Solverino

David Solver

Česko

4 body

• 22.3.2009  10:51

Velmi zvláštní "pohádka" spíše pro dospělé, zjevná inspirace Alenkou za zrcadlem. Jinak hodně podobné s Ďáblovou pátěří, pointově hodně podobné, možná ještě lepší. Vůbec to není špatné, ale zázrak to také není. Všem komu se to líbilo jednoznačně doporučím právě "Devil´s Backbone".

• 23.3.2011  20:50
    Fighter (2010)

Jedna hvězdička za CH.Balea (nostalgie za Batmana), jinak o prdu (na hranici Odpadu!). Strašná nuda, vydržel jsem to asi 20 min. Chaotické, bez hlubšího smyslu, prvoplán jako prase! Šílená nuda, koukat na ubožáky z periferie. Hnus.

• 16.12.2018  21:28
    Foxtrot (2017)

Tak tohle mě fakt nezaujalo, několikrát jsem se přistihl že usínám a měl jsem pocit, že na to koukám znovu několikrát dokola...

• 8.5.2020  19:43
    Foxtrot Six (2019)

Pár pěkných krátkých akcí, nejdelší minuta na světě (a pěkná jízda výtahem) a spousta (opravdu) spousta patosu a strašného přehrávání... celkově je to dost utrpení (asi jako Bollywood).

• 5.1.2019  23:35
    Fractured (2016)

Za málo peněz vcelku OK záležitost. Herci nejsou nic moc, ale taky to nejni taková tragédie.

• 20.10.2020  13:59

Tak mě to kupodivu nepřipadá vůbec špatný, o FR revoluci se to zatím vůbec ani neotřelo, spíš mi to silně připomíná můj velmi oblíbený starý francouzský dobrodružný film kde pátral nějaký zchudlý šlechtic a indián po loup-garrou z "Ževadánu" - nevím jak se to jmenovalo, ale bylo to super. Tohle mi přijde taky zatím celkem dobrý... uvidíme jestli to neposerou... :) EDIT: Děkuji tímto c.tuckerovi - ano bylo to Bratrstvo vlků https://www.csfd.cz/film/32314-bratrstvo-vlku-hon-na-bestii/prehled/

• 10.8.2013  22:28

Velká příležitost, výborné nápady jak vystřižené z Wolfensteina! Bohužel tomu chyběly peníze a lepší režisér! Herci, až na Rodena, jsou naprosto, ale naprosto tragický! Bože, prosím natočit ješrě jednou a z lepším rozpočtem!

• 21.11.2009  18:39
    Gamer (2009)

slabota převeliká! škoda času se na to koukat, veliké zklamání! nedoporučuji nikomu! horký adept na DVD přílohu k Nedělnímu Blesku pro ženy... :(

• 1.1.2014  13:11
    Gamgi (2013)

Jedna hvězda za efekty (je vidět rozpočet), ale jinak je to slabé, slabé a zase slabé. Nudná a ukecaná asijská romance na pozadí epidemie ptačí chřipky. Škoda. Mělo to potenciál.... :(

• 28.5.2020  21:42

MASAKR! tak to byla jízda, WOW! Tak takhle má vypadat akce!

• 6.4.2013  10:12

Výrazně slabé. I výrazní herci hrají velmi nevýrazně! Subjektivně zbytečně dlouhé, pár slabších akcí prokládáno výrazně nudnými a zbytečně užvaněnými scénami. Občas značně nelogické a hloupé. Oproti starším klasickým gangsterkám je tohle slabý odvar pro amíky. Zřejmě film s ratingem 13, sice roztrhnou člověka zaživa napůl a sežerou ho vlci (v Hollywoodu !!!) ale nahou kozu neuvidíte! jednoznačně zklamání.

• 14.7.2019  20:18

Dost dobrý, jen věčná škoda, že ve většině filmů (tento nevyjímaje) asiati strašně přehrávají (přehnaná dramatická gesta, velmi expresivní výrazové prostředky apod.) a hrají strašné drsňáky. Jinak hodně dobré! Vždycky mě bude fascinovat asijská mentalita a přístup k životu (nemá takovou cenu jako v úzkostlivé Evropě). Výborný herec hrající ganstra a ďábla (zabijáka). Policista je takový "přehnaný".

• 17.10.2009  23:56
    Generace GEN (2007)

wow - Bai Ling! (další 50kg nabušená kung-fu fačka :o) spousta zajímavých nápadů, jen těch peněz na jejich realizaci bylo zjevně hodně málo :( triky hodně slabé a grafika jak u staré PC hry... :( jinak by to bylo mnohem lepší!

• 29.1.2011  21:26
    Generál Nil (2009)

Hodně smutné drama podle skutečného osudu polského válečného hrdiny, kterého komunisti po válce oběsili jako prašivého psa! Velmi smutné, reminiscence na proces s Miladou Horákovou :( a to tu svini, co jí odsoudila a nechala oběsit (soudružka Polednová) pustí z vězení pro stáří - chce se mi blít na současnou dobou.

• 5.5.2017  22:07

Plochá, nudná a podprůměrná záležitost. Johanssonka je naprosto tragická, hraje jako dřevo s jedním výrazem přilepeným na xichtě. Mohlo to být ale horší, kdyby to vzala třeba Angelina - koukat na její ručičky= hůlčičky by byla ještě větší tragédie. Jinak ani kopec digitálních triků to nespasí, aby to nebyla velká nuda. Se slzou v oku vzpomínám např. na Blade Runnera. To byla jiná liga.

