Solverino

Česko

4 body

1 5 6 7 8 9 10 11 19 27 36
    • 7.8.2020  20:50
    Déšť - Série 1 (série) (2018)

Podprůměrná záležitost s potenciálem, ale šíleně slabými hereckými výkony, nesympatickým obsazením a otřesným režijním vedením. To se vám fakt nebude líbit. Strašidelná nuda a seriálové postavy, kterých vám fakt není líto....

• 7.8.2020  20:53
    Déšť - Série 2 (série) (2019)

Stejná bída a ubohost. Bezbřehé tlachání o ničem, prakticky žádná akce a žádné efekty, pořád se nic neděje, pořád se na něco čeká a nic se neděje... asi jako západní společnost, furt se řeší niterní pocity posledních duševních mrzáků a ubožáků, deprese z dětství a další blbosti, ale nic se nedělá... bojuje se jenom hubou a tlacháním.... velmi slabé!

• 26.3.2020  09:24
    Díra (2019)

No docela dobré, ale takové rozporuplné... atmosférická alegorie na svět kolem nás, s trochu rozmazaným koncem, kde hrajou trochu divný lidi... hlavní hrdina neslaný nemastný, pěkná asiatka a pak ženo-muž (nebo mu-žena?) jo a takovej otravnej stařík (skoro k sežrání) :)

• 27.7.2015  21:28

Bohužel se opravdu velmi kvalitně podařilo zbabrat předlohu a neutáhne to ani Tvrdej Tom ani nikdo další (i kdyby si děvčata hrála s ohněm a kopala do vosího hnízda celý den). Koho zaujalo téma, rozhodně doporučuju přečíst předlohu, kniha je o bambilión % lepší. Tahle parodie nestojí vůbec za řeč :(

• 26.1.2019  18:00

Dost podprůměrná záležitost, místama až k smíchu... taková pohádka pro víkendový hekry :( Oproti předchozí sérii i dost nesympatický herci, nevím proč tam musí hrát takový telata!

• 7.1.2017  15:01

Jedna hvězda za hezký holky co v tom hrajou... jinak totální hysterická píčovina pro hysterky, totální nuda a neustálé klimbání přerušované hysterickými výlevy Bluntky :( pokud nešílíte nadšením ze Sexu ve městě nebo nevybíráte několik hodin na trhu s biosračkama loupané batáty, tak i tato cypovina je chlapům silně nedoporučena!

• 24.7.2010  23:21

Hodnotím velmi pozitivně, konečně pěkná detektivní série ze severského prostředí! Zajímavě obsazené, velmi realistické! Super!

• 29.1.2011  21:23

Hodně přeceňovaná komedie, s lehce nadprůměrnou zápletkou. Velmi průměrné herecké výkony. Ale vydržet se to dá. Juliana jako lesba - to tu ještě asi nebylo :)

• 5.3.2017  14:37
    Děda (2016)

Tak dalo se to vydržet jen asi 30min, jak se na plátně objeví Polévka, jdu se na WC vyblít... příšerně slabé dialogy, otřesnej dědek a přemoudřelý "pražáčci". Taky tomu dodá protekční frackovitá Čtvrtníčková, která by svým zjevem, pisklavým hláskem a celkově velmi nesympatickým projevem dokázala zabít i mnohem lepší film. ODPAD!

• 29.8.2018  20:12

Strašně dloooouhé a nudné. Natahované jako prase. Hrajou v tom děsně nesympatický herci, obzvláště dcerunka je super nesympatická a maminka je mega-megera. Zbytek je tam do počtu. No velké utrpení to vydržet až do konce. Pořád čekáte že se to rozjede a ono nic. Jedna hvězda za konec filmu, ten ale taky nic moc a rozhodně to nezachrání. Velmi slabé! Jedna hvězda za ten sloup že tam stál a udělal svojí práci.

