96 hodin, Oko dravce, Zrádce, Na odstřel...) spíš na 4 hvězdičky, ale vzhledem k bídě, která panuje v poslední době, dávcám za 5! Leonidas! Sparta!!! na něěěě...

• 24.8.2010  23:29
    Dagon (2001)

Hezká vzpomínka na 80.léta, natočená 2001, skoro bych tomu ani nevěřil, vypadá to jako průměrnej Dario Argento. Dá se to vydržet až do konce...skoro :)

• 6.10.2020  21:58

Takhle má vypadat akční film! Excelentní záležitost! Wow!

• 28.5.2010  22:24

Celkem slušný! Sice trochu jako Diablo pře kopírák, ale slušný! Jen ta animace kdyby nebyla tak pohádková, slušelo by tomu něco ve stylu Final Fanstasy! Pak by to bylo asi za 5 hvězdiček! Doporučuji!

• 25.12.2017  22:38
    Dark (TV seriál) (2017)

Hodně dobré... bravo Netflix!

• 2.7.2020  21:09
    Dark - Série 3 (série) (2020)

Wow! Teda na mě už dost překombinovaný a ani jsem už nestíhal kdo je kdo... což je blbé. Ale poslední dvě epizody a hlavně rozuzlení v té poslední bylo výborné! A ty efekty nakonec ty se mi taky moc líbily! Dávám plný počet! Super seriál, škoda jen, že to bylo tak natahované.

• 3.10.2013  20:18
    Dark Touch (2013)

Pár zajímavejch momentů (který bych spočítal na jedné ruce), jinak nuda, nuda,nuda a.... nuda! Konec je jedna velká slobota! Strašně slabé!

• 11.8.2015  21:38

Chvíli celkem dobrá atmosféra, ale pak to totálně zabije někde za půlkou to mnostrum (celkem k smíchu), škoda.

• 24.2.2018  20:54

Velmi průměrné, hezký střílečky a alfa-zombík... bohužel to trpí logickými lapsusy, který vás donutí nesympatizovat s herci, který taky nejsou moc povedený. Lance Henriksen, to už je jenom stín zašlé slávy. Celkově průměrná záležitost.

• 25.12.2011  21:38
    Dead, The (2010)

not bad... keep walking, white man! (vůbec to nebylo marný, celkem pozitivní překvapení)

• 10.2.2013  22:06
    Dealer (1996)

Vcelku příjemná jízda s příjemnou hudbou ORBITAL á la Trainspotting! MILO je můj kůň!

• 17.2.2018  11:57

Atmosférické ocicmávání dvou buzen, s občasným přeleštěním bambusu a vajec. Hnus velebnosti, jenom přehlídka nechutností.. Takové soft porno pro geje. Nechápu, svět se v prdel obrací a jestli tohle má bejt nominant na nejlepší film, tak už ty Oskary fakt může dostat jakákoliv kokotina, není to záruka vůbec ničeho. P.S. jedna hvězda za příjemnou letní atmosféru.

• 5.11.2018  11:17

Průměrná záležitost - na jednu stranu s minimálními náklady celkem realistické, ale do prachu to sráží laciné digitální efekty a zbytečný a slaboduchý patos. Jinak je vidět jak je západní země v prdeli a na kolenech, stačí do ní lehce kopnout a sesype se jako domeček z karet. Nikdo nikoho neposlouchá a nerespektuje, armáda si dělá co chce a je prakticky nebojeschopná. Nakonec všemu velí ženská, spíše "mužena", která je také po zásluze "odměněna". Lidé si nijak nepomáhají a řeší blbosti, všichni jsou v pohodě ve stylu nám nic nehrozí a na nás nikdo nemá. Opak je smutnou pravdou. A je jedno kdo by byl "nepřítelem". Západní civilizace je obr na hliněných nohou. Ještě by nás utloukli čepicema, lhostejno kdo.

• 27.8.2016  22:33

tak křečovitě ftipný, až je to průměrný...

• 1.3.2012  10:48

Nebojím se dát plný počet. Kdo zná a rozumí o čem film je a co se tam ve skutečnosti odehrává, tomu musí běhat mráz po zádech a otevírat se vzteky kudla v kapse. Moooc pěkný! Naprosto famózní Jeremy Irons a Kevin Spacey - trochu šoufl od žaludku se mi udělalo, když Jeremy krásně a procítěně řekl Kevinovy - "Jaký peníze? Vždyť ani neexistovaly..." Ano takhle to probíhá, "výroba" peněz ze vzduchu. Hnus!

• 23.2.2009  21:02

originál jsem neviděl, nemůžu porovnat, triky celkem ujdou, jen je to trochu takové pseudo-retro? chmmm, příliš nezklame, ale ani nenadchne, celkem někde lehce nad průměrem...

• 17.12.2013  23:19

No vůbec to nebylo špatný! Pěkný gore, krásně kruťácká záležitost a krutopřísně krásná korejka :) (vypadá na 13 a je jí 31 = kurňa!)

• 3.12.2016  21:50
    Desierto (2015)

Prima film na studené zimní večery. Vypadá to pořád dobře, dobře a pak se to nakonec pokaká... škoda! No nemůže mít každej film šťastnej konce :(

• 31.10.2010  07:25

Nebylo to zase až tak patný, trošku lacinější záležitost a trochu vykrádačky všeho možnýho, ale jinak celkem OK. Vidět se to rozhodně dá aspoň jednou. Kromě hlavního akčňáka, kterej byl sympatickej už pouze žrádlo pro zombie (hlavně všechny ty přiblblice nesympatický).

• 12.10.2013  23:47
    Devoured (2012)

Pěkný, moooc pěkný! Slušná duchařina s kvalitním závěrem. Na 5 hvězdiček tomu chyběly jen trochu lepší herecké výkony, very good! Dokonce i pěkná hudba.

• 14.3.2020  13:46
    Devs - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2020)

Celkem bombice, vypadá to hodně zajímavě! Celkem sympatický herci. Super.

• 14.3.2020  13:48
    Devs - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2020)

Ajajaj! Celkem sešup, ty woe takových klišé... SPOILER! (ti zlí jsou zase Rusáci, no jak jinak - to s tím jděte do .... )

• 3.4.2020  18:55
    Devs - Epizoda 3 (E03) (epizoda) (2020)

Lehce nad průměrem. Ale nesmí se u toho moc přemejšlet, jinak se to hroutí jako domek z karet.

• 3.4.2020  18:57
    Devs - Epizoda 4 (E04) (epizoda) (2020)

Nesmíte všemu věřit, komplexně je to bohužel velký a nereálný nesmysl, to to dost sráží dolu, jinak herecké výkony celkem ok.

1 3 4 5 6 7 8 9 10 19 27 36