• 13.3.2015  22:51
    Ghoul (2015)

Otřesný zážitek v kině a dokonce ve 3D! Prachsprostá vykrádačka Blair Witch, neumětelsky natočená, sázející na lekání pomocí otřesného zvuku (rány jak žhavým drátem do uší) - no chápu, že odcházejí lidé z projekcí, také jsem měl 100 chutí se na to vysrat, ale vydržel jsem až do konce a hořce litoval vynaložených prostředků :(

• 15.3.2018  21:09
    Gieokeui bam (2017)

Tak takovýhle filmy mám opravdu rád, konec je naprosto asijsky bombastický! Hodně slušná porce zábavy, od korejců by se měl učit celej Hollywood, jak udělat pěknou detektivku. Super! (díky moc za super titulky!)

• 22.9.2010  22:24
    Goemon (2009)

Výlet za hranice pohádkovosti a zpět do reality. Velmi zajímavě pojaté, efekty ve stylu Final Fantasy... příběh ve stylu manga. Zajímavý koktejl, ale docela dobře to chutná.

• 19.2.2012  11:47

Skoro odpad! Prakticky nekoukatelné. Parta totálních idiotů bloumá chodbama opuštěnýho baráku. Proč mi jeden z hlavních blbů vzdáleně připomíná Kocoura z Červenýho trpaslíka?

• 28.10.2013  19:44
    Gravitace (2013)

Velmi pěkný zápas o život v atraktivních reáliích. Vysoce doporučeno 3D.

• 18.8.2011  17:06

Někde mezi jednou hvězdičkou a odpadem. Možná napínavé pro retardované amíky, ale evropan v kině nudou nevydrží :( otřesná plochá a nudná pohádka, mnohem lepší by to bylo animovaný a trochu tvrdší (krvavější), takhle je to tuctovej bezpohlavní sračkoid, kterej snad zaujme jenom hodně malé děti - hrozná blbost! Nedoporučuji, totální ztráta času.

• 6.8.2010  17:23
    Greenberg (2010)

Pomoooc, to se nedá vydržet! Šílená nuda! Žádný děj, neustálé blábolení o prdu...totální odpad!

• 12.12.2010  20:18
    Ha phraeng (2009)

Průměrný horor posládaný z několika nesouvisejících příběhů. Klasická asijská duchařina. Nejvíc se mi líbil ten poslední :) (mrtvola říká: já ale nejsem mrtvá! jen jsem si odskočila z nemocnice! :o)

• 21.12.2012  21:37
    Halo 4 - film (TV seriál) (2012)

Bylo by to celkem fajn, kdyby to nepřípomínalo Twilight :( Asi hodinu se díváme na zhruba 14 - 16 "kadety" který by měli spíše brzo maturovat, než předstírat boj, pak velmi krátka "romace" s dívkou s odulými rty (vypadá jak přísavka) a pak chvilka takové lehké "akce". Potenciál je obrovskej, nejlepší jsou asi paradoxně scény v plným renderu a hudba. Zbytek je pro malý děti. Snad se dožijeme něčeho akčnějšího a realističtějšího. Během psaní mého komentáře nebylo ublíženo žádnému zvířeti, nebyl šikanovám žádný ručníkář a vůbec jsme byli všichni tady (i tam) tak nějak happy!

• 1.1.2010  20:03

Dávám dvě, víc nedám. Tarantino stojí čím dál víc za prd! Kecy, kecy a zase jenom kecy. Bože, hodil vůbec někdo na dějepis? Takový blbosti! Jediná trochu sranda když hrajou důstojnící SS společenské hry, to je celkem sranda, jinak fakt trapný až na půdu! Přihřátý Pitt s knírkem jak teplej řek a další pseudo-židi jako krutý komando! Ježíšmarjá, to je kokotina!

• 23.6.2011  22:17
    Hanna (2011)

Spíš odpad! než co jiného. Pejsek s kočičkou tentokrát nevařili dort, ale natočili film. Nechutná splácanina všeho možného, plná ujetejch lidí. Chvílema jsme se smáli, ale spíš je to křeč. Možná to měla bejt komedie? Budˇcelej štáb při filmování kouřil nějaký težký drogy nebo to natáčel sbor "umělců" s alzheimerem? Jedna hvězdička za hudbu... (nebyl to spíš hudební film?)

• 8.6.2016  22:20

Krásně jsem se vyspal a nejvíc mě zaujala pěkná písnička u závěrečných titulků :) Vřele doporučuji poslouchat australskou kiwi hatmatilku Sharlta Copleye :)

• 28.2.2010  21:41
    Harry Brown (2009)

Na 5 hvězd to sice není, ale jinak svěží a akční, jak jen důchodce může být! :) Škoda té rozedmy, mohl jich poslat do prdele daleko víc! (elementární ukázka kam vede zákaz držení zbraní civilistům a multikulti předposrání)

• 25.4.2018  22:17
    Hastrman (2018)

Celkem velmi milé překvapení a klobouk dolů před panem Havelkou, dobrý! Herci akorát občas trochu přehrávali, Karel byl opravdu Dobrý a myslím, že Rodenovi roste konkurence. Být panem režisérem bych se nebál do filmu přidat trochu více temnoty a lehce ubrat humoru, bylo by to mnohem lepší a dávalo by to větší prostor pro divákovu imaginaci. Hudba i kamera také velmi dobrá, obzvláště za hudbu palec nahoru! Pane Havelka, opravdu dobré, začněte točit filmy o různých staročeských strašidlech, hejkal apod.!

• 25.6.2020  20:45
    Hatufim (TV seriál) (2010)

Fauda se mi líbila víc, ale taky to není špatný... zajimavý co krásnejch ženskejch tam hraje... to bych fakt nečekal!