• 24.12.2020  22:20
    Děvjataja (2019)

Nadprůměrný vizuál a hudba, podprůměrné dialogy a režie. Celkově průměrná záležitost. Jednou se to vidět dá, i když to vypadá spíše jako parodie.

• 2.2.2010  20:35
    Dům ďábla (2009)

Jedna hvězdička za nostalgii 80tých let. Jinak totálně přes kopírák všechno, co bylo na téma "...a narodí se ďábel..." natočeno. Velmi dlouhý rozjezd, strašná nuda na usnutí, fádně obsazené, velmi nízký rozpočet, rozpačité herecké výkony :( další hype v hodnoceních, nechápu jak z toho může bejt někdo "tak vyndanej" :( zklamání!!! EDIT: nechápu jak se to někomu může tak líbit, já ty 80léta zažil na vlastní kůži a nejsem už nejmladší, ale tohle je fakt skoro odpad!

• 8.3.2015  22:01

Jedna hvězda za výpravu a některé (plně) digitální scény. Jinak nekonečná sračka plná nesympatických neherců co nudí a nudí a nudí... hnus velebnosti. Film nestojí ani za ten pytlík popcornu! Dokonalý blockbusterový propadák!

• 19.10.2019  20:07
    Eli (2019)

Celkem průměrná záležitost. Dobrý nápad, ale velmi slabé herecké výkony. Jinak by to bylo lepší.

• 5.11.2011  06:43

Slušnej průměr. Jinak zas jeden dort od Pejska a Kočičky. Splácanina na n-tou. Stará škola, trochu noir, béčkovej akčňák nebo rekonstrukce podle skutečný události? Račte si vybrat. Do toho trocha zbytečný romantiky (+ Statham jako domácí kutil?). Neurazí ani nenadchne. Chvílema pěkný a uvěřitelný, chvílema totální nesmysl (Statham výskok oknem přivázanej na židli, dopad bez židle a rozvázanej :o) Dá se vidět, jednou.

• 5.9.2014  22:31

To je tak béčkový, že je to spíš někde tak konec abecedy, asi tak Zetko? :( John Cusack tady vypadá jako nabalzamovanej starej alkoholik, pak ta "rozkuřovačka" s šílenejma vočima (to je taky tragédie) a jedinej, kdo za něco stál byl 50cent! :) a pak ten teplej asiat - no hrozná sebranka... Všichni hrajou jako ochotníci a akční scény jsou tak akční, že u toho usnula i naše kočka nudou...

• 16.11.2013  10:50
    Elysium (2013)

Souhlasím s tím, že je to luxusně natočená sračka, moc pěkně udělané, bohužel je tam natlačen ten multikulturní přesah, slzičky těch neúspěšných a má to nechutně optimistický konec jak v pohádce. Nutno vyzdvihnout naprosto famózního padoucha - Sharlto Copley - kterýmu držíte palce až do konce a užíváte si ten jeho jihoafrickej hantec z předměstí! Moc pěkný, ale District 9 byl přece jenom lepší. Škoda.

• 18.1.2014  11:43
    Enderova hra (2013)

Kdo nečetl knihu a neví o čem to je, asi se mu to moc líbit nebude... film jede spíše po povrchu a jen lehounce naznačuje hloubku knižního zpracování. Trochu dětinské zpracování, chápu že nižší věkový rating = vyšší zisky (stejně jako u Hobbita je to pak spíš pohádka proděti než temné fantasy). Docela dobré triky, vesmírné bitvy vypadají celkem dobře. Taky slušně obsazené a alespoň průměrně zahrané (na Fordovi je už znát jeho věk a jeho projev už nemá takový drive jako dřív). Kdo zná knihu tak nutno zkouknout! :)

• 6.10.2018  23:43
    Errementari (2017)

Celkem spíše podprůměrná záležitost, vhodná i pro menší děti. Vypadá to na začátku, že se to jako pěkně rozjede, no nerozjede, budete se nudit až do konce. Takovej španělskej Troška. Nic extra. A ta ušmudlaná holčička teda žádný herecký umění nepředvádí, to ani prd.

• 12.7.2016  00:21
    Eva Nová (2015)

Sice se to vidět dá, ale žádná velká sláva to není. Chtělo by to prostříhat a vyházet balast (dlouhé, nudné a opakující se pasáže). Závěr v bazénku takynic moc, takové rozpačité....nic..? :(

• 8.9.2010  23:01

Hi tech pokemóni, cílová skupina do 10ti let. Klasické anime ve stylu manga = každej tam vypadá jak do 13ti let, zřejmě cíleno na úchyláky. Film celkem o ničem, spousta nelogičností a nesmyslů, no přežil jsem to, ale je spousta lepších věcí, třeba Final Fantasy. Edituju hodnocení: ze dvou hvezdicek pak strmý pád od půlky, větší a větší blbosti, to se nedalo skoro dokoukat. Zlatý Transformers, tam se člověk aspoň občas zasmál nebo tak. Tady blábol na blábol...odpad!

• 1.2.2015  18:35
    Everly (2014)

Jedna hvězda za paní Hájkovou, jinak sračka totální! :(

• 30.3.2012  12:10
    Evidence (2012)

Naprostá tragedie, naštěstí to není zbytečně moc dlouhé. Esence všech ostatních blbostí v jednom filmu. První půlku doporučuji přetočit, totální nic tam není - pak naprosto trapnej a lacinej pokus o jakési "armádní experimenty" - totální sračka na n-tou! :( Nic tak blbého, laciného a trapného jsem už dlouho neviděl! Velká trapárna!

• 1.5.2013  00:03

Trochu více peněz a bylo by to ještě lepší! Jinak zajímavé, pochmurné a koukat se na to rozhodně dá...

• 29.8.2010  17:27

Nevydržel jsem do konce. Otřesná nuda a slaboduché plkání. Stallone by měl přestat kouřit trávu a Rourke píchat botox. Nechápu ty vysoká hodnocení, to si nedokážu vysvětlit? Otřesná sračka... Kájínek je proti tomu Shakespeare! A Stallone by se měl učit "režírovat" od Jákla!

• 18.6.2017  09:52

Chmmmm, celkem průměrná záležitost s pár dobrými nápady, jinak nic moc.

• 2.8.2018  16:43
    Extinction (2018)

Nápad samotný je na tři hvězdy, to tu ještě nebylo! Wow... ale zbytek je celkem o prdu... nesympatičtí herci co vás víc a víc serou...

• 22.10.2014  21:48

Jedna hvězda za snahu, jinak spíš Odpad!

• 26.5.2011  00:31
    Fair Game (2010)

Zajímavé jak můýe být pro někoho "realita" nezajímavá (viz některé komentáře o tom jak je film nudný). Nesouhlasím. Velmi věrně, až dokumentárně popisuje skutečný případ, který se stal (prezident USA vědomě lhal a lži byly i podkladem k vyhlášení války Iráku). Bohužel zřejmě pouze v rozvinuté demokracii, jsou lidé schopní se za svou pravdu rvát a bojovat. U nás by nad tím mávli rukou (i hlavní protagonisté, kterých by se to týkalo) a šli v klidu druhý den konzumovat "zábavu" na TV z H@vna apod. Je smutné, že si vždycky pár lidí myslí, že mohou zbytkem orat a dělat si co chtějí (viz US prezident a "válečná" lobby). U nás bohužel situace není lepší (spíš horší). Smutné, ale realita. Dávám plný počet!

• 4.7.2009  15:15
    Falco (2008)

Vydržet dokoukat se to dá, ale vidět to znova ani za nic! Celkem zdlouhavá nuda a čekání na konec, kdy už se konečně Falco prochlastá k tý autonehodě nebo spíš sebevraždě...

1 5 6 7 8 9 10 11 19 27 36